Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putopis 10.mjesec 2012.

Go down 
+20
Kenan :)
ASTERVANDER
Leona
The Queen
avalon amelie
walli
suzana77
Eysan
S.N.O.B1
Maki
Lutijena
kikule81
enny
Amra
Tessa
d.i.n.a.
Re Alone
suradnica
adan
honeybunny
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptyčet 01 stu 2012, 15:35

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
decki eve da spodelam so vas edna fotografija, ova e slikano vo maaloto na Bonbonchito, deckovo e nekoj poznat akter Kaan se vika i glumi vo komedii, moze i mu e komshija na Kenan hahahahaha [You must be registered and logged in to see this link.]

.. ovo je Cihangir trg, na Cihangiru ... bile smo na čaju u ovom kafiću....
. mislim da s ezove Firuz caffe .. yes


DA DA i nie bevme vo istoto na kafe, no za zal ne bevme vo isto vreme, mozebi i kje se sretnevme :) :) :) i kje se zapoznaevme pa kje napravevme eden zaednicki patopis :)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptyčet 01 stu 2012, 16:00

kikule81 je napisao/la:

DA DA i nie bevme vo istoto na kafe, no za zal ne bevme vo isto vreme, mozebi i kje se sretnevme :) :) :) i kje se zapoznaevme pa kje napravevme eden zaednicki patopis :)

... yes ... njuškale bi ulice po Bvlgariju.. nebi zalutale... Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptyčet 01 stu 2012, 23:05

Subota 20.10. ....
..jutro .. kao i svako .. počinje nadglasavanjem sa đamija....
.. i prekrasnim svitanjima...
.. koje ovaj put najavljuje i kišu ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

No, nas ništa ne može zaustaviti.. ima se još puno toga za obići...
Vraćamo dug od prvog dana.. bila je velika gužva za ulaz u Plavu .. to ćemo obaviti danas...

..i opet je gužva.. ali, znamo mi i sa takvima... preskočile smo njih 532434595493250, i ubacile se...
.. neke je bilo sram, ali nas stišću termini ... Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366

Unutrašnjost ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meditacija...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na putu ka Ayi Sofiji ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa pogledom na Aya Sofiju ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada ostavljamo Tessičićićicu, ona će u Topkapi i Gulhane park.. o tome će ona podnijeti izvješće... mi smo joj vjerovali da je bila tamo , a ne na Cihangiru...



[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:01

adan je napisao/la:
uSubota 20.10. ....
..jutro .. kao i svako .. počinje nadglasavanjem sa đamija....
.. i prekrasnim svitanjima...
.. koje ovaj put najavljuje i kišu ...

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

No, nas ništa ne može zaustaviti.. ima se još puno toga za obići...
Vraćamo dug od prvog dana.. bila je velika gužva za ulaz u Plavu .. to ćemo obaviti danas...

Unutrašnjost ...

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Meditacija...

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Na putu ka Ayi Sofiji ...

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Sa pogledom na Aya Sofiju ...

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Sada ostavljamo Tessičićićicu, ona će u Topkapi i Gulhane park.. o tome će ona podnijeti izvješće... mi smo joj vjerovali da je bila tamo , a ne na Cihangiru...



Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366 Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366 Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366

Vidim i dokaze moram priložiti, iako sam došla u iskušenje provjeriti pjeva li on za vrijeme... safatati Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366

Dakle, dok su moje druge išle Ezelovim stopama, ja sam odlučila izdvojiti se iz grupe i krenuti stopama Süleymana, odnosno obići Topkapi Saray. Draga prijateljica mi je rekla da svakako obiđem i Yerebatan Sarnici (Potopljena cisterna), najveću cisternu u gradu izgrađenu još za vrijeme Bizantskog carstva.
Atmosfera u cisterni je fenomanalna. Kao što vidite, unutra je potpuni mrak, samo su stupovi osvjetljeni, a u pozadini svira lagana glazba.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Potom sam došla do prekrasnog Gülhane parka u kojem se nalazi i Topkapi palača. Pošto sam malo fulala ulaz za palaču, detaljno sam obišla park i nije mi žao. Budući da su me prijateljice vremenski ograničile (a Adančica zaprijetila bananom ako se ne vratim na vrijeme Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366 ), nisam imala vremena sjesti na jednu od klupica i udisati svježi zrak. Kao što već i Amra reče, park je pun papigica, ali ih nisam uspjela zabilježiti kamerom.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:18

Kad smo već kod papiga....nas su i napale (imam na filmiću...doduše ne vidi se sam napad ali se da zaključiti). MM obožava papige (toliko da mu je naša pobjegla) i skužio je način da ih iznervira (dobro da i sve ove iz Gulhane parka nisu pobjegle).
Imao je u džepu tic-tac bonbončiće i s njima je stalno tresao...iritantan zvuk i meni, a papigama i više. Uglavnom kad god je on s tic-tacom....papigice šize...i tako jedna aterirala s drveta na nas pa smo zbrisali.... sram
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:24

Topkapi zaslužuje zaseban post. Veličanstven je. Potpuno me je očarao svojom ljepotom i raskoši.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oduševljava me njihova keramika i ti uzorci.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odaje obložene keramikom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pogled s terase.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pojedini djelovi palače, kao dio s nakitom, ne smiju se slikati. Ama, toliko zlata, dijamanata, rubina i ostalog dragog kamenja ne vidjeh u svom životu. Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 1430956612
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:38

Tessa...impresionirale su nas iste keramičke pločice.....iako su sve jednako lijepe....
Evo moje sličice istih....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:39

Obišla sam i Harem za kojeg se zasebno plaća ulaznica. Drago mi je što sam vidjela, ali me nije nešto posebno oduševio. Kud i kamo je manje raskošan od sultanove palače, a i hodnici i odaje su tamni. Jadne žene koje su tamo morale boraviti.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Tessa; pet 02 stu 2012, 00:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:43

Amra je napisao/la:
Tessa...impresionirale su nas iste keramičke pločice.....iako su sve jednako lijepe....
Evo moje sličice istih....
[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2836737430

Stvarno su prekrasne. Inače nisam neki pretjerani ljubitelj keramike, ali njihova me oduševljava. Kupila sam si podloške za čaše, veće zdjele, manje zdjelice. Da sam imala još mjesta u kuferu, još bih pokupovala stvarčica s tim prekokrasnim uzorcima. sram
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:50

Ovo za harem: MM je rekao da ga onaj prilaz haremu...(onako ideš dolje...pa uz zgradu....) asocira na prilaz ....sorry na izrazu...bio je grub.....ŠTALI...(nekako baš i je...morala sam se složiti...).
Harem ni meni nije nešto.....ni ovaj...ni onaj u Dolmabahce...al htjela sam sve vidjeti...da se poslije ne pitam što sam propustila (naravno, stalno se pitam što sam propustila).
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:54

Amra je napisao/la:
Ovo za harem: MM je rekao da ga onaj prilaz haremu...(onako ideš dolje...pa uz zgradu....) asocira na prilaz ....sorry na izrazu...bio je grub.....ŠTALI...(nekako baš i je...morala sam se složiti...).
Harem ni meni nije nešto.....ni ovaj...ni onaj u Dolmabahce...al htjela sam sve vidjeti...da se poslije ne pitam što sam propustila (naravno, stalno se pitam što sam propustila).

Jesi sigurna da nisi nešto propustila vidjeti, neke znamenitosti? Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 1245697846
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:55

Amra je napisao/la:
Ovo za harem: MM je rekao da ga onaj prilaz haremu...(onako ideš dolje...pa uz zgradu....) asocira na prilaz ....sorry na izrazu...bio je grub.....ŠTALI...(nekako baš i je...morala sam se složiti...).
Harem ni meni nije nešto.....ni ovaj...ni onaj u Dolmabahce...al htjela sam sve vidjeti...da se poslije ne pitam što sam propustila (naravno, stalno se pitam što sam propustila).

I ja se konstanto pitam što sam propustila, a jesam neke povijesne lokacije koje su me zanimale. Svakako se moram još barem jednom vratiti.
Želja mi je obići i Miniatürk. Mora da je zanimljivo.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 00:57

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ovo za harem: MM je rekao da ga onaj prilaz haremu...(onako ideš dolje...pa uz zgradu....) asocira na prilaz ....sorry na izrazu...bio je grub.....ŠTALI...(nekako baš i je...morala sam se složiti...).
Harem ni meni nije nešto.....ni ovaj...ni onaj u Dolmabahce...al htjela sam sve vidjeti...da se poslije ne pitam što sam propustila (naravno, stalno se pitam što sam propustila).

Jesi sigurna da nisi nešto propustila vidjeti, neke znamenitosti? Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 1245697846

Sasvim sam sigurna da sam brdo toga propustila vidjeti....dio jer nisam znala....dio jer sam ostavila za vidjeti u sljedećem dolasku....ali sam također sasvim sigurna da mi tu znamenitost na koju aludiraš nije suđeno vidjeti pa se time mirim....i obožavam iz daljine ( i po skrivećki vidiga .....uz super zabavljanje s vama Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2784008398 )
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:00

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ovo za harem: MM je rekao da ga onaj prilaz haremu...(onako ideš dolje...pa uz zgradu....) asocira na prilaz ....sorry na izrazu...bio je grub.....ŠTALI...(nekako baš i je...morala sam se složiti...).
Harem ni meni nije nešto.....ni ovaj...ni onaj u Dolmabahce...al htjela sam sve vidjeti...da se poslije ne pitam što sam propustila (naravno, stalno se pitam što sam propustila).

I ja se konstanto pitam što sam propustila, a jesam neke povijesne lokacije koje su me zanimale. Svakako se moram još barem jednom vratiti.
Želja mi je obići i Miniatürk. Mora da je zanimljivo.

Za Miniaturk kažu da nije nikakav propust ne vidjeti ga tj. ok je obići ga ali ne u prvom posjetu osim ako se ne ostaje dovoljno dugo da se ležerno stigne. Sve s obrazloženjem da ima puno drugih mjesta koja su značajnija, dojmljivija i važnija pa zato mislim Miniaturk DA ali drugi put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:08

Dakle, ostatak ekipe kreće tramom do Aksaraya .
Tu se već snalazimo , kao da smo kod kuće. Polako uzbrdo .. do akvadukta ...Valens-Aquädukt (Bozdoğan Kemeri) ..koji je izgrađen u 4. st., za vrijeme bizantskog cara Valensa, po kome nosi i ime ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Obilazak Zeyrek mahale , koji odiše orijentom, tipičnim životom, onako kako zamišljaš Tursku ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovdje smo našli prekrasni restoran, Zeyrekane..u čijem je dvorištu inače zabranjeno fotkanje.
Radi se o vrijednom lokalitetu Zeyrek đamije, koja se rekonstruira.
Dio je pretvoren u restoran... koji je popunjen vrijednim slikama, bakrorezima i štotijaznamštosvene.
Čak i njihov WC ima takve vrijedne eksponate i vezenine, da su postavili- sigurnosnu kameru !!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa koga puca pogled na Beyoglu

[You must be registered and logged in to see this image.]

..i o kome ćete čitati na temi "mjesta radnje".

Obilazeći, dakle i neturističke dijelove grada, naišle smo na malu tržnicu, bogate ponude.
Meso, voće, povrće, začini..ističem narove, toooliikee veeliiikeee da nam nisu stali na fotku ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tržnica se nalazi točno ispod akvadukta

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zamolila sam ekipu da me fotkaju sa ovim muškim staračkim domom ( žena nigdje na vidiku, niti jedne!!)

[You must be registered and logged in to see this image.]

A onda skužile, tržnica se zove " Tržnica za žene " ili " Ženska tržnica "

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: adan; pet 02 stu 2012, 01:30; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Istanbul, dan 5. - Subota   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:27

...mali dodatak...
...moderno fotkanje, po turski, u Plavoj...

[You must be registered and logged in to see this image.]


...i pogled na ˝Žensku tržnicu˝ iz drugog kuta...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i na akvadukt...

[You must be registered and logged in to see this image.]



Zadnja promjena: honeybunny; pet 02 stu 2012, 02:00; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Istanbul, dan 5. - Subota   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:38

...nakon toga došlo je vrijeme za obilazak trenutno zanimljivih znamenitosti...
...barem one koju smo nedjeljom promatrale na turističkim kamericama!!!!!!
...jedna od lokacija snimanja Karadayija...
...Beyazit trg....

...poznati kiosk???

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ulaz na Sveučilište...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...prateće zgrade na trgu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...sigurna sam da netko ima i džamiju u punoj veličini...iako je sada ograđena...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...u blizini Beyazita...prekrasan parkić...
...koji smo, na žalost, mogle gledati samo izvana jer je bio zatvoren...
...a zaštitar na vratima...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:51


A evo i naše kamerice... morale smo registrirati i nju .. Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 2829516366

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 01:55

Imam ja...
S desna....
[You must be registered and logged in to see this image.]

I s lijeva....(imam i odnaprijed, odiza......jedino nemam odozgora)...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 12:26

Povratak istim putem, treba " pokupiti " Tessičićićicu , u podne
Još jedan prolazak ulicom u kojoj se sigurno nalazi Melihina placa, ali ni ovaj put nemamo sreće. Ne prepoznajemo , ali prepoznajemo okoliš. Radovi su u tijeku, očigledno je da je mjesto doživjelo preuređenje. Nismo fotkale.

Centar Aksaraya, sa Valide Sultan đamijom u pozadini .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tessičićićica je već bila na dogovorenom mjestu, pa nakon foto seanse na Bayazit trgu , uz još jednu važnu, vrlo važnu lokaciju,idemo do Suleymaniye.
Grandiozne . Dojmljive. Meni osobite Suleymaniye.
Noge su već toliko prljave, da se ne može propustiti prilika za higijenu .Neka mi vjernici oproste.

[You must be registered and logged in to see this image.]

U dvorištu Suleymaniye nalazi se grob Sulejmana Veličanstvenog. Nije dostupan, ali kad provučeš ruku kroz ogradu, dobiješ lijepu fotku.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A kad ideš na WC, iza đamije, otkriješ poziciju za još bolju fotku njegovog groba.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dojmljivo.

Ali.. nas zove Bazar . Bolje rečeno bazari. Za tu aktivnost predviđeno je subotnje popodne, ali sa preporukom da se požurimo, koliko je god to moguće.
Cure će o tome više. Ja sam , sve što sam trebala , vidjela još lani. Ove godine zadržala sam se pola ure.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 12:47

Za kolku dena uspeavte da proshetate tolku mnogu ?????
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 12:48

kikule81 je napisao/la:
Za kolku dena uspeavte da proshetate tolku mnogu ?????
,

...sada smo na 5. danu našeg boravka u Istanbulu...
...sve skupa smo bile 6 dana!!!!
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 13:32

Jas ovaa godina bev dva pati po 7 dena no volku ne uspeav da prosetam :). Prviot pat bev so 6 drugarki i ludnica beshe i da sakav da si ja ostvaram Vashava agenda kje me udavea vo BOsfor, a ovoj pat bev vo po light varijanta, shetanje i uzivanje :).
Odlicna reportaza sekoja cest Vi zaviduvam.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Istanbul, dan 5. - Subota    Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 14:32

...meni je ovo bio prvi susret sa Suleymanijom...
...dojam?
...drugačija...bijela...
...moja boja je ipak plava!!!!!

...šalu na stranu...zbilja impresivno zdanje...u svoj svojoj veličini i raskoši...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...još jedna trendovska fotkica...ovaj put iz Suleymanije...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...pogled na parkić oko džamije...

[You must be registered and logged in to see this image.]

..i pogled na prilaz džamiji...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: honeybunny; pet 02 stu 2012, 14:37; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Istanbul, dan 5. - Subota   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Emptypet 02 stu 2012, 14:35

...oko sokolovo nije moglo ne primjetiti izgubljene detalje...

...znam da se ne zove krunica...ali služi istoj svrsi...
...izgubljena nasred tepiha u Suleymaniji...u onom prednjem...muškom dijelu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i, vjerovali ili ne, ostavljene cipele nasred travnjaka iza Suleymanije!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]


...nakon toga slijedio je odlazak na bazare!!!!!
...meni prilično nedojmljivi...
...ali već sam ih i prije doživjela...

...o tome će nešto više Tessičica...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Putopis 10.mjesec 2012.   Putopis 10.mjesec 2012. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Putopis 10.mjesec 2012.
[Vrh] 
Stranica 6 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Special report by HATA (9. mjesec 2013.)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: