Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ezel - mjesta radnje

Go down 
+14
Eysan
Maki
Lutijena
kikule81
suradnica
Tessa
Leona
enny
S.N.O.B1
The Queen
Re Alone
Amra
adan
honeybunny
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 22:37

adan je napisao/la:
... a ne, Reeeee.. nisi još otišla... Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366

.. prije nego si nas ostavila same lutati istanbulskim ulicama, obišla si sa nama Ayvansaray policijsku postaju ...

.. molim, da se potraže fotke..netko ih sigurno ima...

Potpuno sam to preskočila... I hvala što si je našla, pa kod tebe je bila :didi:

Evo. Nisam nekako mogla bliže, tamo je i dalje policijska postaja. Sve vrvi od plavaca... a i nije baš dozvoljeno za slikati...

[You must be registered and logged in to see this image.]


I evo još jedna slika s mjesta gdje su 'klupice'.

Imate mahanje...

Vide se i klinci (desno) kupaju se... Zbilja je bio predivan dan. S obzirom da je oktobar, baš nas je vrijeme poslužilo...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 22:41

S.N.O.B1 je napisao/la:
ja mislim da kad bi došao do onog drveta da bih se tako isplakao da je to nevjerovatno :crying:



Snobić... :didi:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 22:47

Stvarno ste imale visinske pripreme prije odlaska!
Kako ste samo znale gdje ćete pronaći ta mjesta? Samo prepoznavanje i nije prevelik problem ali pronaći...
Dobro...puno toga je snimano tu po Zlatnom rogu pa uz obalu po Bosporu (Tophane, Bešiktaš..)...Beyoglu...ali opet....svaka čast! Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2836737430
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 22:58

Amra je napisao/la:
Stvarno ste imale visinske pripreme prije odlaska!
Kako ste samo znale gdje ćete pronaći ta mjesta? Samo prepoznavanje i nije prevelik problem ali pronaći...
Dobro...puno toga je snimano tu po Zlatnom rogu pa uz obalu po Bosporu (Tophane, Bešiktaš..)...Beyoglu...ali opet....svaka čast!

Doslovno smo imale " visinske pripreme " , [You must be registered and logged in to see this image.]

Najvažniji je bio team work!!! yes

Najbolje tek slijedi. Bile smo gdje još nitko nije. Samo da odradimo ove , laganije, pa ćemo vas razveseljavati.

Samo jednu smo lokaciju našle slučajno,ostale smo išle ciljano.
Uz dobar , već spomenuti team work, imale smo i živi radar, imale smo USB u malom prstu, jednoga zvrka koji se probija gdje nitko neće, imale smo strašnu želju, PR kojeg nitko nije razumio jer govori presavršen engleski, onda novinara istražitelja, nije nam nedostajao netko uporan, druge koji slušaju, zajednički cilj...

I zaista smo zaslužile nagradu, koju na žalost nismo dobile. Nismo ga vidjele. Nismo željele sačekivati ispred stana. Tu smo imale onu najvažniju kariku - jedinstvo.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 23:09

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Stvarno ste imale visinske pripreme prije odlaska!
Kako ste samo znale gdje ćete pronaći ta mjesta? Samo prepoznavanje i nije prevelik problem ali pronaći...
Dobro...puno toga je snimano tu po Zlatnom rogu pa uz obalu po Bosporu (Tophane, Bešiktaš..)...Beyoglu...ali opet....svaka čast!

Doslovno smo imale " visinske pripreme " , [You must be registered and logged in to see this image.]

Najvažniji je bio team work!!! yes

Najbolje tek slijedi. Bile smo gdje još nitko nije. Samo da odradimo ove , laganije, pa ćemo vas razveseljavati.

Samo jednu smo lokaciju našle slučajno,ostale smo išle ciljano.
Uz dobar , već spomenuti team work, imale smo i živi radar, imale smo USB u malom prstu, jednoga zvrka koji se probija gdje nitko neće, imale smo strašnu želju, PR kojeg nitko nije razumio jer govori presavršen engleski, onda novinara istražitelja, nije nam nedostajao netko uporan, druge koji slušaju, zajednički cilj...

I zaista smo zaslužile nagradu, koju na žalost nismo dobile. Nismo ga vidjele. Nismo željele sačekivati ispred stana. Tu smo imale jedinstvo.

Bome....ne bih ni ja....ni slučajno.....treba znati cijeniti sebe i druge! Sve s mjerom! Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2836737430
Iskreno.....nakon sve ove naše priče....divljenja....ovoga safatati ....i onoga nesvjest1 ...ja mislim da bismo mi, da nam se desilo čudo i da smo slučajno naletile na njega....ma pravile bi se.....ne bi uopće dale do znanja da nam je poznat....prošle pored njega....nisam sigurna za vas...al ja bih sigurno tako.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 23:16

Scena u kojoj se sastaju najljepši tata na svijetu i duša mala Lijep na tatu ... Tophane cesma..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 66.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_____________________________________________________________

Fransiz Gecidi is Merkezi

Mi smo ga zvale Sekizov prolaz, jer se tu Ezel sukobio sa Sekizom...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 35.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na istom mjestu snimljena je i scena, u kojoj Eysan bježi od Omera, kad se ozlijedi na željeznim vratima.
U toj sceni on joj govori kao će imati kućicu u cvijeću .. i kako neće dozvoliti da se ništa loše dogodi.

Epizoda 19.

Lijevo..iz scene " kako si me ovdje našao... nisam te nikad n i izgubio " ..
Desno... Tefo joj donosi Omerove stvari iz zatvora i priča o njemu ..


Snobiću..ovdje ne bi plakao ..???

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 00:14


Onda Meryem Ana kilisesi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 47. ... Tefo i Ali čuli su zvona...tražeći Šebnem..

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 00:51

Prvi poljubac ...Istiklal...
..iako su neki tvrdili suprotno, očigledno je da se poljubac dogodio točno ispred Cetinkaye .. a scena je kombinirano snimana na potezu od 50 m... s tim da Nordsee više ne postoji, pa neki teško lociraju točno mjesto..

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 13.

[You must be registered and logged in to see this image.]


I dan smo zaključili sa knjižnicom u kojoj hapse Ezela ... na žalost , po mraku i već je bila zatvorena...
.. scena.. Omer ne može otići , a da ti ne oprosti...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 53.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 01:14

Evo i mene, na istom mjestu gdje je pao The kiss:

[You must be registered and logged in to see this image.]


(Tu je i Kofteci Ramiz otkud smo vam mahale... samo vas nije bilo da nas vidite Ezel - mjesta radnje  - Page 2 3840872984 )
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 14:42

Je li ono Amrica kazala da nije našla mjesto The Kissa??? A vidi kolika Cetinkaya...

____________________________________________________

Gleeee!!!

Sanatkarlar park ... skoro pa kultno mjesto ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 17.

[You must be registered and logged in to see this image.]

________________________________________________________________

Predaja ključeva Šebnem .. i još puno scena snimljenih na ovoj lokaciji...
... sa pogledom na Nusrety đamiju...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Episoda 36.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________________________________________

Njihova klupica... sada samo prepoznatljivo drvo.. bez klupice ..
..na kojoj spajaju mozaik Ramiz-Birkan priče...
.. ujedno i mjesto gdje ih je Bade vidjela zagrljene u kišnoj noći..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 55.

[You must be registered and logged in to see this image.]

________________________________________________

Tophane hill ... dogovor za sastanak na Besiktas skeli ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 34.

[You must be registered and logged in to see this image.]

________________________________________________

Kafić u kom sjede Cengiz i Azad... kad je Cengiz namamljuje , kako bi je Temmuz ubio...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 21. * dodajem slike scene naknadno *

[You must be registered and logged in to see this image.]

________________________________________________

... slučajnost je htjela da tri od nas nismo doma do nedjelje... a četvrta je još bolesna od putovanja...
.. strpite se... nastavljamo čim smo doma...


Zadnja promjena: adan; ned 28 lis 2012, 18:15; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 20:38

Amra.....hmmmm......nisam ja ništa našla....ali...ja nisam imala visinske pripreme....ja sam samo par mjesta ulovila i to kako upravo shvatih...neka pogrešno...al dobro...
Vas četiri ste baš napravile obradu prije polaska....neka, neka, .....baš mi je fora ovako to gledati: Ezel....vi...Ezel...vi.... Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2836737430
A di bi ja to? Ja sam bez logistike bila... Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptysub 27 lis 2012, 23:43

Ovo sto ste vi napravile je nevjerovatno, skidam kapu, presavrseno. Svaka cast cure :didi:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptysub 27 lis 2012, 23:58

A ovo na Tophane hill, čak vam je i isti cruiser u pozadini....iza Ezela i iza ? (ne znam koja je od vas ) Nevjerojatno!
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 00:10

enny je napisao/la:
Ovo sto ste vi napravile je nevjerovatno, skidam kapu, presavrseno. Svaka cast cure :didi:

Ovo je tek drugi dan od šest.

Ima još, ima još... reeee

Malo smo s obavezama ovog vikenda, ali objavljujemo čim prije!

:didi:
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 11:50

...nastavljamo...još smo uvijek na drugom danu...(koji je imao, po svemu sudeći, 60 sati!!!!! Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 )

...još jedna PP...ovaj put ona u koju se dobrovoljno(uz nadzor Tefa i Alija!!) predao Cengo...
...ep. 34...

[You must be registered and logged in to see this image.]


...obišle smo i stan doktora koji je operirao Ezela...
...ep.14...
...ispričavam se na lošoj kvaliteti fotke...ali mobitel je bio jedino sredstvo kojim smo nas mogle fotkati...
...jer svi su fotići tu večer otkazali poslušnost!!!!!! sram
...a, na kraju, ipak nismo stigle još jednom obići istu lokaciju...

...i zidić u blizini njegova stana...na kojem ga je Ezel čekao i na kojem je proveo noć...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i čini mi se da je to sve od srijede...
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 16:09

Evo lokal još jednom:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lokal u kojem smo drugo veče jele sendvič s ribom...... / ............................ ujak .................................
[You must be registered and logged in to see this image.]



edit: Čekamo adančicu da dopuni dan pa idemo dalje... Tessičica, gdje si?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 18:17

Amra je napisao/la:
A ovo na Tophane hill, čak vam je i isti cruiser u pozadini....iza Ezela i iza ? (ne znam koja je od vas ) Nevjerojatno!

Nisam ni primjetila, od uzbuđenja. Ovih dana i od umora.

Isti, isti ...slučajnost ... reeee
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 18:27

Evo ribarski restorančić, gdje peku ribice na brodićima... omiljena Ujakova hrana.. došao je odmah po izlasku iz zatvora .. i gdje se susreće sa Sekizom...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 35.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 18:50

Jedna od većih radosti...posjetiti kafić gdje su snimane scene kafić1, kafić 2....

.. sjećate se, ljubomorni Ezel... " što si mu odgovorila "..

..i ova lokacija preuređena, iako je zadržala osnovno, za raspoznavanje ...bijele stolice na terasi, crvene u unutrašnjem dijelu.. šank i stupovi su isti ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 58.

[You must be registered and logged in to see this image.]


.. sjećate se... " misliš li ti da ja još uvijek osjećam nešto za tebe ? "

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 58.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Zadnja promjena: adan; ned 28 lis 2012, 21:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 21:06

Pa dobro....dajte otkrijte....kako? Mislim, kako ste doznale gdje se nalaze sve te lokacije? I sad....sve si mislim...sigurno znate gdje se nalazi i Bebeova stančuga...ako niste čak provalile unutra Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 !
Već sam si vizualizirala,...prvo slikica E+E u onom ljubavnom klinču kad Bahar naleti.....pa slikica vas kako lijepo sjedite u stanu (kad već ne možete biti u istoj situaciji u kojoj je bila Eysan tada...što je, priznajem, šteta) Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 .
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 21:29

Amra je napisao/la:
Pa dobro....dajte otkrijte....kako? Mislim, kako ste doznale gdje se nalaze sve te lokacije? I sad....sve si mislim...sigurno znate gdje se nalazi i Bebeova stančuga...ako niste čak provalile unutra Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 !
Već sam si vizualizirala,...prvo slikica E+E u onom ljubavnom klinču kad Bahar naleti.....pa slikica vas kako lijepo sjedite u stanu (kad već ne možete biti u istoj situaciji u kojoj je bila Eysan tada...što je, priznajem, šteta) Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 .


...pa zar nismo već prvu večer dokazale da znamo gdje mu je stan??????
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 21:42

honeybunny je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Pa dobro....dajte otkrijte....kako? Mislim, kako ste doznale gdje se nalaze sve te lokacije? I sad....sve si mislim...sigurno znate gdje se nalazi i Bebeova stančuga...ako niste čak provalile unutra Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 !
Već sam si vizualizirala,...prvo slikica E+E u onom ljubavnom klinču kad Bahar naleti.....pa slikica vas kako lijepo sjedite u stanu (kad već ne možete biti u istoj situaciji u kojoj je bila Eysan tada...što je, priznajem, šteta) Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 .


...pa zar nismo već prvu večer dokazale da znamo gdje mu je stan??????

ok...kriva...mislila sam na Ezelov stan. sram
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 21:45

Amra je napisao/la:
Pa dobro....dajte otkrijte....kako? Mislim, kako ste doznale gdje se nalaze sve te lokacije? I sad....sve si mislim...sigurno znate gdje se nalazi i Bebeova stančuga...ako niste čak provalile unutra Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 !
Već sam si vizualizirala,...prvo slikica E+E u onom ljubavnom klinču kad Bahar naleti.....pa slikica vas kako lijepo sjedite u stanu (kad već ne možete biti u istoj situaciji u kojoj je bila Eysan tada...što je, priznajem, šteta) Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 .

Kako smo uspjele? Mukotrpan rad.. ali nadasve zanimljiv .. lutanja po netu ... povećala... karte...fotke..pokazatelji .. istraživanje.. očevidi.. njuškanja...

Postale smo vam slike ulaza u zgradu još iz Istanbula.

U 20:15 stigle u hotel .. u 21 : 38 slikale se ispred stana .. Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366

Predlažem curama , ponovimo to i idemo večeras sa još nekim lokacijama vezanim za Bebea...

Edit: na žalost , Amričak , do njegovog stana smo stigle u noćnim satima, kad je bilo premračno za fotkanje .. na žalost, na žalost... za dana smo propustile, kao kasnije ćemo i nismo se stigle vratiti...

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 21:50

Amra je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Pa dobro....dajte otkrijte....kako? Mislim, kako ste doznale gdje se nalaze sve te lokacije? I sad....sve si mislim...sigurno znate gdje se nalazi i Bebeova stančuga...ako niste čak provalile unutra Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 !
Već sam si vizualizirala,...prvo slikica E+E u onom ljubavnom klinču kad Bahar naleti.....pa slikica vas kako lijepo sjedite u stanu (kad već ne možete biti u istoj situaciji u kojoj je bila Eysan tada...što je, priznajem, šteta) Ezel - mjesta radnje  - Page 2 2829516366 .


...pa zar nismo već prvu večer dokazale da znamo gdje mu je stan??????

ok...kriva...mislila sam na Ezelov stan. sram


...na žalost...od silnih lokacija koje smo imale za obići...neke jednostavno nismo stigle....
...Ezelov stan je jedna od njih...mogli smo je obići jedino noću...a onda se naj zvonik ne bi vidio...i sve to ne bi imalo previše smisla...
...to će ostati za treći put....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Emptyned 28 lis 2012, 22:08

Bebeovim tragom


Cihangir trg...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...sjećate se Muškićeve voćarne?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Obratite pažnju na velike glavice kupusa i kelja koje vise.. prave ..nisu plastika..

..dokaz da je na Cihangiru sve xxxl ..ili možda preporuka što jesti da postigneš xxxl...…[You must be registered and logged in to see this image.]


Postoji fotka sa vlasnikom... sad će Honeyka...

[You must be registered and logged in to see this image.]

(eto me...H)


Zadnja promjena: adan; ned 28 lis 2012, 22:48; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Ezel - mjesta radnje
[Vrh] 
Stranica 2 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Ezel -3. put!!!
» Ezel The King
» Ezel & Eysan
» Ezel Sve epizode?
» Muzika iz serije Ezel

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: