Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 10 KI

Go down 
+17
S.N.O.B1
Laguna
Kenan :)
The Queen
desigualm
kikule81
samani
Tessa
Istanbul
honeybunny
Leona
Re Alone
melodija
adan
ASTERVANDER
Amra
bes ni
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 17:46

Laguna je napisao/la:

.... Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 ...
...carica si...
zamislite sliku:polnaga nedovrsena i anne, ljubi ruku....hahahaha

...hajde, pustimo tu malu nedovrsenu. Ona nama uopšte nije bitna..

...nijedna od nas, skoro sam sigurna nece nista manje voleti Kenana, pa bila ona tu ili ne
...znam, razocarane smo izborom, moze on mnogo bolje...ali sta sad? Neka uziva...

Ljubim vas sve..i da...moram vam jos jednom reci daste jednistvene...sve

Samo da znaš da i mi tebe volimo.  Novosti 10 KI - Page 17 2784008398  grli
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 17:48

Tessa je napisao/la:
Laguna je napisao/la:

.... Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 ...
...carica si...
zamislite sliku:polnaga nedovrsena i anne, ljubi ruku....hahahaha

...hajde, pustimo tu malu nedovrsenu. Ona nama uopšte nije bitna..

...nijedna od nas, skoro sam sigurna nece nista manje voleti Kenana, pa bila ona tu ili ne
...znam, razocarane smo izborom, moze on mnogo bolje...ali sta sad? Neka uziva...

Ljubim vas sve..i da...moram vam jos jednom reci daste jednistvene...sve

Samo da znaš da i mi tebe volimo.  Novosti 10 KI - Page 17 2784008398  grli

evet, evet, evet....sizi cok seviyorum  Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 grli 
[Vrh] Go down
Laguna
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 79
Join date : 21.07.2013

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 17:49

Tessa je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
A prijateljica -  Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 ona još i najbolje od svega izvukla. Kad bi sama platila ovakvo ljetovanje?? Pala joj sjekira u med... ma i sjekira i držalo!!  Novosti 10 KI - Page 17 2829516366

Što se tiče zajedničkog izlaska među ljude KI i KK, rekoh da to očekujem jer je to nekakav normalan slijed stvari. Ako žele da se opuste i uživaju, neka onda to potpuno i naprave. I neka ne haju ni za koga. Šta koga briga ko je s kim? Treba da uživaju bez ikakvog grča jer bi samo to bilo ono pravo. Cijelo ovo skrivanje je čista budalaština. Čemu? Da im neko ne zamjeri? Uh.. narod će da priča i ovako i onako.. Ne umiju da žive. Tu je kvaka. Ne umiju! Šteta...

 Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 I ja sam isto pomislila; tko li pobogu sponzorira prijateljicu?

A jako si lijepo rekla da ne znaju živjeti, pogotovo on. Koliku lovu ima a on uvijek ljetuje na istim, dosadnim mjestima koja obilaze svi turkish selebriti. Prvo, tjedan dana Češme s muškim društvom, dok mu se ženske šmucaju uokolo sa svojim drštvom. Onda 2-3 tjedna Bodruma i okolice. I onda malo rodnog kraja i fajront.  Po meni, najviše u svojem novcu uživa Cansu. Svi ostali koji se naslikavaju po Bodrumu i okolici su dosadni dozlaboga.  kava

...davno sam htela reci i tu sam stavrno razocarana kad vidim da nigde ne putuje. Mogu da razumeme...ali ipak....obozavam putovanja...
...kad bih mogla uvek, ama bas uvek bih nekud putovala...upoznavala neke druge krajeve, kulture, ljudi...
...a Kenan?...Bodrum, Cesme, Ankara....kazem, razumem ali bih vise volela da je drukcije...
..zato je Cansu neverovatna...i ja je i zbog toga jos vise volim...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 18:40

Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 


Inače, prijateljica je sretno aterirala na Ataturk.

A vidi ovo. Očevid je u tijeku!

Novinari su još 7.7. imali lokaciju!!! Prijateljica se potrudila!
Rekla sam vam, rade u duetu!
Trebalo je samo malo mašte, snalažljivosti i dobra kamera!

Sa točnim koordinatama!

I'm at Cati Koyu (Muğla) 4sq.com/1pV2HT7
8:59pm - 7 Jul 14
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 19:01

ASTERVANDER je napisao/la:
Mmožda je samo tražila da pomiriše novi parfem šta mu ga je izmuzla!
"sevgilim ne dusunuyorsun senin (bana verdin) KOKUN!haaahaaaaa

To se zove optimizam! Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 19:20

Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:

Ha!
Kakva je ona mudrica!
Oduvijek je postavljala ješke ( foto) sa lokacijama novinarima, pa ih ibrzo izbriše.

Ako se ne varam, to je učinila i sad.
Cijeli dan je stajala fotka - mozaik sa broda, čim su objavili u novinama,
ona izbrisala svoju.
Ostavila onu sa cicama, na kojoj se ne vidi brod.

Prvi put se radujem 3. sezoni Karadayi!! ree 


Ma ona je pokvarenica, a ne mudrica. Da, radi upravo što si rekla. Prvo ostavi sliku s lokacijom cijeli dan novinarima na izvolte, a onda briše, a onda fol postane private. Pa sigurno su neki od novinara njeni followeri pa i ovako i onako mogu pratiti njen Instagram. Mala se folira i cijelo vrijeme kalkulira, i zato mi je bljak.


Tessičice draga, kako joj više zamjeriti? Ona je cura nove generacije, FB, TW, Inst....sav život ponuđen svima na razmatranje.
Takvu si je sam odabrao.
A on ne kalkulira? Pa on jadan stalno radi kalkulacije kako ju potrošit, a da javnost ne sazna!
Pa ona kalkulira kako da javnost sazna, a on ju troši trajno.
Zaslužio je....što je tražio to je dobio...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 19:47

Amra je napisao/la:
ASTERVANDER je napisao/la:
Mmožda je samo tražila da pomiriše novi parfem šta mu ga je izmuzla!
"sevgilim ne dusunuyorsun senin (bana verdin) KOKUN!haaahaaaaa

To se zove optimizam! Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 

 grli Novosti 10 KI - Page 17 2784008398 mala kuca jede iz ruka :) :) :)

se izvinuvam ako ima greska :)
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 20:21

Predstava se nastavlja:

Kenanov advokat podnio tužbu protiv fotografa

[You must be registered and logged in to see this link.]


[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 20:25

Re Alone je napisao/la:
Predstava se nastavlja:

Kenanov advokat podnio tužbu protiv fotografa

[You must be registered and logged in to see this link.]



Now I do not understand anything  Novosti 10 KI - Page 17 1245697846 ... he really did not know what they are being filmed
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 20:35

Advokat? Kao šta, uvređen je i iznenađen? Zato što su ga uhvatili s njom ili zato što su ga uopće uhvatili? Pa jel on pored svega i glup i ne kuži da mu je ona namjestila cijelu priču? Već misli da je neki paparaco kao šetao obalom i sa 2 km daljine vidio Kenana i Kubru pa je snimao a u istom grmu gdje je čučao slučajno se našao i jedan fotograf. Jel to neka naučna fantastika ili je Kenan gluplji nego što smo mi slutili?
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 20:36

bes ni je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Predstava se nastavlja:

Kenanov advokat podnio tužbu protiv fotografa

[You must be registered and logged in to see this link.]



Now I do not understand anything  Novosti 10 KI - Page 17 1245697846 ... he really did not know what they are being filmed

Nije znao. Sigurna sam da nije znao.
Vidi se po snimku sa koje udaljenosti je snimano i fotografisano.

Ono što me sad najviše zasmijava jeste da je mislio da će to što nedovršenoj jede iz ruke vidjeti samo njena prijateljica  Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 Novosti 10 KI - Page 17 2829516366 
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 20:38

Istanbul je napisao/la:
Advokat? Kao šta, uvređen je i iznenađen? Zato što su ga uhvatili s njom ili zato što su ga uopće uhvatili? Pa jel on pored svega i glup i ne kuži da mu je ona namjestila cijelu priču? Već misli da je neki paparaco kao šetao obalom i sa 2 km daljine vidio  Kenana i Kubru pa je snimao a u istom grmu gdje je čučao slučajno se našao i jedan fotograf. Jel to neka naučna fantastika ili je Kenan gluplji nego što smo mi slutili?
ovo  drugo  ree
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 21:00

Istanbul je napisao/la:
Advokat? Kao šta, uvređen je i iznenađen? Zato što su ga uhvatili s njom ili zato što su ga uopće uhvatili? Pa jel on pored svega i glup i ne kuži da mu je ona namjestila cijelu priču? Već misli da je neki paparaco kao šetao obalom i sa 2 km daljine vidio  Kenana i Kubru pa je snimao a u istom grmu gdje je čučao slučajno se našao i jedan fotograf. Jel to neka naučna fantastika ili je Kenan gluplji nego što smo mi slutili?

One thing is clear that he did not know what was photographed ...
a lawyer required in order to file a lawsuit to ... usually it happens - a lawyer files a lawsuit on behalf of his client. If the photographer was sitting in the bushes and Kenan did all this in a public place - on the beach, in a cafe, it would have been different - then paparazzi not to blame ...
But he did it on a rented private yacht actually get "at home" and the paparazzi    entered his private space ...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 21:12

Yahtata e privaten imot ako se kacish na nea gi fotografiras, begash i gi objavuvas snimkite.
Vtoro, ako sakal da se krie trebal da sedi vo kabina, a ne na paluba. I mislam deka cela reakcija e poradi faktot shto e Ramazan, i svesen za sramot, zosto i na snimkite gledate deka koga ja baknuva i slicno snimkata ja zamagluvaat.
Znaci glup e ama mnogu e glup, neka si vraboti PR i neka se druzi so lugje koi se generaciski poblisku do negovata za da moze da go posovetuvaat, a ne dopolnitelno da tone vo gomna (izvinete na israz )
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 21:35

kikule81 je napisao/la:
Yahtata e privaten imot ako se kacish na nea gi fotografiras, begash i gi objavuvas snimkite.
Vtoro, ako sakal da se krie trebal da sedi vo kabina, a ne na paluba. I mislam deka cela reakcija e poradi faktot shto e Ramazan, i svesen za sramot, zosto i na snimkite gledate deka koga ja baknuva i slicno snimkata ja zamagluvaat.
Znaci glup e ama mnogu e glup, neka si vraboti PR i neka se druzi so lugje koi se generaciski poblisku do negovata za da moze da go posovetuvaat, a ne dopolnitelno da tone vo gomna (izvinete na israz )

Deck or salon is a private space ... and shoot it in this space without his consent - it is a violation.
Fasting of Ramadan in this case is not broken ... there was nothing that would be considered a violation of the fasting
Even earlier pictures were taken in public places. Why did not he sued for pictures when he was drunk? - Because it was on the street ...
He decided to sue probably because everyone was sure about this and have been comments that he prepay this shooting
- After all, so we thought ....
and perhaps even the court and will not accept the claim for consideration
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 22:03

A na osnovu čega on ima tužit fotografa ? Je l' mu se popeo na jahtu pa fotografisao, ušao mu u stan ?

Kenane, ne seri života ti . Gubiš se i to neviđeno.  kava 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 22:06

S.N.O.B1 je napisao/la:
A na osnovu čega on ima tužit fotografa ? Je l' mu se popeo na jahtu pa fotografisao, ušao mu u stan ?

Kenane, ne seri života ti . Gubiš se i to neviđeno.  kava 

Ma se zamisluva deka e clen na Kralskoto semejstvo, podobro da molci popameten e ....


Zadnja promjena: kikule81; sub 12 srp 2014, 22:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 22:08

Možda dobije spor...ma nebitno...hvata curu po palubi pa se sad duri...glup je samim tim što se sad duri...
Privatno, neprivatno...i što se ljuti? Što su mu upali u privatni posjed? Što su ga uslikali s ...s kim...što mu je ona? Cura, partnerica, prijateljica?
Ma daj...sad ćemo još i pravo savladavat...
Umjesto da sad pregrize, što je - tu je..on tuži.  sram 
Joj, taj čovjek sve niže pada u mojim očima. Ne znam jel sa mnom nešto nije u redu...ili s njim?
Više ni riječ neću reći na temu njegova ukusa za žene...zanimljivije je njegovo ponašanje vezano uz partnerice i veze i njegovu sliku u javnosti...čudan, težak čovjek.
Da sam mlada, slobodna žena, živim u Istanbulu, krećem se u njegovim krugovima, sviđam mu se...( smiiije )...bježala bih od njega ko od crnog šejtana...kilometrima...
Vi ga još sanjate?
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 22:57

Istanbul, Beyoglu....

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:05



Iskreno, malo mi je lakše kad nije znao.
Za nju ne bi bila sigurna!
Ako nije znala, onda cijeli vrijeme živi u nadi da će se dogoditi upravo to
što se dogodilo!

Neka mu paparazzi jednostavno objasne zašto su se popeli upravo na tu biljku!
Prijateljica je postala sa lokacije dva uzastopna dana, a ona cijeli dan prije fotki!
Koliko im treba da dostave fotke? Dva sata?
Izašle su iza pol noći! Znači da su nastale 8.7. !
Niti su vulgarne, niti su radili nešto što se kosi sa vjerskim uzancama.
To što nam se ne sviđaju, druga je priča.
Ako se očešao o vjerski kodeks, tužba neće promijeniti.
Znači jednostavno da ne živiš vjeru.
A ja mislim da nisu.
Imati komada i toliko ga skrivati
da ćeš tužiti paparazze jer su to objavili urbi et orbi,
zaista nema nikakvog smisla.


Zar se srami što su ga fotkali s njom?
Imaš curu, ne voliš to na sva zvona, a uhvatili te?
Ok, nisi imao sreće, jednom su vas morali safatati!
Kakve i čemu tuźbe!
Mislim da tužba nema veze sa njenim dignitetom
zaštitom njene osobe.
Ona svoje razgolićene fotke uredno nudi,
a i cijelu zimu nosi topiće i pokazuje pupak.

Jablane! Jablaneeeee!

Eto, da se svi ne zgražavaju tvojim izborom,
ne bi ni tebe toliko bolilo!

Jednostavnije možeš riješiti svoje probleme!
Ne trebaju tužbe!

 vuče i stvar rješena![/quote]

edit:je li se to ona ipak vratila doma sa prijateljicom?


Zadnja promjena: adan; sub 12 srp 2014, 23:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:12

Amra je napisao/la:
Možda dobije spor...ma nebitno...hvata curu po palubi pa se sad duri...glup je samim tim što se sad duri...
Privatno, neprivatno...i što se ljuti? Što su mu upali u privatni posjed? Što su ga uslikali s ...s kim...što mu je ona? Cura, partnerica, prijateljica?
Ma daj...sad ćemo još i pravo savladavat...
Umjesto da sad pregrize, što je - tu je..on tuži.  sram 
Joj, taj čovjek sve niže pada u mojim očima. Ne znam jel sa mnom nešto nije u redu...ili s njim?
Više ni riječ neću reći na temu njegova ukusa za žene...zanimljivije je njegovo ponašanje vezano uz partnerice i veze i njegovu sliku u javnosti...čudan, težak čovjek.
Da sam mlada, slobodna žena, živim u Istanbulu, krećem se u njegovim krugovima, sviđam mu se...( smiiije )...bježala bih od njega ko od crnog šejtana...kilometrima...
Vi ga još sanjate?
JOŠ!JOŠ!
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:14

Samo se ti duri Kendžo, ali prvo pogledaj šta i s kim radiš. Koliko si se sam srozao, a imaš 40 leta.

Sretno Ti sa tvojim izborom, sa tvojom nedovršenom.  cry  cry  cry Daj Bože da te to ne lupi po glavi.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:21

poslednata slika e postavena od Istanbul, a pred nekoj cas, dva ima postaveno slika od brodot, mislam deka se komentirase tuka.....
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:22

Voli čovjek sud pa to ti je..
Drugi bi da je na njegovom mjestu bježao od tužbi, optužnica, advokata, sudija.. a on kontra.
Da bar sve to ima kakvog efekta... Glupost.. Zadrlo mu se u privatnost dok usidren uz obalu na palubi vaćari osobu s kojom ne želi da ga iko vidi? Pfff...

Što se tiče "ekskluzive" u otkrivanju njegove lokacije - mogli su saznati preko KK ili bilo koga drugog. Pa nisu pošli na pusto ostrvo gdje žive duše nema. To je turističko mjesto. A zapravo je to samo sviranje prazne slame jer i svaka istanbulska mačka već zna njegovu ustaljenu ljetnu maršutu, istu sprovodi već nekoliko godina...  kava
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Emptysub 12 srp 2014, 23:24

ASTERVANDER je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Možda dobije spor...ma nebitno...hvata curu po palubi pa se sad duri...glup je samim tim što se sad duri...
Privatno, neprivatno...i što se ljuti? Što su mu upali u privatni posjed? Što su ga uslikali s ...s kim...što mu je ona? Cura, partnerica, prijateljica?
Ma daj...sad ćemo još i pravo savladavat...
Umjesto da sad pregrize, što je - tu je..on tuži.  sram 
Joj, taj čovjek sve niže pada u mojim očima. Ne znam jel sa mnom nešto nije u redu...ili s njim?
Više ni riječ neću reći na temu njegova ukusa za žene...zanimljivije je njegovo ponašanje vezano uz partnerice i veze i njegovu sliku u javnosti...čudan, težak čovjek.
Da sam mlada, slobodna žena, živim u Istanbulu, krećem se u njegovim krugovima, sviđam mu se...( smiiije )...bježala bih od njega ko od crnog šejtana...kilometrima...
Vi ga još sanjate?
JOŠ!JOŠ!

Hadi be...inanmıyorum !  sram 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 10 KI - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 10 KI
[Vrh] 
Stranica 17 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 3 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: