Kenan Imirzalioglu - Cansu Dere

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Fotografije Baris Falay

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova : 662

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 19:50

Evo i od mene pozz...uz :kava:samo da vam javim da ste me nagovorile,pa i ja pogledala prve dvije epizode Med...pa nešto...a teško žabu u vodu natjerati...tooo 
Sviđa mi se luksuz,kojim sve odiše,Selim vrhunski,ima lijepu ženu...Mert,čudan,nedefiniran mi je,ali sam mu se uspjela nekoliko puta nasmijati..Mira mi se za sad čini bezličnom,možda se promijeni,ovisi kako će se odnositi prema Yumiyu(znam da sam mu krivo ime napisala,al nemogu popamtiti), U originalu mi je Misha išla na živce i mislim da to nije povezano sa ulogom niti glumom već kao ženska mi je izazivala  osip, ,ne volim takve cendrave sladunjave ženskice,nj,nj,nj,a sve po njihovom...ufff,više je nigdje nisam gledala...Eh sad ova crna eylul,mi je sva nekakva koštunjava i ružna mi je(znam da je ružno reći za nekoga da je ružan,ali ne mogu se sjetiti druge riječi da je opišem,i još frizura kao metla. Nije mi ženstvena,to ljepše zvuči od ružna),i izgledda starija,iskusnija,mudrija od čupavog jadnička.u originalu su mi Seth i Summer bili zanimljiviji par od Merise i Rayana...
Po iskustvu koje su nam servirale TS pa glavne glumice umru,ova im odlično odgovara,jer Marisa i u OC umre tj.mislim da pogine.

Dalo bi se naslutiti da mi se niti jedan ženski lik nesviđa,osim Selimove supruge,i to zbog izgleda,od uloge tek nešto očekujem..Muški likovi su mi od perfektnog do dobrog...naravno Selim vodi..stara je to garda,nema šta!
Serija mi je  za pogledat u slobodno vrijeme,i to uz prijevod,bez prijevoda mislim da teško.
No nadam se da će čupavce brzo ošišati.Volim urednost!!

Moderator
Moderator

Broj postova : 9576

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 21:54

sambth je napisao/la:
Hvala za link  

Verujem da će se uhodati svi,ovo mi je i dalje sve uvod u priču,očekujem da se zakuva malo :didi8: 
Nekako mi se čini da će njihova priča biti malo usporena, razvodnjena ali neka....

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 22:04

suradnica je napisao/la:
Evo i od mene pozz...uz :kava:samo da vam javim da ste me nagovorile,pa i ja pogledala prve dvije epizode Med...pa nešto...a teško žabu u vodu natjerati...tooo 
Sviđa mi se luksuz,kojim sve odiše,Selim vrhunski,ima lijepu ženu...Mert,čudan,nedefiniran mi je,ali sam mu se uspjela nekoliko puta nasmijati..Mira mi se za sad čini bezličnom,možda se promijeni,ovisi kako će se odnositi prema Yumiyu(znam da sam mu krivo ime napisala,al nemogu popamtiti), U originalu mi je Misha išla na živce i mislim da to nije povezano sa ulogom niti glumom već kao ženska mi je izazivala  osip, ,ne volim takve cendrave sladunjave ženskice,nj,nj,nj,a sve po njihovom...ufff,više je nigdje nisam gledala...Eh sad ova crna eylul,mi je sva nekakva koštunjava i ružna mi je(znam da je ružno reći za nekoga da je ružan,ali ne mogu se sjetiti druge riječi da je opišem,i još frizura kao metla. Nije mi ženstvena,to ljepše zvuči od ružna),i izgledda starija,iskusnija,mudrija od čupavog jadnička.u originalu su mi Seth i Summer bili zanimljiviji par od Merise i Rayana...
Po iskustvu koje su nam servirale TS pa glavne glumice umru,ova im odlično odgovara,jer Marisa i u OC umre tj.mislim da pogine.

Dalo bi se naslutiti da mi se niti jedan ženski lik nesviđa,osim Selimove supruge,i to zbog izgleda,od uloge tek nešto očekujem..Muški likovi su mi od perfektnog do dobrog...naravno Selim vodi..stara je to garda,nema šta!
Serija mi je  za pogledat u slobodno vrijeme,i to uz prijevod,bez prijevoda mislim da teško.
No nadam se da će čupavce brzo ošišati.Volim urednost!!
Ha.....i nasmijala si me. Misha je i meni dizala živac. Mislim da ona umire u OC jer su je se htjeli riješiti (problemi s drogom...). Vjerojatno mi Sera nije tako bljuzgava upravo zbog ovog animoziteta prema glumici iz originala.
Eylul...? Ta glumica je glumila i u Kuzey Guney koju sam kratko gledala, tamo mi je isto bila antipatična ali moram priznati da ne glumi loše....
Mert mi je, kao što rekoh histeričan, dobro, povremeno smiješan ali kao da stalno ima motor u gu.... pa me iritira...
Baris......baš ga volim gledati, slušati....odličan.
Cagatay iliti Yumi..vidiga .., a što reći, presladak s onom čupom i okicama i obrvama kao da će svaki tren zaplakati...kao da treba flašicu ili dudu (to moji majčinski instikti proradili)....Jako me zanima hoće li čitavu seriju u tom tonu ili će malo promijeniti pristup.... (osim ako ne završi u zatvoru što je vrlo vjerojatno pa neće biti nikakvog pristupa).
Možda površno i plitko ali i meni se sviđa gledati taj luskuz i lijepe prizore....

[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova : 166

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 22:47

Meni Misha nije toliko iritantna,koliko mi je bilo teško gledati nju i Rachel onako mršave i gotove se prekinuti...i cela ta estetika,da te oči zabole...tako da mi je ova verzija mnogo prijemčivija.

Ja sam malo pratila originalne epizode tek pred kraj,pa vi koji se sećate početka...koliko se pridržavaju Turci tih epizoda,je li onaj požar s kraja druge epizode bio i u originalu?

E&E - Without You [You must be registered and logged in to see this image.] 

Ekipa :ree2:  - Happy moments
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova : 1848

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 23:07

Amra je napisao/la:

Ya sonra pogledaj ovdje, a imaš i druge linkove...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gledala večeras. Nisam mogla da verujem da Baris glumi u filmu sa takvom tematkom, u stvari u pravoj ljubavnoj limunadi. No dobro, ni američki filmovi sa takvom tematikom nisu savršeniji. Ne nedostaje kvalitet... samo .... od Turaka sam naviknuta na teške priče. Ovo je nešto sasvim drugačije. I naravno sa srećnim krajem. Ja sam još u šoku: Zar je to moguće kod njih?

Slatka je ta bajka o ljubavi i sam početak:...bajke završe venčanjem. A šta je bilo kasnije sa princom i princezom..." Iskušenje u vidu Barisa... Dobro mu stoji uloga fatalnog zavodnika... U stvari da ne otkrivam previše za one koji nisu gledali.

Romantičan film. Obavezno ga pogledajte. Odličan za popravljanje raspoloženja. Može uz kokice i  

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 09 lis 2013, 23:11

sambth je napisao/la:
Meni Misha nije toliko iritantna,koliko mi je bilo teško gledati nju i Rachel onako mršave i gotove se prekinuti...i cela ta estetika,da te oči zabole...tako da mi je ova verzija mnogo prijemčivija.

Ja sam malo pratila originalne epizode tek pred kraj,pa vi koji se sećate početka...koliko se pridržavaju Turci tih epizoda,je li onaj požar s kraja druge epizode bio i u originalu?
Ne sjećam se originala toliko da bih pamtila detalje, ma kakve detalje, gotovo da se ničega ne sjećam ali sudeći po pričama onih koji prate, navodno se Turci drže originala uz male iznimke i nešto sporiju radnju....

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova : 662

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pet 11 lis 2013, 08:18

Sinoć sam odgledala i treću epizodu,dobra,pomalo mi se i ženski likovi popravljaju ili se samo jednostavno navikavam na njih  no gosp.mahaluša Sude mi je ljut ljutko 
Dječaci simpa.Tužna scena kada majka ostavlja Yumija.

Selim,ah ta jednostavnost transformacije od Kliješta do odvjetnika humanitarca,odličan je,nosi cijelu seriju,samo čekam njegove scene,divno su donijeli obitelj i on i gosp.Ende.

Da eylul sam gledala malo u K&G-odgledala svega par epizoda dok nisu zeznuli termin-tamo mi je bila bolja,nije se toliko isticalo njeno lice,ili je sad premršava pa mi je sva koštunjava...neznam....baš mi nije jasno...no kako rtl stalno mijenja ili ukida te termine serija tako sam i odustala od gledanja.

Moderator
Moderator

Broj postova : 2306

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pet 11 lis 2013, 10:38

ne vjerujem da će Turci 'ubit' glavnu likušu (koju ja btw ne mogu da gledam ,koliko mi je odbojna) , u orig. verziji je glumica tražila da napusti seriju nakon 3 sezone pa su bili prinuđeni 'ubit' njen lik i dovest novu. Kod Turaka to neće biti slučaj, posebno ako gledatelji zavole Yaman-Mira par. Nisu ludi da rizikuju gledanost. Mada, imali su i takvih primjera (konkretno u Caginoj prošloj seriji, kad je Hazalka tražila da napusti seriju, pa su njen lik koknuli i otišla serija u kuki).

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pet 11 lis 2013, 19:13

S.N.O.B1 je napisao/la:
ne vjerujem da će Turci 'ubit' glavnu likušu (koju ja btw ne mogu da gledam ,koliko mi je odbojna) , u orig. verziji je glumica tražila da napusti seriju nakon 3 sezone pa su bili prinuđeni 'ubit' njen lik i dovest novu. Kod Turaka to neće biti slučaj, posebno ako gledatelji zavole Yaman-Mira par. Nisu ludi da rizikuju gledanost. Mada, imali su i takvih primjera (konkretno u Caginoj prošloj seriji, kad je Hazalka tražila da napusti seriju, pa su njen lik koknuli i otišla serija u kuki).
Ako sam u pravu, nije Hazal tražila da napusti seriju nego je imala ugovor na 65 ep. Pristala je na još dvije mimo ugovora pa je tako snimljeno 67 ep. Imala je već potpisan ugovor za novu seriju kad se Fatih sjetio da bi bilo super zaraditi još love s ovom upropaštenom ljubavnom pričom.
Zamjeram Ulusoyu što je pristao na snimanje jalovih novih epizoda ali razumijem ga...osladila mu se lova. Pri tome nije razmišljao pametno jer mislim da bi ga s onoliko poboljšanom glumom ubrzo neko dohvatio u novi projekt i opet bi zaradio (on koliko sam shvatila rijetko razmišlja pametno, na žalost, šteta što mu pamet ne ide u korak s izgledom....ako je vjerovat medijima koji prezentiraju njegove izjave...ne znam, pa čovjek nije plavušan vidiga ,...a baš ga volim gledati i slušati).

[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 02:29

Pogledala i ja treću...dosta bolja i zanimljivija od druge bleskasta 

Moram,jednostavno moram...Seliiiiiiiiiim skakavac Jednostavno divan! A bez neke patetike i izigravanja heroja...životno i ljudski,kako samo Baris ume.A jesam li već rekla da izgleda nikad bolje :didi7: 

Sviđa mi se i to što nije samo stvar u Yamanu,njegova rekcija je više vid bunta protiv ljudi plitke pameti i dubokog džepa kojima je okružen...koliko god da podcenjuju ono za šta se bori,toliko on još više veruje da radi pravu stvar...Selim rules :ree2: 

Ima par baš dobrih momenata,npr kad Yaman čeka da mu mu uzmu iskaz pa mu glava sklizne sa ruke...ili kako je Selim pogledao Orkuna kad im je prišao..ili kad je Eylul nazvala Merta Sarp  

Kad smo kod Merta,popravio mi se u ovoj epizodi,sviđa mi se kako je prokljuvio Orkuna,bez nekog razvlačenja u sto epizoda...slatko mi je bilo i kako se pogubio kada je prčao sa Mirom a naišla Eylul,mada mi je ono mucanje bilo malo isforsirano

Mira i Yaman su mi skroz slatki,potpuno su mi kao dve polovine jedne celine,dve srodne duše...a i fizički kompatibilni...za razliku od Merta i Eylul koji su mi dva različita sveta...i to mi je skroz cool,biće i onog "sličan se sličnom raduje" i "suprotnosti se privlače"...

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Mirina sestra...ljut mrtva trka između nje i njene majke za titulu najomraženijeg lika ljut 

I jako mi se sviđa kako ih oblače,posebno Miru i Ender.

Sve u svemu,sviđa mi se ova kombinacija TR-USA,Turci pružaju daleko bolju glumu nego Ameri u originalu,za razliku od njih oni nekako uvek uspeju da udahnu dušu svojim likovima...budu mrvu realističniji...a američki scenario s druge strane pruža mogućnost za neka modernija rešenja,neku drugačiju priču...pre svega kada su ženski likovi u pitanju...neka za promenu malo muškarac bude Pepeljuga i mučena i napuštena strana...neka muškom liku pripadne ta koska da mora da se dokazuje i bori za svoje mesto u društvu...samo još da to ne mora da radi u epizodi od 2 sata  
Zašto i dalje insistiraju na toj besmislenoj minutaži,nikad mi neće biti jasno.

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 20:52

Gledala sam i ja  Drže me te vedre priče. Ali ... komplikuje se... i to mnogo... Do koje ću ep. izdržati?

Meni je glumica koja glumi Miru prelepa ali mi se ne sviđa stajling : frizura, šminka, garderoba... Setila sam se scene kada su Ejlul i ona bile u salonu i ulepšavale se za rođendansku žurku a navečer na žurci Mira kao da je tek ustala.

Bariš super dočarava lik Selima. i da - jako dobro izgleda. I njegova žena mi je super lik. Nisam gledala serije u kojima je glumila tako da je ne povezujem s nekim prethodnim.

Uživam u enterijeru (i eksterijeru), lepim likovima, pitkoj, nenapadnoj glumi...Pomalo smaraju - koliko je već puta Yaman odlazio, želeo da ode, drugi su planirali da ode... i još je sa Selimovom porodicom :didi7: . Ali svaki put razlog je bio logičan. Za sad i priča ima lep tok. Nisam gledala original, tako da ne znam šta još spremaju...

A Yaman? Sladak je . Meni lepši sa šiškicama. Scenu sa Mirom - muvanje, super je odradio. I ono što je Amričak rekla - ima dobru mimiku lica .

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 21:23

Ma super je dečko. Ne mogu vjerovati da mi je taj glumac u startu išao na jetra. Već u AFK me dobio. One okice i pogled! Da se nije upropastio s ovom pričom s drogom bila bi lijepa budućnost pred njim.
I meni je serija pitka, glumci su ljudi, a ne Barbika i Ken (kao kod Amera, mislim dobro, sad kad se pomalo sjećam nisu ni oni bilo loši, samo ovi Turci stvarno udahnu dušu likovima).
Ovo za Miru i dotjerivanje, a navečer ko da je tek ustala... ..upravo sam to i ja pomislila kad sam ju vidjela. Ali, tako nešto se i meni dogodilo na vlastitom vjenčanju. Uredno kod frizera, zurka mrak, izađem van, ono oluja, vjetar, sastanak s budućim, a on kaže: kad ti ideš kod frizera... zamisli, vlastito vjenčanje..ljut 

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 22:09

Amra je napisao/la:

Ovo za Miru i dotjerivanje, a navečer ko da je tek ustala... ..upravo sam to i ja pomislila kad sam ju vidjela. Ali, tako nešto se i meni dogodilo na vlastitom vjenčanju. Uredno kod frizera, zurka mrak, izađem van, ono oluja, vjetar, sastanak s budućim, a on kaže: kad ti ideš kod frizera... zamisli, vlastito vjenčanje..ljut 
 Amričak :didi7:  šta te zadesilo na tvom venčanju - stvoreno za scenu u nekoj seriji... a tebi u stvarnosti sram 
Sad , sa distance je smešno :didi7: a tad za cry .

za crticu iz života.

Amra je napisao/la:
Ma super je dečko. Ne mogu vjerovati da mi je taj glumac u startu išao na jetra. Već u AFK me dobio. One okice i pogled! Da se nije upropastio s ovom pričom s drogom bila bi lijepa budućnost pred njim.
Nadam se da će se desiti čudo... Ne želim zatvor nikome. Verovano je koristio da bi lakše podneo teret slave.

Čitam danas deo iz romansirane biografije Džoan Kolins : probala je kokain sa Natali Vud... Ujutro u 6 samo je još ona plesala....

A njima treba energije, snage da se smeškaju svakome i kada nije smešno, da sarađuju i pričaju sa raznoraznim likovima... On je mlad uleteo u svet šou biznisa...A onda uz nagovor "nekog menadžera" shvatio je : sve je lakše uz koku...

Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 22:19

I zaboravih ključni lik,Safari,uništitelja trave  

Super mi je bila scena kada je Mira pevala,čini mi se da bi to mogao da bude njen glas?

A ja sam ubeđena da od cele te priče sa zatvorom nema ništa i da nam Caga ostaje...ne znam zašto...valjda prizivam pozitivnu energiju

za sve devojke

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 22:24

sambth je napisao/la:
I zaboravih ključni lik,Safari,uništitelja trave  
Daaaaa! Dobra ideja! U dva različita dana, dva različita slučaja:  otac, kćerka i Safari : kako doći do cilja   Baš simpatično!

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 22:54

Da, super im je taj pas. Praktično. Po potrebi...u vrt....
I da, Mira tj Sera pjeva u RL pa je valjda i to odpjevala.
Baris me iz epizode u epizodu sve više oduševljava. On će nositi seriju. I Cagatay naravno. Ako izbjegne zatvor (što mislim da neće jer se ne radi samo o konzumiranju...bedak), ima da se gaće tresu i Muratu i Enginu, a bogme i Kenanu jer već ga vidim za par godina...., a možda i kad izađe vanka...taman da sazrije...uffffff......

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 23:33

Maki je napisao/la:
Gledala sam i ja  Drže me te vedre priče. Ali ... komplikuje se... i to mnogo... Do koje ću ep. izdržati?

Meni je glumica koja glumi Miru prelepa ali mi se ne sviđa stajling : frizura, šminka, garderoba... Setila sam se scene kada su Ejlul i ona bile u salonu i ulepšavale se za rođendansku žurku a navečer na žurci Mira kao da je tek ustala.

Bariš super dočarava lik Selima. i da - jako dobro izgleda. I njegova žena mi je super lik. Nisam gledala serije u kojima je glumila tako da je ne povezujem s nekim prethodnim.

Uživam u enterijeru  (i eksterijeru), lepim likovima, pitkoj, nenapadnoj glumi...Pomalo smaraju - koliko je već puta Yaman odlazio, želeo da ode, drugi su planirali da ode... i još je sa Selimovom porodicom :didi7: . Ali svaki put razlog je bio logičan. Za sad i priča ima lep tok. Nisam gledala original, tako da ne znam šta još spremaju...

A Yaman? Sladak je . Meni lepši sa šiškicama. Scenu sa Mirom - muvanje, super je odradio. I ono što je Amričak rekla - ima dobru mimiku lica .

Evo nam malo Barisa...http://www.youtube.com/watch?v=tz5Wscdy49w, a i ženica je simpatična...
Evo malo te mimike lica...Yaman, mislim Emir, malo mi se pomiješalo...http://www.youtube.com/watch?v=ykeq2WMk1Tg
a ima tu i puno mimike tijela...vidiga ...zna dečko...
U Medceziru je ta mimika lica još više naglašena ali čini mi se da se radi o ekspresiji puno manjeg broja osjećaja nego u AFK...ipak je ono bila kompleksnija uloga rekla bih...

I malo mimike iz Medcezira...[You must be registered and logged in to see this image.]

Zadnja promjena: Amra; uto 15 lis 2013, 00:12; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   pon 14 lis 2013, 23:48

Amra je napisao/la:

Evo malo te mimike lica...Yaman...http://www.youtube.com/watch?v=ykeq2WMk1Tg
Stvarno je prelep.Još da mu hoće vratiti ovaj friz moli

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   uto 15 lis 2013, 10:42

sambth je napisao/la:
Amra je napisao/la:

Evo malo te mimike lica...Yaman...http://www.youtube.com/watch?v=ykeq2WMk1Tg
Stvarno je prelep.Još da mu hoće vratiti ovaj friz moli
Pa, sambth...lijep ti je? Bez šiški? Evo ti onda poklončić-bonbončić kako bi rekla Adančika (editorial za Vogue, nedavno snimano)....

[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   uto 15 lis 2013, 14:12

Amra je napisao/la:

Pa, sambth...lijep ti je? Bez šiški? Evo ti onda poklončić-bonbončić kako bi rekla Adančika (editorial za Vogue, nedavno snimano)....
Videh to i ostah  

Hvala Amričak ljubi 

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 16 lis 2013, 21:03

Zanimljivo štivo....

[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 16 lis 2013, 21:44

Ako neko kupi novine nek postavi ovde mmmm 

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 16 lis 2013, 21:46

sambth je napisao/la:
Ako neko kupi novine nek postavi ovde mmmm 
Nije to nova Gloria. To je izašlo 2010. god.

[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 16 lis 2013, 21:48

A gledaj mene sram  

Ne obraćajte pažnju kava smile 

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   sri 16 lis 2013, 21:58

sambth je napisao/la:
A gledaj mene sram  

Ne obraćajte pažnju kava smile 
Pih....nije to ništa. Što sam ja gluposti ovdje napisala, a bome i postala stare članke pod nove...smile 

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Today at 17:03

[Vrh] Go down

Fotografije Baris Falay
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije Baris Falay
» Novosti 14
» Škola fotografije by Đulijano Bijelić