Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mehmet Akif Alakurt

Go down 
+11
bes ni
avalon amelie
The Queen
suradnica
enny
melodija
dolcevita026
Snupika
adan
S.N.O.B1
Amra
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 23:16

Stvarno mrzim te vojne serije filmove i sve ostalo ljut
Nek' ostane kao aga, meni je dovoljno :)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 02:18

Pa mi bi još jednog agu mogle podnijeti.....Murat je bio,Mehmet je bio,Halit kao sultan....a ni jedan mu ni do koljena nije .....eh sad je zaista red na Kenanu bleskasta
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 19:52

Evo na nekoj FB stranici naletjeh na ovu sliku, pise da je nova. Pretpostavljam da je to brada za tu ulogu Mehmeda

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 22:18

Aaaa dosta više tih bradatih i brkatih ljut pa nitko zaglađen,izbrijan i fino naparfuman.... :ree2: pa da se rastopimo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyned 13 sij 2013, 01:05

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyned 13 sij 2013, 16:46

Koliko sam uspjela shvatiti, brada nije dio projekta nikakvog!?

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyned 13 sij 2013, 18:40

a ja sam mislila da je brada za novu ulogu Mehmed Fatiha osvajača..
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptypon 14 sij 2013, 22:52

Sad sam malo tamo na forumu po njegovoj temi tumarala. Neki kazu da je to samo kao fora sto krije novu ulogu, ne znam.
Sad mi je jasno zasto sam odlijepila na prvu na Mehmeta Akifa, skoro smo generacija, a on je racic, njezni, slatki kao i ja nebo uffff
Pise da je otac napustio porodicu kad je on imao 3 godine, bas tuzno :(
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptypon 14 sij 2013, 23:31

enny čitala sam tamo i baš mi žao,takve su priče tužne,al u nama još jače izazivaju emocije...no mene zanima njegovo školovanje,al tamo su djevojke toliko zaluđene izgledom,da škola nije bitna safatati
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptypon 14 sij 2013, 23:40

Ijuuu, sve ženske se kunu u agu. Poludjelo totalno reeee
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 00:14



[You must be registered and logged in to see this link.]

Tko se ovo usudio? S kojim pravom? ljut

Namontirati njene poglede, misli, pokrete , mimiku, ..sve...sve..namijenjeno Ezelu...
... namontirati ovome ..pa makar bio i aga???!!!

Hair!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 00:25

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 00:29

Adančice, sve si rekla što sam mislila kad sam to prvi put vidjela. Oskrvnuće! Pljačka! vidiga
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 02:35

aaaa tužit ćemo ih svđa


Zadnja promjena: suradnica; uto 15 sij 2013, 02:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 02:39

Didily je napisao/la:
Ijuuu, sve ženske se kunu u agu. Poludjelo totalno reeee

Ma ono sve puklo ko kokica oblizuje ....
Bolje mi je kad ih ne čitam,mirnija sam,ovako se samo svađam s njima,tj sama sa sobom svađa


Zadnja promjena: suradnica; uto 15 sij 2013, 03:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 03:01

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 2829516366 Mehmet Akif Alakurt - Page 2 2829516366
Stvarno je glupo bilo gledati onaj video s Mehmetom i Cansu iz Ezela, bas blesavo, ne moze se nikako posloziti nene

A ne znam za tu naobrazbu, nema nista da spominju. Vazna je, ali niko ne spominje..A eto ja imam potrebu da branim da ni naobrazba nije uvijek kljuc uspjeha, i uvijek navodim primjer Rogera Federera, tenisera, koji je napustio skolu, a postao ono sto jeste. Ziva legenda. Ne opravdavam, ali ako se ima na umu neki drugi cilj, diploma kao papir i nije toliko bitna.
Ah aga aga, zamutio mi je poglede :ree2:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 03:18

Naravno da nije,niti je bitna da okarakterizira čovjeka,niti je bitna kao ključ uspjeha,pitala sam čisto znatiželje radi.Pisalo se o svemu i o privatnom životu i o djevojkama i o ocu koji ih je napustio,pa me čisto zapanjilo kako od xy djevojaka niti jedna ne postavlja to pitanje....Za Federera ili nekog tako vrhunskog sportaša,to je normalna stvar,da bi u nečemu bio toliko dobar i legendaran moraš se tome posvetiti 100%
Pilit samo po izgledu zbog izgleda,pomalo mi je Mehmet Akif Alakurt - Page 2 1245697846 ...Kad je osoba zgodna,obrazovana,pametna,kulturna,eh onda je to za piljenje smile

Ah aga,aga,nije bitna diploma,ti si aga desetljeća izgleda :aha7:

kava za ovaj sitni sat
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 10:11

suradnica je napisao/la:
Naravno da nije,niti je bitna da okarakterizira čovjeka,niti je bitna kao ključ uspjeha,pitala sam čisto znatiželje radi.Pisalo se o svemu i o privatnom životu i o djevojkama i o ocu koji ih je napustio,pa me čisto zapanjilo kako od xy djevojaka niti jedna ne postavlja to pitanje....Za Federera ili nekog tako vrhunskog sportaša,to je normalna stvar,da bi u nečemu bio toliko dobar i legendaran moraš se tome posvetiti 100%
Pilit samo po izgledu zbog izgleda,pomalo mi je Mehmet Akif Alakurt - Page 2 1245697846 ...Kad je osoba zgodna,obrazovana,pametna,kulturna,eh onda je to za piljenje smile

Ah aga,aga,nije bitna diploma,ti si aga desetljeća izgleda :aha7:

kava za ovaj sitni sat

Jel off ako kažem:
vidi Bebea......em lijep kao slika.....em matematičar......kad taj izračuna šta ima za izračunat.... :amra4: ........uffffff
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 11:13

Evo je jutarnja za nocne pticice kava
Ah nas Bebe je savrseni, takav primjerak se ne ponavlja vise.
Ma ja bih mog racica poducila sve sto treba da zna, volonterski [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 11:57

I ja sam rak,vjeruj da se lako damo na govorit na poduku sram :ree7:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptyuto 15 sij 2013, 13:22

hahha, ma kakvo obrazovanje, koga briga za to...ko da bi neka od vas (uključujući i mene) s njima raspravljao znanstvene teze....moš misliti....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysri 16 sij 2013, 00:31

Vjerna Bebeu..... svima vama kojima se sviđa aga....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysri 16 sij 2013, 01:26

suradnica je napisao/la:
I ja sam rak,vjeruj da se lako damo na govorit na poduku sram :ree7:
Zajednickim snagama u poducavanju bleskasta

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysri 16 sij 2013, 17:13

Citam sad tamo na forumu da je Mehmet ipak lav u horoskopu. Nema veze, to mi ne sprecava da ga velikodusno poducavam raznim vjestinama sram :ree2:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Emptysri 16 sij 2013, 22:18

Rak-lav,ma tko zna možda su mu krivo upisali dan rođenja.... hony2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mehmet Akif Alakurt   Mehmet Akif Alakurt - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mehmet Akif Alakurt
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: