Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ezel -3. put!!!

Go down 
+17
Kenan :)
sambth
Laguna
melodija
Maki
Re Alone
Ali_
Leona
d.i.n.a.
The Queen
S.N.O.B1
enny
suradnica
Lutijena
Amra
honeybunny
adan
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
Autor/icaPoruka
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 21:42

Ezel&eysan, naravno da ću ponovo gledati ovu našu divnu seriju, samo moram malo da sačekam, da vidim kako ću je uglaviti, prvo imam dve serije koje gledam, jedna je već druga sezona a druga prva, onda druge obaveze. U svakom slučaju kad god pročitam koliko si ti i devojke pogledale puta, onda sebi kažem, ajde kreni .... Naravno, samo meni treba malo vremena Ezel -3. put!!! - Page 41 1245697846
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 21:51

Miba, ne brini, samo opušteno. Ezel -3. put!!! - Page 41 2836737430
Ja sam se sinoć pošteno isplakala, ali odmah mi je bolje čim sam ovde sa vama. mmmm
Kao da gledam opet seriju, na svom sa najboljom družinom. skakavac

A, kad budemo obe ugrabile vremena, gledamo pod obavezno!
I komentarišemo ovde! adan
Ionako se Ezelu, pa čak i u ponovnom gledanju treba posvetiti ozbiljna pažnja.
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 22:01

ezel&eysan je napisao/la:
Miba, ne brini, samo opušteno. Ezel -3. put!!! - Page 41 2836737430
Ja sam se sinoć pošteno isplakala, ali odmah mi je bolje čim sam ovde sa vama. mmmm
Kao da gledam opet seriju, na svom sa najboljom družinom. skakavac

A, kad budemo obe ugrabile vremena, gledamo pod obavezno!
I komentarišemo ovde! adan
Ionako se Ezelu, pa čak i u ponovnom gledanju treba posvetiti ozbiljna pažnja.

Ezel&eysan, naravno samo opušteno. :didi8:
Znam da ću i a plakati kad je budem gledala, svaka epizoda je posebna priča koja u meni budi zaista i lepa i tužna osećanja. I meni je ova naša mala ali odabrana družina kao melem.nebo

Da, kada budemo ugrabile vremena gledamo i komentarišemo. Prvi put kada sam je gledala, to je bilo sa velikom pažnjom, jer nju i ne možeš drugačije da gledaš. očale
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 22:13

miba je napisao/la:
Ezel&eysan, naravno samo opušteno. :didi8:
Znam da ću i a plakati kad je budem gledala, svaka epizoda je posebna priča koja u meni budi zaista i lepa i tužna osećanja. I meni je ova naša mala ali odabrana družina kao melem.nebo  

Da, kada budemo ugrabile vremena gledamo i komentarišemo. Prvi put kada sam je gledala, to je bilo sa velikom pažnjom, jer nju i ne možeš drugačije da gledaš. očale  


Jeste, ova družina je blago! reeee

U ponovnom gledanju neće biti manje suza, ni radosti, naprotiv.
Toliko su jaka osećanja, koja ova serija poseduje, da se to ne može objasniti, samo može razumeti onaj koji je doživeo.
Ali, možda nam baš sledeće gledanje bude najposebnije, jer gledamo zajedno. grli
A, ja ću uživati i u komentarisanju, jer ću konačno imati priliku da na najboljem forumu uz najbolju družinu pišem utiske ove neprevazidjene i nezaboravne serije! skakavac
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 22:32

Unaprijed se radujem vašim komentarima.
Mi smo odgledale i onaj dio, koji smo redovno preskakale, sa Birkanom i Ujakom i Selmom...
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 22:48

adan je napisao/la:
Unaprijed se radujem vašim komentarima.
Mi smo odgledale i onaj dio, koji smo redovno preskakale, sa Birkanom i Ujakom i Selmom...

Ezel -3. put!!! - Page 41 2784008398

Joj, što je taj deo meni bio zanimljiv iz drugog gledanja...
I sam početak druge sezone mi je tako moćan...[You must be registered and logged in to see this image.]

A, koliko ste puta vi gledale seriju? :didi8:
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 22:59

adan je napisao/la:
Unaprijed se radujem vašim komentarima.
Mi smo odgledale i onaj dio, koji smo redovno preskakale, sa Birkanom i Ujakom i Selmom...

Biće komentara, sigurno. Ja nisam preskakala scene sa Birkanom, Ujakom i Selmom, sve sam gledala. Moji ukućani su isto pratili sa velikom pažnjom seriju, a ako sam ja slučajno bila odsutna, ona se to snimalo pa sam ja natenane gledala. Naravno da je uvek neko bio pored mene, pa su bili komentari u smislu, zašto je to tako, zašto je ovako, ... i da ne dužim. mmmm
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 23:05

miba je napisao/la:
adan je napisao/la:
Unaprijed se radujem vašim komentarima.
Mi smo odgledale i onaj dio, koji smo redovno preskakale, sa Birkanom i Ujakom i Selmom...

Biće komentara, sigurno. Ja nisam preskakala scene sa Birkanom, Ujakom i Selmom, sve sam gledala. Moji ukućani su isto pratili sa velikom pažnjom seriju, a ako sam ja slučajno bila odsutna, ona se to snimalo pa sam ja natenane gledala. Naravno da je uvek neko bio pored mene, pa su bili komentari u smislu, zašto je to tako, zašto je ovako, ... i da ne dužim. mmmm


Nisam ni ja preskala njihove scene, nego su mi iz drugog gledanja bile zanimljivije.

Ja kad sam prvi put gledala, sa ukućanima, to je bilo gledanje bez reči.
Samo otvorena usta i izbečene oči. Ovako zapanjen
Posle epizode su se obavezno presabirali utisci.

Onda, čim se završila, pošto nisam mogla nikako da se smirim nakon kraja, ja sam na netu počela sve ispočetka.
To je bio užitak. mmmm
Pa, onda ponovo...pa sam onda presnimila sve epizode na DVD, i gledala opet na TV, pa opet...
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 23:16

ezel&eysan je napisao/la:

Nisam ni ja preskala njihove scene, nego su mi iz drugog gledanja bile zanimljivije.

Ja kad sam prvi put gledala, sa ukućanima, to je bilo gledanje bez reči.
Samo otvorena usta i izbečene oči. Ovako zapanjen  
Posle epizode su se obavezno presabirali utisci.

Onda, čim se završila, pošto nisam mogla nikako da se smirim nakon kraja, ja sam na netu počela sve ispočetka.
To je bio užitak. mmmm
Pa, onda ponovo...pa sam onda presnimila sve epizode na DVD, i gledala opet na TV, pa opet...

Eto ti si ga gledala baš bezbroj puta. Ezel -3. put!!! - Page 41 324084633 Ja sam samo jednom i opet imam veliku želju da ponovo gledam seriju. Mislim da ću sada ću "Ezel"-a drugačijim očima gledati. To ti je kao kada neku dobru knjigu čitaš više puta i onda ti je sve draža i draža. mmmm
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 08 vel 2015, 23:57

ezel&eysan je napisao/la:
miba je napisao/la:
adan je napisao/la:
Unaprijed se radujem vašim komentarima.
Mi smo odgledale i onaj dio, koji smo redovno preskakale, sa Birkanom i Ujakom i Selmom...

Biće komentara, sigurno. Ja nisam preskakala scene sa Birkanom, Ujakom i Selmom, sve sam gledala. Moji ukućani su isto pratili sa velikom pažnjom seriju, a ako sam ja slučajno bila odsutna, ona se to snimalo pa sam ja natenane gledala. Naravno da je uvek neko bio pored mene, pa su bili komentari u smislu, zašto je to tako, zašto je ovako, ... i da ne dužim. mmmm


Nisam ni ja preskala njihove scene, nego su mi iz drugog gledanja bile zanimljivije.

Ja kad sam prvi put gledala, sa ukućanima, to je bilo gledanje bez reči.
Samo otvorena usta i izbečene oči. Ovako zapanjen  
Posle epizode su se obavezno presabirali utisci.

Onda, čim se završila, pošto nisam mogla nikako da se smirim nakon kraja, ja sam na netu počela sve ispočetka.
To je bio užitak. mmmm
Pa, onda ponovo...pa sam onda presnimila sve epizode na DVD, i gledala opet na TV, pa opet...

Jesi gledala na ATV , uživo?
Čini mi se, kazala si da si čitala naše komentare na onom forumu?
Je li na neprikazano ili?
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypon 09 vel 2015, 00:09

adan je napisao/la:
Jesi gledala na ATV , uživo?
Čini mi se, kazala si da si čitala naše komentare na onom forumu?
Je li na neprikazano ili?


Do skora, tj. MC, nisam znala kako se gleda uživo. Ezel -3. put!!! - Page 41 2991427495

Čitala sam na temi Sapunice, i prvi i drugi vol.

Super si postavljala one fotke uz komentare, dešavalo se da te čitam i kažem naglas Tako je, bravo!. :D
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypon 09 vel 2015, 00:12

ezel&eysan je napisao/la:
adan je napisao/la:
Jesi gledala na ATV , uživo?
Čini mi se, kazala si da si čitala naše komentare na onom forumu?
Je li na neprikazano ili?


Do skora, tj. MC, nisam znala kako se gleda uživo. Ezel -3. put!!! - Page 41 2991427495

Čitala sam na temi Sapunice, i prvi i drugi vol.

Super si postavljala one fotke uz komentare, dešavalo se da te čitam i kažem naglas Tako je, bravo!. :D

Yoh, hvala, ja sam baš uživala, dok mi nisu zabranili...

...i onda je nastao naš Forum... ostalo je povijest.. smiiije .
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypon 09 vel 2015, 00:16

adan je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
adan je napisao/la:
Jesi gledala na ATV , uživo?
Čini mi se, kazala si da si čitala naše komentare na onom forumu?
Je li na neprikazano ili?


Do skora, tj. MC, nisam znala kako se gleda uživo. Ezel -3. put!!! - Page 41 2991427495

Čitala sam na temi Sapunice, i prvi i drugi vol.

Super si postavljala one fotke uz komentare, dešavalo se da te čitam i kažem naglas Tako je, bravo!. :D

Yoh, hvala, ja sam baš uživala, dok mi nisu zabranili...

...i onda je nastao naš Forum... ostalo je povijest.. smiiije .



Ja sam samo uživala čitajući vas, mogu onda da zamislim kako je vama bilo. reeee
I fotke, koje ste pravili su bile savršene. srcee

Baš sam bila ljuta na njih tad, mislim da sam tad i prestala sa čitanjem. ljut

Ali, eto, onda ste napravili još bolju stvar sa ovim forumom, nijedno zlo nije za zlo. tooo
Samo sam ja kasno njega otkrila. Ezel -3. put!!! - Page 41 2991427495
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyčet 02 tra 2015, 13:14

Juče je sannis završila gledanje serije, Amrica zna na koga mislim.
Koliko joj samo zavidim što je tek sad odgledala prvi put, kao i onim Čileancima...kako bih se vratila u te dane.
Ili bar da mogu sad da počnem ispočetka seriju da gledam, mnogo mi nedostaje. cry
I kad je opisivala one poslednje scene, voz, Biti Omer znači voleti Eysan, tako su mi suze pošle. cry
Pa, ja još tražila gifove tih scena, da ukrasim stranu i reka suza je nastupila...
Samo, ona je kraj shvatila pogrešno kao i mnogi - da je Ezel preživeo i dočekao Džana u svetioniku. ljut

Inače, presnimila sam na mobilni svu muziku iz serije. če če
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 17 svi 2015, 01:45

Samo da javim kako počinjem za nedelju dana ponovo da gledam seriju!!!!!
Jedva čekam. če če
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 17 svi 2015, 20:36

Gdje je ta sannis postala komentare?
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyned 17 svi 2015, 21:35

adan je napisao/la:
Gdje je ta sannis postala komentare?

Na off topicu Ezel - vanvremenska ljubav. :didi8:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypon 13 srp 2015, 13:48

Evo šta je danas moja jedna arkadašica sa Ezelovog off-a napisala, a mislim da nije loše da se nađe ovde...

Nikad nismo komentarisali kako je Istanbul zapravo jedan od glavnih likova serije, znaš ono kada se lik ne pojavljuje ali je sveprisutan i pokreće radnju verovatno ima neki naziv za taj vid dramskog prikazivanja ,ali me mrzi da tražim . Istanbul kao simbol uspeha ali i neuspeha, pokretačka i rušilačka snaga. Ramiz poslednje reči upućuje Istanbulu sa njim hoće da se pomiri žali što ga nije pokorio, tu je Istanbul metafora za njegovu ambiciju ali ujedno i simbol večnosti. Istanbul je večan a Ramiz , prekoputa njega, na samrtnom času. Čovek je smrtan ali ljudska želja da pokori " Istanbul" večna. Galata kula je nema a Ramiz lamentira...kad bi Galata progovorila imala bi šta i reći, koliko se samo "Ramiza" nagledala i ispratila
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptyčet 17 ruj 2015, 15:35

Da, to je on, Istanbul ....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypet 18 ruj 2015, 15:08

Avatar ti je mnogo lep. mmmm
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Emptypet 18 ruj 2015, 18:07

Drago mi je da ti se avatar dopada. skakavac
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 41 Empty

[Vrh] Go down
 
Ezel -3. put!!!
[Vrh] 
Stranica 41 / 41.Go to page : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
 Similar topics
-
» Ezel -3. put!!!
» Ezel The King
» Ezel & Eysan
» Ezel Sve epizode?
» Ezel - mjesta radnje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Epizoda po epizoda-
Forum(o)Bir: