Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...

Go down 
+14
dolcevita026
enny
Maki
melodija
Pesimisticna
bes ni
suradnica
Snupika
adan
honeybunny
Tessa
Amra
The Queen
S.N.O.B1
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 01 sij 2013, 21:55

Baš. Nevjerojatno da čovjek u ovim vremenima živi na način da mu drugi određuju sudbinu i da se zadrti, stari običaji održavaju. Nema toga samo u Turskoj, ima takvih stvari u mnogim sredinama, ami toga nismo svjesni.
Zato mi se sviđa što Turci kroz popularne serije otvaraju takve teme. Na taj način se bore protiv zadrtosti u vlastitom narodu.

Npr. (isprika za off, ali meni je nevjerojatno da u seriji Kako vrijeme prolazi muž uz pomoć policije tjera svoju bivšu ženu i 4 djece iz kuće. Ona nema nikakva prava, nikakve zakonske zaštite i nikakve prihode). Očito je muškarac jednakiji pred zakonom.

Mi koji živimo u drukčijem društvenom uređenju možemo se samo zgražati i biti sretni što ne živimo u takvom uređenju.

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 01 sij 2013, 22:13

Didily je napisao/la:
Baš. Nevjerojatno da čovjek u ovim vremenima živi na način da mu drugi određuju sudbinu i da se zadrti, stari običaji održavaju. Nema toga samo u Turskoj, ima takvih stvari u mnogim sredinama, ami toga nismo svjesni.
Zato mi se sviđa što Turci kroz popularne serije otvaraju takve teme. Na taj način se bore protiv zadrtosti u vlastitom narodu.

Npr. (isprika za off, ali meni je nevjerojatno da u seriji Kako vrijeme prolazi muž uz pomoć policije tjera svoju bivšu ženu i 4 djece iz kuće. Ona nema nikakva prava, nikakve zakonske zaštite i nikakve prihode). Očito je muškarac jednakiji pred zakonom.

Mi koji živimo u drukčijem društvenom uređenju možemo se samo zgražati i biti sretni što ne živimo u takvom uređenju.


I dalje off..majka gleda tu seriju...gdje li samo nađu te slatke klince!!! Onaj mali klempavi , neodoljivi, doći će glave onu plavušu....

___________________________________________

Skoro da ne povjeruješ, ti običaji, diskriminacija...i spremnost njene obitelji da je se opet odrekne! Jednom su je žrtvovali, pa kao žalili...majka se onesvješćuje, jer eto tuguje za svojim djetetom..koje licemjerstvo, sada je opet bez zadrške dati!!
Svatko se zove ... majkom!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 01 sij 2013, 22:26

hehe...i moja mama gleda seriju, pa ja, hoću, neću, čujem komentare (ona glasno komentira), i bacim pogled da vidim o čemu to ona.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 01 sij 2013, 22:30

Ja sam gledao prvu sezonu redovno al' me onda serija počela smarat i odustanem . Sad pogledam ponekad.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 01 sij 2013, 23:33

..... zaista za nepovjerovati da u 21. vijeku postoje ovi zgražavajući običaji ... čini mi se da ove njihove popularne serije ne dopiru u sve krajeve Turske ili ih oni ignorišu...... uh, sretan je ko živi u drugaćijem društvenom uređenju

.......naša Cura mi je i u Sili prelijepa :aha7: ....... ona je zaista jedinstvena ...... imaš li oči Bebe .. Ti je otmi ...... safatati hapsi
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypon 07 sij 2013, 21:52

Da, stvarno za nepovjerovati. Ali cini se da je to kod njih dosta jos zastupljeno, ko ce znati. Sjecate se i u Ezelu, da je Tefo svoju sestru morao u biti, UZAS
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 00:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 01:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 01:06

[You must be registered and logged in to see this image.]

prepoznajete li vilu ?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 01:11

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 08:36

Snobicu vila prepoznata, ali ne smijem da pricam, da ne spojlam :)
I eto priznajem da su mi njih dvoje cok cok medeni, ali ne mogu da ne zamislim Kenana u ulozi age, uff koji bi to autoritet bio...


Zadnja promjena: enny; uto 08 sij 2013, 12:23; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 09:39

enny je napisao/la:
Snobicu vila prepoznata, ali ne smijem da pricam, da ne spojlam :)
I eto priznajem da su mi njih dvoje cok cok medeni, ali ne mogu da ne zamislim Kenana u ulozi age, uff koji bi to autoritet bio...

Izvinite na off :didi:

Vidi nje...."da ne spojlam"......i onda sve kaže...... Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2829516366


Zadnja promjena: Amra; uto 08 sij 2013, 23:44; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 11:35

Iako je serija dostupna na netu, već viđena itd. , da si ne bi umanjili užitak, predlažem modovima da otvore zasebnu temu , ako netko želi gledati unaprijed!
Tako ćete izbjeći moguće nasporazume. Na vrijeme.
Napominjem, imali smo nagli priliv članova foruma. Pretpostavljam, upravo zbog Sile.
Bolje spriječiti, nego... Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 12:22

aaaaaaaa jesam budala, zaboravila sam gdje se na novoj zaustavilo, oma cu da brisem, dok nisu iscitali svi smile

Amrice, hajde i ti uredi ovaj post sto si mi quotala

I jos jednom se izvinjavam, necu vise ni slova napisati o desevanjima u seriji, da opet ne prolupam Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 12:27

Lako je riješiti problem. Ako želite spojlati, otvorite temu. Nikakav problem... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 13:14

Ne znam, ako ima jos onih koji gledaju unaprijed, ja sam vec na 15.-oj epizodi, tako da sam se malo pogubila, nije mi namjera bila nikome da pokvarim uzitak gledanja smile
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 13:35

enny je napisao/la:
Ne znam, ako ima jos onih koji gledaju unaprijed, ja sam vec na 15.-oj epizodi, tako da sam se malo pogubila, nije mi namjera bila nikome da pokvarim uzitak gledanja smile

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2784008398

Nisi ti nikome ništa pokvarila!! Kakva namjera!!

Samo, ako vas ima više koji gledate i želite komentirati unaprijed, napravite to!! Bez straha da nekome pokvarite nešto, to je najjednostavnije !!

U svakom slučaju, budite vrijedni i gorljivi!!! Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 20:14

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptyuto 08 sij 2013, 23:45

enny je napisao/la:
aaaaaaaa jesam budala, zaboravila sam gdje se na novoj zaustavilo, oma cu da brisem, dok nisu iscitali svi smile

Amrice, hajde i ti uredi ovaj post sto si mi quotala

I jos jednom se izvinjavam, necu vise ni slova napisati o desevanjima u seriji, da opet ne prolupam Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430

Meni osobno, nikakav problem....ne smeta mi, ja i tako gledam ponekad unaprijed....
Uredila sam... Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2784008398
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 00:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 00:30

S.N.O.B1 nađeš negdje promo sa nove tv za sutrašnju ep....sad je išao na tv super je
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 00:40

suradnica je napisao/la:
S.N.O.B1 nađeš negdje promo sa nove tv za sutrašnju ep....sad je išao na tv super je

kad nađem, postat ću Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 00:45

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 2836737430
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 12:40

Ovaj ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Emptypet 11 sij 2013, 12:50

Da,teşekkürler
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...   Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fotografije,gifovi,banneri,video clipovi...
» Sila/spoileri
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: