Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...

Go down 
+12
kikule81
S.N.O.B1
suradnica
enny
d.i.n.a.
Leona
Amra
Tessa
honeybunny
Re Alone
adan
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysri 02 sij 2013, 23:00

Ree kak si se skinula s ovog foruma? Smo mi nemoj reći:puno posla. I ja imam puno posla al opet...evo me tu....previše.... sram
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyčet 03 sij 2013, 00:27

Amra je napisao/la:
Ree kak si se skinula s ovog foruma? Smo mi nemoj reći:puno posla. I ja imam puno posla al opet...evo me tu....previše.... sram

Pa ima svega draga moja Amrice. Sve i svašta... - Page 23 2784008398

Pratim vas ja, preletim s vremena na vrijeme ali ne stižem uvijek da pišem.

Hvala za pisanje za Rim. Da, da, provode se, šetaju, padoše s nogu vidiga Tako bar kažu... vidiga

Kiss za sve Sve i svašta... - Page 23 2784008398
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptypet 04 sij 2013, 23:18

Ak mogu Turci valjda možemo i mi ovdje gdje možemo o svemu....nisam mogla odoljeti...nije li mali isti tata Cem.... vidiga
Sve i svašta... - Page 23 Cem_y%C4%B1lmaz-o%C4%9Flu-kemal
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptypet 04 sij 2013, 23:28

vidiga

jesteee
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptypet 04 sij 2013, 23:45

Amra je napisao/la:
Ak mogu Turci valjda možemo i mi ovdje gdje možemo o svemu....nisam mogla odoljeti...nije li mali isti tata Cem.... vidiga
http://opsiyonhaber.com/images_up/cem_y%C4%B1lmaz-o%C4%9Flu-kemal.jpg

Konačno i druga dimenzija ovog smajlića.... nesvjest1
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 00:09

Amra je napisao/la:
Ak mogu Turci valjda možemo i mi ovdje gdje možemo o svemu....nisam mogla odoljeti...nije li mali isti tata Cem.... vidiga
Sve i svašta... - Page 23 Cem_y%C4%B1lmaz-o%C4%9Flu-kemal

Biti ću malo bezobrazna, ali dobro što se Cansu nije udala za njega.

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 00:18

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ak mogu Turci valjda možemo i mi ovdje gdje možemo o svemu....nisam mogla odoljeti...nije li mali isti tata Cem.... vidiga
http://opsiyonhaber.com/images_up/cem_y%C4%B1lmaz-o%C4%9Flu-kemal.jpg[/img]

Biti ću malo bezobrazna, ali dobro što se Cansu nije udala za njega.


A, ha, ha....htjela sam to napisati ali sam si mislila da ćete reći da sam zločesta.... Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 00:31



Siroti malčić...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 00:44

Bit će da nam svima isto palo na pamet... Sve i svašta... - Page 23 2829516366

Jadno dijete, ni krivo ni dužno...a već tatin sin
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 01:23



Yoh..on će jednog dana biti lijepi veliki dečko, naravno...

Nego, malo sam zločesta..pa mi palo na pamet..

Što mislite, da je kojim slučajem oženio onukojesmoseriješili? Yoh....Sve i svašta... - Page 23 M04136
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 11:44

adan je napisao/la:


Siroti malčić...

Zbilja tužno nekako... Nego nek je zdrav...

Možda povuče nešto i na majku ... iako ne znam kako ona izgleda (a ne da mi se sad da tražim)... Vjerujem da ne može biti ružnija od ove kerefeke...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 13:26


...i najbolje od svega...nije nam trebao prijevod napisanih riječi!!!

...eto zašto se kaže da jedna slika govori više nego tisuću riječi!!!! Sve i svašta... - Page 23 2829516366
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 17:39

adan je napisao/la:


Siroti malčić...

Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366 i jas istoto go pomisliv, neka mi prosti Gospod no navistina siroto dete....
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 19:52

Djevojčice,djevojke,žene i S.n.o.b.....sretna vam nova 2013.g. i svi blagdani koje ste proslavili ili ćete proslaviti,fizički nisam bila u mogućnosti prije vam uputiti čestitke....nadam se lijepom i ugodnom druženju i u ovoj 2013.g.
Re kako je seka,kako je ona provela svoj medeni m. da li joj se svidio tvoj izbor hotela i je li oduševljena Istanbulom kao i ti?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 20:40

suradnica je napisao/la:
Djevojčice,djevojke,žene i S.n.o.b.....sretna vam nova 2013.g. i svi blagdani koje ste proslavili ili ćete proslaviti,fizički nisam bila u mogućnosti prije vam uputiti čestitke....nadam se lijepom i ugodnom druženju i u ovoj 2013.g.
Re kako je seka,kako je ona provela svoj medeni m. da li joj se svidio tvoj izbor hotela i je li oduševljena Istanbulom kao i ti?

yes ... evo nam i Sve i svašta... - Page 23 Smiley4511 ....najbolje na forumu, mirisne, tople...
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 20:46

suradnica je napisao/la:
Djevojčice,djevojke,žene i S.n.o.b.....sretna vam nova 2013.g. i svi blagdani koje ste proslavili ili ćete proslaviti,fizički nisam bila u mogućnosti prije vam uputiti čestitke....nadam se lijepom i ugodnom druženju i u ovoj 2013.g.
Re kako je seka,kako je ona provela svoj medeni m. da li joj se svidio tvoj izbor hotela i je li oduševljena Istanbulom kao i ti?

Zahvaljujem ti na čestitkama! I ja tebi želim puno bolju i ljepšu godinu i od predhodne i od svih ranijih! Sve i svašta... - Page 23 2784008398

Da, sestra se juče vratila s puta. Al iz Rima, ne Istanbula.

Jako joj se dopalo tih 5-6 dana tamo, nikako nismo pogriješili s izborom i jako sam zadovoljna. Više detalja i ne znam jer od juče spavaju vidiga ... umorni mladenci ...

Uglavnom dopalo im se, hotel im je bio ekstra čist ali je grad prljav (tako ona to vidi ... kava ) Dopalo mi se da je rekla da su ujutru izlazili a naveče se vraćali u hotel, puno su vidjeli, šetali, obilazili .. Tako i treba, bar kad se prvi put ide u posjetu takvoj jednoj metropoli ...

Eh, kad bi meni samo moglo više biti da putujem... i od obaveza a i finansijski.. Ne bi išla u sanitarnu inspekciju već da napasem oči i dušu ...!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 23:27

Re Alone je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Djevojčice,djevojke,žene i S.n.o.b.....sretna vam nova 2013.g. i svi blagdani koje ste proslavili ili ćete proslaviti,fizički nisam bila u mogućnosti prije vam uputiti čestitke....nadam se lijepom i ugodnom druženju i u ovoj 2013.g.
Re kako je seka,kako je ona provela svoj medeni m. da li joj se svidio tvoj izbor hotela i je li oduševljena Istanbulom kao i ti?

Zahvaljujem ti na čestitkama! I ja tebi želim puno bolju i ljepšu godinu i od predhodne i od svih ranijih! Sve i svašta... - Page 23 2784008398

Da, sestra se juče vratila s puta. Al iz Rima, ne Istanbula.

Jako joj se dopalo tih 5-6 dana tamo, nikako nismo pogriješili s izborom i jako sam zadovoljna. Više detalja i ne znam jer od juče spavaju vidiga ... umorni mladenci ...

Uglavnom dopalo im se, hotel im je bio ekstra čist ali je grad prljav (tako ona to vidi ... kava ) Dopalo mi se da je rekla da su ujutru izlazili a naveče se vraćali u hotel, puno su vidjeli, šetali, obilazili .. Tako i treba, bar kad se prvi put ide u posjetu takvoj jednoj metropoli ...

Eh, kad bi meni samo moglo više biti da putujem... i od obaveza a i finansijski.. Ne bi išla u sanitarnu inspekciju već da napasem oči i dušu ...!

A baš te htjedoh pitati jesu li uspjeli što počistiti u Rimu. vidiga
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptysub 05 sij 2013, 23:32

Amra je napisao/la:


A baš te htjedoh pitati jesu li uspjeli što počistiti u Rimu. vidiga

Javljam, javljam Amrice, samo ako podijeli sa mnom te detalje... Ona je čudna voćka...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 00:23


Reee, baš mi je drago što se sestri svidio poklon. Znam koliko si se trudila. Sve i svašta... - Page 23 2784008398
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 00:28

Tessa je napisao/la:
Reee, baš mi je drago što se sestri svidio poklon. Znam koliko si se trudila. Sve i svašta... - Page 23 2784008398

Hvala Tessičice! Sve i svašta... - Page 23 2784008398

Nego kakvo je ovo zatišje?

Ništa ne pričate. Kako je bilo za Novu? Ili sam ja to preskočila... sram

Ja sam bila doma tako da nemam ništa bitno podijeliti od te novogodišnje atmosfere s vama. Klasika. Pomalo radno (dežurstvo) ali sam s ovog kompa .... ostalo kao da je svaki drugi dan bio.

Je li ko od vas gdje putovao? Ili ima namjeru?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 00:57

Ja sam putovala iz sobe u sobu, s kata u prizemlje i obrnuto, na dvoriše, pa opet unutra, a onda sam oko 2h otputovala u krevet.
Al mi MM nešto počeo učestalo spominjati Prag....pa možda.....jel tko bio?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 01:13

Amra je napisao/la:
Ja sam putovala iz sobe u sobu, s kata u prizemlje i obrnuto, na dvoriše, pa opet unutra, a onda sam oko 2h otputovala u krevet.
Al mi MM nešto počeo učestalo spominjati Prag....pa možda.....jel tko bio?

Ti si imala duuge destinacije..a ja imam mali stan , pa je pidžama party ( piše na njoj My sweet Teddy Bear) u dnevnom boravku bio super!! Nazdravili smo dobrom istarskom mješancijom merlota i borgonje , vatromet je bio ljepši u Istanbulu nego u mom gradu, pa sam gledala na kamere uživo....
a Bebe je ljepši bez brhkova!!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 01:22

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ja sam putovala iz sobe u sobu, s kata u prizemlje i obrnuto, na dvoriše, pa opet unutra, a onda sam oko 2h otputovala u krevet.
Al mi MM nešto počeo učestalo spominjati Prag....pa možda.....jel tko bio?

Ti si imala duuge destinacije..a ja imam mali stan , pa je pidžama party ( piše na njoj My sweet Teddy Bear) u dnevnom boravku bio super!! Nazdravili smo dobrom istarskom mješancijom merlota i borgonje , vatromet je bio ljepši u Istanbulu nego u mom gradu, pa sam gledala na kamere uživo....
a Bebe je ljepši bez brhkova!!!

Sve i svašta... - Page 23 2829516366

Tvoja je zadanja! Popuštam(nije bilo naročito teško)!
Na mojoj novogodišnjoj pidžami je pisalo "I love (u stvari srčeko) you"...ima šljokice. Kod mene je bogami dobro praskalo. Dobrih 20 min smo s terase gledali i slušali (na brijegu smo pa se fino vidi dolje na grad ali kad smo se sjetili da bi mogao i koji metak ili raketa doletjeti pobjegli smo unutra). Bilo je pravih malih obiteljskih vatrometa u susjedstvu pa je bilo zanimljivo...
Nazdravljala sam s mineralnom, MM opet me nagovarao na šampanjac kako to radi svake godine u nadi da je moja alergija iščezla i da će dobiti dobru zabavu umjesto moje alergijske reakcije na alkohol Sve i svašta... - Page 23 2829516366
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 12:33

Amra je napisao/la:
Tvoja je zadanja! Popuštam(nije bilo naročito teško)!
Na mojoj novogodišnjoj pidžami je pisalo "I love (u stvari srčeko) you"...ima šljokice. Kod mene je bogami dobro praskalo. Dobrih 20 min smo s terase gledali i slušali (na brijegu smo pa se fino vidi dolje na grad ali kad smo se sjetili da bi mogao i koji metak ili raketa doletjeti pobjegli smo unutra). Bilo je pravih malih obiteljskih vatrometa u susjedstvu pa je bilo zanimljivo...
Nazdravljala sam s mineralnom, MM opet me nagovarao na šampanjac kako to radi svake godine u nadi da je moja alergija iščezla i da će dobiti dobru zabavu umjesto moje alergijske reakcije na alkohol Sve i svašta... - Page 23 2829516366

Sve i svašta... - Page 23 2829516366 neko bi pomislio da te se MM htio riješiti u staroj godini Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366


I da... i kod nas je bilo vatrometa, ali malo nešto... Više su se čule petarde i pucnjava. Kod nas je NG i tako ti praznici prilika da se pokaže koliko ko arsenala ima na lageru. U ponoć sam očekivala da dinamitom dignu sav grad u vazduh .. ali nisu. Možda čuvaju za sjutra ... Sve i svašta... - Page 23 1245697846 Na Božić...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Emptyned 06 sij 2013, 15:38

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tvoja je zadanja! Popuštam(nije bilo naročito teško)!
Na mojoj novogodišnjoj pidžami je pisalo "I love (u stvari srčeko) you"...ima šljokice. Kod mene je bogami dobro praskalo. Dobrih 20 min smo s terase gledali i slušali (na brijegu smo pa se fino vidi dolje na grad ali kad smo se sjetili da bi mogao i koji metak ili raketa doletjeti pobjegli smo unutra). Bilo je pravih malih obiteljskih vatrometa u susjedstvu pa je bilo zanimljivo...
Nazdravljala sam s mineralnom, MM opet me nagovarao na šampanjac kako to radi svake godine u nadi da je moja alergija iščezla i da će dobiti dobru zabavu umjesto moje alergijske reakcije na alkohol Sve i svašta... - Page 23 2829516366

Sve i svašta... - Page 23 2829516366 neko bi pomislio da te se MM htio riješiti u staroj godini Sve i svašta... - Page 23 2829516366 Sve i svašta... - Page 23 2829516366


I da... i kod nas je bilo vatrometa, ali malo nešto... Više su se čule petarde i pucnjava. Kod nas je NG i tako ti praznici prilika da se pokaže koliko ko arsenala ima na lageru. U ponoć sam očekivala da dinamitom dignu sav grad u vazduh .. ali nisu. Možda čuvaju za sjutra ... Sve i svašta... - Page 23 1245697846 Na Božić...

A svašta je moguće. Možda je zamislio u Novoj zgrabiti kakvog mlađeg komada. Al.....nedam se ja samo tako! Ne bi on mene dao ni za šta (barem tako mislim ali kad se sjetim raznih trilera .....nikad ne znaš.... Sve i svašta... - Page 23 1245697846 )
I kod nas se na Božić praskalo, nikad to neću shvatiti ali činjenica je da su muškarci malo šuk-šuk (Snobiću oprosti) kad su u pitanju pucaljke. Ja sam jedva dočekala da moji klinci prerastu tu fazu al MM malo žali.... vidiga Sad samo promatraju......
Reee, jel se kuha, peče, sprema ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta... - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: