Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...

Go down 
+12
kikule81
S.N.O.B1
suradnica
enny
d.i.n.a.
Leona
Amra
Tessa
honeybunny
Re Alone
adan
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 01:18


....na Interliberu...
...Profilov štand...
...sigurna sam da ima u Profilovoj knjižari...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 01:24

honeybunny je napisao/la:

....na Interliberu...
...Profilov štand...
...sigurna sam da ima u Profilovoj knjižari...

Super...hvala....
Nisam stigla otići na Interliber...mislila danas...ali.....kratak dan....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 01:29


Je li netko rekao da ima Istanbul:Grad sjećanja online? Sve i svašta... - Page 14 1245697846
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 01:31

Amra je napisao/la:


Super...hvala....
Nisam stigla otići na Interliber...mislila danas...ali.....kratak dan....

...moram priznati da sam se vratila pomalo razočarana sa Interlibera(što me nije spriječilo da nakupujem i ono što mi treba...a još više onoga što mi ne treba!!!!)...
...i da samk išla u Zg samo zato...požalila bih...
...ponuda je bila loša...kompletna prošlogodišnja....popusti mali...
...sve u svemu..iznenađujuće loše....
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 01:33

adan je napisao/la:

Je li netko rekao da ima Istanbul:Grad sjećanja online? Sve i svašta... - Page 14 1245697846

...EVET!!!!!!!!

yes
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 19 stu 2012, 02:06

honeybunny je napisao/la:
Amra je napisao/la:


Super...hvala....
Nisam stigla otići na Interliber...mislila danas...ali.....kratak dan....

...moram priznati da sam se vratila pomalo razočarana sa Interlibera(što me nije spriječilo da nakupujem i ono što mi treba...a još više onoga što mi ne treba!!!!)...
...i da samk išla u Zg samo zato...požalila bih...
...ponuda je bila loša...kompletna prošlogodišnja....popusti mali...
...sve u svemu..iznenađujuće loše....

....super onda da nisam išla.....
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 20 stu 2012, 15:06

I ja mogu s vama podjeliti svoje "oduševljenje" interlibrom,,gužva,vruće,nigdje za sjest,nigdje zraka,neki caffe u unutrašnjosti,zadimljen,ono što je bilo vani, malo...još sam i klince vodila,neš ti fritule 15kn sram ...Mislila sam upravo da ću kupit spomenuti Istanbul,al kako se uvijek nešto u hodu promijeni,ovaj put samo "Snijeg".
Zato ovdje imam divne dojmove i sličice Istanbula iz prve ruke....

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 20 stu 2012, 16:22

suradnica je napisao/la:
I ja mogu s vama podjeliti svoje "oduševljenje" interlibrom,,gužva,vruće,nigdje za sjest,nigdje zraka,neki caffe u unutrašnjosti,zadimljen,ono što je bilo vani, malo...još sam i klince vodila,neš ti fritule 15kn sram ...Mislila sam upravo da ću kupit spomenuti Istanbul,al kako se uvijek nešto u hodu promijeni,ovaj put samo "Snijeg".
Zato ovdje imam divne dojmove i sličice Istanbula iz prve ruke....


Evo ti jedna , naša...Sve i svašta... - Page 14 Coffeebath


....a uz gledanje mjesta radnje, koja smo obišli...bit će ti kao da si tamo..
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 20 stu 2012, 18:52

A stavljat ćemo još.....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysub 24 stu 2012, 22:52

Što se tiče "50 nijansi mračniji", kupila sam ju danas. Teta u Profilu, na blagajni, gleda me ispod oka i pita:jeste pročitali prvu? Kažem joj da jesam. Ona pita: I? Ja odgovaram: paaaa....nije mi se nešto svidjela.....ali kad sam već pročitala, pročitat ću i preostale dvije.
Kaže ona meni....ako vam se nije svidjela prva, neće ni druga ali će vam se sigurno svidjeti knjiga "Stajala si iza mene"....nema je za kupiti u Profilu...ne sjeća se tko je napisao....nisam ništa uspjela izguglati...zna li itko išta o toj knjizi?....Sad sam znatiželjna.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyned 25 stu 2012, 12:42

Je li za smijanje ili za plakanje? Sve i svašta... - Page 14 MG_248

Ipak - za smijanje Sve i svašta... - Page 14 111Sve i svašta... - Page 14 111Sve i svašta... - Page 14 111

Lik je mister svijeta za 2012. http://beautypageantnews.com/francisco-javier-escobar-parra-of-colombia-wins-mr-world-2013/
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyned 25 stu 2012, 15:09

Re Alone je napisao/la:
Je li za smijanje ili za plakanje? Sve i svašta... - Page 14 MG_248

Ipak - za smijanje Sve i svašta... - Page 14 111Sve i svašta... - Page 14 111Sve i svašta... - Page 14 111

Lik je mister svijeta za 2012. http://beautypageantnews.com/francisco-javier-escobar-parra-of-colombia-wins-mr-world-2013/

Evo ga naš ušao u top 10.... pa i nije mogao pobijediti u ovako jakoj konkurenciji... Sve i svašta... - Page 14 2829516366
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 26 stu 2012, 19:31


REEEEEEEEE!!!!!!

... Sve i svašta... - Page 14 2712590081 ...

...dobro nam došla!!!!!! Sve i svašta... - Page 14 2784008398
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptypon 26 stu 2012, 20:55

honeybunny je napisao/la:

REEEEEEEEE!!!!!!

... Sve i svašta... - Page 14 2712590081 ...

...dobro nam došla!!!!!! Sve i svašta... - Page 14 2784008398

Opet sam nešto propustila? Sve i svašta... - Page 14 1245697846

Jesam li bila negdje a da to ne znam?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 27 stu 2012, 23:01

Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 27 stu 2012, 23:47

Amra je napisao/la:
Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?

Imam Sve i svašta... - Page 14 2829516366 . Katastrofa što ovaj forum učini od mene. Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Meni inače treba više sna, a otkada sam ovdje spavam prosječno oko 5-6 sati, a to mi je malo.

Nedavno sam naručila ovu kremu, i kao da mi je malo pomogla.

http://www.yves-rocher.com.hr/katalog/1/njega-lica/24/vrsta-njege/131/njega-oko-ociju/proizvod/11303/roll-on-protiv-znakova-umora-oko-ociju/
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptyuto 27 stu 2012, 23:51

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?

Imam Sve i svašta... - Page 14 2829516366 . Katastrofa što ovaj forum učini od mene. Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Meni inače treba više sna, a otkada sam ovdje spavam prosječno oko 5-6 sati, a to mi je malo.

Nedavno sam naručila ovu kremu, i kao da mi je malo pomogla.

http://www.yves-rocher.com.hr/katalog/1/njega-lica/24/vrsta-njege/131/njega-oko-ociju/proizvod/11303/roll-on-protiv-znakova-umora-oko-ociju/

Eto kako je korisno čavrljati o svemu...probat ću s time (zanemarit ću ono što si napisala "kao da ti je pomoglo").
Ja kupila Garnierov roll on eye...niš koristi...( i da dodam...doma me svi bijelo gledaju kad "rolam" područje oko očiju....)
Hmmm...morat ćemo proglasiti dan za odmor....ko na Olimpijadi Sve i svašta... - Page 14 2829516366
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:04

Amra je napisao/la:
Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?

Ček da pogledam...

Nemam.

Malo kao tamno na jednom dijelu ali samo nijanasa. A ne koristim ništa... Pfff. Ne znam kako bi ti pomogla. Nisam protiv hemije ali više volim stvari iz prirode. Ima na netu o tome prilično.

Ovako nešto:

http://www.lepotaizdravlje.rs/lepota/lz_lice/prirodom-protiv-podocnjaka-i-deo

http://www.lepotaizdravlje.rs/lepota/lz_lice/prirodom-protiv-podocnjaka-ii-deo

I da ... spavaj više. Moraš. Ja sam u tom ekspert, samo kad imam vremena ... Sve i svašta... - Page 14 Big-bed-smiley
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:06

Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?

Imam Sve i svašta... - Page 14 2829516366 . Katastrofa što ovaj forum učini od mene. Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Meni inače treba više sna, a otkada sam ovdje spavam prosječno oko 5-6 sati, a to mi je malo.

Nedavno sam naručila ovu kremu, i kao da mi je malo pomogla.

http://www.yves-rocher.com.hr/katalog/1/njega-lica/24/vrsta-njege/131/njega-oko-ociju/proizvod/11303/roll-on-protiv-znakova-umora-oko-ociju/

Eto kako je korisno čavrljati o svemu...probat ću s time (zanemarit ću ono što si napisala "kao da ti je pomoglo").
Ja kupila Garnierov roll on eye...niš koristi...( i da dodam...doma me svi bijelo gledaju kad "rolam" područje oko očiju....)
Hmmm...morat ćemo proglasiti dan za odmor....ko na Olimpijadi Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Možda bi nam adminice napravile uslugu da nas malo bananiraju. Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Probaj s ovom kremom, možda ti "kao" pomogne. Sve i svašta... - Page 14 2829516366 Ja sam si barem umislila da sam ljepša nakon nje. sram





[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:11

Tessa je napisao/la:
Možda bi nam adminice napravile uslugu da nas malo bananiraju. Sve i svašta... - Page 14 2829516366

Probaj s ovom kremom, možda ti "kao" pomogne. Sve i svašta... - Page 14 2829516366 Ja sam si barem umislila da sam ljepša nakon nje. sram

Ti si lijepa i bez krema i, koliko sam mogla vidjeti, bez šminke. Ne koristiš je.

Ljepota najviše dolazi iznutra. Ti to imaš :didi: Sve i svašta... - Page 14 2784008398
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:22

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ovak.....dobila sam podočnjake....tj imam ih već neko vrijeme.....ne pomažu nikakve pomade, oblozi, kremice, masažeri....
Bit će da je razlog tome ovo druženje s vama do u sitne sate.
I prije sam išla spavati kasno ali sam barem povremeno išla u krpice u neko normalno vrijeme (recimo u ponoć).
Otkad ovdje visim do 1 ili 2 ujutro....katastrofa....
Imate li i vi podočnjake?

Ček da pogledam...

Nemam.

Malo kao tamno na jednom dijelu ali samo nijanasa. A ne koristim ništa... Pfff. Ne znam kako bi ti pomogla. Nisam protiv hemije ali više volim stvari iz prirode. Ima na netu o tome prilično.

Ovako nešto:

http://www.lepotaizdravlje.rs/lepota/lz_lice/prirodom-protiv-podocnjaka-i-deo

http://www.lepotaizdravlje.rs/lepota/lz_lice/prirodom-protiv-podocnjaka-ii-deo

I da ... spavaj više. Moraš. Ja sam u tom ekspert, samo kad imam vremena ... Sve i svašta... - Page 14 Big-bed-smiley

Pa u tome i jest problem...nemam kad spavat.....Adančice hoćeš na bananirat? (ne smije ona zbog sebe....)
Queen se ne usudim pozvat... :treees:
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:50

Amra je napisao/la:
Pa u tome i jest problem...nemam kad spavat.....Adančice hoćeš na bananirat? (ne smije ona zbog sebe....)
Queen se ne usudim pozvat... :treees:

Evo ja ću... Sve i svašta... - Page 14 Banned1-smiley


Koliko dana ti treba da se naspavaš? Da znam... Sve i svašta... - Page 14 111
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:51

Amra je napisao/la:

Pa u tome i jest problem...nemam kad spavat.....Adančice hoćeš na bananirat? (ne smije ona zbog sebe....)
Queen se ne usudim pozvat... :treees:

kako da vas bananiram.. već ste i tako bananirane, same od sebe.... Sve i svašta... - Page 14 2829516366

..osim toga , i ja sam zaradila podočnjake... i dioptriju ... i tik.... oblizuje
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:54

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Pa u tome i jest problem...nemam kad spavat.....Adančice hoćeš na bananirat? (ne smije ona zbog sebe....)
Queen se ne usudim pozvat... :treees:

Evo ja ću... Sve i svašta... - Page 14 Banned1-smiley


Koliko dana ti treba da se naspavaš? Da znam... Sve i svašta... - Page 14 111

Dva će mi biti dosta....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Emptysri 28 stu 2012, 00:55

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:

Pa u tome i jest problem...nemam kad spavat.....Adančice hoćeš na bananirat? (ne smije ona zbog sebe....)
Queen se ne usudim pozvat... :treees:

kako da vas bananiram.. već ste i tako bananirane, same od sebe.... Sve i svašta... - Page 14 2829516366

..osim toga , i ja sam zaradila podočnjake... i dioptriju ... i tik.... oblizuje

Bebe nam čini loše.... sram
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta... - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: