Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ezel - mjesta radnje

Go down 
+14
Eysan
Maki
Lutijena
kikule81
suradnica
Tessa
Leona
enny
S.N.O.B1
The Queen
Re Alone
Amra
adan
honeybunny
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptyuto 30 lis 2012, 22:55


Mjesto susreta iz drugog kuta.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 01:07



Iz ovog ugla, meni najljepše..

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 11:49

drage gracije itekako vas čitamo i upijamo i divimo se(barem ja) svemu što ste napravile.
Ok jasno mi je da ste si dalle truda i to sve posjetile i slikale,ali to što ste si dale toliki trud i to s nama djelite, e to je fenomenalno.

Svaki komentar je suvišan!

p.s.jedna je postavila sličicu gdje ste popile pravu tursku kavu...BRAVO!
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Bravo   Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 12:37

suradnica je napisao/la:
drage gracije itekako vas čitamo i upijamo i divimo se(barem ja) svemu što ste napravile.
Ok jasno mi je da ste si dalle truda i to sve posjetile i slikale,ali to što ste si dale toliki trud i to s nama djelite, e to je fenomenalno.

Svaki komentar je suvišan!

p.s.jedna je postavila sličicu gdje ste popile pravu tursku kavu...BRAVO!

Bravo, AFERIM za se shto ste posetile i shto go imate vaka ubavo napraveno, da uzivame isto kako da sme bile do Vas reeee reeee reeee , znam kolku e zabavno koga shetash i koga gi gledash mestata na koi e snimena serijata, a i nekoi drugi serii. Istanbul e magicen za SE :)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 14:50

Mali trg prepun šarenih dućana, vrlo čist, sa svim miomirisima.. osim zbog mrak baklava i onogštonemoguzapamtitikakosezove .. nama je bio cilj iz drugih razloga ..

..trg na koji Ujak i Ezel dolaze, a prate ih Birkanove ubojice...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 61.

[You must be registered and logged in to see this image.]
____________________________________________________

.. kuća u kojoj stanuje Ujakova žena..Ujak ovdje dovodi Ezela, kad mu predaje posao i grad, prije smrti ...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 61.

[You must be registered and logged in to see this image.]

________________________________________________

.. Ujak je siguran u svoju logistiku..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 61.

[You must be registered and logged in to see this image.]
__________________________________________________

.. bijeg iz pokrajnje uličice ....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 61.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Zadnja promjena: adan; sri 31 lis 2012, 15:56; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 15:14

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Stvarno ste imale visinske pripreme prije odlaska!
Kako ste samo znale gdje ćete pronaći ta mjesta? Samo prepoznavanje i nije prevelik problem ali pronaći...
Dobro...puno toga je snimano tu po Zlatnom rogu pa uz obalu po Bosporu (Tophane, Bešiktaš..)...Beyoglu...ali opet....svaka čast!

Doslovno smo imale " visinske pripreme " , [You must be registered and logged in to see this image.]

Najvažniji je bio team work!!! yes

Najbolje tek slijedi. Bile smo gdje još nitko nije. Samo da odradimo ove , laganije, pa ćemo vas razveseljavati.

Samo jednu smo lokaciju našle slučajno,ostale smo išle ciljano.
Uz dobar , već spomenuti team work, imale smo i živi radar, imale smo USB u malom prstu, jednoga zvrka koji se probija gdje nitko neće, imale smo strašnu želju, PR kojeg nitko nije razumio jer govori presavršen engleski, onda novinara istražitelja, nije nam nedostajao netko uporan, druge koji slušaju, zajednički cilj...

I zaista smo zaslužile nagradu, koju na žalost nismo dobile. Nismo ga vidjele. Nismo željele sačekivati ispred stana. Tu smo imale onu najvažniju kariku - jedinstvo.


Sekoja chest, navistina uzivam vo vashite fotografii, mora da vi bilo zabavno ova shetanje :). Na pogolem del od mestata sum bila ( vo april mesec bev i recisi cel Istanbul go proshetav) a koga sum tamu se osekjam kako doma, duri zaboravav da im se javam na moite pa postojano dobivav kritiki, i zatoa imav spremna poraka Dobra sum , imam sliki na FB. Pozdrav, ne za drugo koga covek e vo Istanbul zaborava na se.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 15:25


... Ujak i Ali imaju razgovore ugodne, dok Ujak kupuje naranče, a Ali ostane zgranut poštovanjem koje uživa Ujak..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 10.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 15:36

adan je napisao/la:
Bebeovim tragom


Cihangir trg...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...sjećate se Muškićeve voćarne?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Obratite pažnju na velike glavice kupusa i kelja koje vise.. prave ..nisu plastika..

..dokaz da je na Cihangiru sve xxxl ..ili možda preporuka što jesti da postigneš xxxl...…
[You must be registered and logged in to see this link.]


Postoji fotka sa vlasnikom... sad će Honeyka...
[You must be registered and logged in to see this link.]
]

(eto me...H)


:kmf12: :kmf12: :kmf12:

Lele kolku dobro me nasmeavte so XXXL, inaku i jas bev vo istiov kraj na kafe, vo toj kraj ziveele del od celebrity facite, pa da Vi kazam shto sretnavme eden dobar decko mnogu poznat glumec vo komedii (no da ne me razberete pogreshno Kenan e no. 1 pa nekolku mesta prazni pa posle moze da se dopolnuva listata ), iako ne bev tolku dobro informirana kako Vas kade mu e stanot( kapa Vi simnuvam i pak kje kazam sekoja cest BRAVO ), taksistot sam mi kaza iako ne go ni prashavme. No isto taka ni kazaa deka mnogu reto izleguval i deka e sedmica na loto da naletash slucajno na nego tuka, no jas ako ne se slikav bev spremna den i nokj da sedam tamu hahahahah.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 16:30

...bile smo na mjestu gdje je Ezel trčao svojoj ljubavi...
...kada je shvatio da biti Omer znači voljeti Eysan...
...ep. 69...

[You must be registered and logged in to see this image.]


...vidjele smo, i meni posebno dragu lokaciju, njihov restoran......

[You must be registered and logged in to see this image.]

...kao i velika većina lokacija na kojima je sniman Ezel...i ova je preuređena...
...ali ipak vidljivo njihova...


...ulazna vrata...

[You must be registered and logged in to see this image.]


...Eysanina i Omerova vrata...

[You must be registered and logged in to see this image.]


...pogled sa obale na njihovu terasicu...
...gdje se vidi i ta ljubičasta boja restorana...koje izvana nema...

[You must be registered and logged in to see this image.]




Zadnja promjena: honeybunny; sri 31 lis 2012, 21:10; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 17:46

Oh cure, kako mi je žao što nisam do kraja ostala sa vama... ljuti



(... sve mislim kako se mogla moja sestra vjenčati i neki drugi dan ... ljut )


[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 17:52

Re Alone je napisao/la:
Oh cure, kako mi je žao što nisam do kraja ostala sa vama... ljuti



(... sve mislim kako se mogla moja sestra vjenčati i neki drugi dan ... ljut )



Za se ima vtor pat pa i za ovaa obikolka :)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 20:57


Oh.. Honeyka... tu se i on susreće sa Eysaninim osjećajima, koji ga iznenađuju ..
.. večera sa Bahar, " jeste li vi već bili ovdje" ... kad je prati i daje joj sakooh!!...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 5.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:03

Ove fotkice "biti Omer znaci voljeti Eysan" posebno lajkam i opet vas sve :didi: Jednostavno uzivam u ovim prizorima, hvala vam :)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:13

enny je napisao/la:
Ove fotkice "biti Omer znaci voljeti Eysan" posebno lajkam i opet vas sve :didi: Jednostavno uzivam u ovim prizorima, hvala vam :)

...yoh, Eničice .. da samo znaš kakav je to ( još uvijek) osjećaj, hodati kuda su oni, biti tu gdje su oni tugovali i seviyorali se... nemaš pojma.. to treba doživjeti .. vrijedi truda ..

..[You must be registered and logged in to see this image.]..ja bi ih opet mogla gledati ..
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:15

enny je napisao/la:
Ove fotkice "biti Omer znaci voljeti Eysan" posebno lajkam i opet vas sve :didi: Jednostavno uzivam u ovim prizorima, hvala vam :)


...mi smo zaista uživale...barem ja jesam...
...a ta je lokacija i meni posebno draga...

...ne mogu ti opisati kako sam se osjećala tamo... :ree2:

...na žalost...iako smo imale našu dragu vodičicu puta, koju nitko ne može odgovoriti od cilja, i unatoč njenom silnom trudu...nisu nas mogli pustiti unutar restorana...
...naime, u tijeku je bio nekakav banket... ljut

...ne znam kakav je banket važniji od našeg putovanja i fotoslikavanja???????? sram
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:15

adan je napisao/la:
enny je napisao/la:
Ove fotkice "biti Omer znaci voljeti Eysan" posebno lajkam i opet vas sve :didi: Jednostavno uzivam u ovim prizorima, hvala vam :)

...yoh, Eničice .. da samo znaš kakav je to ( još uvijek) osjećaj, hodati kuda su oni, biti tu gdje su oni tugovali i seviyorali se... nemaš pojma.. to treba doživjeti .. vrijedi truda ..

..[You must be registered and logged in to see this image.]..ja bi ih opet mogla gledati ..


...a ja bih opet mogla ići njihovim stopama... sram
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:24

honeybunny je napisao/la:
...na žalost...iako smo imale našu dragu vodičicu puta, koju nitko ne može odgovoriti od cilja, i unatoč njenom silnom trudu...nisu nas mogli pustiti unutar restorana...
...naime, u tijeku je bio nekakav banket... ljut

...ne znam kakav je banket važniji od našeg putovanja i fotoslikavanja???????? sram

... Opet adančica! yes

Pa tako i treba -jer što ne tražiš nećeš ni dobiti a nekad je pravilo i da što ne uzmeš - teško da će ti se samo dati.....

Zato bravo na trudu! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2784008398 Nisam ni sumnjala...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:35

kikule81 je napisao/la:
adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Stvarno ste imale visinske pripreme prije odlaska!
Kako ste samo znale gdje ćete pronaći ta mjesta? Samo prepoznavanje i nije prevelik problem ali pronaći...
Dobro...puno toga je snimano tu po Zlatnom rogu pa uz obalu po Bosporu (Tophane, Bešiktaš..)...Beyoglu...ali opet....svaka čast!

Doslovno smo imale " visinske pripreme " , [You must be registered and logged in to see this image.]

Najvažniji je bio team work!!! yes

Najbolje tek slijedi. Bile smo gdje još nitko nije. Samo da odradimo ove , laganije, pa ćemo vas razveseljavati.

Samo jednu smo lokaciju našle slučajno,ostale smo išle ciljano.
Uz dobar , već spomenuti team work, imale smo i živi radar, imale smo USB u malom prstu, jednoga zvrka koji se probija gdje nitko neće, imale smo strašnu želju, PR kojeg nitko nije razumio jer govori presavršen engleski, onda novinara istražitelja, nije nam nedostajao netko uporan, druge koji slušaju, zajednički cilj...

I zaista smo zaslužile nagradu, koju na žalost nismo dobile. Nismo ga vidjele. Nismo željele sačekivati ispred stana. Tu smo imale onu najvažniju kariku - jedinstvo.


Sekoja chest, navistina uzivam vo vashite fotografii, mora da vi bilo zabavno ova shetanje :). Na pogolem del od mestata sum bila ( vo april mesec bev i recisi cel Istanbul go proshetav) a koga sum tamu se osekjam kako doma, duri zaboravav da im se javam na moite pa postojano dobivav kritiki, i zatoa imav spremna poraka Dobra sum , imam sliki na FB. Pozdrav, ne za drugo koga covek e vo Istanbul zaborava na se.

Nevjerojatno šta nam radi taj grad. I ja se tamo osjećam kao doma. A ovo sa spremljenom porukom ti je dobra fora! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:42

Dakle, cure, mene ste ostavile bez riječi. Pokušavam si zamisliti što bih sve trebala učiniti da otkrijem gdje se nalaze sve te lokacije koje ste vi pronašle i onda shvatim koliko ste vremena i truda uložile. Nema šanse da bih nešto iole slično ... čak ni pokušala, a kamoli napravila.
Baš ste super! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2784008398
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 21:57

Amra je napisao/la:
Dakle, cure, mene ste ostavile bez riječi. Pokušavam si zamisliti što bih sve trebala učiniti da otkrijem gdje se nalaze sve te lokacije koje ste vi pronašle i onda shvatim koliko ste vremena i truda uložile. Nema šanse da bih nešto iole slično ... čak ni pokušala, a kamoli napravila.
Baš ste super! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2784008398

Ideš sa nama idući put?? yes
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 22:06

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Dakle, cure, mene ste ostavile bez riječi. Pokušavam si zamisliti što bih sve trebala učiniti da otkrijem gdje se nalaze sve te lokacije koje ste vi pronašle i onda shvatim koliko ste vremena i truda uložile. Nema šanse da bih nešto iole slično ... čak ni pokušala, a kamoli napravila.
Baš ste super! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2784008398

Ideš sa nama idući put?? yes

Pa da sam znala ranije šta vi spremate, MM bi ostao uskraćen za put u Istanbul, a ja bih svoj odgodila do listopada.
E sad...išla bih ja, al bit će mi malo previše dva puta u istoj godini (mislim ako planirate sljedeće ići). Naime, ako bude sreće, sljedeće godine idemo s prijateljima koje smo zapalili za Istanbul.
Vidjet ćemo, tko zna! Ezel - mjesta radnje  - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 22:12

.. no.no .. fotku na ...[You must be registered and logged in to see this image.] , koja ima...neka prikači ...

Ortakoy... klupica na kojoj sjedi Temmuz i hrani golubove... Birkan ( ?) mu daje nečiji fotku ..

Ja imam samo iz suprotnog ugla...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Epizoda 21.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptysri 31 lis 2012, 23:19

adan je napisao/la:
.. no.no .. fotku na ...[You must be registered and logged in to see this image.] , koja ima...neka prikači ...

Ortakoy... klupica na kojoj sjedi Temmuz i hrani golubove... Birkan ( ?) mu daje nečiji fotku ..

Ja imam samo iz suprotnog ugla...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Epizoda 21.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova e Ortakoy slikano od kafulinjata

[You must be registered and logged in to see this image.]

pozadi vo kafulinjata se greele dodeka gi snimale scenite

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptyčet 01 stu 2012, 00:13


.. već spominjana klupica Findikli park ...
...poniziti Alija...

.. yes.. sad tek vidim gdje sam sjedila.. da nije bilo zaljubljenih, sigurno bi sjela na sredinu ....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epizoda 5.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Emptyčet 01 stu 2012, 00:23

I.....jesi osjetila kakve valove? Ipak je tvoja gu.....bila tamo gdje i njegova.... vidiga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel - mjesta radnje    Ezel - mjesta radnje  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Ezel - mjesta radnje
[Vrh] 
Stranica 4 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Ezel -3. put!!!
» Ezel The King
» Ezel & Eysan
» Ezel Sve epizode?
» Muzika iz serije Ezel

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: