Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti KI

Go down 
+8
S.N.O.B1
Lutijena
Amra
Re Alone
Tessa
adan
honeybunny
The Queen
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptypet 08 lip 2012, 23:41

Didily je napisao/la:
Ne da mi se provjeravati. Odlučila sam prema spodobi odnositi se isto kao i Kenan. kao da ne postoji. :hihihi:

Evo prijevod dijela intervjua u kojem govori o očinstvu:
I want to become a father!

- In all interviews, the stars say we want to find the artist inside us, do you think the same way?
- I'm not thinking I'm a star, I'm an actor, and the acting is a long journey that never end to the last stop in your life. I was really impressed by acting a father in "Uzun Hikaye" movie. I loved the feeling of fatherhood. When I see children I get tears in my eyes.
- Let us talk about your personal life, you are a handsome man, why you didn't get marry and have a family?
-even if I were handsome and attractive to all women I can't. My life is about a working team, I can't run then regret it at the end. It's normal of course I wan't to live that feeling and have a family but it's hard for me.
- Are we going to see Kenan a father soon?
- I don't know


I ovo je ponižavajuće za osobu koja je u ljubavnoj vezi s njim. Nakon nisam zaljubljen, ne ženim se, evo još jedanput potvrde istog.
Do kud seže žensko pniženje?
da je sto puta KI... :aaa:

Hvala ti na prijevodu Novosti KI - Page 7 2712590081 . Meni ovo još gore zvuči nego naša interpretacija.

Ali ako je ona zadovoljna mrvicama, neka joj. :smiley1:
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptypet 08 lip 2012, 23:43

Re Alone je napisao/la:
Pih!

To je sve što imam da kažem!

Ne, ipak, dodajem: nek se je*u i imaju 748 ušatih stvorenja s ustima oko glave i nek svi budu glupi na oboje!!!!!!!!

Eto.

Evo ti jedna musa-pusa za takvu iskrenu reakciju Novosti KI - Page 7 2784008398. I ja sam slično reagirala, ali sam se suzdržavala.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptypet 08 lip 2012, 23:47

Didily je napisao/la:
Bah, ignore, ignore, ignore. To je najbolje
Drago mi je da adan ne čita dok je na putu. Nek' se malo odmori.
Očito je da je veza jaka jer je ona bliska i s obitelji. Ona je za po doma, pokućnica. Neka je tamo. Što se mene tiče ni na koncert nije trebala ići.

Od sad ignore 🤦

Da, uvukla se u obitelj. Bljak. :smiley1: Valjda je onda ozbiljnije nego se čini. Bljak. :smiley1:

Jadnu Adančiku će strefiti kada bude ovo vidjela. Neka uživa još nekoliko dana.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptypet 08 lip 2012, 23:52

honeybunny je napisao/la:
...

...a ako nekoga zanima original fotka...
...evo je...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ništa ne može sakriti ove ikserice. Bljak. :smiley1:
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 09:34


...evo snimke sa koncerta...

...pojavljuje se u dva navrata...
...vrlo kratko...
...čini mi se da je rekao da puno očekuje od koncerta...

...oba puta smo pošteđeni onekojuneželimovidjeti...
...jer vijest je da su poznate zvijezde bile na koncertu...
...između ostalih i Zeynep...Ljepotančićeva Zeynep...

...možete pogledati bez straha...


[You must be registered and logged in to see this link.]


...pretpostavljam da ćemo kasnije vidjeti i ostatak...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 09:56

Novinski članak o tome kako su se nakon mjesec dana razdvojenosti pomirili. Tu turski novinari niti sami ne znaju što bi više pisali. Očito je da oni nisu niti jednom prekinuli, a oni samo šire dezinformacije.

Ne znam jesam li dobro shvatila da su napisali kako ona nije htjela pogledati u novinare?

A pogledajte nju, ljepoticu našu. :smiley1: Vidim, cjeloj obitelji nosi jakne. Od danas je zovem vješalica.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 10:17

Tessa je napisao/la:
Novinski članak o tome kako su se nakon mjesec dana razdvojenosti pomirili. Tu turski novinari niti sami ne znaju što bi više pisali. Očito je da oni nisu niti jednom prekinuli, a oni samo šire dezinformacije.

Ne znam jesam li dobro shvatila da su napisali kako ona nije htjela pogledati u novinare?

A pogledajte nju, ljepoticu našu. :smiley1: Vidim, cjeloj obitelji nosi jakne. Od danas je zovem vješalica.

[You must be registered and logged in to see this link.]


...i novinari nam prodaju maglu...
...sada je očito da ni oni nisu vidjeli ništa više sa one snimke...
...samo su nagađali...

...a čini mi se da se ova razdvojenost odnosi na vrijeme snimanja filma...
...ali oni to opet spominju u kontekstu prekida...
...nikada, niti u jednom trenutku oni nisu prekinuli...

:nene:
...od danas zaista više ne nasjedam tim njihovim kvazi-novinarima...

...a što se nje tiče...
..mislim da bi je novinari zaista trebali nastaviti ignorirati...
...zapravo je uopće ne spominjati...

...yakisilki Bebe...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 14:36


...evo tu ima nešto malo više snimke...čini mi se...


[You must be registered and logged in to see this link.]



...OMG...kako je samo onakojamenezanima povukla malu... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 15:04

honeybunny je napisao/la:

...evo tu ima nešto malo više snimke...


[You must be registered and logged in to see this link.]


...kako je onakojamenezanima povukla malu... [You must be registered and logged in to see this image.]

Čovječe, što ona sebi umišlja. Bljak. :smiley1: Glumi kao neku zaštitnicu ili što već. A on ode ispred, ostavi i nju i dijete nekoliko koraka iza se. Sve mi je manje yaksikli.

Nova reportaža sa Zeynep. Rade usporedbu nje i vješalice. Zeynep je nježna pahuljica u usporedbi s ovom grubijankom. :smiley1: Baš me zanima što kažu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Edit: Izvrsno si uhvatila trenutak. Novosti KI - Page 7 2784008398 .


Zadnja promjena: Tessa; sub 09 lip 2012, 15:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 15:11


...vidim da mu opet neće dati mira...

...jedva čekam novu eskalaciju agresije našeg Ljepotančića!!!!!


...možemo li ga danas očekivati i na ovom koncertu?
...domaćin je Olgun Simsek...

...ili je već i sinoć bio tamo...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 16:09

Konacno u Srbiji 17.06 pocinje :zvrk:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 16:13

Tessa je napisao/la:

Čovječe, što ona sebi umišlja. Bljak. :smiley1: Glumi kao neku zaštitnicu ili što već. A on ode ispred, ostavi i nju i dijete nekoliko koraka iza se. Sve mi je manje yaksikli.


Ma cure, ne nanosite si sekiraciju uzalud. Velim vam da se njih dvoje slatko smiju novinarima i čitavoj javnosti na nagađanjima i sve rade smišljeno i namjerno. Kakav prekid, kakvo pomirenje? :nene:
Vjerujem, ali duboko vjerujem da je ona bezuvjetno zatreskana, da ga sluša u potpunosti, da je pokorna jer dobro zna kako je on tražena roba u Turskoj i šire (mnogo šire :hihihi: ).
One snimke kako je izašla s frendicama i "rođom"? Prije toga je bilo:"Čuj dragi, večeras bih izašla s frendicama i "rođom", znaš novinari će poludjeti! Imaš nešto protiv?", a on će: "Idi slobodno, a oni nek pišu što hoće."
Ja sad karikiram ali stvarno vjerujem da mu je ona cura bez kalkulacije, zbog nečega mu je s njom dobro (on zna), njemu i njoj tako odgovara i neka im je. Ili će se ostati zajedno il neće. Vrijeme će pokazati.
Mi smo ovdje zbog njega, a ne nje. Pustite ju. Jedino što nam je i ovo novost pa da toga nema imale bismo manje materijala za pisanje.
Mene ona stvarno ne smeta. Bez veze mi je ali njemu iz nekog razloga ok (fetiš: uši, velika usta, oštar izraz lica, nepristupačna, arogantna.....tko zna? - on zna!) Novosti KI - Page 7 2712590081
Meni je on i dalje yakisikli, volim se ovdje zabavljati i to što mu je onakojunipoštonevolimo (trenutno) partnerica neće me ometati u daljnjem postanju Khm (naučila domaću zadaću) i ostalih sličica. Ne dajte ni vi da vas to nervira. IGNORE!!! :belj:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 18:19

Novosti KI - Page 7 1430956612 ... slikom ...


.. a sad i riječima ...

Dakle , molim potvrdu : je li ono njegov brat ili nije ?

Onda, nismo ni bile sigurne u prekid, samo smo nagađale i priželjkivale ...

Zatim, nikad, nikad se neću složiti sa ovim izborom ...sa svakom novom slikom, ona učvršćuje svoj položaj na mojoj ljestvici ..

K tome, on svojom najnovijom izjavom, betonira dojam o njihovoj vezi .. on je nju toliko puta blamirao, sa ničim nije doprinjeo da se njezin image u javnosti popravi.
A njemu , kao tradicionalisti to nikako ne može biti svejedno , dapače .
Ničim nije doprinjeo da je se počne gledati kao ženu koju voli, koju bi mi i cjelokupna turska javnost na čelu sa pressom trebali poštivati kao njegov izbor. On je prvi ne poštuje .

Na koncu ... on je mogao , iz poštovanja prema vezi i njoj , bar ne kazati kako je tek gledanjem filma poželio postati otac ...

Didi, hvala za prijevod ...

Možda bi Combo, sa turskog prevela dosljednije ...

Nadalje , ta je žena toliko nefotogenična, da se ja ponekad pitam je li to ona uz njega .. svaki put je drukčija... dobro zapaženo: nosi mu i očale i jaknu i ...
..i to gnijezdo koje je imala na glavi , to brzinsko sklanjanje djeteta, a trenutak prije on hoda sa malicom i gleda ravno u objektiv ..

...naravno dva koraka ispred nje .. koja je to podređenost..

... a on uz nju i nije tako yakisikli ...

Osim toga , karte za Madonin koncert kupuju se mjesecima ranije ... sve je to bilo isplanirano već davno ... ne , ne zanosim se idejom da nisu prekinuli ... već odavno se ne radujem takvim vijestima, jer imam dojam da novinari samo nagađaju ...

Iako su se opet pojavili zajedno ... time eventualno spašava svoj ugled .. za vezu sa jednom ovako mlađahnom, predugo..
... a da se nije odlučio na brak .

Mislim da vrijeme više ne radi za nju .

A sad na ignore .


[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 19:12

kmf55 je napisao/la:
A evo gdje su bili (pardon, zaboravila na ignore pa ispravljam: evo gdje je bio):

Bili na koncertu:
Beren Saat, Kenan Doğulu, Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın, Meltem Cumbul, Ebru Akel, Gülben Ergen, Ayşe Özyılmazel, Deniz Seki, Metin Arolat, Hande Yener, Demet Akalın, Ahmet Hakan, Şebnem Bozoklu, Ömür Gedik ve Kenan İmirzalıoğlu Madonna'nın konserinde yer alıyor..

Ako je ovo original tekst iz novina , nabrajanje tko je bio ... opet je novinari igrnoriraju ?? [You must be registered and logged in to see this image.]

Tessa je napisao/la:
Novinski članak o tome kako su se nakon mjesec dana razdvojenosti pomirili. Tu turski novinari niti sami ne znaju što bi više pisali. Očito je da oni nisu niti jednom prekinuli, a oni samo šire dezinformacije.

Ne znam jesam li dobro shvatila da su napisali kako ona nije htjela pogledati u novinare?

A pogledajte nju, ljepoticu našu. :smiley1: Vidim, cjeloj obitelji nosi jakne. Od danas je zovem vješalica.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovdje u pozadini vidimo, ipak je to brat ... da obiteljski .. ali onakojanaslikamaizgledakaovišak ... ni sa njim i malom ... ni sa bratom ...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 20:28


Adančika, vratila si se. Nedostajala si nam hug .

Slažem se sa svime što si rekla. Niti ja ju ne prihvaćam kao konačan izbor. To je naše pravo, kao i što je njegovo da bude s njom.
Bilo bi dobro da Combo malo pripomogne pri prijevodu. Na netu kruže raznorazne verzije, svaka se može interpretirati malo drugačije, ali ostaje činjenica da je rekao da je kroz film postao svjestan važnosti očinstva i koliko su djeca dragocjena. Čak se u jednom prijevodu spominje kako mu navru suze kada vidi djecu. Malo dramatizira, čini mi se.

Moram se posebno osvrnuti na tu podređenost koja je toliko očita u svakom njihovom zajedničkom pojavljivanju i Kmfičinoj konstataciji da je ona ludo zaljubljena s kojom se potpuno slažem. Čini se meni da je ona bila u njega zaljubljena i prije nego ga je upoznala, svjesna je kakvog muškarca ima pokraj sebe, vjerojatno joj i obitelj govori "Zadrži ga kako znaš i umiješ. Ovakva prilika se ne propušta." Ipak je to tradicionalna zemlja. I naravno da je spremna gutati njegova sra.a.
Gledam joj malo i položaj ruku na ovim slikama kada ide 2 koraka iza njega, i meni taj položaj odaje nesigurnost. Čak i taj stav koji smo protumačile kao arogantan može biti znak velike nesigurnosti. Ukoliko sam u pravu, onda bi joj on kao pravo muško, kao čovjek koji ju voli, trebao biti podrška u tim, očito za nju, stresnim situacijama. Međutim, ja niti jednom nisam primjetila da ju on želi zaštititi, on čak niti jednom nije uputio pogled prema njoj. Većinom je ona negdje iza, ispred njega.

Zašto je s njom? Neću više nagađati voli li ju ili ne. Smatram da nakon godinu dana veze mora ipak nešto osjećati. Međutim, ako ovako izgleda njegova ljubav, onda on možda ipak nije vatra kakvog smo ga smatrale, već prije led i totalni nedžentlmen.
Uostalom, izabrao je dosta mlađu, mlađu kojoj se ne žuri roditi (ima se vremena za razmišljanja, promišljanja), i još pri tome nezahtjevnu za održavanje. Što si jedan muškarac može bolje poželjeti u životu. :smiley1:

Neću niti više raditi usporedbu kada je bio sa Zeynep koja je očito bila ta koja je davala toplinu toj vezi.

Oprostite na ovolikom postu. Neću više. Naravno, ovo sve je samo moj dojam. Možda je njihova realnost totalno drugačija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 20:48

Nema potrebe za isprikom u vezi dugog psta. Što duži to bolji. :thumbsup2:

Sve potpisujem. I ja se često preispitujem, govorim si kako ne bih trebala tak loše misliti o njoj.
U stvari, može biti da ona arogantnim nastupom skriva nesigurnost.
Ne mislim loše o njoj (ne sviđa mi se i gotovo, nema ništa što bih mogla ocijeniti pozitivnom osobinom bez obzira što se mišljenje bazira samo na slikama), koliko mislim loše o njemu zbog njegovog ponašanja kad je ona s njim u društvu.
Ne sviđa mi se takav muškarac. Ne vidim ništa karakteristično kao u muškarcu kakvim ga mi zamišljamo. Nema tu ništa romantično, nježno, zaštitničko, a ono najgore ne ponaša se pristojno prema njoj ni kad su zajedno, ni u svojim izjavama.
Jadan je to život ako ga jedna 26-togodišnjakinja provede tri koraka iza muškarca u kojeg je zaljubljena i trpi njegovu "veličinu" samo zato jer ga svaka žena želi, jer je poznata faca, jer je prezgodan.

Ne bih ja bila s njim od trenutka kad me je onako ostavio na parkiralištu da se sama brim s novinarama, a on ušao u auto i dobacuje mi ulazi.
Ma...

Napisala sam to odmah tada, a na žalost moje mišljenje se sve više potvrđuje.
On je ipak samo za gledat ga u dobrim serijama i filmovina i dakako slikicama. On je stvoren za pravljenje Novosti KI - Page 7 3471252358 za jednogodišnjakinje. :muskarcina:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 21:12

Da ne quotam cijele postove ...Tessičićićice , Didily...

Složit ću se , u onom dijelu gdje ga gledate kao osobu nezainteresiranu za njezino proživljavanje svega ovoga, koja negentlemenski ostavlja ovuprikazukojajeizslikeuslikusveružnija na milost i nemilost ... iako , kad se on odmakne, novinari njoj ni ne pridodaju neku važnost ... nije im , ni nakon godinu dana veze bitna ...

Slažem se, niti je štiti, niti je priznaje , a tako bi je i zaštitio ..

Novinari tuušatuprikazu doživljavaju u živo, puno bolje nego što to mi možemo ... i to meni , kao i njihovo pisanje o njoj i toj vezi , govori puno ili sve ...

To što se šeta tri koraka iza njega , a dva ispred brata , nosi njihovu odjeću i slično... ne daje na snazi ovoj vezi ... pa čak niti to što traje već sigurno godinu ... u jednom trenutku, to može biti i suprotni znak ... nema on vremena za čekanje i dugo hodanje ... a planovi za snimanje Cevdet baya sigurno predviđaju veliku okupiranost ..

Ali.. nikako se ne mogu složiti sa vama kako se radi o osobi koja je nesigurna .. ja je ne dojmim tako, od prvog dana.
i neće me ništa pokolebati.

Svašta ona skriva , kad je s njim ... sva je tiha, samozatajna, zbunjena, smjerna ...

Dok, kad je sama...ti pogledi, te obrve .. ta arogancija..koja je jako dobro skrivena na slikama uz njega .. zar ne bi bilo logičnije da je obrnuto, ako se radi o takvoj, nesigurnoj osobi ??

A ne, ne ....[You must be registered and logged in to see this image.]...

Meni ne može prodati ..[You must be registered and logged in to see this image.]... ta zna što radi ... što je , u jednom sretnom trenu uhvatila ..i neće tako lako ispustiti ... tu računa i na vrijeme, koje njega stišće..

A ja vam velim, sada se već i njoj mora žuriti... ja ne mislim više da vrijeme radi za nju ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 21:26

Ako si ti u pravu, onda su njih dvoje doista zaslužili jedno drugo. Ona koja zna što radi i ne smeta joj ništa, drži ga (koja ne bi, to joj ne zamjeram9 i on, koji do nje drži kao za komad namještaja - vješalicu.
Dobar su par :hihihi:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 21:28

Znate što ...??

Mi ..na žalost ...nismo te koje će voditi za ruku okolo i ponašati se onako kako jedan zaljubljeni muškarac treba...[You must be registered and logged in to see this image.]


Mi .. na svu sreću ... nismo te koje ćemo hodati iza njega dva koraka ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Mi ... na žalost .. nismo te koje će roditi njegovu djecu ...[You must be registered and logged in to see this image.]

To, na žalost , ne možemo .... i sa tim neka se bori ona ... ….[You must be registered and logged in to see this image.]

... ja joj , zaista , u ovakvim okolnostima , ne zavidim ......[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali zato .. mi imamo ono što nam nitko ne može uskratiti .. yes

Jablan ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Muškić..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bebe ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... i selim ove sličice na fotografije ...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 22:02

Adančika, i ja smatram da će ona učiniti sve da bi se udala za njega. Dobra je partija, slažemo se svi, zar ne? Da li je nesigurna osoba ili jednostavno arogantna, ne znam. OK, mora se priznati da netko tko se prijavi na izbor za Miss tamo nečega, mora imati poprilično visoko mišljenje o svom izgledu, i mora imati samopouzdanja. Ipak, ako pogledaš snimku kada je izabrana, kada si onako liže ta ooggroooommmmna usta, hmmm, meni opet baca na nesigurnost. Ali, kao što ste već sto puta rekle, nije ona niti bitna, iako ju ja ne mogu ignorirati jer je dio njegova života.

A on, yaksilki on? Zgodan je i dalje, naravno, ali to nešto što smo prije vidjele, to nešto što mu je davalo posebnu dimenziju i što ga izdizalo iz mora zgodnih muškaraca se polako gubi, barem u mojim očima. Ostaje samo zgodni muškarac -dok ne dokaže drugačije :smiley1: .
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 22:09

Didily je napisao/la:

On je ipak samo za gledat ga u dobrim serijama i filmovina i dakako slikicama. On je stvoren za pravljenje Novosti KI - Page 7 3471252358 za jednogodišnjakinje. :muskarcina:

Evo, opet skraćujem post, Didily draga oprosti, a i ostalima se ispričavam kad to napravim ali slobodno kratite i vi moje.

Ponoviću ovo Didilyno što mislim da je u stvari nama bitno:
On je ipak samo za gledat ga u dobrim serijama i filmovina i dakako slikicama. On je stvoren za pravljenje Novosti KI - Page 7 3471252358 za jednogodišnjakinje. :muskarcina:
Pa to vam je cure to: nit ga možemo mi imat, nit ga možemo dat onoj koju bi mu mi željele, nit možemo utjecat da si sam odabere neku dragu......ON JE NAMA SAMO STRAŠNO, STRAŠNO DOBAR KOMAD I MI MU SE I DALJE MOŽEMO VESELIT POSTAJUĆI PUZZLE ZA JEDNOGODIŠNJAKINJE I MALO STARIJE.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 22:25

kmf55 je napisao/la:
Didily je napisao/la:

On je ipak samo za gledat ga u dobrim serijama i filmovina i dakako slikicama. On je stvoren za pravljenje Novosti KI - Page 7 3471252358 za jednogodišnjakinje. :muskarcina:

Evo, opet skraćujem post, Didily draga oprosti, a i ostalima se ispričavam kad to napravim ali slobodno kratite i vi moje.

Ponoviću ovo Didilyno što mislim da je u stvari nama bitno:
On je ipak samo za gledat ga u dobrim serijama i filmovina i dakako slikicama. On je stvoren za pravljenje Novosti KI - Page 7 3471252358 za jednogodišnjakinje. :muskarcina:
Pa to vam je cure to: nit ga možemo mi imat, nit ga možemo dat onoj koju bi mu mi željele, nit možemo utjecat da si sam odabere neku dragu......ON JE NAMA SAMO STRAŠNO, STRAŠNO DOBAR KOMAD I MI MU SE I DALJE MOŽEMO VESELIT POSTAJUĆI PUZZLE ZA JEDNOGODIŠNJAKINJE I MALO STARIJE.
[You must be registered and logged in to see this image.]

A ja si tako želim da je on poseban :huhucry: .

Edit: Možda jedna nebitna stvar, ali ipak može ukazivati kako je odgojen. Jeste li primjetili kako njegov brat nikada nije poveo svoju ženu na neka događanja? Prošle godine na Ezel partiju i sada koncert. Znam da imaju još mlađeg sina, ali zar ti Turci nisu čuli za baka-servis? 🤦 I ova će tako ostajati kod kuće ako postane njegova žena.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 22:34

Znate šta, diviti se nekom samo zato što dobro izgleda, meni to... (ajd' da ne kažem...). Pa zgodnih muških čije se slike mogu naći po netu ima na kilo.

Ja sam mislila da ovaj čovjek ima harizmu, da ima "to nešto" što ga može, osim dobrog izgleda, učiniti kompletnom osobom u mojim očima. A on je pao, tako žalosno pao, posebno ovim zadnjim istupom sa njom... Strava i užas.

Već sam rekla, neka mu je i neka ga on njoj i nek uživaju i razmnožavaju se, što god... On je kao ličnost, kod mene pao na svim ispitima, tako da mi njegova ljepota ne znači ama baš ništa.

Postoje drugi načini da se pristojno sačuva svoja privatnost a ovo što on radi je brutalno i prema njoj i svima ostalima.

Ne očekujte me više na njegovim temama jer ovaj čovjek više ne zaslužuje ni minut mog vremena. Naravno, pratiću vas, čitaću vas, i ostajem tu, ali trošiti vrijeme na ovakav ljudski promašaj, više neću.

Idem obić ostale teme... :driver:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 22:49

Re Alone je napisao/la:
Znate šta, diviti se nekom samo zato što dobro izgleda, meni to... (ajd' da ne kažem...). Pa zgodnih muških čije se slike mogu naći po netu ima na kilo.

Ja sam mislila da ovaj čovjek ima harizmu, da ima "to nešto" što ga može, osim dobrog izgleda, učiniti kompletnom osobom u mojim očima. A on je pao, tako žalosno pao, posebno ovim zadnjim istupom sa njom... Strava i užas.

Već sam rekla, neka mu je i neka ga on njoj i nek uživaju i razmnožavaju se, što god... On je kao ličnost, kod mene pao na svim ispitima, tako da mi njegova ljepota ne znači ama baš ništa.

Postoje drugi načini da se pristojno sačuva svoja privatnost a ovo što on radi je brutalno i prema njoj i svima ostalima.

Ne očekujte me više na njegovim temama jer ovaj čovjek više ne zaslužuje ni minut mog vremena. Naravno, pratiću vas, čitaću vas, i ostajem tu, ali trošiti vrijeme na ovakav ljudski promašaj, više neću.

Idem obić ostale teme... :driver:

Reee, nisam mislila da ga sad promatramo samo kao objekt. On čak nije ni lijep svim ženama. On uz svoj izgled ima tu karizmu zbog koje nam je ipak poseban.
Pokušala sam u malo riječi objasniti da nema smisla da nas ona i razlog zbog kojeg je s njom uznemirava i priječi da se i na ovoj temi dobro zabavimo. Eto, samo to. Ja bih isto željela da je drugačije ali kad nije.....
Osim toga, sve to što on čini ili bi trebao činiti je vrlo diskutabilno. Da li bi nam bio poseban da mijenja žene kao čarape? Ili da je gay?
Ne znam, on je meni uz svoj nadasve poseban izgled imao to nešto što ima i dalje usprkos lošem odabiru partnerice i usprkos lošem postupanju prema njoj, a znamo da on zna i bolje iz ophođenja prema Zeynep (i ne bih rekla da je lijep, možda u mladosti, a sad zgodan, markantan, nekako poseban).
Što mi očekujemo da on jest? Pa on je glumac! Da li barem malo poznajete taj svijet? Imala sam (imam) prilike poznavati vezano uz moj posao javne osobe među kojima neke naše glumce, pjevače.....Ljudi moji, to vam je osebujan svijet...Ne sumnjam da je i drugdje tako.
Ne može on biti savršen. Da nije ovakav prema njoj mi bi stvarno mislile da jest.
:dance:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Emptysub 09 lip 2012, 23:10

Ponoviti ću se :

Ne mora on, kao javna osoba ... nama pokazivati ništa ... pa ni koliko nju voli i poštuje. Dozvoljavam da je to , većim dijelom, njegova privatna stvar ...

Problem je u tome , što on ipak svojevoljno, nešto pokazuje ... a pokazuje koliko je ne poštuje , blamira je izjavama, ova zadnja je vrhunac, a time i koliko je ne voli " onom " ljubavi ...

Na to ga nitko ne tjera niti ne izaziva , niti ima ikakvu logiku ili potporu ... osim u istini .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti KI   Novosti KI - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti KI
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 13 KI
» Novosti 4 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 14

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: