Kenan Imirzalioglu - Cansu Dere

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

H R T A live from Istanbul

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin

Broj postova : 11841

PostajNaslov: Re: H R T A live from Istanbul   čet 25 lis 2012, 00:37

.. otkrile smo one sokove od naranče i nara ... cijede ga pred tobom... u kojem redovno, Turci peru ruke..a mi pijemo ..

.. bomba.. super...

.. dinko.. i ja volim janjetinu.. sa ražnja.. i kuhanu.. i sušenu ovčicu , ispod kiselog zelja.. ali ...

.. tamo zaista ne mogu jesti .. a da ne osjetim to ... nešto ...

.. otkrile smo, slučajno i jedan restoran, vjerojatno blizu Amrinog hotela.. imaju finu čorbu od gljiva .. i ono nešto što dobiješ u glinenoj zdjeli: piletina i povrće u toću... dobhro !!! Ne miriši na loj!!!

Moderator
Moderator

Broj postova : 9575

PostajNaslov: Re: H R T A live from Istanbul   čet 25 lis 2012, 00:49

adan je napisao/la:

.. otkrile smo one sokove od naranče i nara ... cijede ga pred tobom... u kojem redovno, Turci peru ruke..a mi pijemo ..

.. bomba.. super...

.. dinko.. i ja volim janjetinu.. sa ražnja.. i kuhanu.. i sušenu ovčicu , ispod kiselog zelja.. ali ...

.. tamo zaista ne mogu jesti .. a da ne osjetim to ... nešto ...

.. otkrile smo, slučajno i jedan restoran, vjerojatno blizu Amrinog hotela.. imaju finu čorbu od gljiva .. i ono nešto što dobiješ u glinenoj zdjeli: piletina i povrće u toću... dobhro !!! Ne miriši na loj!!!

Ima, ima, samo i za ta otkrića treba više dana..istraživanja dok ne pogodiš što ti je fino, a što ne.
Što se tiče ovog soka, penjali se mi do Sulejmaniye (s donje strane od Zlatnog roga - uspon). Došli do gore...kad tamo...cijedi čovjek nar+narandže. Uffff....to te digne odmah.
Kad sam se vratila doma...pita me moj susjed...liječnik....inače radio u zaraznoj: niste valjda pili taj sok što cijede na ulici (naravno, vodio ženu u Istanbul pa zna)? Kažem ja njemu: nego šta da jesmo i unaprijed smo računali...ako bude belaja...imamo vezu u zaraznoj. Kaže on: a da je bilo belaja u Istanbulu i da niste mogli mrdnuti iz hotela? Hmmmmm.....

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down

H R T A live from Istanbul
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Istanbul
» Kukri
» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
» Felix Baumgartner UŽIVO
» Uzun Hikaye