Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mehmet Akif Alakurt

Go down 
+11
bes ni
avalon amelie
The Queen
suradnica
enny
melodija
dolcevita026
Snupika
adan
S.N.O.B1
Amra
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyned 13 lis 2013, 16:18

dolcevita026 je napisao/la:
Pa bar ti ovde mozes pisati o cemu god zelis,ko da ti ja mogu nesto zabraniti,ovde sam kao neki uljez :muahaha:Ne,izgledalo mi je kao da se nesto pravdas i objasnjavas zasto volis ovog,a ne onog,nije mi ni na  kraj pameti da tako nesto dovodim u pitanje...samo mi je stvarno bilo zanimljivo sto svi ovi koji su se izjasnili da ne vole Akifa su ekstremni Kenanovi fanovi,rekoh vidi ti to kakva slucajnost vidiga
Ma ne, barem kod mene nije slučaj da je Kenan jedini i zauvijek zaokupio moju pažnju. Jednostavno, u Ezelu me je dobio i zbog te uloge ću mu uvijek dati priliku. Sad me u Karadayi ne drži uz sebe...do sljedeće prilike.
MAA me nije pridobio što ne znači da mu neću dati priliku u nekoj novoj ulozi....

A kako bi ti bila uljez ovdje? Ravnopravni član baš kao i ja....Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyned 13 lis 2013, 16:29

Amra je napisao/la:


A kako bi ti bila uljez ovdje? Ravnopravni član baš kao i ja....Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 
Ma zezam se,posto volim Silu i Boru,nisam Kenanovka,a svuda oko mene su njegovi najveci fanovi,totalna okupacija :didi7: 
Sala mala Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyned 13 lis 2013, 16:31

dolcevita026 je napisao/la:
Pa bar ti ovde mozes pisati o cemu god zelis,ko da ti ja mogu nesto zabraniti,ovde sam kao neki uljez Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2829516366
Ne,izgledalo mi je kao da se nesto pravdas i objasnjavas zasto volis ovog,a ne onog,nije mi ni na  kraj pameti da tako nesto dovodim u pitanje...samo mi je stvarno bilo zanimljivo sto svi ovi koji su se izjasnili da ne vole Akifa su ekstremni Kenanovi fanovi,rekoh vidi ti to kakva slucajnost vidiga
Nadam se da ti ovdje nitko nije dao osjećaj da si uljez. Kao što Amra reče, svi smo isti, ravnopravni. Ja možda jesam "hardcore" Kenan fan, ali mislim da sam realna vezano za njega. Ako mi se neka njegova uloga ne sviđa- kažem to, ako mi se ne sviđaju njegovi postupci u private life- kritiziram ga.
Vezano za Akifa - eto, nije mi sjeo niti fizički niti po glumi. Nema to nikakve veze s Kenanom. Samo sam se nadovezala na agresivno ponašanje koje mu se pripisuje, a fanice su ga podržavale i sve prebacivale na Cansu.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyned 13 lis 2013, 16:37

dolcevita026 je napisao/la:
Amra je napisao/la:


A kako bi ti bila uljez ovdje? Ravnopravni član baš kao i ja....Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 
Ma zezam se,posto volim Silu i Boru,nisam Kenanovka,a svuda oko mene su njegovi najveci fanovi,totalna  okupacija :didi7: 
Sala mala Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430
Nek te to ne muči, mislim ta okupacija. Okupirale smo samo njegovu temu. Mi ti u stvari Bebea iskorištavamo. Njega koristimo kako bismo se zabavljale. Baš smo neke!
Evo, da nije njega ne bih upoznala tako drage cure kao što jesam. Na tome sam mu zahvalna, a on ni ne zna..vidiga 
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptypon 14 lis 2013, 11:31

Interestingly, all write here - about fights, prison, violence -  is it all true?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptypon 14 lis 2013, 13:33

Na žalost, Cansu dama kakva jeste, nije se javno očitovala o MAA i odnosima unutar ekipe. Simptomatično je što je incident u Sili završio na sudu i što je MAA, "gentlman" kakv jeste nekolegijalno pričao o svojoj partnerici i o tom incidentu veličajući sebe.
OK, teško je ako nisi svjedok povjerovati u ono što mediji pišu.
No, skandali s nasiljem na setu se u slučaju MAA ponavljaju i to je ono što te navodi da pomisliš gdje ima dima ima i vatre.
Je li doista moguće da metoda kojom uče glumu u glumcu izaziva nasilnost? Ako je to tako i to znaju, ne bi u tom slučaju trebali poduzeti neke protumjere koje sigurna sam postoje. Ili koristiti se nekom drugom metodom učenja.
Nešto je trulo kod MAA.
Što se tiče opsjednutosti bilo s njim ili s Kenanom, ovako stoje stvari. Niti jedan ni drugi mi trenutno nisu u milosti. Karadayi je serija koju ja ne mogu gledati. Kenan mi jednostavno ne odgovara liku.
Ne mogu to objasniti, ali ružan mi je i star, neuvjerljiv. Ova serija mu je bila loš izbor.
Tako ja mislim.
MAA je prošao u Sili samo zbog dobre priče, lika koji mu je dobro pristajao, mračan, šutljiv, gord.
K'o na modnoj pisti.

Što se tiče Kenana, Ezel, Eel i Ezel...duboko sam uvjerena, na žalost, da je to vrhunac i najveći domet Kenana Imirzaliogla. Može biti ponosan na taj lik. Sve poslije, nije dostojno Ezela.

Eto, tako ja njih dvojicu doživljavam. A njih dvojicu doživljavam zbog carice koja je meni primjer profesionalnosti, skromnosti i finoće. Takvu je doživljavam i sve mi je draža.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptypon 14 lis 2013, 14:20

The Queen je napisao/la:
Na žalost, Cansu dama kakva jeste, nije se javno očitovala o MAA i odnosima unutar ekipe....
Ne mogu to objasniti, ali ružan mi je i star, neuvjerljiv. Ova serija mu je bila loš izbor.
Tako ja mislim.
MAA je prošao u Sili samo zbog dobre priče, lika koji mu je dobro pristajao, mračan, šutljiv, gord.
K'o na modnoj pisti.

Što se tiče Kenana, Ezel, Eel i Ezel...duboko sam uvjerena, na žalost, da je to vrhunac i najveći domet Kenana Imirzaliogla. Može biti ponosan na taj lik. Sve poslije, nije dostojno Ezela.

Eto, tako ja njih dvojicu doživljavam. A njih dvojicu doživljavam zbog carice koja je meni primjer profesionalnosti, skromnosti i finoće. Takvu je doživljavam i sve mi je draža.

When I read this article, I'm just surprised .. nothing more ..
As concerns Kenan, I agree that the image of Mahir quite different, but do not agree that Kenan is not suitable for this role ... we have show Ezel on TV, so that's looking Karadayi and
looking Ezel, if I did not know Kenan, I thought that playing two completely different actors and at the same time in both roles played unmatched
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptypon 14 lis 2013, 17:01

Different opinions are our wealth. It's good that we have them and that we can exchange them without reservation. I appreciate and respect each individual opinion. All of them are welcome on this forum.
Cheers, bes ni Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 I'm glad you like Kenan in the role of Mahir. My loss

Različita mišljenja su naše bogatstvo. Dobro je što ih imamo i što ih možemo razmijeniti bez sustezanja. Cijenim i poštujem svako pojedinačno mišljenje. Sva su više nego dobrodošla na ovom forumu.
Živjela bes ni, drago mi je da ti se sviđa Kenan u ulozi Mahira. Moj gubitak
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptypon 14 lis 2013, 17:50

The Queen je napisao/la:
Different opinions are our wealth. It's good that we have them and that we can exchange them without reservation. I appreciate and respect each individual opinion. All of them are welcome on this forum.
Cheers, bes ni Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 I'm glad you like Kenan in the role of Mahir. My loss

Različita mišljenja su naše bogatstvo. Dobro je što ih imamo i što ih možemo razmijeniti bez sustezanja. Cijenim i poštujem svako pojedinačno mišljenje. Sva su više nego dobrodošla na ovom forumu.
Živjela bes ni, drago mi je da ti se sviđa Kenan u ulozi Mahira. Moj gubitak
Mehmet Akif Alakurt - Page 6 2836737430 
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyčet 31 lis 2013, 14:48

[You must be registered and logged in to see this link.]

In my opinion, series "Fatih" is closed
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Emptyčet 31 lis 2013, 20:39

Moram reći da nisam iznenađena. Niti je priča, niti su glumci mamac za gledatelje. MAA nema tu karizmu da samnosi seriu, a pogotovo kad ne glumi ljepotana. To kako su ga unakazili je prestrašno. Kome bi to bilo gledljivo. kava 
I must say that I'm not surprised. Neither the story nor the actors can lure viewers. MAA hasn't charisma that can carry the series, especially when he dosn't look as he looked in Sila. iI is dreadfully mangled. Who would want to watch it?.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Sponsored content





Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Mehmet Akif Alakurt
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: