Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda

Go down 
+14
HADI BE
d.i.n.a.
suradnica
Leona
melodija
Tessa
enny
bes ni
Amra
adan
Re Alone
S.N.O.B1
honeybunny
The Queen
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
Autor/icaPoruka
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 20:02

bes ni prelepo je.. nebo
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 21:11

...prelijepo i romantično ....... kako uživaju reeee
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 21:17


Sav je on..za poželjet... sve frca od romantike, suzdržane strasti, zbunjene nježnosti... sav mi je on yakisikli..ali je on meni draži, onako, kad je Muškić, malo čvrst, malo fakin, malo najljepši gangster u gradu, malo moćan, a sve sa onim osmješkom u kojem se utopiš... mmmm

Ako sam off, potjerajte me na drugu temu..baš sam večeras raspoložena,,, u Istanbulu sigurno sniježi... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 2991427495
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 21:42

adan je napisao/la:

Sav je on..za poželjet... sve frca od romantike, suzdržane strasti, zbunjene nježnosti... sav mi je on yakisikli..ali je on meni draži, onako, kad je Muškić, malo čvrst, malo fakin, malo najljepši gangster u gradu, malo moćan, a sve sa onim osmješkom u kojem se utopiš... mmmm

Ako sam off, potjerajte me na drugu temu..baš sam večeras raspoložena,,, u Istanbulu sigurno sniježi... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 2991427495

Vrne dozd so sneg hallo hallo hallo
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 22:39

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Sad sam stvarno spremna za onaj ispit!


Praktični dio? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 2829516366

Ma može i nepraktični......može se samo i smiješiti ovako ustranu čitavo vrijeme.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyuto 19 vel 2013, 23:02

adan je napisao/la:

Sav je on..za poželjet... sve frca od romantike, suzdržane strasti, zbunjene nježnosti... sav mi je on yakisikli..ali je on meni draži, onako, kad je Muškić, malo čvrst, malo fakin, malo najljepši gangster u gradu, malo moćan, a sve sa onim osmješkom u kojem se utopiš... mmmm

Ako sam off, potjerajte me na drugu temu..baš sam večeras raspoložena,,, u Istanbulu sigurno sniježi... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 2991427495

Potpisujem.....sve potpisujem....i meni je čok yakisikli kad je samouvjeren....moćan......
U Istanbulu pada kiša.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 00:05

Bila malo u berbi giftića. fućka

Međutim, ne stavljam ih zbog romantike već zbog toga kako se jako dobro vidi kako on gubi kosu. :lutijena:
Na našu žalost, Adančika je bila u pravu. :lutijena:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nema veze, on će uvijek biti naš Bebe s kosom ili bez, zar ne? ljutko
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 00:07


E ovi su zbog romantike. :ree2:

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 00:15

Uf.... vidi se na drugom hallo . Izabirem ne videti.

On taj zvrk (sa desne strane) koji se sada nažalost proređuje, ima i na slikama od pre 10 godina.

A da pretražimo po netu i pronađemo neki dobar recept :amra5: pa u Istanbul, u zvaničnu posetu-prezentaciju...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 00:22

Tessa je napisao/la:
Bila malo u berbi giftića. fućka

Međutim, ne stavljam ih zbog romantike već zbog toga kako se jako dobro vidi kako on gubi kosu. :lutijena:
Na našu žalost, Adančika je bila u pravu. :lutijena:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nema veze, on će uvijek biti naš Bebe s kosom ili bez, zar ne? ljutko

Nema veze, dok god je gubi na pravom mjestu... sve to dođe sa godinama..i ćelica, i bušica i borice-izdajice... ali, ona karizma, onaj šarm, one jamice ...to se ne gubi ...on će uvijek ostati naš Bebe... i mi ćemo stariti...
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 21:43

.... možda i neće puno izgubiti kosu, malo se prorijedi taj zvrk i dosta ........ ali nema veze ostaje njegov šarm, harizma, osmjeh, okice itd ....

.... on će uvijek biti nesvjest1 ........ jer ono što ga čini takvim neće izgubiti jer je to dar prirode

... a da se malo pohvalim ...... ovih dana sam u poslovnoj saradnji upoznala jednog dobrog tipa - Grk je, lijep, visok, tamnoput, pogled obarajući i tako dalje ...... ako smijem reći rijedak muši primjerak kao što je i naš Bebe :treees:

...... i zaista kada ste sa takvima u neposrednom kontaktu kako se brzo primijete ti dobri atributi koji otkrivaju tu njihovu ali pozitvnu privlačnost, moć ......... ali sve je to daleko bar od mog dometa ..... šta da se radi i(ali nema veze, zbrinula sam se) ...... malo se diviš, sanjariš i ideš dalje
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 21:52

Da nisi zbrinuta, mogla si se i potruditi. Zašto unaprijed misliti da je nedostupan?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptysri 20 vel 2013, 21:57

...a što mi drugo, Maki , ovdje radimo???? ...

Usput, dometi su ti tamo, gdje ih sama postaviš. Čovjek nebi razvio ovakvu civilizaciju da se držao dometa! Uvijek ih je netko pomjerao! Zašto čekati drugog? Učini sama!
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyčet 21 vel 2013, 21:58



Berba 2013.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Emptyčet 21 vel 2013, 22:02

adan je napisao/la:


Berba 2013.

[You must be registered and logged in to see this link.]

A kako je tu ekipa izgazila snijeg...na to su trebali pripaziti i snimiti iz prvog pokušaja. Izgleda kao da je krdo bivola prošlo tuda.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 40 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 40 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - Novosti
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3
» Muzika iz Karadayi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: