Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyned 02 vel 2014, 15:35

suradnica je napisao/la:
baš su i zaslužili nagradu kao i mi jednu dobru kavu  kava 

Imamo isti problem sa čekanjem 18 ep. budu preveli,isplati ih se čekati, a tek 19...uff
u 19 odjednom svi na istoj telefonskoj liniji  moli ludu hale...

Ništa od prijevoda ha Suradnice. Ispiti ćemo mi kave i kahve dok se ne sjete...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyned 02 vel 2014, 16:09

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 17:22

Razočarao me tok događaja u 20. Zašto Yaman odlazi u Tozluder? Zar nije rekao Serezovima da je IZABRAO ?! Znam da je onim Mertovim pitanjem da li se Yaman može tek tako odreći mame ostavljena mogućnost...ali baš mi se ne sviđa put kojim je priča krenula. Jedino me raduje što se događaji brzo odvijaju, pa već u sledećoj očekujem veliki povratak  :didi8: .

Šta je Asim smućkao? Da li će se Sude osvetiti Asimu, pa zato razgovara sa sekretaricom? Kako to da Beren nasmejana hrani oca kojeg je do juče prezirala (šta ju je kupilo?)? Šta Ajše mućka? Ima još mnogo interesantnih dijaloga  ljuti  a seriju ne prevode zbog tehničkih razloga.

Ne znam da li je to uloga zahtevala ili je Čaga uznemiren zbog predstojećeg suđenja , ali on i Mira su  mi bili nedorečeni. Ili sam ja previše očekivala  vidiga
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 17:33

Amra je napisao/la:

Jedan zanimljiv klipić...CU i Hazal Kaya... sve isto rade...čak i ožiljak na čelu oboje imaju...slatki...(425,350)][You must be registered and logged in to see this link.]

Sladak je klip i njih dvoje . Mnogo su mi slađi ovde nego u seriji. Verovatno sam gledala mračnije epizode ( scene sa njima od 37 do kraja ) kada se Feriha stalno nešto durila, oboje u problemima.  Da li su 5 min u kontinuitetu  bili srećni osim na ostrvu i planini ?


Btw , Yaman je u 20.  konačno skinuo džemper . Uf, baš dobro izgleda kad skine jaknu i duks  oblizuje
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 22:09

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:

Jedan zanimljiv klipić...CU i Hazal Kaya... sve isto rade...čak i ožiljak na čelu oboje imaju...slatki...(425,350)][You must be registered and logged in to see this link.]

Sladak je klip i njih dvoje . Mnogo su mi slađi ovde nego u seriji. Verovatno sam gledala mračnije epizode ( scene sa njima od 37 do kraja ) kada se Feriha stalno nešto durila, oboje u problemima.  Da li su 5 min u kontinuitetu  bili srećni osim na ostrvu i planini ?


Btw , Yaman je u 20.  konačno skinuo džemper . Uf, baš dobro izgleda kad skine jaknu i duks  oblizuje

O da, ti si gledala vrlo mračne....ja sam imala kredit iz onih, tamo negdje do 27.ep dok su još bili slatki (mada, i tu je bilo čestih trzavica, 23. je npr bila super...)
Pa, bili su sretni nakon prvog vjenčanja dok su poskrivećki išli na fax...bilo je sretnih trenutaka ali u osnovi sve je otišlo k vragu...imaš pravo.

Nisam ni primijetila da je skinuo džemper. Cijepljena.  vidiga 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 22:57

Prvi susret...(eto zašto volim gledati ovu seriju...duhoviti dijalozi)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Također...sam početak svega...









Zadnja promjena: Amra; pon 03 vel 2014, 23:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 23:39


Je li gledate na netu sa prijevodom? Ili to nadoknađujete? Nije mi jasan vaš raspored, jedino mislim da znam, kako Amričak petkom na večer "nije ovdje" , da petkom ide original epizoda ?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 23:48

adan je napisao/la:

Je li gledate na netu sa prijevodom? Ili to nadoknađujete? Nije mi jasan vaš raspored, jedino mislim da znam, kako Amričak petkom na večer "nije ovdje" , da petkom ide original epizoda ?

Gledamo na viki.com s prijevodom ali je sad zapelo na 18. i ni makac. U petak je bila 20. ep.
Petkom sam i ovdje i tamo... ree ...nije baš da pratim te originalne 100%, onako malo upratim da vidim okosnicu, a onda s prijevodom pogledam od-do...i to stvarno od-do jer obožavam Selima, Merta, sad mi je i Eylul ok, Mira i Yaman su mi također čok zgodan par.
Sama priča mi ponekad ne drži vodu ali rekoh već, ne mislim da je ovo savršena serija ali uz nju baš odmaraš...(oči i dušu...muzika dobra, pa onda i uši i tako)...
Bilo bi lijepo da i ti malo baciš oko ali od početka...(uff, što se ne daš nagovoriti, a ja se tako trudim da te neprimjetno nagovorim...).
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 23:53

ree , aha da, jako neprimjetno..

Ja ne volim serije. Upustila se gledati samo jednom i - bingo!!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptypon 03 vel 2014, 23:57

adan je napisao/la:
ree , aha da, jako neprimjetno..

Ja ne volim serije. Upustila se gledati samo jednom i - bingo!!!

Pa da, šta nisam diskretna...? ree 

Aha, ni ja ne volim serije...  sram ...tj mislila sam da sam samo jednom popustila...ovo je u stvari treći put... fućka
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyuto 04 vel 2014, 14:09

Ha, ja volim serije(radnja ili barem glumci moraju biti gledljivi) i uz njih dobru kava...evo i sa vama dijelim....

Amra dijete je odlično...i moja reakcija kao i tvoja...osjetila sam točno kako me šibnula njezina riječ....

Još nisu preveli?nemam vremena pa nisam ništa škicnula....volim ih u miru i sa prijevodom pogledati,nasmijati se,i naravno kavu popiti dok ih gledam...

Jako mi se sviđa najava za 20. koliko Selima i Ender...odlično

Yaman za najboljeg glumca....ne gledamo mi bilo što...samo kvalitetne i raznobojne interijere
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyuto 04 vel 2014, 20:03

suradnica je napisao/la:
Ha, ja volim serije(radnja ili barem glumci moraju biti gledljivi) i uz njih dobru kava...evo i sa vama dijelim....

Amra dijete je odlično...i moja reakcija kao i tvoja...osjetila sam točno kako me šibnula njezina riječ....

Još nisu preveli?nemam vremena pa nisam ništa škicnula....volim ih u miru i sa prijevodom pogledati,nasmijati se,i naravno kavu popiti dok ih gledam...

Jako mi se sviđa najava za 20. koliko Selima i Ender...odlično

Yaman za najboljeg glumca....ne gledamo mi bilo što...samo kvalitetne i raznobojne interijere

Tako je, uz dobru glumu važni su i interijeri (i eksterijeri), a u ovoj seriji jedno i drugo lijepo....
Hvala na kavici Suradnice. Dobro je došla, nisam poslijepodne popila ni jednu... kava 

Fragman za 21.

Kao što čitam komentare i drugdje, čini se da će Yamancim imati problema sa starijim tinejdžericama kao što i Cagatay ima u RL... smiiije 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 12:39

Pa kad ga love u serijama i u RL,pa onda može i u ovom virtualnom svijetu se malo nabacivati oko za njim.....Pogledah najavu,da nije možda opet neka Orkunova namještaljka,to sa starijom tetom,da Y. ostane bez posla
Malo škicnem komentare,najave i to je to...Ender i njene suze su me u samoj najavi ražalostile,a Selim sve nevjeruje da se to (nešto) događa upravo njima...

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 19:12

suradnica je napisao/la:
Pa kad ga love u serijama i u RL,pa onda može i u ovom virtualnom svijetu se malo nabacivati oko za njim.....Pogledah najavu,da nije možda opet neka Orkunova namještaljka,to sa starijom tetom,da Y. ostane bez posla
Malo škicnem komentare,najave i to je to...Ender i njene suze su me u samoj najavi ražalostile,a Selim sve nevjeruje da se to (nešto) događa upravo njima...


Misliš da se smije... Fotografije Baris Falay - Page 16 1245697846 ? ree 
Ako se ne varam, ovo u RL više on lovi, a one pokleknu... vidiga 
Ništa više ne vjerujem najavama.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 20:35

Pozdravčić vrijednoj ekipi i jedan poklončić-bombončić

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 20:48

adan je napisao/la:
Pozdravčić vrijednoj ekipi i jedan poklončić-bombončić

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala canim. Fotografije Baris Falay - Page 16 2784008398 
Mogu se nadat da si počela gleduckat? Ili si slučajno nabola ovaj mig?

Hmm...i Adančica kaže da se smije. Ja još uvijek... Fotografije Baris Falay - Page 16 1245697846 .
Adančice postoji čitava kolekcija migova (i ostalih tikova). Poseban je onaj u klinču s Mirom...u vrtu ...u onom klipiću gore...Ovaj s desnim okom je namjeran, a s lijevim je zaista nesvjestan, često se ponavljao i u AFK.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 23:07

Amra je napisao/la:


O da, ti si gledala vrlo mračne....ja sam imala kredit iz onih, tamo negdje do 27.ep dok su još bili slatki (mada, i tu je bilo čestih trzavica, 23. je npr bila super...)
Pa, bili su sretni nakon prvog vjenčanja dok su poskrivećki išli na fax...bilo je sretnih trenutaka ali u osnovi sve je otišlo k vragu...imaš pravo.

Nisam ni primijetila da je skinuo džemper. Cijepljena.  vidiga 

 smiiije  nećeš me navući da gledam 23 . i tako unazad .

Ne znam kako nisi primetila???? Toliko je bilo uočljivo , u prvom planu ! [You must be registered and logged in to see this link.]

5.parca 12:39 a tek od 15:22 kad dodiruje stvari u svojoj sobi. Eto, potrudila sam se za tebe  Fotografije Baris Falay - Page 16 2784008398 

Nedostaje mi gledanje u kontinuitetu : kad u četvrtak pogledam sa prevodom a u petak već naveče ima na netu u celini  :didi8:  bez reklama... Nekako mi je neprevođenjem serija izgubila na draži.... Nedostaju vrckavi dijalozi kao onaj o značenju imena Mira koji si postavila.

Na facebook strani ubacuju prevode scena  https://www.facebook.com/MedCezirEng (znam da Amričak čita  fućka  tu stranicu). Hvala im na tome!


Suradnice, nadam se da ćemo uskoro moći uživati uz kaficu i seriju s prevodom  kava 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 23:22

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:


O da, ti si gledala vrlo mračne....ja sam imala kredit iz onih, tamo negdje do 27.ep dok su još bili slatki (mada, i tu je bilo čestih trzavica, 23. je npr bila super...)
Pa, bili su sretni nakon prvog vjenčanja dok su poskrivećki išli na fax...bilo je sretnih trenutaka ali u osnovi sve je otišlo k vragu...imaš pravo.

Nisam ni primijetila da je skinuo džemper. Cijepljena.  vidiga 

 smiiije  nećeš me navući da gledam 23 . i tako unazad .

Ne znam kako nisi primetila???? Toliko je bilo uočljivo , u prvom planu ! [You must be registered and logged in to see this link.]

5.parca 12:39 a tek od 15:22 kad dodiruje stvari u svojoj sobi. Eto, potrudila sam se za tebe  Fotografije Baris Falay - Page 16 2784008398 

Nedostaje mi gledanje u kontinuitetu : kad u četvrtak pogledam sa prevodom a u petak već naveče ima na netu u celini  :didi8:  bez reklama... Nekako mi je neprevođenjem serija izgubila na draži.... Nedostaju vrckavi dijalozi kao onaj o značenju imena Mira koji si postavila.

Na facebook strani ubacuju prevode scena  https://www.facebook.com/MedCezirEng (znam da Amričak čita  fućka  tu stranicu). Hvala im na tome!


Suradnice, nadam se da ćemo uskoro moći uživati uz kaficu i seriju s prevodom  kava 

Nisi gledala 23.ep? Uuuuu, šteta. Ostat ćeš u neznanju... vidiga 

Ja ti zažmirim kad se krene skidat... ree 
A vi tinejdžerice gledate s pažnjom i kad ostane u tankoj majci. Ja više pokrete pratim, a oni su mu.. nesvjest1 (u AFK još bolji). Npr, još jedna navika...stalno navlači majcu dolje po rubu, to je radio i u AFK i u Medceziru. Zanimljivo mi je to kako sve povezujemo s likom, a glumci unose puno svoga u ulogu...
Ima vrckavih dijaloga, ima, samo nam prijevod fali (18. 88% prevedena).
Stavit ću večeras nešto od vrckavih dijaloga...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 23:37

Na dženazi Eylul razgovara s Mertom na mob, otac ju kudi da to nije mjesto gdje se razgovara na tel, a maćeha joj se želi umiliti pa joj drži svijeću (i ide Eylul na živce)...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptysri 05 vel 2014, 23:42

Mert ne želi na dženazu, boji se pokojnih....ovo je samo djelić...genijalan je kad uđe u sobu, legne, krevet škripi, a on umire od straha... (i Selimova reakcija na Mertov strah...Alah, Alah...)  smiiije 
(a bilo je još bisera....ovako izdvojeno možda ni nije zanimljivo ali kad pratiš, super su...)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyčet 06 vel 2014, 16:57

Oh super su mi i izdvojene scene i vaši komentari....ali posebno me veseli što je adan s nama pa makar i u mislima ...amra vjerujem kako zbog tvojih postova,sličica,videa, ne može ostati potpuno ne zainteresirana....volim kavu,ali pocrnila bih pijući ju dok oni prevedu...imam osjećaj da je prevod zaštekao,tj. da se usporilo sa prevođenjem.Jučer uključim 18. i samo 34%...e a kad je bila 18.ep. davno...baš mi nedostaju...tko bi rekao??
Ma amra smije se gledati,smije..ovisi što pri tom vidimo,one koje nisu primjetile da je skinuo trenirku,mogu slobodno gledati,nema opasnosti...ja samo primjetim kožne jakne... Fotografije Baris Falay - Page 16 2991427495 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyčet 06 vel 2014, 19:37

suradnica je napisao/la:
Oh super su mi i izdvojene scene i vaši komentari....ali posebno me veseli što je adan s nama pa makar i u mislima ...amra vjerujem kako zbog tvojih postova,sličica,videa, ne može ostati potpuno ne zainteresirana....volim kavu,ali pocrnila bih  pijući ju dok oni prevedu...imam osjećaj da je prevod zaštekao,tj. da se usporilo sa prevođenjem.Jučer uključim 18. i samo 34%...e a kad je bila 18.ep. davno...baš mi nedostaju...tko bi rekao??
Ma amra smije se gledati,smije..ovisi što pri tom vidimo,one koje nisu primjetile da je skinuo trenirku,mogu slobodno gledati,nema opasnosti...ja samo primjetim kožne jakne... Fotografije Baris Falay - Page 16 2991427495 

Evo ti onda, po uzoru na Adančicu poklončić-bonbončić...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyčet 06 vel 2014, 19:39

Njih dvojca... grli 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ekipa se zabavlja u Uludagu (skijaška meka u blizini Burse)...snimanje ep...ne znam je li ovo iz ep ili se zabavljaju u pauzi snimanja....filmić...
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: Amra; čet 06 vel 2014, 23:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyčet 06 vel 2014, 19:55

smiiije Amričak skida pokrete ! Nisam primetila navlačenje majice. Od sada ću obratiti pažnju.

Suradnici se sviđaju kožne jakne  smiiije  Super!

Eto, ostalo je nešto i za mene! Amričak, nisam tinejdžerka, već odaaaavnoo, ali volim lepo. Radujem se i što su izbacili džempere. Imam osećaj da ga žuljaju  ree . I tako, pripao mi najlepši deo kolača  ree !

Zezam se , ne drži mene Yaman, već celokupna atmosfera koju doživljavam kao dobru, pozitivnu i... nasmejem se uz seriju. Stvarno! Eylul i njena maćeha! Večita inspiracija. Ludi Mert! Ovaj razgovor s ocem ide nakon što se Mert sledio kad su se otvorila vrata njegove sobe. U najmanju ruku je pomislio da je duh. Komična scena! U 20. je pričao sam sa čovečuljkom u njegovoj sobi... Bili su mi ludi omaložavajući komentari koje je Eylul govorila za Merta. Ona je to tako slatko govorila da je nisam mrzila.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Emptyčet 06 vel 2014, 20:14

Maki je napisao/la:
smiiije Amričak skida pokrete ! Nisam primetila navlačenje majice. Od sada ću obratiti pažnju.

Suradnici se sviđaju kožne jakne  smiiije  Super!

Eto, ostalo je nešto i za mene! Amričak, nisam tinejdžerka, već odaaaavnoo, ali volim lepo. Radujem se i što su izbacili džempere. Imam osećaj da ga žuljaju  ree . I tako, pripao mi najlepši deo kolača  ree !

Zezam se , ne drži mene Yaman, već celokupna atmosfera koju doživljavam kao dobru, pozitivnu i... nasmejem se uz seriju. Stvarno! Eylul i njena maćeha! Večita inspiracija. Ludi Mert! Ovaj razgovor s ocem ide nakon što se Mert sledio kad su se otvorila vrata njegove sobe. U najmanju ruku je pomislio da je duh. Komična scena! U 20. je pričao sam sa čovečuljkom u njegovoj sobi... Bili su mi ludi omaložavajući komentari koje je Eylul govorila za Merta. Ona je to tako slatko govorila da je nisam mrzila.

Slažem se, zezamo se, a što bi drugo ovdje i radili?
Ko ne voli lijepo? Pa i moja mama je rekla da je Yaman lijep. U stvari ...da se ispravim...Emir joj je lijep. Yamana nije vidjela ali ako naši otkupe Medcezir i kad vidi Yamana, znam da će joj opet Emir biti ljepši... smiiije (kao i većini nas).

Ovo za Eylul, zloćka..., a ni ja joj nisam zamjerila. U konačnici bila je iskrena, pokušala je objasniti Mertu zašto skriva vezu sa njim, rekla da je drugačija od njega, da joj je važno što drugi misle i pričaju o njoj i da se treba naviknuti...meni ok ako je njemu...
Ima baš dobrih scena, pa ono kad Mert izleti na balkon s dalekozorom...
Baris, koja podrška za Ender, Mertu, Yamanu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 16 / 40.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: