Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 22:49

suradnica je napisao/la:
OOO hvalim te Bože pa su mu ukrotili uvojke i sako je tu...fino,fino...U tim isforsiranim romantičnim trenutcima,Mira mi izgubi ono nešto  u sebi,i tad kao da preglumljava...drugi fragi mi nije nešto.I sako mi se čini peozbiljan za njegove godine,trebalo je nešto mladelački...no još ćemo vidjeti ukupan dojam.

Joj što Yaman lijepo grli mamicu svoju....već si rekla što i sama mislim o tom zagrljaju.

Mert je u ovoj 47 ispao najzreliji od svih 47 epizoda :didi8: ....nije mi se dopala ta njegova gluma ljubomornog tipa,ne stoji mu...Kada isključi telefon pa razgovra sam sa sobom i imaginarnom Eylul,živciralo me.A tom razgovoru sa stokom i magarcem,sam se baš nasmijala i mislila si, e baš jeste.

Možda nisu silikoni previsoko ugrađeni,nego ih Yaman podbočio(podupruo) od siline svog stiska,ona onako tanka u struku i kad ju je dograbio, ljubi odskočile bi i da nisu silikoni smiiije  sram joj majko mila nekad ni sama nevjerujem što napišem,ali dam si oduška,"same" smo.

Selima mi je bilo jako-jako žao.

Sude-Kenan mi sad totalno nema smisla fuj on mi se sad ponižava,a ona to uopće nije zaslužila,kao da je pobrkao lončiće,Sude je hladna  proračunata manipulatorica.A on bi s njom romantiku fuj I ona bi, ali samo na Asimov(bogataški) način.
hoću reći i Yaman ako ovako nastavi bit će mi na granici ponižavanja(što mi se uopće ne bi svidjelo),a Mira je to ipak zaslužila jer ga voli pa mu tu granicu malo pomičem Fotografije Baris Falay - Page 37 1245697846 tko zna zašto?

Kad stignem jutrom na domi bacim pogled na AFK i baš mi je E  neobičan,mladdddd,mladdd.

Kad već spominješ Emira...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Je, sa svim se u potpunosti slažem pa i s ovim za E ali opet mi je tamo bio poseban. Dobar je Yaman ali Emir je jedan jedini...(vidite, ma šta vidite, vidiš da pričam o liku, ne o glumcu, dakle lik me oduševio, dobro Zahvaljujući Cagatayu).
A nas dvije tu stvarno možemo svašta piskarati! Tko nas kontrolira?
Inače, Mira je baš tvrda ali ako ja dobro razmišljam rekla bih da to nije zato što mu ne želi oprostiti već ne može jer se boji da bi on mogao prvom prilikom opet teške riječi upotrijebiti...(tako nešto i kaže Sedef).


Zadnja promjena: Amra; sri 26 stu 2014, 23:36; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 22:51

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
moram ovo proširiti... ree...ma nema on ništa s tim što Mira želi proći...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira ne može sakriti osmijeh,koji joj mami Yaman na putu...prihvaća igru

A gle njega...nisam ja odavde... :didi8:

I ovaj pogled koji uputi Sedef preko majčinog ramena kad nije prihvatila njegovu igru (da im se pridruži u izlasku ili da ih vozi, nisam baš obratila pažnju).
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 23:08

Evo nove za Elle (jel ovo tema Barisa Falaya? ree )
A na naslovnici:"sexy i karizmatik...ve tanri erkegi yaratti (i Bog je stvorio muškarca...)
Adam jel? Gdje je Eva da mu da jabuku? - ovo sam ja dodala...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad će još takvih iz onog krasnog hotela Four seasons...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 23:17

Okice mu malo okrugle pri pogledu na Mirine malo krive nogice...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 23:33

I zaboravih napisati za glumicu koja glumi Deniz. Vjerojatno je to do lika i meni je iritantna. Gledala sma ju malo u Karadayi s početka i bila je dobra, puno bolja nego ovdje...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysri 26 stu 2014, 23:58

Koga je glumila u Karadayi?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 00:08

adan je napisao/la:
Koga je glumila u Karadayi?

Asli Orcan...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 13:07

adan je napisao/la:
Koga je glumila u Karadayi?

Dokaz da nismo same adan
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 13:13

[quote="Amra"]Evo nove za Elle (jel ovo tema Barisa Falaya? ree )


Da samo Barisova tema,cijeli forum je Ezel-forum Fotografije Baris Falay - Page 37 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 37 2829516366


Zadnja promjena: suradnica; čet 27 stu 2014, 13:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 13:20

Amra je napisao/la:
Evo nove za Elle (jel ovo tema Barisa Falaya? ree )
A na naslovnici:"sexy i karizmatik...ve tanri erkegi yaratti (i Bog je stvorio muškarca...)
Adam jel? Gdje je Eva da mu da jabuku? - ovo sam ja dodala...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...

nesvjest1 nesvjest1
Odlično izgleda,ja sam mu dodala "nekoliko" godina da mi se lakše bude nesvjestiti smiiije
Misliš da bi uzeo jabuku?ili ju je već uzeo?? Fotografije Baris Falay - Page 37 1245697846 :kikiriki: zabranjeno voće najslađe voće....
Hvala ti na divnom druženju,hvala ti za sve sličice i komentare,baš volim doći ovdje i malo se s tobom "istipkati" kava kava kava kava
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 18:46

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Evo nove za Elle (jel ovo tema Barisa Falaya? ree )
A na naslovnici:"sexy i karizmatik...ve tanri erkegi yaratti (i Bog je stvorio muškarca...)
Adam jel? Gdje je Eva da mu da jabuku? - ovo sam ja dodala...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...

nesvjest1 nesvjest1
Odlično izgleda,ja sam mu dodala "nekoliko" godina da mi se lakše bude nesvjestiti smiiije
Misliš da bi uzeo jabuku?ili ju je već uzeo?? Fotografije Baris Falay - Page 37 1245697846 :kikiriki: zabranjeno voće najslađe voće....
Hvala ti na divnom druženju,hvala ti za sve sličice i komentare,baš volim doći ovdje i malo se s tobom "istipkati" kava kava kava kava

A evo još jedna...zar će tako svaki dan po jedna izaći?...Jadna ti Suradnice ako ćeš na svaku... nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]

I ja volim s tobom i s Adančicom kad svrati tipkati si.

A što imaš grižnju savjesti zbog zanesvješćivanja?
Ja samo na brzinu luknem da se ne stignem zanesvjestiti...
Kad je čovjek u ovim godinama trebao bi imati okidač za neprimjećivanje atributa mlađih od...Ma zašto? Iz ove perspektive to ti je kao da gledaš lijepu sliku, pejsaž, cvijet...tako da...samo se ti zanesvijesti...
Adančice, možeš ti i češće, mi ćemo te rado upoznati sa svime što te zanima, osim ako ti je serija preneozbiljna, a ekipa premlada, iako, meni je to sasvim svejedno jel netko ima 18, 25, 30 ili 50...glumac, glumica, serija, likovi...sve je to razonoda i şaka, şaka...tako da ovaj problem s "nekoliko" godina ne postoji.
Jest da smo (gotovo) same nas dvije ali izgleda da se ova tema (pod krivim naslovom) budi...
Da, iako je ono kako je izgledao kao Emir u 2.sezoni, a još više u Emirin yolu bolje, jako dobro izgleda, nekako zdravo, malo se udebljao, u stvari dosta se udebljao, a valjda je i poroke ostavio, mislim tako je rekao za neki časopis čini mi se. Jest da sam na drugom mjestu čitala da ga je neki dan zaustavila policija, napuhao je 1,5 promil i ostao bez vozačke...navodno...
Znači mogu nastaviti?
Kad nešto postam mislim si...sad si svi misle ova je luda, sama sebi piše postove, stavlja filmiće i slikice... sram
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 20:27

Samo vi nastavite, zabavljajte se, bez čuđenja u svijetu ...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 20:40

I još...Suradnice, pazi sad...prvo stavi nešto meko na pod... ree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Manekenka Victoria’s Secret, Julie Ordon.
On je izjavio da se malo stidio za vrijeme snimanja i bilo mu neugodno... Fotografije Baris Falay - Page 37 2991427495 ..., a ona da je on jako zgodan muškarac..

A sad, pazite nju bez šminke...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I jesu zgodni oboje i sve to lijepo ali ja bih da se ipak malo više vidjelo ovog krasnog mjesta...hotela, vrta...
...evo kako to izgleda...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako stati...? sram


Zadnja promjena: Amra; pet 28 stu 2014, 19:35; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 20:54

Op, op...vidim li ja to dobro? Prekršila svoja vlastita pravila? Kavica yok? Samo Emir?

I naravno...odmah po izlasku Elle...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptyčet 27 stu 2014, 23:18

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekst na sličici...navodno će glumiti nekog muzičara, bubnjara, možebit da zato pušta kosu...

James Dean
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptypet 28 stu 2014, 22:12

Nema vas, gleda se? reeee
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptypet 28 stu 2014, 22:19

adan je napisao/la:
Nema vas, gleda se? reeee

Onak, na preskokce, a pošteno se gleda kad prevedu.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptypet 28 stu 2014, 22:43

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 16:39

Vay, vay...skidanje jaknice...Mira se tresla kao prut, tj ljuljala se, uzdisala, oblizivala  ree ...šteta što nije mogao nastaviti...treba se prvo pomiriti tj oprostiti što će se sad i dogoditi ako Orkun ne zezne i ne kaže Miri da Yaman zna za liječenje...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Cagatay ne zna plesati...drven...ne može imati sve...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 30 stu 2014, 11:28; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 18:51

Jesi vidjela što mi se dgodi,pa i kavu izostavi,ali baš mi se dopala ta sličica...

Ej imam sreće samo mi se zanesvjestilo na naslovnicu,tu mi ima one potrebne "grubosti"(hmm moždaje do retuširanja) za past na mekanu rit...na ostalima mi je lijep ali samo nažalost lijep i premlad fućka Sad idem još jednom naslovnicu škicnuti nesvjest1

Ček šta se priprema za novu ulogu,nisam skužila ovo sa bubnjarem,muzičarem...
Dok čekam prijevod 48 kava kava
Kako je prošao taj ples?Jel popustila ledena princeza?

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 19:16

Kava se nije niti ohladila a prijevod je tu... :didi8: no premium zaključan,gdje ti gledaš kad prevedu??
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 19:45

[You must be registered and logged in to see this image.]
...edukativna epizoda...bar sam naučila kako to ide s narom. Ja se mučim guleći ga... ree ...kako li ju je nahranio...nije mogla odbiti...
mmmm





...najbolji dio...skidanje jaknice i sestrica Beren. Beren mi je iz cinične zloćke iz 1.sezone u 2. sezoni izrasla u najbolji lik...


(posljednja scena)

Mira: To je za mene?
vadi iz Yamanovog džepa papirić na kojem piše: "Puno te volim."
Yaman: Ovo je naša plesna večer. Htio sam da bude posebna i intimnija, prihvaćaš li moju ponudu za ples? Toliko te volim...


Zadnja promjena: Amra; sub 29 stu 2014, 21:48; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 20:04

suradnica je napisao/la:
Jesi vidjela što mi se dgodi,pa i kavu izostavi,ali baš mi se dopala ta sličica...

Ej imam sreće samo mi se zanesvjestilo na naslovnicu,tu mi ima one potrebne "grubosti"(hmm moždaje do retuširanja) za past na mekanu rit...na ostalima mi je lijep ali samo nažalost lijep i premlad fućka Sad idem još jednom naslovnicu škicnuti nesvjest1

Ček šta se priprema za novu ulogu,nisam skužila ovo sa bubnjarem,muzičarem...
Dok čekam prijevod 48  kava  kava
Kako je prošao taj ples?Jel popustila ledena princeza?


Hadi be...(puno) premlad je ovako i onako, na naslovnici ili ne. Pa premlad bi bio da ima i 30 i neku, da ne duljim ree ...rekoh već, kao lijepa slika ili nešto slično...A i nije neki karakter čini mi se... :kikiriki:  reeee   veselje  ...dalje ne znam... smiiije
Zanima me lik prvo Emira pa Yamana, a ne glumac koji je btw odličan...Obzirom da je tako dobro donio oba, tako različita lika, kupio me i zar nije zaslužio naše divljenje? :didi8:

Novi film 2015....to je sam izjavio, a sad se i piše po medijima...lik muzičara. Ne pratim vijesti o glumcima, čitala sam na drugom forumu...znaš da sam vječito u krađi... Fotografije Baris Falay - Page 37 2991427495
Evo još ukradenog: navodno bi scenario trebala raditi Ece (ajme meni), a spominju i Kerema Derena.
Režiser će biti Ali Bilgin. Možebitne partnerice...Farah Zeynep/Hazal Kaya/Serenay Sarikaya. Kako to kod Turaka ide...niš im ne vjerujem...

kava kava ...može, može, a 48. došla? Nisam ni vidjela. Gledam na MOVTEX-u, prvo ju upaketiraju pa onda za par dana skinu premium...onda ja uletim... :didi8:
Mira je gotova, kuhana, pečena...slijedi oprost ali Orkun nešto kuha...nije valjda Ece luda da opet krene vrtit...
Beren mi je strašna kad ju Yaman odvede u kafić (čini mi se Sariyer) gdje razgovaraju kako će ovo sve urediti, a cure u kafiću bulje u nju i Yamana...ono, kao ...s kakvim je komadom ova mala...vidjet ćeš...
I scena gdje hrani Miru pa poliže žlicu...ne znam kako je to Erdogan dozvolio... hallo..., a bogami i skidanje jaknice...ne trebaju se ni ljubiti... smiiije

Da se malo uozbiljim, postala sam užasno djetinjasta uz ovu seriju, skoro kao tinejđerica. Nije mi jasno kako mogu tako griješiti. Nastavak scene kraj klavira u 50-oj ep kad je Yaman Miru stisnuo, Yaman ima sasvim drugačiju frizuru od one s kojom scenu prekidaju u 49. ep.

Evo malo prijevoda iz 50. ep...

Yaman: Sviđa li ti se? Želiš li opet poslušati?... Ne idi.
Mira: Nemoj mi to raditi.
Yaman: Oprosti mi.
Mira: To nije u mojim rukama.
Yaman: Jako sam žalostan. Dopusti da moj glas dodirne tvoje srce. Nemoj podizati zidove između nas, molim te.
Mira: To je zaista prekrasno, ali ne postoji glazba koja bi me mogla natjerati da zaboravim ono što si mi napravio te noći. Ne mogu iz sjećanja izbrisati mržnju koju sam vidjela u tvojim očima. Ne mogu ignorirati svoje slomljeno srce. Ti i ja više ne možemo biti "mi". Ne mogu to, ne mogu ti oprostiti. Kada razgovaramo ti činiš da rana koja je u meni krvari još više. Nemoj mi to raditi.
Yaman: Puno te volim. Dopusti mi da zaliječim rane koje sam ti zadao, da zaboraviš tu noć.
Mira: Ali to nije tako jednostavno.
Yaman: Nije nemoguće. Jako se kajem, naučio sam lekciju, spreman sam učiniti sve, neću se povući, nikada neću odustati...
Mira: Voljela bih da je lako zaboraviti sve ono što sam proživjela. Ne mogu prestati misliti na to ni minute.
Yaman: Čekat ću te, bez obzira koliko će to potrajati.
Mira: Daj mi malo vremena Yaman, molim te.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I kako mu je ASK odgovorio na dobrodošlicu... zapanjen ...stari jarac, snob, loš čovjek, a Yaman će na žalost uvijek biti dečko iz Tozludera...za neke...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sub 29 stu 2014, 21:33; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 20:51

Nešto staro, prastaro, kaže, snimanje bez prestanka 30 sati...eto koja je to industrija...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Emptysub 29 stu 2014, 20:55

suradnica je napisao/la:
Jesi vidjela što mi se dgodi,pa i kavu izostavi,ali baš mi se dopala ta sličica...

Ej imam sreće samo mi se zanesvjestilo na naslovnicu,tu mi ima one potrebne "grubosti"(hmm moždaje do retuširanja) za past na mekanu rit...na ostalima mi je lijep ali samo nažalost lijep i premlad fućka Sad idem još jednom naslovnicu škicnuti nesvjest1

Ček šta se priprema za novu ulogu,nisam skužila ovo sa bubnjarem,muzičarem...
Dok čekam prijevod 48  kava  kava
Kako je prošao taj ples?Jel popustila ledena princeza?


Doooobaaaaaaaaar ti je avatar.... :didi8:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 37 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 37 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: