Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...

Go down 
+12
kikule81
S.N.O.B1
suradnica
enny
d.i.n.a.
Leona
Amra
Tessa
honeybunny
Re Alone
adan
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptyned 20 sij 2013, 23:11

Maki je napisao/la:
20.01.2013. u 22.01 novi rekord
67 korisnika na forumu Sve i svašta... - Page 30 2836737430

Evo , za tebe Sve i svašta... - Page 30 Smiley4511 , za izvršenje zadatka!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptyned 20 sij 2013, 23:30

Za nas
Sve i svašta... - Page 30 2l92usp

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptyuto 22 sij 2013, 22:56

Šta se desilo sa Didily!? Na njenim postovima piše Gost i nema je već danima... Sve i svašta... - Page 30 1245697846

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 19:07

....i ja sam ostala usamljena na temi...nitko ne gleda Silu, :lutijena: ,samo enny,S.N.O.B. i ja... :lutijena:

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 19:08

Maki ako nisi odustala od gledanja LJ&K počeli su ih reprizirat na domi

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 21:14

suradnica je napisao/la:
Maki ako nisi odustala od gledanja LJ&K počeli su ih reprizirat na domi

Suradnice Sve i svašta... - Page 30 2784008398 gledam ih ponekad, poneku scenu... Slatki su, oseća se hemija... Ali ne želim da se vezujem za serije.
Ezel je izuzetek! Prva i poslednja, još sve sa reprizama.... svi na ovom forumu to razumete :ree2:



_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 21:30

suradnica je napisao/la:
....i ja sam ostala usamljena na temi...nitko ne gleda Silu, :lutijena: ,samo enny,S.N.O.B. i ja... :lutijena:

Ako se ne varam, i Queen.

I ja večeras. Zanimalo me to pomirenje.

Maki , kako ono kaže Snobić??

Sve se serije gledaju, Ezel se voli!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 22:06

Maki je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Maki ako nisi odustala od gledanja LJ&K počeli su ih reprizirat na domi

Suradnice Sve i svašta... - Page 30 2784008398 gledam ih ponekad, poneku scenu... Slatki su, oseća se hemija... Ali ne želim da se vezujem za serije.
Ezel je izuzetek! Prva i poslednja, još sve sa reprizama.... svi na ovom forumu to razumete :ree2:



Ezel je vječan i pogodi te kao grom iz vedra neba, te uspomena na njega ostaje za cijeli život,uostalom kao i sve lijepo što nam se dogodi prvi put.Prvi put se uvijek pamti.... :ree2:
Vjerujem da se mi sve(ili bar većina) koje smo ovdje, više nikad nećemo tako vezati za seriju ili likove,barem dok Kenan nešto slično ne snimi....
Ipak volim pogledat dobru seriju, koja me opusti i razveseli,to jeste svake prestupne,al dogodi se...kao sad Sila. kava
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 22:08

adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
....i ja sam ostala usamljena na temi...nitko ne gleda Silu, :lutijena: ,samo enny,S.N.O.B. i ja... :lutijena:

Ako se ne varam, i Queen.

I ja večeras. Zanimalo me to pomirenje.

Maki , kako ono kaže Snobić??

Sve se serije gledaju, Ezel se voli!!!

Oh vi admini se ne ubrajate,vaše ime ne smijem uzalud zazivati, smile

Sve i svašta... - Page 30 2836737430
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysri 23 sij 2013, 22:45


Oh... i mi smo od krvi i mesa i gledamo serije... Sve i svašta... - Page 30 2784008398 ...

Hvala, ne Sve i svašta... - Page 30 2836737430 na zadatku... Sve i svašta... - Page 30 2829516366

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; čet 24 sij 2013, 01:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptyčet 24 sij 2013, 01:00

Pusti ti to adan, suradnica je JAKO pametna, zna ona znanje hallo

_________________
ideš
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptyčet 24 sij 2013, 20:52

suradnica je napisao/la:

Ezel je vječan i pogodi te kao grom iz vedra neba, te uspomena na njega ostaje za cijeli život,uostalom kao i sve lijepo što nam se dogodi prvi put.Prvi put se uvijek pamti.... :ree2:
Vjerujem da se mi sve(ili bar većina) koje smo ovdje, više nikad nećemo tako vezati za seriju ili likove,barem dok Kenan nešto slično ne snimi....
Ipak volim pogledat dobru seriju, koja me opusti i razveseli,to jeste svake prestupne,al dogodi se...kao sad Sila. kava

Ja sam još sveža. Možda ću i ja. Rastala sam se sa Ezelom u novembru! To je kao svež raskid. Pamti se kao prva ljubav mmmm. Nije sve do Kenana. Ne gledam Karadayi, Acy hayat... Ezel je poseban spoj muzike, naracije, upečatljive dinamične priče, neočekivanih raspleta događaja, izvrsne glume svih likova. Kroz njega sam otkrila lepote Istanbula, zainteresovo me stajling Ejšan i Bahar, ali i muškog dela ekipe, plakala sa Mertom, Melihom i sa svima kada je Bahar ubijena...Drugu sezonu sam gledala zbog junaka prve ali me dojmio i trougao iz 70-ih. Svidela mi se i njihove priča. Znaš što mi se nije svidelo i zbog čega je knedlica još prisutna. Delim je s vama tu, na forumu kava

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptypet 25 sij 2013, 20:53

Ajde malku trac rubrika, dali go vidovte ova : nasiot lepotan e primeren, no imalo i loshi decki :ree10:

The Biggest News of The Day → The capture of some celebrities ( like Çağatay Ulusoy , Cemal Hünal , Can Yurtsevdi , Yusuf Akgün , Miss Turkey 2011 ..etc) taking drugs ... Interestingly, most the celebrities has been captured worked together in the dizi Adını Feriha Koydum -_-
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptypet 25 sij 2013, 21:30

kikule81 je napisao/la:
Ajde malku trac rubrika, dali go vidovte ova : nasiot lepotan e primeren, no imalo i loshi decki :ree10:

The Biggest News of The Day → The capture of some celebrities ( like Çağatay Ulusoy , Cemal Hünal , Can Yurtsevdi , Yusuf Akgün , Miss Turkey 2011 ..etc) taking drugs ... Interestingly, most the celebrities has been captured worked together in the dizi Adını Feriha Koydum -_-

Da , zanimljivo, svašta su mu prišivali ... ali nikad se nije spominjao uz drogu... yes

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptypet 25 sij 2013, 21:53

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Ajde malku trac rubrika, dali go vidovte ova : nasiot lepotan e primeren, no imalo i loshi decki :ree10:

The Biggest News of The Day → The capture of some celebrities ( like Çağatay Ulusoy , Cemal Hünal , Can Yurtsevdi , Yusuf Akgün , Miss Turkey 2011 ..etc) taking drugs ... Interestingly, most the celebrities has been captured worked together in the dizi Adını Feriha Koydum -_-

Da , zanimljivo, svašta su mu prišivali ... ali nikad se nije spominjao uz drogu... yes

Cugu mu mogu zamisliti kao porok, cigarete (i žene) također, ali drogu ne....nekako....nije mi taj tip, iako, znam da sam malčice naivna....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptypet 25 sij 2013, 23:57

pozdrav ezelovke,ja sam stigla,napunila baterije,nisam vas zaboravila :)

_________________
Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 00:08

Lutijena je napisao/la:
pozdrav ezelovke,ja sam stigla,napunila baterije,nisam vas zaboravila :)

Dobrodošla..... Sve i svašta... - Page 30 2712590081

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 00:12

Sve i svašta... - Page 30 2836737430

_________________
Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 00:16



Haj , Lutijena , dugo te nije bilo.... hallo

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 00:21

znam,falio mi forum,evo gledam 3.epizodu,falio mi ezel. Kad god sam srela nekog iz turske na ulici,odmah sam se pitala da li gleda ezela Sve i svašta... - Page 30 1245697846

_________________
Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 00:41

Ah, ti si ono Lutijena bila u Njemačkoj ili tako nekako?

Pa da u Beču si bila... sigurno si se dobro provela!!! Mogla bi nam malo i fotodokumentirati ovdje , ha?

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 12:09

Adančice, jesi već isplanirala kakve maškare?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 12:14

Amra je napisao/la:
Adančice, jesi već isplanirala kakve maškare?

Pa da.. mi živimo maškare u ovo vrijeme...

Ove godine su kratke, pa sve moramo ubrzano. Osim toga, meni su maškare i sastavni dio radne obaveze... tako da u utorak imamo veeeliiikiii dan!!!

Večeras sam sa ekipom , večerica pa pusni tanci... na nekoliko mjesta!!!

Idućih dana, tj. vikend imamo relly Paris - Bakar....to je super... sa Trsata , ispred kafića Paris... sve do Bakra ...ludilo..adrenalin... bleskasta

Inače, završna Povorka je 10.2.13. na riječkom Korzu, pa ćemo svi tamo...a na taj dan možda budem imala i dragu gošću iz metropole......

I završno, moja tradicija, odlazak na Pepelnicu u Mošćeničku Dragu, na spaljivanje .
Bolje rečeno na lansiranje Gobota. Tamo ga svake godine ispalimo raketom na mjesec... to trebate doći vidjeti i čuti...


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 12:21

Znala sam ja da se tu sprema bogati program. Mene rodica zove svake godine da dođem (živi u Hreljinu), a ja se uvijek pravdam da nemam vremena. Bedasta sam zar ne?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Emptysub 26 sij 2013, 12:29

Amra je napisao/la:
Znala sam ja da se tu sprema bogati program. Mene rodica zove svake godine da dođem (živi u Hreljinu), a ja se uvijek pravdam da nemam vremena. Bedasta sam zar ne?

OH... bolje da to ti kažeš , nego ja!!! Sve i svašta... - Page 30 2829516366

To moraš doći vidjeti.. sve počinje rano ujutro, cijeli grad diše sa tim.. svi se , na neki način spremamo.
Pripreme ovise o tome je li lijepo vrijeme ili nije.
Lijepo vrijeme, to podrazumijeva sve , a da ne pada kiša.
Ide se pješke do grada, gužva, šušur, papaju se one zabranjene stvari, kokice i pomesfrites, pije se kuhanno vino i medica.Nema veze kojim redom.
Srećeš znane i neznane, ali svi se svima smješkamo, pjevamo, plešemo na sred ulice, kad sretnemo nekog poznatog, zavrtimo i valcer i polku, a bohme i bamp!!! ( sjeća li se netko toga???!!)

Onda negdje malo papice, makar pizza ( naše su bolje od talijanskih, kažu Talijani!!!), pa opet na Korzo...

A maškare su svoja priča. Svaka grupa, pripremana godinu dana, svoj alegorijska kola, svoju mjuzu, svoje kobasice ili fritulice...

Obožavam maškare!!!

To moraš vidjeti....

A ako je ružno vrijeme, nema veze, sve se to isto odvija, pa i kada pada kiša. Iz poznatog maškaranog dišpeta.Sve i svašta... - Page 30 2829516366

Ako je hladno, onda smo u dopo-schi, sledimo se, dobijemo cistitis, liječimo ga medicom... sram


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta... - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: