Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - Novosti

Go down 
+14
Leona
enny
melodija
The Queen
suradnica
d.i.n.a.
Lutijena
Re Alone
Tessa
adan
bes ni
Amra
S.N.O.B1
honeybunny
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 00:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma on kao da puše u nju!

Ne, ne... ne .. ljuti

Al eto, ajd' malo i kroz ulogu da pogledam... On sve jadan nije vidio koliko ona trepće :amra4:, pa ga gleda, pa uzdiše... Pa je eto iznenađen...

sram jako su ovo loše napravili. I kakve 70-te? Što se to nije tada znalo i radilo? Ta me priča podsjeća na moju babu (kad bi vidjela neki naš ratni film, pa scene neke, bez kojih naravno i nema domaćeg filma), kad bi govorila: Eeee, ovo se uz rat nije radilo! A ona rodila šestoro! E biće da sam joj ih ja pravila, ili joj ih ona roda donijela...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 00:54

Re alone je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ma on kao da puše u nju!

Ne, ne... ne .. ljuti

Al eto, ajd' malo i kroz ulogu da pogledam... On sve jadan nije vidio koliko ona trepće :amra4:, pa ga gleda, pa uzdiše... Pa je eto iznenađen...

sram jako su ovo loše napravili. I kakve 70-te? Što se to nije tada znalo i radilo? Ta me priča podsjeća na babu koja je sve (kad bi vidjela neki domaći ratni film, pa scene neke, bez kojih naravno i nema našeg filma), pa bi govorila: Eeee, ovo se uz rat nije radilo! A ona rodila šestoro! E biće da sam joj ih ja pravila, ili joj ih ona roda donijela...

Ha...ha...znamo da se to radilo kako treba i sedamdesetih al ovi što snimaju seriju ne znaju... Karadayi - Novosti - Page 36 2829516366
To sam mislila...serija je puritanska...i neće sigurno biti navlačenja gledatelja na sexy scene.
On? Odradio je to sigurno po uputama. Točno...na prvu izgleda kao da mu se gadi....Opet, rekla bih da su imali takve upute.
Sjetite se samo Ezela....tamo je sve redom kušivao kak se spada...i Bahar i Bade i Eysan (ako ću iskreno, da nije bilo onog znamenitog the kissa na Mola aski rekla bih skoro da se bolje potrudio s Bade i Bahar nego s Eysan).
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 01:12


A epizoda 13. ...prvi the Kiss...
A epizoda 16. ... žuti kaputić..
A epizoda 29. .. sex i jezičina..
A epizoda 34. .. Besiktas

.. itd....

Po meni, Bahar je iznudila samo jedan, malo žešći... a Bade je ljubio svukud, samo ne u usta. Najčešće se gubio u bespućima njene grive..

Ovdje, na momenat .. ne, rekla sam, sačekat ću cjelokupni doživljaj...

[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 01:22

Ovaj?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kakav je to zahvat! nesvjest1
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 06:37



Ja mislim da su imali jedan pravi kiss... kad mu dođe reć kako će se ići liječiti?
Mislim da je Amričak mislila na taj? Karadayi - Novosti - Page 36 1245697846
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 07:46

adan je napisao/la:


Ja mislim da su imali jedan pravi kiss... kad mu dođe reć kako će se ići liječiti?
Mislim da je Amričak mislila na taj? Karadayi - Novosti - Page 36 1245697846

Ovaj kiss.. nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 09:19

Leona je napisao/la:
adan je napisao/la:


Ja mislim da su imali jedan pravi kiss... kad mu dođe reć kako će se ići liječiti?
Mislim da je Amričak mislila na taj? Karadayi - Novosti - Page 36 1245697846

Ovaj kiss.. nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 Ovaj je po mom ukusu. Karadayi - Novosti - Page 36 2991427495
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 09:40

Ne znam kako vi, ali Ki C, kad god su u kadru, frcaju iskre...i meni je ččudno da ogromna količina te kemije može prodirati s malog ekrana/monitora...nevjerojatan par su...pa i u Son Osmanli...smrzneš se koliko romantike, sexa, strasti, a opet nježnosti njih dvoje zajedno proizvode...

Ovo s Bahar ...jest da se on trudi zbog nje, ali neee...s Bade još gore.
A ovo s Berg, ajme stvarno djeluje odbojno, štoviše gadljivo...ne znam zašto, ali dojam je stvarno loš, jako loš...
bljak...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 12:41

Mislim da mu se pred okicama ukazao Halit dok je ljubio Berg Karadayi - Novosti - Page 36 2829516366 ....Ona je meni totalna ledenica...možda je imao tu podsvjesnu zadršku(što adan kaže nelagodu) zato što poznaje Halita...ja od njih ne očekujem puno više,nema Berg u sebi tu energiju,strast i vjerujem da je ona takva i privatno,sve fino,polako i pedantno....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 17:41

Girls! I can be say. As I understand, you do not like ... Berg. Yes, she was a little chilly, but the beginning and with others ... and then it's the first kiss and my opinion they happened .. What was in Ezel is different - with Eysan. There was a chemistry that just does not pass ... though here, too, something I planned, to the account chemistry, well, I liked the
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 19:49

bes ni je napisao/la:
Girls! I can be say. As I understand, you do not like ... Berg. Yes, she was a little chilly, but the beginning and with others ... and then it's the first kiss and my opinion they happened .. What was in Ezel is different - with Eysan. There was a chemistry that just does not pass ... though here, too, something I planned, to the account chemistry, well, I liked the

Obviously ,this was an unplanned kiss and thus seems a little clumsy, even childish. Still, I liked it as well.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 20:06

Iskreno do sega mene mi se dopagja serijata i toa kako se odvivaat nastanite, ne mozam da ja sporeduvam so Ezel prvo zoshto Ezel e moderna prikazna, a Karadayi se odviva drugo vreme vo 70-tite. Mi se dopagja i glumata na Berg, ovde glumi vo 1001 nokj ne znaeshe da glumi, sega se gleda deka raboti na sebe.... i bash mi e simpaticen baknezot kako shto vika Tesa izgleda malku nesmasno i detski no sepak se raboti za 70-tite ne bile toklu slobodn kako shto se sega sram Karadayi - Novosti - Page 36 2991427495
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:10

Moj dojam i mišljenje nema nikakve veze sa 70.-tim ili scenarijem, odnosno režijom.
Smrznem se i na samu pomisao da je Berg glumila Eysan. Ajmeee...na kraju bismo sve navijale za jednu od onih na B.
Ne da nema kemije među njima, nego baš odbijaju od sebe...nelagodan mi je osjećaj to upće pogledati. Da ste samo vidjeli kako sam brzo stisnula stop. Za mene je serija totalni fijasko.Žao mi je što se Ki nije držao onog što je rekao, da će birati barem isto jaku i kvalitetnu seriju, ako nema blje, od Ezela. Nije uspio u odabiru. Naravno da će on reći kako je to divno i krasno, ne sumnjam u gledanost, ali ne mislim da će je rastegnuti. Nisu ni oni vesla sisali. Nema te groznice koja nas je tresla gledajući Ezela. Pratim dobro što se događa na mrežama i forumima. Odjek je puno slabiji. A to puno govori profesionalcima.

:treees:


Zadnja promjena: Didily; čet 20 pro 2012, 21:48; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:31

Ezel je, rekli smo to odmah po završetku, postavio neke nove granice!
Visoko dignuo letvicu!

Sada, sa odmakom od skoro dvije godine, vidimo da je to još i više!

Teško će se snimiti , u skoroj budućnosti, nešto tako vrhunski u svakom pogledu: scenarij, gluma, perfektan izbor glumaca, cjelokupna produkcija...

Teško će KI moći birati , dok ne dođe do nečeg približnog, što mu neće narušavati ( teško) stečeni ugled.
Teško će se , opet sve tako poklopiti: sukladna partnerica, dobri glumci koji i iz njega vuku najbolje...

Šteta.
Ipak, još nije toliko star da bi prestao raditi. A čekajući nešto, makar približno Ezelu, moglo bi ga osijediti. Mora raditi. Ne zbog love. Nego zato što voli svoj posao.

Gledajući Ezela, prikovani za laptope, riječnike, prevoditelje ,kopale smo rukama i nogama da prevedemo od ponedjeljka do ponedjeljka... dešifrirale, ginule...

Sada se brzo zaigramo oko nekih detaljčićićića... vidiga

Mislim, da serija nije toliko loša, ali sveukupno nije obarajuća ( ne mora niti biti), meni nije niti obećivajuća... te da se neće snimati puno više od prvotno spominjanih epizoda!

A mi možemo samo gledati , makar i te brčine. I biti sretni , što smo izabrali gledati upravo Ezela.
Jer smo, za sada, koliko se meni čini , od tog Brke vidjeli najbolje upravo u Ezelu.

:oo7: Osim žaruljice!



Zadnja promjena: adan; čet 20 pro 2012, 21:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:34

E sega rabotava kje ispadne deka nikoj ne znae da glumi samo cansu znae koga e Kenan vo prashanjee. Dajte da bideme realni, jas nemam nishto protiv devojkata no ja imam gledano vo Ezel i vo zaednickiot film shto glumat super e ne osporuvam nishto, no realno jas Kenan go zamisluvam i so drugi akterki so koi moze da bide dobar par Nurgul i Beren.... i dvete se super akrerki so mnogu dobri glumacki sposobnosti....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:36

adan je napisao/la:

A epizoda 13. ...prvi the Kiss...
A epizoda 16. ... žuti kaputić..
A epizoda 29. .. sex i jezičina..
A epizoda 34. .. Besiktas

.. itd....

Po meni, Bahar je iznudila samo jedan, malo žešći... a Bade je ljubio svukud, samo ne u usta. Najčešće se gubio u bespućima njene grive..

Ovdje, na momenat .. ne, rekla sam, sačekat ću cjelokupni doživljaj...


Pa jest Bahar jednom ali takva je bila priča i tada se stvarno potrudio.....Bade, slažem se, ali onda u njegovom stanu, prije kreveta, pohvatali su se....
A Cansu.....bilo je strasti stalno jer su jednostavno kompatibilni, rekla bih čak da je u nekim scenama bez ikakvog dodira bilo više iskri nego tamo gdje su se pohvatali. Neke su scene nezaboravne, pune naboja ali što se tiče poljubaca bilo je mlakih tj. nespretnih. Sad bih ih ja stavila al nisam spretna kao vi i to bi potrajalo mjesec dana.
Molim ne me krivo shvatiti....bilo je i pravih.......i nih dvoje su neponovljivi.....(ovdje sam se samo osvrnula konkretno na "the kiss").
Npr. Bešiktaš....zaista nezaboravna scena, njih dvoje ...pa rekla sam da mi je to najdraže mjesto radnje ali sam poljubac kad ga "razradiš" je tako-tako....mogao je biti i bolji....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:48

adan je napisao/la:
Ezel je, rekli smo to odmah po završetku, postavio neke nove granice!
Visoko dignuo letvicu!

Sada, sa odmakom od skoro dvije godine, vidimo da je to još i više!

Teško će se snimiti , u skoroj budućnosti, nešto tako vrhunski u svakom pogledu: scenarij, gluma, perfektan izbor glumaca, cjelokupna produkcija...

Teško će KI moći birati , dok ne dođe do nečeg približnog, što mu neće narušavati ( teško) stečeni ugled.
Teško će se , opet sve tako poklopiti: sukladna partnerica, dobri glumci koji i iz njega vuku najbolje...

Šteta.
Ipak, još nije toliko star da bi prestao raditi. A čekajući nešto, makar približno Ezelu, moglo bi ga osijediti. Mora raditi. Ne zbog love. Nego zato što voli svoj posao.

Gledajući Ezela, prikovani za laptope, riječnike, prevoditelje ,kopale smo rukama i nogama da prevedemo od ponedjeljka do ponedjeljka... dešifrirale, ginule...

Sada se brzo zaigramo oko nekih detaljčićićića... vidiga

Mislim, da serija nije toliko loša, ali sveukupno nije obarajuća ( ne mora niti biti), meni nije niti obećivajuća... te da se neće snimati puno više od prvotno spominjanih epizoda!

A mi možemo samo gledati , makar i te brčine. I biti sretni , što smo izabrali gledati upravo Ezela.
Jer smo, za sada, koliko se meni čini , od tog Brke vidjeli najbolje upravo u Ezelu.

:oo7: Osim žaruljice!


U potpunosti se slažem. Nisam očekivala nešto ni približno tako dobro kao što je Ezel pa nisam ni razočarana. Potpuno sam svjesna da takvu seriju i sve ono što nju prati, a Adančica je pobrojala, više neću gledati.
Možda glupo za reći ali Karadayi gledam zbog Bebea i znatiželje kako će to dalje ići ali ništa više od toga. I da....ako sam u stanju blejati u njegove sličice, što ga ne bih gledala i u živo (ne u živo, ali razumijete me...ne?). Berg mi ga ne može ogaditi.....nikako... fućka
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:57

Amra je napisao/la:
.....
Možda glupo za reći ali Karadayi gledam zbog Bebea i znatiželje kako će to dalje ići ali ništa više od toga. I da....ako sam u stanju blejati u njegove sličice, što ga ne bih gledala i u živo (ne u živo, ali razumijete me...ne?). Berg mi ga ne može ogaditi.....nikako... fućka

Nije glupo, baš je zabavno... napeto.... sat i pol buljim sa ukočenim prstom na PRT SC , e da ulovim detaljčićićić, osmiješak... Karadayi - Novosti - Page 36 2829516366

Nama njega ne može ogaditi nitko i ništa ! Ni brhkovi!!!!smile

Nije uspjela ni onauzkojujeuvijekbioneprepoznatljivineprivlačan. Neće ni ledeni Breg.

PSsst! Zapravo, da i snime opet nešto cool, dobro, vrhunsko.... meni ništa ne može biti Ezel!
Malo me je sram.. ali ja sam, cure moje, kad smo bili kod tetine kuće- plakala!!

[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:58

Ja nisam od onih extremnih slučajeva pa da ga ne mogu gledat ni sa jednom drugom glumicom, i Cansu ni sa kim drugim ,osilm s njim (evo sad će Sila, i Mehmet i Cansu su mi super po ono malo klipova što sam gledao), dakle riječ je o glumi partnerke. Mišljenja sam također da bi mu bolje odg. Nurgul (e tu bi prštao sex na sve strane) i Beren( koja može biti i slatkica, nevinašće a i bitch) . Berguzar jednostavno nema to nešto, ne znam kako definisati. Lijepo lice, ok ,ali to je to, usiljeno mi je sve to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 21:58

kikule81, ne znam zašto si shvatila da ja govorim da nitko ne zna da glumi osim Cansu. Berg konkretno jeste lošija glumica od Cansu. Ja sam pisala o kemiji koju kao glumački par donose K i C. Gledala sam i Beren i Nurgul. Nisu loše. Ali ih još nisam vidjela s Kenanom pa to ni ne mogu uspoređivati. Mogu samo Berg i onu Selin Demiter iz Aci Hayat. Selin je bila jako loša, serija je puno lošija od Ezela i što se tiče režije i produkcije. Ona glumica koja je glumila Filiz je s Kenanom bila jako dobra, žao mi je što joj uloga nije bila veća jer je bila puno bolja od glavne glumice.
Berg je tako mlaka, isto kao što je bila u Šeherzadi. Žena ništa ne daje, anemična. Kenan je pak odličan glumac, ali ne može on sam glumiti par.
Loš izbor glumice po meni, možda bi tu Nurgul bila bolja, ali ne znam dok ih ne vidim zajedno. A ovaj par KiB stvarno ne mogu smisliti.

A kad smo kod Cansu, ona je meni u Ezelu otkriće stoljeća i jako sam sretna što sam gledala tu seriju. Počela sam zbog Kenana jer sam vidjela najave, rekoh taj komad vrijedi pogledati, a onda me je osvojila Cansu. Oboje su me osvojili. Cansu jeste za mene najbolja i najljepša glumica i to ne samo u Turskoj. Ona je svjetska glumica. I jako mi se sviđa kao osoba (to što znam o njoj, vidim i čujem ju u medijima). Jako sam veliki fan.

Kenana sam isto tako voljela, a onda kod mene izgubio po malo svojim ponašanjem, nisam više bezglavo oduševljena, odlično glumi, odlično izgleda (iako vrijeme teče) osim u Karadayi. Tu ga ne volim ni malo. Jako sam razočarana.

No, tu je uvijjek Ezel za popravni, pa kad vidim slikicu ili koji kadar iz serije, srce zaigra...uvijek :ree2:



Zadnja promjena: Didily; čet 20 pro 2012, 22:09; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 22:00

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
.....
Možda glupo za reći ali Karadayi gledam zbog Bebea i znatiželje kako će to dalje ići ali ništa više od toga. I da....ako sam u stanju blejati u njegove sličice, što ga ne bih gledala i u živo (ne u živo, ali razumijete me...ne?). Berg mi ga ne može ogaditi.....nikako... fućka

Nije glupo, baš je zabavno... napeto.... sat i pol buljim sa ukočenim prstom na PRT SC , e da ulovim detaljčićićić, osmiješak... Karadayi - Novosti - Page 36 2829516366

Nama njega ne može ogaditi nitko i ništa ! Ni brhkovi!!!!smile

Nije uspjela ni onauzkojujeuvijekbioneprepoznatljivineprivlačan. Neće ni ledeni Breg.

PSsst! Zapravo, da i snime opet nešto cool, dobro, vrhunsko.... meni ništa ne može biti Ezel!
Malo me je sram.. ali ja sam, cure moje, kad smo bili kod tetine kuće- plakala!!


Nisi jedina Adančice...prvi put kad sam gledala nisam ali kako sam neke scene gledala bar 30 puta (??!!) koji put su me baš rastužile... :lutijena:
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 22:09

Didily ne go svativ toa taka, nemoj da me vadish od kontekst :) , kazav deka kje ispadne rabotata deka nikoj ne znae da glumi osven Cansu i toa vo humoristicna varijanta e kazano..... ne ja potcenuvam glumata na Cansu, no mene vo ovaa uloga Berg mi se dopagja za razlika od Sheherezad... no se e stvar na vkus.... znaci sum gleala i mnogu podobri i serii i filmovi, no i mnogu poloshi, znaci jas sum pasioniran ljubitel na filmska umetnost... taka da mene glumata segashna na Berg mi e ok..... no rado bi sakala da go vidam so Nurgul kako glumi i se nadevam deka kje imaat shansa da glumat zaedno, i za nea garantiram deka kje ja simne Cansu od tronot :) koga e Kenan vo prashanje.....
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 22:27

Nije mi jasno kako to u puritanskioj seriji iz 70-ih dvoje glavnih glumaca se poljube "čak" u 11 epizodi, a u supermodernom Ezelu tek u 13 :amra4: .
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 22:34

Didily je napisao/la:
Moj dojam i mišljenje nema nikakve veze sa 70.-tim ili scenarijem, odnosno režijom.
Smrznem se i na samu pomisao da je Berg glumila Eysan. Ajmeee...na kraju bismo sve navijale za jednu od onih na B.
Ne da nema kemije među njima, nego baš odbijaju od sebe...nelagodan mi je osjećaj to upće pogledati. Da ste samo vidjeli kako sam brzo stisnula stop. Za mene je serija totalni fijasko.Žao mi je što se Ki nije držao onog što je rekao, da će birati barem isto jaku i kvalitetnu seriju, ako nema blje, od Ezela. Nije uspio u odabiru. Naravno da će on reći kako je to divno i krasno, ne sumnjam u gledanost, ali ne mislim da će je rastegnuti. Nisu ni oni vesla sisali. Nema te groznice koja nas je tresla gledajući Ezela. Pratim dobro što se događa na mrežama i forumima. Odjek je puno slabiji. A to puno govori profesionalcima.

:treees:

I ja mislim kao ti. Ali ova serija je verovatno snimana za posečnog gledaoca koji voli da utoši vreme uz tv bez uključivanja moždanih vijuga i potpune predanosti onome što se prikazuje... Mi ćemo je gledati zbog Kenana, zna se :amra4:
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Emptyčet 20 pro 2012, 22:38

adan je napisao/la:
Ezel je, rekli smo to odmah po završetku, postavio neke nove granice!
Visoko dignuo letvicu!

Sada, sa odmakom od skoro dvije godine, vidimo da je to još i više!

Teško će se snimiti , u skoroj budućnosti, nešto tako vrhunski u svakom pogledu: scenarij, gluma, perfektan izbor glumaca, cjelokupna produkcija...

Teško će KI moći birati , dok ne dođe do nečeg približnog, što mu neće narušavati ( teško) stečeni ugled.
Teško će se , opet sve tako poklopiti: sukladna partnerica, dobri glumci koji i iz njega vuku najbolje...

Šteta.
Ipak, još nije toliko star da bi prestao raditi. A čekajući nešto, makar približno Ezelu, moglo bi ga osijediti. Mora raditi. Ne zbog love. Nego zato što voli svoj posao.

Gledajući Ezela, prikovani za laptope, riječnike, prevoditelje ,kopale smo rukama i nogama da prevedemo od ponedjeljka do ponedjeljka... dešifrirale, ginule...

Sada se brzo zaigramo oko nekih detaljčićićića... vidiga

Mislim, da serija nije toliko loša, ali sveukupno nije obarajuća ( ne mora niti biti), meni nije niti obećivajuća... te da se neće snimati puno više od prvotno spominjanih epizoda!

A mi možemo samo gledati , makar i te brčine. I biti sretni , što smo izabrali gledati upravo Ezela.
Jer smo, za sada, koliko se meni čini , od tog Brke vidjeli najbolje upravo u Ezelu.

:oo7: Osim žaruljice!


Karadayi - Novosti - Page 36 3698614618 Boldujem jedinu prednost u odnosu na Ezela
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - Novosti - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti   Karadayi - Novosti - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - Novosti
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - Novosti 3
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi
» Karadayi - epizoda po epizoda 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: