Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mudre riječi koje smo čuli u seriji

Go down 
+11
harmonyohh_
Aziz11
S.N.O.B1
The Queen
Maki
Bia333
Re Alone
Amra
adan
honeybunny
Lutijena
15 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 13:54

Posto nemamo ovu temu,a ja mislim da zasluzuje posebno mesto,jer nijedna serija nema bolje izreke i citate nego nasa :)

Za pocetak Ramiz naravno

"znas li zasto je sudbina napisana da dlanu?"- "da je mozemo po potrebi skriti"

Omer

'cuti,ako si me ikada na trenutak volela cuti,da nisi rekla nijednu jedinu laz,znas zasto?-zato sto cu poverovati u nju"
"nakon svega da mi kazes da me volis,znacu da nije istina,a ipak bih ti poverovao"
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 16:11

Lutijena

...ideja je fantastična!!!!!!


yes
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 21:21


"U svome najljepšem danu sreo sam tri čovjeka... jedan si ti, drugi je on, a treći je onaj što je sa vama...
...dva čovjeka su moji neprijatelji, ali kad dodjem do tebe, ti čitaš i pišeš...
...i ako jesi moj neprijatelj, ja sam prestrašen... koje razočarenje...
...imali smo mnogo lijepih dana, tvojih, mojih, naših lijepih dana...
...ada dodjem do tebe, ti si prodala te dane.
...u svome najljepšem danu sreo sam tri čovjeka... jedan si ti, drugi je on, a treći je onaj što je sa vama...
...dva čovjeka su moji neprijatelji, ali kad dodjem do tebe, mi nismo neprijatelji. "


"Svaki odabir je zapravo rješenje...
...ono što nema rješenje je kao otrovno voće...
...kada ne možeš napraviti ništa u vezi nečega, najlakše je odustati...
...najbolje rješenje je upitati sebe: jesam li poduzeo sve što je bilo u mojim rukama?
... zato jer je pravi problem izgubiti šansu koju si imao. "


Zadnja promjena: honeybunny; čet 07 lip 2012, 15:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 21:31

Super ideja ....


"Jednom davno bila dva čovjeka, jedan drugom prijatelj,jedan drugom neprijatelj..
Jednoga dana je jedan čovjek drugom zabio nož u leđa..
Jednoga dana, taj čovjek sa samoćom u sebi, zakleo se da ce pronaći drugoga i pokazati mu tu samocu.."



Zadnja promjena: adan; sri 06 lip 2012, 00:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 22:16

‎"Danas sam se našao na mostu.. Ispod mene vatra, ispred mene vrag, iza mene anđeo.. Obadvojica me pitaju isto pitanje: tko si ti? Na čijoj si strani? Ljubavi ili mržnje?
A sve što žele od tebe je.. da izabereš jedno."


Da, dobra ideja Lutijena Mudre riječi koje smo čuli u seriji 2836737430
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 05 lip 2012, 23:43


Ep 28.

Ramiz Karaeski:

" Biti sam je teško.
Ali, ostati sam je teže.

Svatko je od drugih udaljen jedan korak,
ali kad ga prijeđe,
tada prestane usamljenost, koliko god se udaljio.
Kad nekog pozoveš, drugi će uvijek doći ... "






Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 14:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 00:45

Moja omiljena

Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu


I nad svakom recenicom se mozes zamisliti i zaplakati koliko su jake i istinite
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 00:47

"Nitko ne zna do posljednjeg trenutka,niti ja nisam mogao znati…prije 13 godina,pronaci te jednim pogledom bilo je nemoguce..svim svojim srcem pronaci cu te kad te izgubim…nedostaju mi te mogusnosti. " :(


‎"Eyšan bio sam siguran da sam rastavljen od tebe na krivom mjestu ... ako cemo opet biti razdvojeni,svejedno se zelim vratiti na to mjesto…cak iako to kazem vlastitim glasom nece mi vjerovati zato jer ne razumiju kako moje rijeci zvuce…moja zelja je vratiti se tebi iakosi zlo koje mi je okrenulo zivot naglavacke…volio sam je koliko je god moguce voljeti…nemoj kucati vise srce moje,nemoj se muciti vise…pusti ju,pusti je da ode. " :crybaby:

I kako nam je ovajk citat sve rekao unaprijed...

"Kakav je osjećaj kada znaš da svi ljudi koje voliš klize iz tvojih ruku? Kakav je osjećaj ne znati kada će doći pravo vrijeme? ""Svatko na kraju plaća za svoje grijehe.. nije potrebno objašnjenje za one koje si ubio ili za voljene.. ali na kraju će svatko platiti za svoje grijehe ili dobre stvari koje je napravio. "


Zadnja promjena: kmf55; sri 06 lip 2012, 00:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 00:49

"Ako je nekome ljubav sudbina, nece biti sam, već će ostati na kraju sa onim koga mrzi."

‎"Nema rješenja, osoba koja je najviše voljena na kraju ostaje sama."

"Možeš ponoviti isti grijeh mnogo puta.. ali ako je tvoj grijeh ubiti nekoga koga voliš, kazna je da tu osobu ubijaš iznova i iznova.. ako je tvoj grijeh da voliš nekoga, onda, onda je najveća kazna pustiti ih da se zapitkuju , sve do kraja.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 01:05

Nešto od meni najdražeg iz serije:
1.
Znatiželja je jača od ljubavi.
Kad se jednom zaljubiš,
znaš što će ti ljubav učiniti.
Ali znatiželja nije takva.
Predaš li se njoj, ona će te oduzeti.

Sudbina ne razdvaja ljude,
ljudi se međusobno razdvajaju.

Ne za sudbinsku ljubav,
nego za ljubav koja mijenja sudbinu.

Katkada ti sudbina nacrta put,
a da te ne pita.
Male se slučajnosti sretnu i ujedine.
I baš kad misliš da su prošla,
pojave se.

2.
Vjerujem onom koji govori iz srca. Najčešće današnja odluka nije ista sutra.
Što učiniti kad zaboravljamo što smo sami sebi obećali?
Ako će ovom svijetu jednog dana doći kraj zašto da čovjek žali za izgubljenom ljubavi?
Uništava li ljubav sudbinu ili sudbina ljubav? Još nitko nije riješio tu zagonetku.

3.
Sve je dugove vratio. Sve mostove zapalio. Više nije bilo povratka. Došao je na kraj puta. Približavao se rubu bezdana. Ali katkad smrt nije dovoljna za zaborav. Katkad je ljubav toliko snažna da bježiš od ponora i krećeš dalje.

Teško se promijeniti. Izgledati kao netko drugi je lako. Ali biti netko drugi je teško.

4.
Pjesma stranog pjesnika

Svatko ubija onoga koga voli,
dobro slušajte što vam kažem.
Netko gorkim pogledom,
netko riječju laskavom.
Kukavice poljupcem,
hrabar mačem.
Netko ubija voljenog dok je mlad,
netko dok je star.
Netko ga zadavi rukama žudnje,
netko rukama od zlata.
Milostivi ubija nožem
jer se mrtvo tijelo brzo ohladi.
Netko voli premalo, netko previše.
Netko kupuje, a netko prodaje.
Netko ubijajući pusti suzu,
a netko i ne trzne.
Jer svatko ubija onoga koga voli,
ali svakoga to ne ubije.

5.

Kada nekog silno voliš,
vjeruješ toj osobi i nakon milijun laži.
Kada nekog silno voliš,
kada te i rastuži,
želiš kraj njega plakati.
I kada ti učini nešto strašno,
tražiš utjehu u njezinu zagrljaju.

Sram je jedina oluja koja nikada ne jenjava.

Je li ljubav jača od smrti?
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 01:06

kmf55,
taman sam htela da postavim pesmu koju si napisala pod rednim brojem 4. To je napisao Oscar Wilde :)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 01:15

Lutijena je napisao/la:
kmf55,
taman sam htela da postavim pesmu koju si napisala pod rednim brojem 4. To je napisao Oscar Wilde :)

Sorry, a prekrasna mi je ...
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 01:16

Ma nemas se zasta izvinjavati,predivna je pesma.
Ja planiram od pocetka prve epizode da pohvatam jos nesto od citata,mozda "ulovim" nesto zanimljivo jos,mada mislim da je vec uglavnom sve skinuto :)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 01:24

Lutijena je napisao/la:
Ma nemas se zasta izvinjavati,predivna je pesma.
Ja planiram od pocetka prve epizode da pohvatam jos nesto od citata,mozda "ulovim" nesto zanimljivo jos,mada mislim da je vec uglavnom sve skinuto :)

A ima toga još.....stari jarac kako ga mi od milja zovemo (Ramiz) je puno toga mudroga izrekao, što svoga, što posuđenoga, a i ostali su imali svojih mudrosti tako da....ima se...ima....neće brzo zamrijeti ova tema....ne brini. :lol!:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysri 06 lip 2012, 23:59

Ep 32.


Ezel Bayraktar : " ... Neka. I da me ta žena ubila, ona je majka moga djeteta ..."


Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 13:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyčet 07 lip 2012, 12:29

" Naposljetku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako gubimo, što s tim spoznajemo čemu nas je poraz naučio. "
( Ramiz Karaeski )


" Najteža je pobjeda, koju čovjek dobije protiv svog srca. "
( Ramiz Karaeski )


" Budući da će doći kraj svijeta, zašto čovjek ne bi bio sa svojom ljubavi? Hoće li ljubav učiniti da sudbina ode ili će sudbina učiniti da ljubav ode? Nitko to još nije shvatio. "
( Ramiz Karaeski )

" Katkada poželiš nastaviti sa životom, ondje gdje je stao. Ali kao da te drži neka ruka. Znaš tko je, ali ne možeš se vratiti. Tu ruku ne možeš odgurnuti, to lice ne možeš pogledati. Bježiš mu, a on te vuče u tamu. Ne možeš se suprotstaviti. "
( Eyšan Tezcan Atay )
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyčet 07 lip 2012, 15:50


" Možeš li doći do istine skrivajući je?
Možeš li u svojim uspomenama naći ljude koje tražiš?
Možeš li se držati nikada proživljenog života kao da je pravi?
Istina ima toliko lica, možes li vjerovati onomu što vidiš?
Sve o čemu si sanjao jednoga dana može postati istina.
Hoćes li moći zaboraviti osobu koju si zaista volio, a da ne unistis tu mogućnost? "


Ramiz Karaeski



" To je zakon života.
Kamo god da kreneš, vratiti ćeš se na početak.
Koliko god se promijenio uvijek ćeš se vraćati na mjesto gdje si bio sretan.
Koliko god bio uglađen, ne možeš ušutkati zvijer u sebi.
Kamo god pošao, nemoj to zaboraviti...svatko se na kraju vrati rodnoj kući. "


Ramiz Karaeski



" Svi kažu da traže istinu.
Svi žele da ih ona spasi, ali istina te ne oslobađa, nego lice voljenog s kojim se naposlijetku susrećeš.
Netko samoga sebe žrtvuje da bi saznao istinu, a netko drugoga baci na lomaču.
Ali ono sto očajnički tražiš zapravo nije istina.
Tražiš sebe, kojeg si ostavio u nekoj kutiji.
Ako nisi voljen, neće te spasiti istina, nego nasumično odabrana žrtva.
Kako je strašno hvatati uže od laži da bi saznao istinu.
Strašno je na koncu vidjeti golo, okrutno, nemilostivo lice istine.
Ali najstrašnije je, čak i kad imaš sve, trčati, ali ne za istinom, nego za uspomenom, snom, prikazom. "


Ramiz Karaeski

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptypet 08 lip 2012, 22:50

" Grešnici se skrivaju u tišini. Jer neki su grijesi ta ista tišina.
Prvi je počinjeni grijeh poput ljubavnice koja čeka da joj se vratiš. Nakon toga se sva zla broje unatrag. Sva krv otječe do prve prolivene.
Onda se možeš vratiti tomu prvom danu.
Isti grijeh možeš tisuću puta počiniti. Ali ako je grijeh počinila tvoja voljena, kaznit ćeš je ubivši je vlastitim rukama tisuću puta.
Ako se tvoj grijeh razveseli smrti, tvoje će se ime uzvikivati do u beskonačnost. Dokle ga bude imao tko čuti.
Kako naši voljeni ne bi platili cijenu naših grijeha, katkad stražarimo ispred naše krivnje.
Ako onaj tko počini zločin samo povuče okidač, dobro, ali taj je pištolj uvijek uperen u neku drugu osobu.
Ne trči uzalud za prvim počinjenim grijehom. On će sam doći k tvojim voljenima i pokucati ti na vrata. "


Ramiz Karaeski


" Sudbina ne razdvaja ljude. Ljudi se međusobno razdvajaju. "

Ezel Bayraktar


" Svatko na kraju plati cijenu svoga grijeha.
Nekomu podnese račun za života, a nekomu kad umre. Ali svatko na kraju plati cijenu i grijeha, a i svojih dobrih djela.
Prvi grijeh nije nalik na one sljedeće. Što ga više skrivaš, raste poput lavine. Platiš cijenu, a dug ti je već narastao.
Cijenu prvog grijeha ne možeš sam platiti. Što ti više bježiš, više plaćaju drugi.
Tvoj prvi grijeh odvući će te u pakao i tebe i tvoje žrtve.
Grešnici se skrivaju u sjenu jer se neki grijesi mogu počiniti jedino u tami. "


Ramiz Karaeski


" Ni jedan se kraj ne dogodi u trenutku.
Svaki te kraj prati od početka.
Što god da ti se dogodi, sigurno dolazi iz prošlosti.
Sprječavati neizbježno, ne znači samo suprotstavljati se sigurnom kraju.
Da bi se pobjeglo od neizbježnog, zaustaviti vrijeme nije dovoljno, potrebno je vratiti se na sam početak, a vratiti se na početak ne znači samo otvoriti korice, nego okrenuti pravi list.
Znate li sto je neizbježno?
Jednoga ćemo se dana osvrnuti i shvatiti da svi nekoga izdajemo. "


Ramiz Karaeski






Zadnja promjena: honeybunny; sub 16 lip 2012, 00:48; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysub 09 lip 2012, 02:34

"Ljudi se naviknu na ukraden zivot koji zive,naviknu se čak i na to da zive tuđe snove,naviknu se,ali ne zaborave"


"Sam je onaj koji misli da ne zaslužuje biti voljen! "


"Samoća nije kada si odvojen od nekoga,već je to kada ne postoji zbogom.. O čemu god da sanjač učini to,u svakoj priči kraj te zaustavi.. to je samoća.. Samoća ponekad nije tmina već je i više od toga.. Samoća nije kada se okrećeš nazad, već je to kada puštaš da stvari idu unutra."
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptysub 09 lip 2012, 23:54

" U najmračnijem danu, u trenutku kad si bespomoćan. Ako sebe žrtvuješ. U trenutku bez imalo nade. Kada se žrtvuješ za svoju djecu, ne za sebe. Nitko tko u srcu nosi ljubav za svoju djecu nije bez izlaza. I da su sva vrata zaključana. Kada te ima u nečijem srcu, nisi zarobljen u svom kavezu. Beznađe. Možda je izlaz pred tobom? Ali nemati vremena pronaći ga, to je beznađe. Beznađe nije suha pustinja. Život koji se nastavlja, prava je zapreka. Život koji te ne voli, koji te gazi, prava je zapreka. Dok sam bio mlad, mislio sam da mogu zdrobiti svaki kamen. Ali sada sam ostario. Ispred mene je nepremostiva planina. I vrlo malo vremena. Imam dvoje djece. Jedno sam ni iz čega stvorio. U njegovim je očima smrt. Drugo nisam nikada vidio. I znam. Smrt je na njegovu tragu. Ja, Ramiz Karaeski. Iza mene je dug život. Ispred mene dvoja vrata. Ali samo jedan izlaz. Pravo beznađe je otrovni plod izbora koji si napravio. Kada ništa nije u tvojim rukama, lako je prihvatiti. Pravo beznađe je upitati se jesam li učinio sve što je u mojoj moći. Pravo beznađe je kada riješenje imaš u rukama, a onda ga ispustiš. Problem je katkada, što čovjek tražeći nečiju dušu, svoju dušu preda nekomu drugomu. "

( Ramiz Karaeski )
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyned 10 lip 2012, 22:27

Ep 3.

Ezel Bayraktar :

" .. kad nekog silno voliš, kad te i rastuži, želiš kraj njega plakati. I kad ti učini nešto strašno, tražiš utjehu u njezinom zagrljaju. Kad nekog silno voliš, vjeruješ toj osobi i nakon milijun laži ..."

" ... Omera je ubila ljubav koja usprkos svemu nije prestala . Jača od svega . Jača i od smrti .."


Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 13:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Epizoda 1.   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptypon 11 lip 2012, 16:59

˝Što je uopće ljubav?
Svatko nešto voli.
Ne nanosimo zlo ljudima, ali povrijedimo svoje najdraže.
Ne želim te voljeti.
Nemaš pojma.
Spasio si me od utapanja.
Samo me ti činiš dobrom osobom.
Ti si moje srce.
Bez tebe nema ni Eysan!!!!!˝


Eysan Tezcan


Zadnja promjena: honeybunny; sub 16 lip 2012, 00:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 12 lip 2012, 15:22

Ep 2.


Eysan Tezcan


" ..Jeste li ikad učinili nešto strašno i neoprostivo? Ja jesam. Napravila sam nešto strašno. To će mi se zlo jednom vratiti ..."



Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 13:13; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Epizoda 2.   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 12 lip 2012, 15:36

˝Obitelj je najveći licemjer.˝

Serdar Tezcan


˝Nikad ne pokazuj svoje pravo lice. Vide li tko si, neće te voljeti.
Smatrat će te nepoštenom.
Ljubav je laž.˝

Serdar Tezcan


Zadnja promjena: honeybunny; sub 16 lip 2012, 00:48; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Epizoda 2.   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Emptyuto 12 lip 2012, 15:38

˝Moraš biti jak ako želiš krenuti ispočetka.
Moraš zaboraviti one koje voliš.

Jeste li ikada skupili hrabrosti da krenete ispočetka?

Jeste li se ikada htjeli promijeniti i biti netko drugi?

Vjerujte mi, ja sam htjela.˝


Eysan Tezcan


Zadnja promjena: honeybunny; sub 16 lip 2012, 00:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty
PostajNaslov: Re: Mudre riječi koje smo čuli u seriji   Mudre riječi koje smo čuli u seriji Empty

[Vrh] Go down
 
Mudre riječi koje smo čuli u seriji
[Vrh] 
Stranica 1 / 13.Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» O seriji...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Citati-
Forum(o)Bir: