Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptysub 29 stu 2014, 21:28

Poigrali se oni kojima M+Y idu na živce, vjerojatno M+F fanovi... smiiije
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptysub 29 stu 2014, 21:50

Dobro je, kod vas nema mrtvih.
Kod nas na karoce...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptysub 29 stu 2014, 21:54

adan je napisao/la:
Dobro je, kod vas nema mrtvih.
Kod nas na karoce...

Kod nas su samo Ender, Selimovu ženu (Baris) smaknuli. Žena otišla glumiti u drugu seriju koju su nakon par epizoda ukinuli...je se zeznula. Bila je omiljena u MC...
Ima ovdje kriminala ali nije baš tako da ih posmiču...doduše što će još biti...tko zna...

Paše mi ovakva tematika, mada i u ovim odnosima Altinkoy (čitaj bogato, sve imam) - Tozludere (siromašno, ništa nemam) pa kad se još umiješa ovakva ljubav, ponos, predrasude...bude ponekad teško za gledanje...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptysub 29 stu 2014, 22:51

Ova mala guska je bila jako lijepa na plesnoj večeri...joj, a Mert...ples.... smiiije
[You must be registered and logged in to see this image.]

Beren...carica...zaključila da bi svako malo s Yamanom trebala izaći na piće jer učinak je...(on ni ne percipira da ga sve cure gledaju, a Beren cvate...) ree

Yaman: So you say :Go on!
Beren: I say it's a fault you are staying in vain. Every now and then let's go out for a drink with you like this, it resulted to be showy

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 30 stu 2014, 12:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyned 30 stu 2014, 11:27

A plesna škola... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

Brdo je gifova i slički izašlo iz prošle. Navodno u 51. Mira def oprašta Yamanu...stavljam što ukradem...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ovo s početka serije kad još nisu bili par ali pogledi su letili stalno jedno ka drugom....Mira, cura iz visokog društva s bogatim dečkom, Yaman, siromah iz potleušice, brat kriminalac.....Mira spašava Yamana od blamaže (mamica se opila i ispovraćala se u Eylulinu čantu... ree ...vay, vay)...pjevušenja...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedna sa seta...pred Mirinom kućom dva para, Eylul i Mert, Mira i Yaman, navodno držeći se za ruke...dakle oprošteno je...
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Orkun je imao krvavu košulju (tako pišu), znači s nekim se dohvatio, a s Yamanom nije...

Trebalo bi malo prokomentirati Nadira, ASK-a, Sude ali za to mi treba prijevod. Deniz nije dobro prihvaćena od Suzane....

Samo ovoliko...
Odprilke prijevod:
Sude kaže Nadiru da uništi video,a on kaže ne brini kod mene je siguran video,ali ako nešto krene po zlu bit će u ASK-ovim rukama,a ona njemu odgovara Yaman je bio u pravu...ti si vrlo opasan...(a pljuvala je po Yamanu tj pljuje)...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 30 stu 2014, 15:23; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyned 30 stu 2014, 12:02

I intervju iz Elle, uz one sličke...baš htjedoh reći, meni dosadan intervju kad pročitah tko mu je omiljeni glumac... ree

In ELLE Magazine Cagatay Ulusoy talks about his childhood, the acting, his objectives, the criticisms, media attention, the love of his fans, .... , the 2015 wishes. I would like to say He's just like us, but it would be a little lie. Magazine cover, see all the pictures again please ... and know the term "And God created man" literally fits.

How did you spend your childhood, how were you brought up?
My father was an immigrant of Bulgaria, my mother is Bosnian. From a big closely connected family with warm family ties. They strove to educate me as a conscientious boy. I grew up with many same age family members, my hyperactive behaviour being the biggest factor. Fortunately, after a while I gave my energy to sports, played basketball for many years. When I could not do that, I hurt myself doing mischief. A lot of kids remember as the boy that they could not wipe the smile off his face. Remembering on the other side I have slightly embarrassing memories. I lived my childhood to the fullest, I enjoyed the magic of the streets.
Who do you resemble in appearance and character?
There was a report recently referring to my father as me being "a chip off the old block," said. That's exactly what I think. But on the character side, I take after my mother.

Who was your favorite actor when you were young?
I remember very well, when I was 10-11 years old when I saw Deli Yurek. It was the first time I liked a young actor. I love Kenan İmirzalıoğlu. I still like him very much, he is one of the precious people I respect.

Obviously you got a taste of it. You started to take acting lessons.
The idea of acting came after a fast-growing process. Best Model contest and then came the offer. TV sector in Turkey on a few projects. I ended up in one. I had to do career planning quickly, and I turned to acting. I decided to take courses to improve myself, because you cannot succeed only on appearance. Photography. I want to do the best job after all, you have to give some effort to succeed.

Do you have a dream of (making) a movie?
For the summer 2015 I will be doing a cinema project with Ay Yapım. We have already started to work. Our director, will also be Ali Bilgin from Medcezir. The Screenwriters are wellknown successful names. We are all excited. I already started classes for the role I play. During my work on the rest of the series I will spend time on this project, I have meetings. I believe that we will be successful.

Did you continue acting lessons?
I started taking lessons for my role in the cinema project a month ago. Good work takes effort. I respect myself and especially my work, looking back, I believe I was with people who love and support me, and of course I need to improve myself constantly.

Are you afraid of criticism?
On the contrary, I believe that you can have the greatest benefit of criticism. I won't forget the people that love, support and follow me, I follow their comments and criticism.

The best compliment you have received?
Actually I am a little bit shy about it. I do not like to talk about it. They are appreciated of course and beautiful. Ultimately we hope people like what we are doing.

What are you most attracted to features in a woman?
Is there anything you do not like?

I think we came to trick question (laughs). First, referring to any woman 'do not like' I do not like to use the word ... Not only male-female relationships, I give all my attention to the sincerity of friendship relations. I can be friends with someone approaching me sincerely and heartfelt.

Are you jealous of your loved ones?
The secret of the answer is in the question. I do not know what it would be not to be jealous of loved ones! Of course I'm jealous of the people I love. I have always been..

Love has taught you about yourself so far?
I think that the time has not come yet for me to be able to answer that.

As described as a future to have a family, do you have a picture in your mind?
I do not think there is a recipe. I think it is too early to think about it. I'm focused on my job and my career. But the family I grew up in is a very good example for me.


I jedna nova od Serenay...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I Baris sa sinom...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira...pobjegla iz onog hladnog dvorca (zato je drhtala, a ne zbog Yamana... :didi8: )
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyned 30 stu 2014, 15:46

Elif...smutljivica...Yaman uvijek u ljudima vidi prvo dobrotu, poštenje, ne prepoznaje na prvu prepredenost...(a cura je djelovala simpatično, dostojanstvena, nije se ni Yamanu dala navući, a sada sve obrnuto od tih osobina...)

Elif: What's up? What are you doing?
Yaman: I am staying alone and thinking a bit
Elif: I saw you quarreled with Orkun. Mira is not coming to the dance night because she is afraid it will happen the same that night too?
Yaman: What, she is not coming?
Elif: I heard like so. I was in the tiptoe of expectations but it seems I won't be able to come.
Yaman: Why?
Elif: Because Murat doesn't want to, he needs an invitation. He has just found a job, it's hard.
Yaman: Look, I will say something
Elif: You're going to say let's go together
Yaman: No...You can give my invitation to Murat and you can go together
Elif: No dear, what are you going to do then?
Yaman: I have nothing to do there if Mira doesn't come
Elif: Of course, that's true

Eylul: Did Yaman invite you to the night?
Mira: No, is he coming?
Eylul; Don't let them know I told you but these have registered a dancing course with Mert.
Mira: What, are you serious
Eylul: Yes..ELif was wandering around that Murat was not coming. Now I think she will try ti deceive Yaman since she learnt you're not coming.... and she deceived him
Mira: It means dancing classes, I will come just to see that
Helena...hvala joj

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mert...ponekad iritantno dosadan, ponekad osvježi epizodu...ovdje je... smiiije



I malo Orkuna... vidiga
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pošteno ukrala...


Opasan...jako...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyned 30 stu 2014, 21:42

Malo o odjeći u seriji...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 12:20

Kao što si ti pošteno ukrala,i Orkun pošteno opasan,tako sam se i ja pošteno nasmijala...  adan
Merta više niti ne doživljavam,osim kad me nasmije.
Napokon ošišali  Orkuna,i ne kužim zašto ga iz epizode u epizodu šaltaju,taman kad pomislim da bi mogao postati normalan(ne dobrica),on se vrati na stari put.
Cijelu epizodu su Yamanu ostavili taj dzemeper naopačke ili se to tako nosi??
Baris sa sinom presladak.
Skidanje jaknice i poruka su mi bili ok,ali ostalo mi je malo preeeviše,preeeviše romantike...nije da ne volim romantiku,ali ne volim kad to postaje sladunjavooo...
Među nama pa baš neka si postala tinejđerica i ja se nekad ovdje tako ulovim,ma šta nam fali smiiije smiiije ups osim  kava naravno.
Nar?Misliš da to tako ide?oprobat ćemo,a  samo hranjenje i polizana žlica to mi se svidjelo  i to mi nije bilo ni malo sladunjavo.To nije  bilo potrebe  po Erdoanski zabraniti,jer je to u istočnjačkim kulturama i preporučljivo,čak i piti iz iste  čaše nakon nje i sa istog mjesta gdje su njene usne pile...to bi trebalo biti cok,cok romantik iliti cok sexi..pa sad... fućka Namjerno sam ostavila nje,jer se pretpostavlja da  muškaraca treba zavoditi ženu,a ona dozvoljavati da bude zavedena.
Pa svi ti glumci koji se ostvare u serijama,teško se pronalaze na filmu,ne znam zašto,ali gledala sam ih nekoliko i niti jedan nije bio toliko dobar kao u seriji...Možda su krive tematike,a možda i želja za prevelikim ostavrenjem,pa njihov puni kapacitet izostane.I svakako film prekratko traje,navika je čudna stvar.
Ako snimi film naravno da ćemo ga gledati,pa taman glumio i sa tom Frah,no ona mi se čini kao najlošiji izbor od ove tri ponuđene,tj.nisam je nigdje gledala,pa nemam predodžbu o njoj kakava je.Zato sam sklonija ovim dvjema,no sa Serney sad glumi,bio bi to prebrz zajednički projekt,ali zato Hazal.... vesela slatkica je.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 12:26

Intervju nisam čitala,samo tvoju opasku i ono crevenim slovima... :didi8:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 12:36

[quote="Amra"]Vay, vay...skidanje jaknice...Mira se tresla kao prut, tj ljuljala se, uzdisala, oblizivala  ree ...šteta što nije mogao nastaviti...treba se prvo pomiriti tj oprostiti što će se sad i dogoditi ako Orkun ne zezne i ne kaže Miri da Yaman zna za liječenje...
[You must be registered and logged in to see this image.]


I da je nastavio  ljubi  ljubi ovako jako,mi to ne bismo vidjele...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 19:29

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Vay, vay...skidanje jaknice...Mira se tresla kao prut, tj ljuljala se, uzdisala, oblizivala  ree ...šteta što nije mogao nastaviti...treba se prvo pomiriti tj oprostiti što će se sad i dogoditi ako Orkun ne zezne i ne kaže Miri da Yaman zna za liječenje...
[You must be registered and logged in to see this link.]


I da je nastavio  ljubi  ljubi ovako jako,mi to ne bismo vidjele...

Evet...tj yok...ne bi nam dali ili bi bar stavili zavjesu (ljubičastu) ispred.
Ni ja ti ne volim previše romantike i sve sam si mislila ako Yaman ne prestane pisat ću Ece nek mu Mira više oprosti jer ne mogu to više gledati... ree
A onda...bude neka scena kao ona s narom, skidanje jaknice, pa mig Beren, pa ono u klubu kad je došao za Sedef i Mirom i pred Mirinim vratima kad su se vratili doma taskijem...pa im oprostim (nisam zlopamtilo kao Mira, što ću).
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 19:35

suradnica je napisao/la:
Intervju nisam čitala,samo tvoju opasku i ono crevenim slovima... :didi8:

U stvari, ok je da je dosadan. Da nije, valjda bismo čitali o porocima i tako to.
Ovako, u kratkim crtama eto, voli Bebea, puno radi, pitali ga za ljubav tj onako kako gleda na sebe s aspekta obitelji. Kaže da je prerano, da o tome ne razmišlja ali da ima dobar primjer u svojoj obitelji, pa nešto o djetinjstvu (volio ulicu ako se dobro sjećam, košarku), ostalo zaboravila...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 20:07

I filmić sa snimanja za Elle...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Divan parkić u hotelu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I jedna gdje su ga ulovili u gradu ili Yaman, sa seta?
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; pon 01 pro 2014, 20:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 20:26

Eh da najviše od cijelog snimanja me oduševio park i taj hotel(valjda)gdje su snimali.... nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 Iz filmića mi se čini kao da je bilo dosta hladno tj.ozbiljno na snimanju,nema zezancije.
Jesu nam otključali 48 ep.idem luknuti..
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 20:30

Na Movtex.com nisu otključali ali su je postavili na [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptypon 01 pro 2014, 20:41

suradnica je napisao/la:
Na Movtex.com nisu otključali ali su je postavili na [You must be registered and logged in to see this link.]

E pa, baš ti hvala. Ja upravo pogledala, zaključano i rekoh idem malo pustiti laptop i bavit se nečim drugim kad evo epizode...
Kavica? Kkao stojiš s ratlukom?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 07:49

Kavica u svako doba dobro došla,tesekkur canim(zanemari pravopisne pogreške)... sram

Rahat lokum svakako,znaš onu nisam lokum al sam rahat(slobodna),divna uzrečica.
Nešto sad opet gledam sličice sa snimanja pa skoro na svakoj se smije...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 10:17

Sami kraj epizode je baš bio zabavan :didi8:
Trčkaranje po onim uličicama,Yamanovo uvjeravanje,pretpostavljam da je ovo tek njegov početak puta zvanog Yamankajanje,smotani Mert.Zabavni.

Yaman napokon dobio priliku da u nekoj organizaciji ozbiljnije sudjeluje i sve mu krene po zlu.Pitanje porijekla uvijek ispliva na površinu,bez obzira koliko se on trudio njegovo poštenje se dovede u pitanje.Kaže Kenan za Yamana on je drugi ja Fotografije Baris Falay - Page 38 2829516366 e baš nije. Mira je cijelo vrijeme bila između dvije vatre.Orkun/Yaman
Mirina haljina na aukciji je bila očajna....Dečko me se s bacanjem nije dojmio kao ni u traileru  i mislila sam si kako Elif reče pa tko bi želio pored sebe tako slabu osobu...Njih dvoje(elif i dečko) su mi baš bezv.. likovi.

Selim,Selim,ah Selim,samo zbog njega se isplati gledati seriju...Sva bol mu se skupila u očima,sa svakim saznanjem kaže otežavam bol.OK spavao je sa Deniz,ali ništa se još nije promijenilo.Potez utopljenika da se spasi.Scena koje se prisjetio u krevetu,boje da nisam vidjela...njena ukočenost u krevetu je ravna mom izrazu lica.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 20:36

suradnica je napisao/la:
Sami kraj epizode je baš bio zabavan :didi8:
Trčkaranje po onim uličicama,Yamanovo uvjeravanje,pretpostavljam da je ovo tek njegov početak puta zvanog Yamankajanje,smotani Mert.Zabavni.

Yaman napokon dobio priliku da u nekoj organizaciji ozbiljnije sudjeluje i sve mu krene po zlu.Pitanje porijekla uvijek ispliva na površinu,bez obzira koliko se on trudio njegovo poštenje se dovede u pitanje.Kaže Kenan za Yamana on je drugi ja Fotografije Baris Falay - Page 38 2829516366 e baš nije. Mira je cijelo vrijeme bila između dvije vatre.Orkun/Yaman
Mirina haljina na aukciji je bila očajna....Dečko me se s bacanjem nije dojmio kao ni u traileru  i mislila sam si kako Elif reče pa tko bi želio pored sebe tako slabu osobu...Njih dvoje(elif i dečko) su mi baš bezv.. likovi.

Selim,Selim,ah Selim,samo zbog njega se isplati gledati seriju...Sva bol mu se skupila u očima,sa svakim saznanjem kaže otežavam bol.OK spavao je sa Deniz,ali ništa se još nije promijenilo.Potez utopljenika da se spasi.Scena koje se prisjetio u krevetu,boje da nisam vidjela...njena ukočenost u krevetu je ravna mom izrazu lica.

Eto, sad si ti mene oduševila ovim rezimeom. Jest, Selim je strašan. Kako li je par puta sa žaljenjem, krivnjom gledao u taj krevet...(i ja bih da sam spavala sa Deniz...bila mi potaman da joj se prije puls opipa)
Mirin čitav stajling je bio grozan, haljina, one cipeletine (bile bi ok za traperice), šminka i frizura. Bolje joj paše lepršav izgled, kad je razbašurena...
Meni dovoljno da se Yaman trudi. Pa tko bi među onim snobovima imao volje...a on ima. Traži svoje mjesto u toj sredini bez da se drugima nameće i gura. Orkun...ufff što me zanima što će sad on. Imam na pameti nekoliko smjerova u kojima bi mogao ići ali bsš me zanima...

Jesam ti rekla da ti je jako dobar avatar? ree
Čudi me da Adančika ništa rupice ne komentira. Sigurno nisu na pravom mjestu niti na pravom adamu... smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 20:51

51. ep...1.najava


i s prijevodom...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Yaman : and like I have found my home with you
Burak : come on don't rage
Orkun : enough
Yaman : I was lost without you, I was incomplete and now I am completed
Selim : I feel the pains of conscience instead of happiness
Yaman : stay beside me
Elif's friend : I am telling you your brain is with Yaman
Elif : what's the relationship daughter?
Elif's friend : you love Yaman so much
Nadir : If you're gonna be an honest woman with me you're going to have a big gift, you'll live a life that you didn't even dream of
Yaman : I don't want this night to end
Mira : in my opinion this night didn't to have to end here

izvor: Çağatay Ulusoy Worldwide Fans

[You must be registered and logged in to see this image.]

As Yaman holds Mira's hand to dance, he is determined not to leave this hand again. Mira entrusts herself to Yaman.
The group of friends welcomes with joy the fact that Mira and Yaman are back together again. This union won't escape from Nadir Baktiroglu's eyes either.

By taking Kenan in his side too, Nadir begins to encircle Yaman. He also takes the first step to benefit from the secret settling accounts between Orkun and Yaman.
Kenan goes to Sedef to show his love for Sude. The result of this confrontation makes the suspicion inside of Sedef reach Sude.
Sude doesn't hesitate to apply lies so that she continues her marriage.

While Selim is moving beyond with a new excitement for his relation with Deniz, Yaman and Mira begin to talk fearlessly about their future.

The proof that Selim and Yaman have been searching for month, comes in Selim's hands in a surprising way. Nadir is brought to bay.


Zadnja promjena: Amra; uto 02 pro 2014, 22:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 21:27

Ne shvaćam...ne daj Allah da slučajno vidimo neki ozbiljniji öpücük ili neki drugi "zahvat" ali nasilje može...bez problema...šamari u svakoj seriji maštoviti, maštoviti...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da mi je znati kako će sad Leyla iz ovog...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 21:32

Naravno, ukrala....kažu: "Prava slika bajke kad kažeš DA" smiiije
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 21:34

Krenuli valjda "produžiti" noć na putu do ove gore bajke..(po facama bi se reklo da se onako pogledavaju, malo ih sram) bojim se da neće stići, presrest će ih društvo..
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sri 03 pro 2014, 20:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Emptyuto 02 pro 2014, 22:12

A ova je iz Budimpešte...baš htjedoh napisati kad sam ju naprijed stavljala da mi je grad malo previše Europski da bi to bio Istanbul...kad ono stvarno...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 38 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 38 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: