Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mehmet Akif Alakurt

Go down 
+11
bes ni
avalon amelie
The Queen
suradnica
enny
melodija
dolcevita026
Snupika
adan
S.N.O.B1
Amra
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyuto 12 vel 2013, 15:54

stvarno, ove brade im nisu baš pametne, većinu poružnjuje, MAA ne liči ni malo na agu iz Sile, ružan je.
Jedini koji bi treao imati brkove uvijek je onaj beg iz Sulej kako se ono zove...nije bitno...ovi drugi, Halit, Kenan, MAA ak su pametni pod hitno brijati se
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
SilaCansu
Zaslužni član
Zaslužni član



Broj postova : 42
Join date : 16.01.2013

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyuto 12 vel 2013, 16:05

stvarno svi očajno izgledaju sa bradom.samo bali bega dobro izgleda i sa bradom hallo

Moj Kivo,Kenan,Mehmet,Halit zato sram
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyčet 14 vel 2013, 12:42

Eto, morala sam ovo i nama staviti, "ukrala" s forum.hr smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyčet 14 vel 2013, 12:46

Tek sam danas pogledala reprizu dijela intervjua od sinoc, i moram priznati da mi je cok cok presladak. Ne mislim na ovu bradu ljut nego onako u razgovoru, skroz je opusten i jednostavan, i ahhh te njegove okice, kad ih vidim Mehmet Akif Alakurt - Page 5 1430956612
Bas cudno, kaze brada mu ne smeta, i ne osjeti je... I onaj dio na pocetku, kamo srece da je tako bilo kad sam bio u Hrvatskoj Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2829516366
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypon 18 vel 2013, 11:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 01 oľu 2013, 19:26


...intervju...i taj (petpostavljam) već viđen...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyned 03 oľu 2013, 14:59



Evo vam ga ..u nekoj novoj seriji , čini mi se sa glumicom iz Acy Hayata...

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyned 03 oľu 2013, 16:12

A grozan je na tim slikama,pa ta brada,užasan je....Šta je ta brada bila pojam muškosti i snage vojskovođe ili vladara kakvog??Queen,u toj seriji je nekakav osvajač,zar ne?

[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyned 03 oľu 2013, 21:18

Da, jedan od njihovih najvećih.
Na žalost, Turci propuštaju ono što im je serije proslavilo i učinilo toliko uspješnih.
Lik zgodnog, osjećajnog muškarca. MAA je po meni doživiosvoj najbeći uspjeh u Sili.Imasreću što ga je igrao jer je lik idealiziran, skoro pa savrešen muškarac kojemu se oprašta sve jer je tako divan i sve su žene poludjele za Boran agom.
Po meni, trebaju svakako i dalje koristiti formulu zgodnih glumaca, dobru ljubavnu priču kroz koju uvijek mogu unijeti ostale elemente priče i bile bi to i dalje gledane serrije.
Dakako, uz zgodnog glumcatreba biti i ljepša polovica. Međutim, počeli su spajati nespojivo jer se paru koji fizički ne odgovara jedan drugome, ne vjeruje. A pogotovo su pretjerali s tim bradama i brkovima. Izbijaju si najveće adute jer ruku na srce, te serije ipak gleda većinom ženski dio gledatelja. Pa kad već gledam, želim da mi pogled bude lijep.

Ova bradurina, jok. Videt ćemo hoće li nas stilisti i make up artisti iznenaditi. On sad bradu pušta, dakle još mu izgled nije definiran. Vidjet ćemo. Ali, ako ne budu igrali na njegov izgled pogriješit će.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypon 04 oľu 2013, 14:12

Meni on ni kao Boran aga nije tip koji svojom pojavom ostavlja bez daha,ali svojim ponašanjem,svojom odlučnošću i borbom za svoju aginicu,eh tu padam,tu me ostavlja bez daha...gutam svaku upućenu riječ njoj.Istini za volju, Silu sam i počela gledati zbog Carice,a i to me i zadržalo pred ekranom.Sa bradom MAA, ljut Vidjet ćemo...Općenito brada,brkovi ljut ljut
S obzirom da volim gledati serije,volim da imaju dobru priču,pa barem djelomice da imaju dodira sa realnošću, da postoji kemija među gl.glumcima....da su zgodni,da su visoki,i da su kroz cijelu serju zajedno!!tražim li previše od serije?? mmmm
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypon 04 oľu 2013, 14:41

Za neprepoznat je.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Suradnice, apsolutno se slažem s viđenjem Borana age u Sili. Da nije tako osmišljen lik, ne znam bi li se žene toliko oduevile s njim. Ovo trenutno graniči sa zaluđenošću je su se tako pomamile da to nije normalna pojava.
A sve to samo zato jer su priču napisale i režirale žene. Da sam ja kojims lučajem to radila i ja bih si stvorila princa iz bajke.

I svakako, od serije tražimo da nas rastereti svadkodnevnice, da nas zabavi, a ako može ponešto i nauči. Da nam priušti svaki dan sat dobre zabave.
To doista nije puno.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypon 04 oľu 2013, 23:18

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 ZA ŽENE SCENARISTICE!!!!Ova s njim na slici,na prvi pogled me podsjeća na nekoga,a neznam smijem li reći na koju spodobu mi to dopadalo liči....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 11 lis 2013, 19:31

I don't not understood:  today in Twitter under the tag # HerRolunOyuncusuMehmetAkifAlakurt company for  support   after it, when   the director of "Fatih"   voiced the reason of leaving

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 11 lis 2013, 20:51

As far as I understand. Mehmet was involved in a fight at a birthday party, after which the director of the series Fatih said he does not want to work with such a person. Now Mehmet fans organized support on social networks.

Izgleda da se Mehmet voli tući ...bio je incident i na snimanju Sile


Zadnja promjena: The Queen; pet 11 lis 2013, 21:16; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 11 lis 2013, 21:10

Nije Fatih rekao da ne želi raditi s takvom osobom nego rediteljka, koja je prije par dana napustila projekat, upravo zbog tog incidenta, žena se javnoo oglasila, osudila nasilje i rekla da ona s takvom osobom ne želi raditi. Naravno, dobila je nogu, novi reditelj je došao. Akfi je ostao da radi. Sad mi je savršeno jasno zašto se Cansu i on nisu slagali. Pa čovjek je odalamio i kostimografkinju na setu Sile zbog neispeglane košulje, koliko znam sudilo mu se za to. Ali, yok Cansu je kriva Akif nije. Njegove miljenice ga i dalje brane zdušno kao što su branile i imag. lik Borana a Silu pljuvale na sva zvona. FUJ. Licemjerstvo na kub. Povraća mi se. kava
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 11 lis 2013, 21:18

Slažem se s tobom Snobiću...piše "redatelj serije Fatih" (nisam znala da je žensko jer ne pratim seriju)
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptypet 11 lis 2013, 22:29

Kostimografkinju nije udario,to je bilo razjasnjeno...a ovo sad,pa dobro malo je pukao pa nabubao nekog,desava se :didi7:
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 16:21

A nova serija,je li krenuo projekat veka? Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2829516366 

Kako nam se snalazi Meho,prati li ko?
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 17:16

Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 18:15

melodija je napisao/la:
Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 and me too
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 23:34

bes ni je napisao/la:
melodija je napisao/la:
Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 and me too
Eto, priznajem da niti meni nije sjeo niti malo. Ne razumijem tu sveopću žensku histeriju oko njega. Meni niti zna glumiti niti je zgodan. Nadam se da ovim ne vrijeđam njegove fanove, ali već mi je to dugo na duši. Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2991427495 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 23:50

Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
melodija je napisao/la:
Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 and me too
Eto, priznajem da niti meni nije sjeo niti malo. Ne razumijem tu sveopću žensku histeriju oko njega. Meni niti zna glumiti niti je zgodan. Nadam se da ovim ne vrijeđam njegove fanove, ali već mi je to dugo na duši. Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2991427495 
A ja sam se već prepala što radiš tu....vidiga  (nemojte me sad...šalim se)...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 23:52

Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
melodija je napisao/la:
Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 and me too
Eto, priznajem da niti meni nije sjeo niti malo. Ne razumijem tu sveopću žensku histeriju oko njega. Meni niti zna glumiti niti je zgodan. Nadam se da ovim ne vrijeđam njegove fanove, ali već mi je to dugo na duši. Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2991427495 
A ja sam se već prepala što radiš tu....vidiga  (nemojte me sad...šalim se)...
I ja sam pošla.. sva va šoke ... da joj kažem : briši doma !!!! Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptysub 12 lis 2013, 23:54

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
melodija je napisao/la:
Meni je Meho antipatičan, uz poštovanje njegove ličnosti. Ni Silu nisa mogla gledati zbog njega.
Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2836737430 and me too
Eto, priznajem da niti meni nije sjeo niti malo. Ne razumijem tu sveopću žensku histeriju oko njega. Meni niti zna glumiti niti je zgodan. Nadam se da ovim ne vrijeđam njegove fanove, ali već mi je to dugo na duši. Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2991427495 
A ja sam se već prepala što radiš tu....vidiga  (nemojte me sad...šalim se)...
I ja sam pošla.. sva va šoke ... da joj kažem : briši doma !!!! Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2829516366 
Nestašna nam Tessičićićica....:didi7: 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Emptyned 13 lis 2013, 00:24

Mehmet Akif Alakurt - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Mehmet Akif Alakurt
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: