Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 02:25

adan je napisao/la:
Kakva je bila sinoć epizoda?

Pa ja više ništa ne očekujem,osim prevoda naravno.Gledam ih neopterećeno,opušteno i pri tom se baš nekad dobro zabavim.Ponekad zaboravim što sam gledala u prošloj epizodi. sram smiiije

Amra a za što je molim te Elle dijelio nagrade?Jer ako sam shvatila za stil,o majko moja pa on zna biti katasrofa obučen,kao da ga oblači ona s plavom haljinom....možda je nagrada za nešto drugo. Fotografije 1245697846
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 03:13

Večeras sam se baš dobro zabavila.Totalno su mi plijenili pažnju od samog početka pa sve do kraja.Čak mi ni svi vidljivi plastični zahvati nisu mogli umanjiti dobar osjećaj viđenoga.Bili su duhoviti,zaigrani,zaljubljeni,povrijeđeni,iskreni...Yamanovo pitanje.:" jesi sigurna da želiš izaći sa Sedef?" smiiije  smiiije
Moto epizode je svakako bio molim te ne izvnjavaj se više!!!
Pokazao je jednu novu stranu sebe,naučio je ispoljiti emocije bez nasilja,jednostavno se isplakao.
Sedef proradili zaštitnički instikti,podržava Miru kao moralna ženska podrška,a njemu želi pomoći kao djetetu.Kao majka koju ona nije imala pored sebe u tim ljubavnim jadima,pomaže oboma.Jeste mu se uvukla u krevet,ali premlado je to čak i za nju ree ree pa sam zato mislila da bi joj trebao odrasliji Yaman.,koji će nju poduprijeti kada ona klone.Ovako sama ona mi ostaje nedorečena.


I na tren sam pomislila više neću reći niti riječ protiv Deniz(koja mi je i dalje bezlična...opet ja..),ne zbog spajanja sa Sedef,već zbog tog što mami Selimu osmijeh na lice,zato više neću reći ni riječi protiv nje.Zaslužio je da bude sretan,odličan je otac,bio je predivan suprug,dobar čovjek,sad treba doći njegovo vrijeme...i tad na samom kraju Sedef mu se baci oko vrata i zašto mi se čini da je taj zagrljaj trajao tren predugo,zašto mi se čini da je u Selimovom pogledu bilo nečeg novog,novi osjećaj koji ne pripada tu.Uf ya,bacila si mi bubu u uho,pa možda preuveličavam.Vidjet ćemo!




Pitam se šta sve imaju istog plastičnog kirurga,Ender,Sude,Leila,čak mi se na tren učini i Sedef,prilikom zatezanja lica ili podizanja obrva(čela,ne znam čega već)nastanu kao nekakvi prazni prostori umjesto podočnjaka,pa kao da se tu koža gužva...To je u Ender u zadnjim ep.bilo jako vidljivo,a danas sam i u Sude primjetila.Sude još jedino ponekad bljesne odjevnom kombinacijom,recimo danas prekrasan plavi kaput...u prvoj sezoni daleko bolji outfit.

Gledajući danas i jednu i drugu seriju,prmjetila sam  kako je kut snimanja po Emira  , u stanu br.10, bio lošijii/Emir izgleda daleko niži nego Yaman.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 12:07

suradnica je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.] pustimo i 33,32 i 34...pogledajmo 49 MC sa prijevodom.

Žoa je i meni  što su zaključali na movtex-u, sad sam gledala na natabanu,nemam bolji izbor,balkanje...isto je to.

Ne nećemo imati isti avatar,moj je onaj sa čašom koji si mi umanjila Fotografije 2829516366
Pa ne mislim baš da je incestuozna takva veza,ali po meni to nije u redu,pa ima toliko muškaraca i žena na svijetu,pa ne moraš baš bratovu ili ženinu bivšu/bivšeg

Jako dobro su scenaristi to smislili sa Mirom u Yamanovom krevetu,ima haljinu bez ramena na sebi i doista daje mašti na volju kad ih pogledaš. Fotografije 2991427495

Lijep ti je avatar! :didi8:
Jučer kad mi se gledalo nije bilo postavljeno na net. Super, večeras se gleda.
I meni je to čista zabava, sve me sram reći ali mi je zanimljivo gledati bez prijevoda, nešto razumjeti, nešto ne, pa poslije gledati s prijevodom. Zabavni jesu.
AFK...na natabanu i balkanje mi je teško gledati jer ne mogu preskočiti Rizu, Mehmeta, Seher, Emirove mamicu i taticu kad hoću (dva-tri put da ih gledam, previše mi to... ree )...dugo vrti. Na movtexu je to bilo čas posla...
Ove nagrade? Ma meni su Turci smiješni s tim nagradama za sve i svašta. Mislim, znam da ima i kod nas npr Elle style awards. To je valjda za stil, a kad smo kod stila na ovo si mislila?
[You must be registered and logged in to see this image.]... ree ...a ima i gorih...

...dok je ovdje baš za nagradu...a ima i takvih još...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dobra im je scena u krevetu samo da je Yaman malo manje preneražen...


Zadnja promjena: Amra; ned 07 pro 2014, 12:36; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 12:09

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Citat :





...a da otvorimo novu temu pod nazivom: Suradnica+Adančica povremeno+Amra ->sve što im padne na pamet... :didi8:

Fotografije 2829516366 Fotografije 2829516366 Fotografije 2829516366 Mislim ovo mi je kao šlag na tortu...

Baš izazivam vraga... fućka ...srećom što nikog ne zanima ova tema (osim Suradnicu+Adančicu povremeno+Amru) pa ne vide što radimo...osijećam se kao zločesto dijete ponekad...


Zadnja promjena: Amra; ned 07 pro 2014, 12:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 12:17

suradnica je napisao/la:
Večeras sam se baš dobro zabavila.Totalno su mi plijenili pažnju od samog početka pa sve do kraja.Čak mi ni svi vidljivi plastični zahvati nisu mogli umanjiti dobar osjećaj viđenoga.Bili su duhoviti,zaigrani,zaljubljeni,povrijeđeni,iskreni...Yamanovo pitanje.:" jesi sigurna da želiš izaći sa Sedef?" smiiije  smiiije
Moto epizode je svakako bio molim te ne izvnjavaj se više!!!
Pokazao je jednu novu stranu sebe,naučio je ispoljiti emocije bez nasilja,jednostavno se isplakao.
Sedef proradili zaštitnički instikti,podržava Miru kao moralna ženska podrška,a njemu želi pomoći kao djetetu.Kao majka koju ona nije imala pored sebe u tim ljubavnim jadima,pomaže oboma.Jeste mu se uvukla u krevet,ali premlado je to čak i za nju ree ree pa sam zato mislila da bi joj trebao odrasliji Yaman.,koji će nju poduprijeti kada ona klone.Ovako sama ona mi ostaje nedorečena.


I na tren sam pomislila više neću reći niti riječ protiv Deniz(koja mi je i dalje bezlična...opet ja..),ne zbog spajanja sa Sedef,već zbog tog što mami Selimu osmijeh na lice,zato više neću reći ni riječi protiv nje.Zaslužio je da bude sretan,odličan je otac,bio je predivan suprug,dobar čovjek,sad treba doći njegovo vrijeme...i tad na samom kraju Sedef mu se baci oko vrata i zašto mi se čini da je taj zagrljaj trajao tren predugo,zašto mi se čini da je u Selimovom pogledu bilo nečeg novog,novi osjećaj koji ne pripada tu.Uf ya,bacila si mi bubu u uho,pa možda preuveličavam.Vidjet ćemo!




Pitam se šta sve imaju istog plastičnog kirurga,Ender,Sude,Leila,čak mi se na tren učini i Sedef,prilikom zatezanja lica ili podizanja obrva(čela,ne znam čega već)nastanu kao nekakvi prazni prostori umjesto podočnjaka,pa kao da se tu koža gužva...To je u Ender u zadnjim ep.bilo jako vidljivo,a danas sam i u Sude primjetila.Sude još jedino ponekad bljesne odjevnom kombinacijom,recimo danas prekrasan plavi kaput...u prvoj sezoni daleko bolji outfit.

Gledajući danas i jednu i drugu seriju,prmjetila sam  kako je kut snimanja po Emira  , u stanu br.10, bio lošijii/Emir izgleda daleko niži nego Yaman.

Jedva čekam da ju pogledam večeras. U ovoj ep su mi bili apsolutno najslađi. On mekši nego inače, sav s ciljem da joj se umili...kome nebi takav, ali eto, njoj nije, mora do joj je bilo teško tome odoljevati...ono u klubu, pokušaj da ju privuče k sebi, ona ruka oko struka, pa pjevanje na uho (da ne zna pjevati rekla bih ufff yaaa ali ovako... mmmm ), pa onaj nevin, dječački, molećiv pogled u nju pred njenim vratima. Jako sladunjavo da, ali baš u ovoj ep je nekako sve dobro sjelo.

Biti će još jedna scena Selim+Sedef koja mi je sumnjiva...ne znam, vidjet ćemo...

Osim plastičara, rekla bih da je problem i u oblikovanju obrva. Pogledaj kako su im počupane. Dobro da i erkeke nisu zahvatili.
Sude je bila komad u 1.sezoni, a sad je ofucana baba...

Emir mi je izgledao viši od Yamana, možda zbog Ferihe? :didi8: A jesu ga odozgora snimali u onom stanu da bolje vidimo ono simo-tamo...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 23:14

Ovako sam i ja znala u sušilici osušiti veš...stisne se, što ćeš... fućka
[You must be registered and logged in to see this image.]

I nikad, nikad nemaju mira. Stalno im uletavaju ili telefon zvoni. Istrošena fora...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyned 07 pro 2014, 23:19

Izgleda, idu u 3. sezonu. Navodno u seriju se vraća jedna od cura koja je bila žrtva Yamanovih ljetnih pokušaja da zaboravi Miru. Dam glavu da će biti trudna. Ne znam jel bih napisala da se u ovome drže originala (tako je bilo u O.C.) ili da kopiraju AFK (tako je bilo u AFK).
Treba s nečim 3. sezonu ispuniti.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptypon 08 pro 2014, 15:20

Ah ovaj avatar ti poznam bez traženja(trebaš neki da moram tražiti vidiga ),pomirenje nakon šamara, na Korayevom rođendanu,na onom imanju kada Yavuz helikopterom "otme"Ece...
Treća sezona,pa iskreno ne znam šta bih rekla,nije da ih neću gledati,ali razvlačeeee nepotrebno.
Misliš da je zbog gledanosti?
Evo, ja baš nemam ništa reći na tu ideju.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptypon 08 pro 2014, 19:09

suradnica je napisao/la:
Ah ovaj avatar ti poznam bez traženja(trebaš neki da moram tražiti vidiga ),pomirenje nakon šamara, na Korayevom rođendanu,na onom imanju kada Yavuz helikopterom "otme"Ece...
Treća sezona,pa iskreno ne znam šta bih rekla,nije da ih neću gledati,ali razvlačeeee nepotrebno.
Misliš da je zbog gledanosti?
Evo, ja baš nemam ništa reći na tu ideju.

Dobro, sljedeći avatar će biti takav da ćeš bar 3 ep morati pregledati...Šala...teško, sve su nam te scene poznate...smjestim ih približno, ove s čašom malo teže ali ipak pogodim...
Ni meni se ne sviđa što idu u 3. sezonu...Bit će sadizma, mazohizma i sličnih izma kao što je bio ovo sad, u koliko? Znaš koliko? 13 ep su bili u ratu...gore nego u AFK...Tamo je nekako s vremenom išlo na bolje...baš se vidjelo kako se Emir odleđuje...vraća joj se...
Gledat ću i ja i 3. sezonu...imat ćemo o čemu piskarati...
Što se tiče gledanosti, ako sad krenu s trudnoćama i sličnim nebulozama, mislim da će im gledanost i dalje padati. Ne mislim da se sad moraju uvući jedno drugom u zagrljaj i ne mrdati ali ima još raznih mogućnosti za razvoj
radnje, a ne nešto tako potrošeno...
I na kraju...dijete neće bit Yamanovo... (skoro napisah Emirovo)... sram
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptypon 08 pro 2014, 20:00

Suradnice, evo jedne...skoro pa Emir...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...hm, hm...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I još malo sa snimanja za Elle iz meni najljepšeg istanbulskog hotela...Four seasons...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; pon 08 pro 2014, 20:40; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptypon 08 pro 2014, 20:04

Aha, Mira krenula u istragu Yamanovih ljetnih "razonoda"...

Mira: I have lived an isolated introverted life for 3 months
Yaman: But Orkun was always by your side.
Mira: As a friend...what about you?
Yaman: We were at the hospital until brother Selim was discharged. Then we were on the sea
MIra: What about your multi-coloured life?
Yaman: We didn't spend so much time
Mira: Don't be like this Yaman. The two of us know that you didn't spend an innocent holiday. The thing I am curious about is how many levels did you jump?
Don't be like this princess
Mira: Admit it, what's wrong with it?
Yaman: These stupidities won't send us anywhere. It will just cause trouble that's why let's not talk please.
Mira: You had a good fling right?
Yaman: I was very desperate when you weren't here, I was very unhappy....I don't remember the rest
Mira: So you had a fling
Yaman: I was lost without you, then you found me and brought me back to the place where I belonged...to your heart. And I won't never leave from there again, even in the most boring Altinkoy parties
Mira: This is what we call a promise given as a compliment
yaman: Do you have any plans for the New Year?
Mira: Our people think to go somewhere but I didn't decide yet, it depends on you
Yaman: I have no plans either but I know we won't be pout for the New Year and we will spend it together.

...a nije on ništa kriv...vidi kako je nevin...sve one cure koje je ostavljao po lukama su puka slučajnost... :didi8:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 00:14

"Medcezir son bölüm Mira ve Yaman'dan sıcak sahneler" - tisak o 52.ep
Ako sam dobro prevela:
U posljednjoj ep (52.ep) vruće scene Mire i Yamana.

Da vidimo što je to Eci vruće...(vjerojatno će joj poljubiti rame... ree )
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 13:52

[quote="Amra"]


[You must be registered and logged in to see this image.]


Jesam li već rekla da volim kožnjake,i da njih posebno zapažam... bleskasta
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 14:08

U posljednjoj 52.ep.? to bi onda značilo da definitivno idu u treću sezonu??

Mira,Mira,kog vraga kopaš po ljetu..ljeto je bilo ljeto,niste bili zajedno i neke stvari je jednostavno bolje ne znati.Realno gledajući nije je niti varao,ali s obzirom koliko ga voli,vjerujem da bi te ljetne avanture doživjela kao prevare.
Svaka čast ako se pokaže da se može nositi sa istinom,malo je žena koje se mogu nositi sa istinom,kopaju,kopaju,ruju,istražuju i kad saznaju za izdaju ili prevaru jednostavno ne učine ništa.Po meni je to ništa gore od ne znanja.Bio to brak,veza ili samo prijateljski odnos,treba unaprijed znati kako ćeš se postaviti ako se obistine tvoje sumnje.

Vidjet ćemo u trećoj sezoni.... adan
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 14:11

Svakako sam primjetila hihotanje plavuše(i haljina joj plava),ali slika govori više od tisuću riječi,no ne mogu se oteti dojmu da ju je sram jel se hihoće,možda je i ona za to prestara smiiije smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 18:58

suradnica je napisao/la:
U posljednjoj 52.ep.? to bi onda značilo da definitivno idu u treću sezonu??

Mira,Mira,kog vraga kopaš po ljetu..ljeto je bilo ljeto,niste bili zajedno i neke stvari je jednostavno bolje ne znati.Realno gledajući nije je niti varao,ali s obzirom koliko ga voli,vjerujem da bi te ljetne avanture doživjela kao prevare.
Svaka čast ako se pokaže da se može nositi sa istinom,malo je žena koje se mogu nositi sa istinom,kopaju,kopaju,ruju,istražuju i kad saznaju za izdaju ili prevaru jednostavno ne učine ništa.Po meni je to ništa gore od ne znanja.Bio to brak,veza ili samo prijateljski odnos,treba unaprijed znati kako ćeš se postaviti ako se obistine tvoje sumnje.

Vidjet ćemo u trećoj sezoni.... adan

Ne, mislila sam posljednjoj snimljenoj...nisam se dobro izrazila...nemam pojma koliko ep ima 2. sezona...piše to ali mi se ne da tražiti. Ja samo gledam... :didi8:
Mislim da Mira zna što je radio ali kao svako žensko ne može da ne pita.
Pa i rekao joj je nešto kao da je bio očajan bez nje, nesretan, a da se ostalog ne sjeća...sram ...e, to ostalo će Mira sad kopati...ree , a možda i neće dok se ne pojavi iskopina sama u obliku one djevojke...
Joj i onda scenario iz AFK...Yaman je se neće ni sjećati, a ona trudna, pa dokazivanje Miri da mu ništa nije značilo, pa čekanje...joj to mi se stvarno ne gleda...istrošeno...i frustrirajuće...
Slažem se s tobom da bi tako bolje bilo ali ni sama nisam sigurna kako bih postupila da me zatekne tako nešto...u ovim godinama vjerojatno bih bila razumna ali nekad... svađa
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 18:59

suradnica je napisao/la:
Svakako sam primjetila hihotanje plavuše(i haljina joj plava),ali slika govori više od tisuću riječi,no ne mogu se oteti dojmu da ju je sram jel se hihoće,možda je  i ona za to prestara  smiiije smiiije

Možda ona samo misli da je prestara, ne zna da dečko tako navodno voli...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyuto 09 pro 2014, 19:36

...ova cura...ljetna avantura...bar nije trudna...

Medcezir-Tide For English speakers
Yaman: Sibel??? No, no, no...don't dare give it...Err...someone asked my phone number and
Mira: Is it a girl??
Yamn: Yes, but he/she didn't give it, that's what she told me
Mert: Is she Vantuzela?
Eylul: Did you name a girl Vantuzela?
Nadir: Find that dishonest Cengiz...find that bastard and bring him to me
Selim: If we proof their copartion we will proof Nadir's crime too
Sude: After 5 days I will be a penniles, direputable and abandoned woman
Yaman: Why do you give a damn about this girl?
Mira: I don't know, since she appeared suddenly...what's happening?
Yaman: She is crazy!
Mira: There is someone who makes every crazy be crazy Yaman.
Sibel: Surprize!

Lik Sibel navodno će se zadržati samo 2 ep. Ne vidim svrhu. Loše. Razrada likova je katastrofalna. Neki uletavaju da im ne vidiš ni početak, ni kraj.
Čini mi se da je ovo početak za curu Gizem Güler , još jedna miss u nizu...treba ju pokazati svijetu...dvije epizode će biti dosta... sram
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptysri 10 pro 2014, 11:15

Ček nije li i Elif bila dio tih ljetnih avantura,ne u smislu da je imao nešto s njom,nego da ju je  već   na moru upoznao,djevojke same po vodu došle kod njih..ovako nešto ili je nju samo u marini upoznao..ah nije Emir pa da idem tražiti  ree

Serija i nastavlja u tonu svakodnevice...problem nastane,riješi se i idemo ispočetka.Ispočetka u nedogled.
Koliko su ep.bili razdvojeni?13??Pa nije čudo što sam( u ovim godinama ) zaboravila zašto su se razdvojili. :didi8:
Da se ne bi ugledali na meksikance,njihovi parovi se u 5-oj,sastanu,zavole,zatrudne i rastanu....i nakon 50 ep.jedan kiss i pomirenje u 100 ep.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptysri 10 pro 2014, 21:31

suradnica je napisao/la:
Ček nije li i Elif bila dio tih ljetnih avantura,ne u smislu da je imao nešto s njom,nego da ju je  već   na moru upoznao,djevojke same po vodu došle kod njih..ovako nešto ili je nju samo u marini upoznao..ah nije Emir pa da idem tražiti  ree

Serija i nastavlja u tonu svakodnevice...problem nastane,riješi se i idemo ispočetka.Ispočetka u nedogled.
Koliko su ep.bili razdvojeni?13??Pa nije čudo što sam( u ovim godinama ) zaboravila zašto su se razdvojili. :didi8:
Da se ne bi ugledali na meksikance,njihovi parovi se u 5-oj,sastanu,zavole,zatrudne i rastanu....i nakon 50 ep.jedan kiss i pomirenje u 100 ep.

Elif je upoznao upravo kad je ovu koja sad dolazi nogirao. Elif mu je bila zanimljiva jer mu se podrugivala zbog toga što je u svakoj luci ostavljao djevojku koju je zbario...ali...samo zanimljiva...
Ha, ha, ti kao i ja, za Emira se prođe brdo epizoda dok se ne nađe...
Zanimljivo je to. Cagatay je def još bolji u MC nego u AFK ali taj lik Emira je zaista neponovljiv, privlačan, ne mislim samo fizički, nego nekako te tako priljepi, ne možeš vjerovati da bi takav netko postojao...

Pa šta nisi gledala...kako si zaboravila?

Sva sreća pa ne gledam meksikance ni ostalu egzotu. Turci su mi jedina avantura.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptysri 10 pro 2014, 21:40

Fotke iz 52...http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/52-bolum-fotograflari/undefined

...neću moći gledati direkt na star tv...nadoknaditi ću to sljedeći tjedan pa pričam kad pogledam...

Sadržaj...52.epizode...MCFBF...

Dok Yaman I Mira žive u sreći zbog toga što su ponovno zajedno, bez obzira na sve teškoće koje su proživjeli mjesecima, Yaman koji bez straha govori o budućnosti, odlučio je da više neće pustiti Mirinu ruku. Ulazak Nadira Baktiroglua u zatvor omogućava svima da dišu na miru.Selim prikuplja jedan po jedan argument kako bi ga cijeli život zadržao u zatvoru. S druge strane Džengiz pregovara sa Nadirom o njegovoj slobodi. Produbljivanje istrage o Nadiru ostavlja Sude bez daha. Slike pronađene u Nadirovim rukama dovoljne su da unište njezin život u Altinkoyu. U tom očaju Sude pronalazi utočište u Kenanovom poznatom životu. Kenan je spreman učiniti sve da je nitko ne povrijedi. Yamanov telefonski poziv iz prošlosti dovest će Miru do ljubomore. Yaman koji bez straha govori o budućnosti, Miri daje beskrajno povjerenje o prošlosti. Unatoč činjenici da se Yaman smireno nosi sa problemom, Eylul I Mira su odlučile igrati igru sa njim uz pomoć Elif. Mert im se također pridružio iako se boji Yamanove reakcije. Igra koju će igrati, pretvoriti će se u veliki party koji će sve okupiti. Te noći Mira donosi neočekivanu odluku.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyčet 11 pro 2014, 08:09

hmmm što bi naše mlađe ezelovke ovdje komentirale Fotografije 1245697846
Mi nećemo,yok,mi ćemo Mirinu boju kose...malo su ublažili onaj karamel odsjaj...
 
[You must be registered and logged in to see this link.]


Na slikama dosta zajedničkih scena Mire i Elif,neko novo žensko druženje na pomolu?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyčet 11 pro 2014, 22:21

suradnica je napisao/la:
hmmm što bi naše mlađe ezelovke ovdje komentirale Fotografije 1245697846
Mi nećemo,yok,mi ćemo Mirinu boju kose...malo su ublažili onaj karamel odsjaj...
 
[You must be registered and logged in to see this link.]


Na slikama dosta zajedničkih scena Mire i Elif,neko novo žensko druženje na pomolu?

Izgleda da je Mira Yamanu smjestila...nešto u vezi one Sibel od ljeta...vidjet ćemo...


Tu ona njega ispituje što je radio tijekom ljeta, a Mira izgleda zna za sve njegove nepodopštine, a on mucica, ovako nevinog lica, kao ne pitaj Miro ništa, nema smisla, a vrag ganjao suknje (kao da zaboravi Miru, neš ti muško). ljut
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa se pobrinula da dozna...mislim da joj se to što dozna neće svidjeti...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Al zeznula se s ovom igricom...
[You must be registered and logged in to see this image.]...nezrelo...

Suradnice, mi ćemo i tu i tamo? Mislim, tu nas i tako nitko ne čita ali ono mjesto je, kako neko reče kao konclogor, a tu sloboda neviđena pa...


Zadnja promjena: Amra; čet 11 pro 2014, 23:25; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptyčet 11 pro 2014, 22:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Emptysub 13 pro 2014, 00:58

Nisam gledala 52...obveze, domjenci i tako to...

Uglavnom, plaču za Emirom, uspoređuju..., a jest razlika stvarno...kako kaže cura...nebo i zemlja...
Fali im Emirova ...kako one kažu..."muškoost, otresitost, borbenost, hrabrost i seksipil kojim je Emir zračio, a koju ne mogu i nikad neće naći u Yamanu..."

Jesam ja bedasta il šta?
Emir je bio sin vlasnika poznatih klubova u Istanbulu...krema društva...bogataši. Vozio je najbolje aute, najljepše cure, glumice, koga već. Otputovati u Pariz, London, New York njemu je bilo kao meni do Dolca.
I bio je samouvjeren, siguran u sebe, zgodan, sexy, mogla bih do sutra nabrajati. S druge strane, nesiguran (uzdrmani obiteljski odnosi), a u vezi s F do beskraja zaljubljen, strpljivo nestrpljiv, ustrajan, odan...ma oblikovali ga da ga poželjeti samo možeš.
I sad...s tim likom uspoređuju siromašnog, iskompleksiranog studenta...pa normalno da je sasvim različit, ne bi bilo normalno da ih podsjeća na Emira...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI
» Fotografije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: