Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 2 KI

Go down 
+15
Leona
enny
HADI BE
suradnica
melodija
Re Alone
dolcevita026
d.i.n.a.
Amra
S.N.O.B1
adan
honeybunny
bes ni
Tessa
Snupika
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 22:23

ja se nadam da ovdje neću naći nikakve homofobne izjave jer se ne bih osjećao ugodno više na ovome forumu :kmf12:

bio on gay il' ne briga me. to ne umanjuje njega kao čovjeka i nj. talenat

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 22:31

Upravo tako. Nije to bitno. Neka je što ga volja. A na neke homofobne izjave sigurno ovdje nećeš naići. Ja garantiram.
Međutim, ono što mene strašno ljuti što se prenose turski mediji od prije dosta vremena. I to totalno krivo, van konteksta, senzacionalistički. No, dobro na to smo navikli.
Ali da postoje ljudi koji se deklariraju kao fanovi, a da pri tom ne znaju da je to bio predmet medijskih napsa kad je snimao film Yazi Tura jer je tamo odglumio muški poljubac, ne mogu vjerovati.
Kad već pišem o nečemu, želim biti informirana do kraja.
A što je najgore, kad već objasniš ljudima o čemu se radi, oni i dalje nastavljaju o tome.
Ovo se odnosi na jedan drugi forum. Svašta.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 22:36

S.N.O.B1 je napisao/la:
ja se nadam da ovdje neću naći nikakve homofobne izjave jer se ne bih osjećao ugodno više na ovome forumu :kmf12:

bio on gay il' ne briga me. to ne umanjuje njega kao čovjeka i nj. talenat

Mislim da se toga ne moraš bojati!
Osobno...ni meni nebi smetalo....ali jednostavno me ljuti način kako se to radi....
Bio on hetero...bisexualac ili gay....stvarno ostaje sve ono što smo za njega tu (i tamo) postale...zgodan...karizmatičan i izvrstan glumac i to je najvažnije.
Mi smo tako i tako ovdje (i tamo) mogle samo maštati tako da je u stvari svejedno.
Poanta je samo u tome da on nama predstavlja prototip pravog muškarca, markantnog, o kakvom smo samo čitale u ljubićima...a eto ga i u zbilji. Nije gay.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:11

Amra je napisao/la:
A možda mu je to i trebalo.....možda je to rezultat njegova odnosa prema medijima.... Novosti 2 KI - Page 12 1245697846

...nije to nikakav rezultat njegova odnosa premna medijima....
...za takve ˝obračune˝ bi onda bili odgovorni turski mediji...
...ali oni nisu izvor ovih ˝novih˝ informacija...

...ljudska glupost je beskonačna...


Re Alone je napisao/la:
Pa ja vam kažem da sam se zablezeknula kako to svuda odjednom piskaraju...


Pih :aha4: , sad će on odnekud onu izviući da se prošetaju, ne bi li demantovao ... :aha4:


...izvući će takvu priču negdje oko 16.10.!!!!!!!
...viđen u društvu 4 nepoznate gracije!!!!!! Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366


adan je napisao/la:


.. njemu slična reakcija, koju ja očekujem je sudska tužba ..
.. i za to mu dajem apsolutno pravo ... yes

...ma kakva sudska tužba????
...pa ovo do njega neće ni stići!!!!!!
...a ako i stigne...neće se on zamarati pričicama sa Balkana...

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:20

S.N.O.B1 je napisao/la:
ja se nadam da ovdje neću naći nikakve homofobne izjave jer se ne bih osjećao ugodno više na ovome forumu :kmf12:

bio on gay il' ne briga me. to ne umanjuje njega kao čovjeka i nj. talenat

SNOBiću Novosti 2 KI - Page 12 2784008398

...ma kakve homofobne izjave?????
...nitko od nas niti u jednom trenutku nije komentirao njegovu spolnu orijentaciju!!!!!
...svi smo ljuti na način na koji pojedini mediji dolaze do ˝exclusive˝...

...on je Novosti 2 KI - Page 12 1430956612 kakva god njegova spolna orijentacija bila!!!!!!!
...i dalje ostaje najbolji glumac i najveća turska, a i ne samo turska, zvijezda!!!!! yes

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:21

honeybunny je napisao/la:
Amra je napisao/la:
A možda mu je to i trebalo.....možda je to rezultat njegova odnosa prema medijima.... Novosti 2 KI - Page 12 1245697846

...nije to nikakav rezultat njegova odnosa premna medijima....
...za takve ˝obračune˝ bi onda bili odgovorni turski mediji...
...ali oni nisu izvor ovih ˝novih˝ informacija...

...ljudska glupost je beskonačna...


Ma znam.....ovo je čista glupost.....u stvari, nije ni vrijedno spomena.....


Re Alone je napisao/la:
Pa ja vam kažem da sam se zablezeknula kako to svuda odjednom piskaraju...


Pih :aha4: , sad će on odnekud onu izviući da se prošetaju, ne bi li demantovao ... :aha4:


...izvući će takvu priču negdje oko 16.10.!!!!!!!
...viđen u društvu 4 nepoznate gracije!!!!!! Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 [/quote]

Tako je cure....dokažite kako voli žene.... Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:28

honeybunny je napisao/la:

...izvući će takvu priču negdje oko 16.10.!!!!!!!
...viđen u društvu 4 nepoznate gracije!!!!!!

.. kako je nastupio [You must be registered and logged in to see this image.]

.. kako plešu s njim Novosti 2 KI - Page 12 3698614618 ...

.. sve redom , poznate ih : [You must be registered and logged in to see this image.]


veselje

vesela

[You must be registered and logged in to see this image.]



...snobiću .. jasno je, naš očevid je davno zaključen .. nema daljnje istrage ...

.. Muškić voli žene ...a i žene vole njega ...

.. jedino što bi ja ... ja bi njega spolno preorjentirala... na sebe ... smile


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:35

...... ne znam koliko treba biti glup, pa povjerovati u ove gnusne budalaštine, nije gay nene nene nene

...... da to nije novinarski trik ..... da provjere da li je još sa kaćiperkom ...... možda im je nedostupan za informacije, ne mogu ga nigdje upratiti, itd .......

..... žao mi je što ne pišu o njegovom glumačkom i humanitarnom radu, novim projektima .... ljut
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptyuto 02 lis 2012, 23:41

Mene ljuti što mu hrvatski mediji nisu posvetili dovoljno medijskog prostora za vrijeme emitiranja serije. Nakon serije nije bio niti jedan članak o njemu, npr. nešto vezano za nove projekte, a sada prenose budalaštine jednog Kurira. Čak je i Jutarnji prenio tu glupost. ljut
Treba ih tužiti ljut

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 00:09


... odredimo se u jednom...
..ovo nisu pisali novinari .. nego " novinari " ...

.. i to nije nikakva provjera je li još sa jadnanebila...

.. oni ni ne znaju za nu .. spominju Zeynep.. kaćiperku ignoriraju i oni ... Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

Izrazito mi je žao što je i naš tisak prenio ovu bijednu reciklažu i izmišljotinu ..

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 00:25

Tessa je napisao/la:
Mene ljuti što mu hrvatski mediji nisu posvetili dovoljno medijskog prostora za vrijeme emitiranja serije. Nakon serije nije bio niti jedan članak o njemu, npr. nešto vezano za nove projekte, a sada prenose budalaštine jednog Kurira. Čak je i Jutarnji prenio tu glupost. ljut
Treba ih tužiti ljut
Ako mu hrvatski mediji nisu posvetili dovoljno paznje,srpski su jos gori ljut Sem ove budalastine od juce koju je objavio "Kurir",a koju su preneli svi mediji na Balkanu,u nasim medijima se, ama bas,nista novo nije moglo procitati ni o Kenanu ni o bilo kome od ostatka ekipe..Sem onog bajatog intervjua u "Gloriji" letos,nigde niceg..Kao da se serija ne prikazuje..A mi se nadali da ce ga Prva TV ugostiti sram ..Posle ovog sto su danas objavili u "Exkluzivu",sve i da ga zovu ne bi dosao..

_________________
‎''Ne prestaje. Što god da učinim,ne uspeva mi. Ne prestaje. Ruke ne mogu zaustaviti. Tebi idu. Srce tebi ide. Ne prestajem te voleti.''
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 00:36

Ako je novinar muškarac - ljubomoran je.
Ako je u pitanju novinarka - nada se da će ju Bebe zapamtiti.
Osim ako su tako glupi i pokvareni da prenose stare i netočne vijesti jer su izvađene iz konteksta - namjerno.
Ili su stisnuti od poslodavca....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 07:28

Jutro uz kava
Eto baš bih rekla da su pokvareni kao što ti Amra reče,samo da nešto pišu.Bio on gay ili ne ružno je čitati te novinske članke,kad znamo da lažu i da ga blate...Zamislite kako je onda uistinu tim ljudima teško kad se o njima pišu takve laži....Ma on je nama gotovo i u snovima nedostižan Novosti 2 KI - Page 12 2991427495 sa bilo kojom spolnom orijentacijom!
Ali zašto sad opet to izvlače,kao da ne postoje drugi njegovi projekti o kojima bi se moglo pisati.
Ezel je bio deset puta bolja serija od 1001 noći,a o njemu samo nekoliko pričica u rtl exskluzivu,a Onura i Šehi gostili u Esplanadi ili gdje god već.... ljut
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
p.s.ja volim,znate već,onaj osjećaj kad ga gledam a sva se ledim,krv vrela u venama,a od pogleda na njegove ruke opet se sledi...i tad mogu osjetiti kako griju te njegove ruke.... nebo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 07:34

A što se ovdje dešavalo,kao da je na predizbornom skupu Novosti 2 KI - Page 12 2829516366



[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 18:22

suradnica je napisao/la:
A što se ovdje dešavalo,kao da je na predizbornom skupu Novosti 2 KI - Page 12 2829516366



[You must be registered and logged in to see this link.]

mislim da je to na Kosovu, u Pristini kad je bio ... hteli su da ga rastrgnu albanci jer je bio veoma popularan kao lik Mehmet Kosovali...il kako se vec zvao u seriji, nisam je gledala pa nisam sigurna...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
d.i.n.a.
Ezelovac
Ezelovac
d.i.n.a.


Broj postova : 192
Join date : 15.08.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:01

samo još malo na temu gej or not gej.
pretpostavljam da ste to već davnih dana na starom forumu izanalizirali i prežvakali. no mene zanima jel se u raspravu uključio neki gej?
jer ti dečki obično nepogrešivo skuže tko je a tko nije. ja imam par poznanika ali nismo tako bliski da bi ih tražila stručnu ekspertizu.
osobno, ja sam oštećena, meni većina muškaraca koje srečem ima neku latentnu pedersku vibru.
zato me valjda kenan i rasturio na proste faktore, on baš djeluje kao arhetipski alfa mužjak!
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:16

"Kenan napustio verenicu zbog Šeherzade" Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:24

I mi bi ga rastrgnuli,potrgali,rasturili i nimalo nježni ne bi bili,možda poslije samo rane mu vidali..... ree

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:26

dina ne bih rekla da smo imali raspravu sa tog muškog stajališta, ali curke znaju bolje od mene,sigurno će me ispraviti i dopuniti

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:30

S.N.O.B1 je napisao/la:
"Kenan napustio verenicu zbog Šeherzade" Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto,koliko im je za vjerovati (što više nije peder?)

Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

Što se tiče teme ge-ne gej, nije bilo nikakve rasprave. Naime,nakon što je prikazan film Yazi Tura u kojem se Kenan ljubi s muškarcem, mediji su se pitali je li muškarac njegova seksualna orijntacija. U jednom intervuu Kenan je na to sarkastično i cinično rekoa novinarki da, kako ne, oženio sam se s dečkom u Rimu, a onda ozbiljno, da, gay sam koliko ste i vi lezbijka.
To je bila cijela afera.
Toliko se sjećam.

Mislim da se sve može još naći na google ako se čovjek malo potrudi.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 19:37

Ma neka je on napusti verenicu,a dali zbog šeherzade ili Onura nije niti bitno,bitno da je napustio...al ga tipkaju brže nego mi ovdje,svaki dan nova vijest.

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 20:02

razbili su s ovom vescu reeee

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 22:57

suradnica je napisao/la:
A što se ovdje dešavalo,kao da je na predizbornom skupu Novosti 2 KI - Page 12 2829516366



[You must be registered and logged in to see this link.]

.. ova snimaka je sa jednog boravka u njegovom rodnom mjestu ..


.. je li se radilo o nekom skupu, pa je on doveden usput ili je skup bio njemu u čast , ne sjećam se...

.. ali je mjesto radnje Bala..

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 23:16

S.N.O.B1 je napisao/la:
"Kenan napustio verenicu zbog Šeherzade" Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

[You must be registered and logged in to see this link.]

E, ovaj mi se naslov već više sviđa od predhodnog (iako je jednako smislen ... sram )



P.S. Zar još postoje časopisi koji objavljuju postere?!?! Ja sam mislila da je to samo bilo u mojoj mladosti Novosti 2 KI - Page 12 2829516366

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Emptysri 03 lis 2012, 23:30



...žao mi je što se vraćam na ovu temu....ali...

...ovo morate pročitati!!!!!


Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366 Novosti 2 KI - Page 12 2829516366


[You must be registered and logged in to see this link.]


hony2 hony2 hony2

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 2 KI - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 2 KI
[Vrh] 
Stranica 12 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: