Kenan Imirzalioglu - Cansu Dere

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Share | 

Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator

Broj postova: 1971

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   pet 16 stu 2012, 20:27

Firuze opet "umire"

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   pet 16 stu 2012, 23:38

a već su mi se svi smučili...i ona žuta kokoš i bradati suljo..vrijeme je da firuze umre već jedanput pa da to ne moram gledati... sram
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   sub 17 stu 2012, 00:02

Didily je napisao/la:
a već su mi se svi smučili...i ona žuta kokoš i bradati suljo..vrijeme je da firuze umre već jedanput pa da to ne moram gledati... sram

slažem se. ovaj debilni scenarij ni pas s maslom ne bi pojeo ljut

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova: 453

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   ned 18 stu 2012, 16:36

Ajde nek se zavrsi vise i to mucenje,na kraju balade sta reci sem drago mi je sto nisam gledala,bar sam izbegla nepotrebno nerviranje kava Jako mi je zao sto je Cansu prihvatila tako bezveznu ulogu,ona je sjajna glumica,zasluzuje priliku da razvija svoj talenat kroz razlicite likove,a ne da statira u tamo nekom haremu hmm
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   ned 18 stu 2012, 17:07

Hajde barem je dobila dobru lovu tooo

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova: 2716

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 12:17

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zadnja promjena: bes ni; uto 20 stu 2012, 12:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 12:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova: 2716

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 12:31

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova: 478

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 20:05

Epizode u kojima se Cansu pojavi ću svakako pogledati,zbog nje,i nadam se da će unijeti pravu pomutnju u taj harem i malo Huremki pomrsiti račune.Toliko sam se radovala što je to rtl otkupio,jedva sam čekala da vidim taj povijesni spektakl,kad ono tamo same laži,izdaje,spletke,prevare...preljubi,mržnja,tako okrutna ubojstva...ma ne, nisam ja to mogla podnijeti!I tako sam ja odustala od Sulejmana i tako i tako samo je jedan Veličanstveni,koji mi mami osmijeh i uzdah na usnama!! ludilo
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator

Broj postova: 2206

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 23:26

S.N.O.B1 je napisao/la:
Hajde barem je dobila dobru lovu tooo

Kažu da je živa... znači uloga se nastavlja.

Opis 74. epizode

- Sultanija Hatidže je prisiljena živjeti s Kader i Ibrahim pašom pod jednim krovo. A Firuzu, udaljenu iz Palače bez Sulejmanova znanja, čeka iznenađenje. Hurrem i Sulejman započinju s pripremama za putovanje Mustafinom sinu u Manisi!
- Sultanija Hatidže odlučuje suočiti Ibrahima s Kader (Nigarinom kćeri) moleći Ibrahima da kćer odvede što dalje. Njihovi se odnosi pogoršavaju, unatoč udovoljavanju zahtjevu.
- Hurrem, koja se sprema za odlazak u Manisu, ostaje iznenađena Ibrahimom i načinom na koji se Ibrahim okorištava situacijom. Sva bijesna zbog Ibrahimovih postupaka, Hurrem izdaje Rustemu smrtonosnu zapovjed.
- U međuvremenu Ibrahim nastavlja svoje pregovore s francuskim veleposlanicima, nakon Sulejmanova odlaska u Manisu, a tijekom istih, Ibrahim izrekne riječe koje bi ga mogle stajati života.
- Sulejamnovd dolazak uveseljava sve stanovnika, a bez Hurremina znanja, Mihrimah se susreće s Jahjom. Sulejmana razočara Mustafina želja o zakonskom braku.
- U međuvremenu, obavljajući jedan od Hurreminih zadarak, Rustem sazna Firuzinu veliku tajnu, onu koja će razočarati sve koji ju doznaju.
- A između Mustafe i Mehmeta rastu napetosti prilikom priče o nasljeđivanju Trona, a Mehmet doživljava nesreću prilikom šetnje, takvu koja mu može ugorziti život!
- Kakvu tajnu otkriva Rustem? Oslobađa li se Hatidže sultanija Kader? Mjenjaju li Sulejmanovi dani u Manisi sudbinu Dinastije? Uspjeva li se Mehmet izbaviti od smrti?

Nova ep. u srijedu, u 19:30 na STAR televiziji...

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   uto 20 stu 2012, 23:53

ma ona je tu još 2-3 epke max nadam se

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac

Broj postova: 403

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   čet 22 stu 2012, 02:05

suradnica je napisao/la:
Epizode u kojima se Cansu pojavi ću svakako pogledati,zbog nje,i nadam se da će unijeti pravu pomutnju u taj harem i malo Huremki pomrsiti račune.Toliko sam se radovala što je to rtl otkupio,jedva sam čekala da vidim taj povijesni spektakl,kad ono tamo same laži,izdaje,spletke,prevare...preljubi,mržnja,tako okrutna ubojstva...ma ne, nisam ja to mogla podnijeti!I tako sam ja odustala od Sulejmana i tako i tako samo je jedan Veličanstveni,koji mi mami osmijeh i uzdah na usnama!! ludilo

Isti utisak imamo o Sulejmanu.. ljut
Žali Bože silnih para uloženih u seriju..
Umesto istorijskog spektakla,dobismo haremske spletke i one šarene zidove od kojih dobijam klaustofobične napade..

Ja sam odustala posle desetak epizoda,čudi me da sam i toliko izdržala..

I baš sam bila izneneđena kad sam čula da je Cansu prihvatila ulogu u seriji..
Mislim,šta joj je to trebalo posle Ezela..
Svi znamo da je to bajka o Hurem,sve ove ostale, koje su se pojavljivale u seriji su neslavno završile..

Nadam se da će im uzeti dobru lovu,i odgledaću te epizode gde se pojavljuje samo zbog nje..

Gost

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   čet 22 stu 2012, 21:03

[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator

Broj postova: 2206

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   čet 22 stu 2012, 21:26

Didily je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zanimljiv članak, mada je po meni, serija totalno promašeno urađena. Nažalost. Možda je od ovog i moglo nešto da se napravi. Ne ulazim u glumačku postavu, o priči govorim. Potpuni fijasko. Sve se svelo što su činjele žene po haremu a Sulejman, eto, bio divan, nježan i pažljiv. Svi znamo što je u istoriji zapisano... nije baš tako slatko bilo. Posebno ne to vrijeme pod Turcima. Očigledno se išlo na komercijalu, ne na istinski dokumentarac i prikazivanje činjenica, što je - kažem šteta. Ali pare čine čuda... kava

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)   čet 22 stu 2012, 21:35

re. ,nije ova serija ni zamišljena da bude dokumtarac, od početka su znali da rade sapunicu u kojoj će okosnica radnje biti Hurrem i njezine spletke u Haremu

You move me, Kurt.
[Vrh] Go down

Muhteşem Yüzyıl/Veličanstveno Stoljeće (3 sezona)

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 12 / 15.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Similar topics

-
» Veličina Cerade
» praktična veličina ruksaka
» Veli Jože
» Nova Husqvarna sjekira 'out of the box' recenzija
» Struktura željeza