Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyuto 02 pro 2014, 23:07

A jel cura ima vjeverice ili štakore po haljini?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyuto 02 pro 2014, 23:09

I vjeverice i štakore....

Kad si objavila foto, meni je prošlo kroz glavu: ovo nije Istanbul...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyuto 02 pro 2014, 23:32

adan je napisao/la:
I vjeverice i štakore....

Kad si objavila foto, meni je prošlo kroz glavu: ovo nije Istanbul...

Bože, koji dezen... amra

I meni se odmah učinilo ali rekoh da sad ne filozofiram....zebra mi je isto bila sumnjiva...stupići, oznaka za metro sasvim druga, ma brdo znakova da to nije Istanbul.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysri 03 pro 2014, 07:39

Rupice su definitivni na krivom glumcu.
Trailer obećava red zadovoljstav,red,zgražanja,red zadovoljstva,red zgražanja,pa ćemo na kraju sumirati da je Leilin šamar ipak bio najupečatljiviji,jer to je ono što nas uvijek najviše pogodi i zgrozi,to nasilje nad ženama...poljubaca ima svagdje,kao da bi nas oni oduševili Fotografije Baris Falay - Page 39 1245697846 Na koji način je on Leilu uopće prisilio da se uda za njega?Prvo mi je palo na pamet ono da žena ne može svjedočiti protiv muža.Ili?Koji mu je motiv,osim što je svoju bol odlučio proživljavati svaki novi dan ispočetka pri tome uništavajući sve do čega dođe.
Čak u Budimpeštu su potegnuli radi snimanja?Bravo,menii je Budimpešta divna.
Ja nit sam vidjela vjeverice niti štakore,dok niste napisale,ja sam se zaustavila u gornjem dijelu ree sram Dok sam gledala 48.ep.gledam Y traper košulju i nikako da vidim čija je,i na pamet mi padne Adan,ona bi to pronašla,oko sokolovo,pronalazi ne vidljivo.

Avatar uzela od tebe vesela ,i nikako se ne mogu naviknuti na njega,samo oko traži poznato Ezelovo lice. smile
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysri 03 pro 2014, 08:12

Zista je došlo do vidljivih promjena u serijama,sigurno su erdoanske kazne grozne i za sad se čini da imaju učinka. :aha4:  :aha4:  .Sinoć gledam KPA (Tuba&Engin) i spavaju u istoj sobi,on na krevetu, ona na  dušeku na podu ljutko ljutko A  u prvom dijelu se ljubi hapsi iii  nebo, ništa to nije bilo konkretno za vidjeti,ali sad ih više niti u isti krevet neće smjestiti,a on jadan još ranjen.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysri 03 pro 2014, 19:34

suradnica je napisao/la:
Rupice su definitivni na krivom glumcu.
Trailer obećava red zadovoljstav,red,zgražanja,red zadovoljstva,red zgražanja,pa ćemo na kraju sumirati da je Leilin šamar ipak bio najupečatljiviji,jer to je ono što nas uvijek najviše pogodi i zgrozi,to nasilje nad ženama...poljubaca ima svagdje,kao da bi nas oni oduševili Fotografije Baris Falay - Page 39 1245697846 Na koji način je on Leilu uopće prisilio da se uda za njega?Prvo mi je palo na pamet ono da žena ne može svjedočiti protiv muža.Ili?Koji mu je motiv,osim što je svoju bol odlučio proživljavati svaki novi dan ispočetka pri tome uništavajući sve do čega dođe.
Čak u Budimpeštu su potegnuli radi snimanja?Bravo,menii je Budimpešta divna.
Ja nit sam vidjela vjeverice niti štakore,dok niste napisale,ja sam se zaustavila u gornjem dijelu ree sram Dok sam gledala 48.ep.gledam Y traper košulju i nikako da vidim čija je,i na pamet mi padne Adan,ona bi to pronašla,oko sokolovo,pronalazi ne vidljivo.

Avatar uzela od tebe vesela ,i nikako se ne mogu naviknuti na njega,samo oko traži poznato Ezelovo lice. smile

Da, da ne bi svjedočila protiv njega...tako sam shvatila.
Ne znam zašto su potegnuli do Budimpešte ali valjda ne zbog snimanja jer je bio s onim svojim groznim menadžerom.
Mislim da negdje piskaraju o odjeći koja se nosi u seriji ali dovoljno mi je što pratim seriju...
Adančica bi našla da je košulja na pravom glumcu... ree

I draga, daj ako ti fali Bebe...vrati avatar... :didi8:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysri 03 pro 2014, 19:36

suradnica je napisao/la:
Zista je došlo do vidljivih promjena u serijama,sigurno su erdoanske kazne grozne i za sad se čini da imaju učinka. :aha4:  :aha4:  .Sinoć gledam KPA (Tuba&Engin) i spavaju u istoj sobi,on na krevetu, ona na  dušeku na podu ljutko ljutko A  u prvom dijelu se ljubi hapsi iii  nebo, ništa to nije bilo konkretno za vidjeti,ali sad ih više niti u isti krevet neće smjestiti,a on jadan još ranjen.

Eto, znači cure koje su o tome pričale, pričale su istinu...
Ma brige me što ćemo ili nećemo vidjeti i kakva zavjesa će šta prekriti nego ne volim licemjerje...to što batine, krv, osveta, mučenja, razne smicalice i spletke....to može..., a normalni ljudski osjećaji koje bi trebalo prikazati dodirom dva tijela...e, to ne može. I ne mislim sad samo na ovu seriju. Većina turskih serija je takva.

2.najava 51.ep


...s prijevodom...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fotke iz 51.ep
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sestre...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sri 03 pro 2014, 23:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysri 03 pro 2014, 21:44

Suradnice, što kažeš na ovo? Nije da vjerujem ali bilo bi lijepo vidjeti ih u drugom projektu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ukratko, Hazal treba snimati seriju Maral, početak u 3/2015, partner Aras Bulut. U ovom članku spekuliraju da će Cagatay završiti snimanje MC (izaći iz serije) i biti joj partner. Navlakuša.

Edit: ...evo još...sad svi prepričavaju sigurno iz prvog izvora (ništa provjereno, nagađanja). Bit će da su umjesto imena ovog Arasa, napisali Cagatay, a sada svi prenose....(to pročitah na forum.hr).
A jesu im novinari i novine tj mediji malo jači... sram
[You must be registered and logged in to see this link.]

I jesmo imali ovo što je ekipa MC snimala za Vogue? Nešto se ne sjećam.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 08:40

Dobro jutrooo kava kava
Ma ne fali mi baš toliko Bebe( da bi ga vraćala) koliko kava na slici Fotografije Baris Falay - Page 39 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 39 2829516366 ali onda bih mogla vratiti Emira s kavom,mm bilo bi najbolje Baris s kavom ipak je ovo njegova tema adan
Negdje smo taj video za Vogue gledali...slatki su svi,čak su i Sude normalno našminkali.


Znači zna se okvirno kraj snimanja MC?Završit će oni nju zbrčkano,kraj se niti ne nazire,ma ustvari u takvom tipu serije kraj se ne može niti očekivati,jer su rađene po svakodnevici ljudi.Bumo vidl,ne?!!

Licimjerja i nasilja sam se nagledala u serijama.Pod nasilje smatram i psihičko maltretiranje žena.Najgori oblik nasilja mi je bilo kakva tortura nad djecom,jer su ona mala nevina i nemoćna bića,nisu birali roditelje(žena ipak ima  mogućnost izbora),nisu birali da li će se roditi kao bogati ili siromašni,kao muško ili žensko. Meni je u obje kategorije najteži bio Merhamet(Milost),po meni je i sam naziv bio licemjeran,a obiteljskog nasilja... ljuti  ljuti  cry

Novi mogući zajednički projekt Hazal i Caga??Ma ne vjerujem...ma ne vjerujem...On je odličan glumac,transformacije mu idu,vjerujem da bi i novu ulogu donio na sasvim drugačiji način od Emira i Yamana,ali nju nisam nigdje drugdje gledala.Ostalo mi u sjećanju da nisu imali prijateljski odnos na snimanu Ferihe,i mislim da sam negdje pročitala kako je ona izjavila da ne bi više s njim simala.uff ona je na gubitku fućka  fućka .Možda se predomisli,vrijeme čini čuda.
Budimpešta/sam mislila zbog snimanja za Elle...


Zadnja promjena: suradnica; čet 04 pro 2014, 09:08; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 08:54

Amra je napisao/la:




Sestre...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Baš su mi slatke,i boja kose više nije tako medena,sad je više moccasta ili capucinasta,sviđa mi se!!Ma sve što ima predznak kave smiiije

Znači u ovoj su se def.pomirili i vidimo opet cvrkutanje,skakutanje,osmjehe i vječito ljubljenje prstića i ručica.Dobro do sad sam se već navikla na to Mirino ponašanje i postala mi je draga od trenutka kad mu je poslala cvijeće u vijećnicu.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 09:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

Omiljeno ljubljenje ručica/i moccasta boja/ 2u1...
Lijepa slika puna emocija!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 19:28

Za Elle su snimali u Istanbulu.
A, pa imaš krivu informaciju. Pitali su Hazal bi li ponovo snimala s njim i rekla je zašto ne ako je scenarij dobar...i to nedavno.
Ni ja ne vjerujem u zajednički projekt, barem ne još iako bi gledanost vjerojatno bila visoka. Nisam gledala Mehamet, samo Ezela, AFK i sad MC. Jučer sam pogledala pola prve ep Pitanje časti, nije loše...nastaviti ću pa ćemo vidjeti...
Meni je mala Beren slatka.
Hoćeš neku drugu sličku za avatar s Emirom...malo veća šalica kave...? ree


Zadnja promjena: Amra; čet 04 pro 2014, 21:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 20:50

Joj pa tko ne bi ove dječake palačinkama nahranio...ovako i moji doma... :didi8: (samo, moje palačinke su 5 puta veće ree )
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 21:44

Nikakvo čudo što imam krivu inf. za Hazal,zaista ja to slabo pratim...samo gledam i ako me baš jako serija zainteresira onda samo tamo po forumu iščitam i to je to.
I ja sam jučer odgledala "Pitanje časti.
.Yasemin Allen mi je u Merhametu  bila odlična zlica,pa da vidimo kakvu su joj ulogu ovdje namjenili,i kako će se snaći.Ostatak ekipe totalno nepoznat.

Avatar,ma može...sad kad sam počela sa mijenjanjem,što da ne?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 22:30

suradnica je napisao/la:
Nikakvo čudo što imam krivu inf. za Hazal,zaista ja to slabo pratim...samo gledam i ako me baš jako serija zainteresira onda samo tamo po forumu iščitam i to je to.
I ja sam jučer odgledala "Pitanje časti.
.Yasemin Allen mi je u Merhametu  bila odlična zlica,pa da vidimo kakvu su joj ulogu ovdje namjenili,i kako će se snaći.Ostatak ekipe totalno nepoznat.

Avatar,ma može...sad kad sam počela sa mijenjanjem,što da ne?

I ja sve s foruma....tko bi još stigao pratiti, a i ne zanima me baš šire od onog što usput ulovim...
Može avatar. Čim ga sredim! Makar, ove rupice...YAZIK!

I jedan očaravajući prizor iz Pitanja časti...mislim Istanbul ne...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptyčet 04 pro 2014, 23:02

Suradnice, dok ne nađem veliku s kavom, može ova? ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pardon...ova...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne znam jel čaj ili kava (ili žestica ovisno u kojoj fazi s F je bio).
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čuj, ovo je sigurno kava u papirnatoj čaši (tu sigurno ne priznaješ)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...čim budem imala vremena, nađem pravu...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptypet 05 pro 2014, 19:46

Elle stil odulleri...večeras na CCN Turk...valjda opet neke nagrade...
Trebao bi se ošišati ali ništa od toga sigurno. Nova uloga zahtijeva dugu kosu....
[You must be registered and logged in to see this image.]

U Zorlu centru...ufff što volim prepoznati...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; pet 05 pro 2014, 23:36; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptypet 05 pro 2014, 20:38

Ušuljala mu se u krevet (Yamanov san 100%)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa da. Smiju se pohvatat samo u snovima, da ih Erdogan ne vidi.
[You must be registered and logged in to see this image.]

A jadan, u snu se zanio s tim jastukom i završio na podu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A umjesto Mire, mama mu u krevetu...


Nadir ode gdje mu je i mjesto...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rijetko snimaju na mjestima za koja ne moraš ništa reći...svima poznato...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 08:14

Dobro jutro,prvo da kavu uzmem,pa se tipkamo...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 08:44

Mmmm,miriše,mami,zove da je popijemo.Taze jedna za tebe jedna za mene kava  kava  kava  skuhat ćemo jednu i za Adan kada navrati,a uz kavicu ćemo se poslužiti [You must be registered and logged in to see this link.]  zamisli s kavom je!!
Ma jako lijepi su ti avatari,nije problem kad je dijete lijepo.
S njegovim mi šišanjem gotovo dođe kao i sa Ezelovim brkovima,moraju biti tu,a ljepši je bez njih.

A čini mi se da je dobio koju kilicu,taman,da zrelije i ozbiljnije izgleda. hallo
Kako možeš sve te nazive trgova,naselja,centara iliti čega već zapamtiti?Ja ne mogu zapamtiti pola ni po Zagrebu vidiga šalim se mogu,ali u Grazu def.ne mogu. sram

Sve se kao odupirem da ne iskomentiram dijelo na dodjeli no moram,baš moram,košulja je katastrofa ljut i sve mi je to prešareno,odijelo jedne boje,košulja dvobojna,maramica i kravata trobojne....svidio mi se sat.Odijelo mu dobro stoji,hlače mi se čine tamnije od sakoa,ali to je možda zbog svjetlosti prilikom slikanja,i taman sežu do ruba cipela.Sve to izgleda lijepo uredno,zategnuto,ali meni prešareno i preozbiljno za njegove godine.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 08:53

Amra je napisao/la:





Rijetko snimaju na mjestima za koja ne moraš ništa reći...svima poznato...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Već sam ranije primjetila to sportsko oblačenje Barisa i ne sviđa mi se :aha4: :aha4:
i Deniz je još uvijek tu,eto ni to mi se ne sviđa :aha4:  :aha4:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 08:57

Amra je napisao/la:
[quote=


.


I jedan očaravajući prizor iz Pitanja časti...mislim Istanbul ne...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I meni je zapeo taj prizor za oko,baš je divan i kako kažeš očaravajući.
Ako slučajno počnemo gledati njih gdje ćemo se tipkati??Ovdje?? Fotografije Baris Falay - Page 39 2829516366
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 09:16

Čitam ušuljala mu se u krevet/hvala Bogu/onda dalje Yamanov san/ok,pa i to su morali snimiti/otvorim video a ono ništaaa smiiije to je tako na kapaljku snimljeno da ako trepneš propustiš scenu.Kako je netko uopće uspio izvući ovu scenu u sličici.



A jadan, u snu se zanio s tim jastukom i završio na podu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oni u krevetu a ja gledam posteljinu sram a šta ću kada volim te njihove posteljine i bogate dekore,tako su lijepi i raskošni a opet tako jednostavni.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 09:20

[quote="Amra"]Suradnice, dok ne nađem veliku s kavom, može ova? ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pardon...ova...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Eh ova je iz meni najdraže njegove faze,hodanje po onom hodniku,gore,dolje,sjećaš se?Tad joj je već u dubini duše oprostio,i mislim da je i tvoj novi avatar iz iste ep.taman kad se on sprema napustiti stan.Uh sad si me zainteresirala idem tražiti. adan adan
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Emptysub 06 pro 2014, 10:21

suradnica je napisao/la:
Mmmm,miriše,mami,zove da je popijemo.Taze jedna za tebe jedna za mene kava  kava  kava  skuhat ćemo jednu i za Adan kada navrati,a uz kavicu ćemo se poslužiti [You must be registered and logged in to see this link.]  zamisli s kavom je!!
Ma jako lijepi su ti avatari,nije problem kad je dijete lijepo.
S njegovim mi šišanjem gotovo dođe kao i sa Ezelovim brkovima,moraju biti tu,a ljepši je bez njih.

A čini mi se da je dobio koju kilicu,taman,da zrelije i ozbiljnije izgleda. hallo
Kako možeš sve te nazive trgova,naselja,centara iliti čega već zapamtiti?Ja ne mogu zapamtiti pola ni po Zagrebu vidiga šalim se mogu,ali u Grazu def.ne mogu. sram

Sve se kao odupirem da ne iskomentiram dijelo na dodjeli no moram,baš moram,košulja je katastrofa ljut i sve mi je to prešareno,odijelo jedne boje,košulja dvobojna,maramica i kravata trobojne....svidio mi se sat.Odijelo mu dobro stoji,hlače mi se čine tamnije od sakoa,ali to je možda zbog svjetlosti prilikom slikanja,i taman sežu do ruba cipela.Sve to izgleda lijepo uredno,zategnuto,ali meni prešareno i preozbiljno za njegove godine.

Idemo redom...
I ja svoju upravo popila, hvala na finom muffinu...mmmmm....
Malo tipkam, a onda ne znam jel da prvo uzmem usisivač, kuhaču, veš mašinu...neyse, navalit ću pa opet navečer biraz tipkam...
Adančica nam je malo tehnički uskraćena ali svratit će ona na kavicu...
Jest, udebljalo se dijete (ovo da se zna kako nas dvije na dečka gledamo...majčinska perspektiva...).
Ovo ti je neki novi stil. Hlače i prsluk ispod su iste boje i materijala, sako različit, kravata i maramica su mi ok ali košulja, kao i tebi yok, a ne volim ni ove ajmo reć žute cipele iako je stajing kao moderan, vrhunski i tako to. Mislim to se na prvu vidi i dobio je pohvale za cjelokupnu sliku ali što ću... nešto mi se sviđa jer mi se sviđa, a ne zato što je moderno.
Prsluke ne volim, ovaj mi je ok pogotovo kad ga usporedim s prslucima koje nosi Bebe (prsluk mog dede, da ne pišem koje je godište bio...).
I nije dio stajlinga ali ovaj njegov usiljeno/prisiljeni osmjeh...ufff yaaa...toga nije bilo u doba Emira...onaj smajl od uha do uha, bijeli zubi...bit će da mu život tako rano svija usne prema dolje....yazik...

Kako mogu sve te nazive ulica, centara i ost po Istanbulu pamtiti? Ono što sam svojim očima vidjela obavezno, a i mnogo šire...
E, da ti znaš koja je to ljubav...mislim, prema tom gradu. Ahhh...
Po ZG i ja teže pamtim... Fotografije Baris Falay - Page 39 2829516366
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 39 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 39 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: