Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 21:57

Početak je obećavajući, daju nam na kapaljku Silu i Borana, pa jedva čekam razvoj njihovog odnosa.
Može se činiti da je početak razvučen, ali shvaćam, upoznaju nas s početkom priče, kompliciranim odnosima i karakterima likova kako bismo mogli s razumijevanjem pratiti zaplet radnje.


Zadnja promjena: Didily; uto 01 sij 2013, 23:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 21:58

Pozz ekipica :) Samo da se prijavim da cu pokusati pratiti seriju, prvu epizodu propustila, pogledat cu reprizu sutra..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 22:07

Sviđa mi se kako su nam nagovjestili kakav će biti odnos Sile i Borana. Sila je samosvjesna i impulzivna djevojka, odrasla slobodno, lagodno živeći, pa joj je normalno da ispoljava svoje mišljenje. Na Borana reagira odrješito, ne shvaćajući emocije koje se u njoj rađaju, ne zna zašto on to izaziva u njoj, gleda ga. Boran pak, kao da pri svakom susretu sa Silom oživi, kao da mu vraća život. Gleda je, rekla bih čak s dozom iznenađenja, nije očekivao tako nešto.
U svakom slučaju iskre se pale...
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 22:13

Oni su očito suprotnost. On iako aga, miran, romantična duša vidjeli smo, pati još uvijek za bivšom ženom koja se ubila bacivši se s onog mjesta gdje je on bacao ruže a Sila hirovita, borbena, i preslatka :ree2:

Ovo što sam vidio sviđa mi se :amra4:
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 22:23

Gledala sam i ja. Tematika zanimljiva, ali za sada mi je gluma tako-tako.
Međutim, neću suditi na osnovu jedne epizode. Zanima me kako će se razvijati serija.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 22:51


Vrlo brzo mi je prošlo dvije epizode, znači zanimljivo je.
Samo da ne razvuku... koliko epizoda uopće ima?
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 22:57

adan je napisao/la:

Vrlo brzo mi je prošlo dvije epizode, znači zanimljivo je.
Samo da ne razvuku... koliko epizoda uopće ima?

79 (originalnih)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptyuto 01 sij 2013, 23:05

Da, adan, jako je brzo prošlo.
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 18:01

Svidja mi se :) Cansu savrsena kao i uvijek
Otac - kreten; brat - kreten ljut
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 19:58

Hajde počni reeee
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 20:06

Kasne, ne misle na našeg Snobića... Sila - epizoda po epizoda 2829516366

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 20:19

gleda se, gledaaaaaaaa :ree3 yes
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 20:35

Bori se ona k'o lavica :ree2:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 20:43

Baš mi se sviđa priča, mgu misliti kako će biti napeto, nih dvoje, dok se spoje, pa onda protiv svih, protiv starih običaja... yes
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 21:00

Didily je napisao/la:
Baš mi se sviđa priča, mgu misliti kako će biti napeto, nih dvoje, dok se spoje, pa onda protiv svih, protiv starih običaja... yes

I meni čok bleskasta Bit će svega yes
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 21:58

Hmmmm.....a sve sam se nadala da ne valja. Nisam odgledala ni jednu, a neću stići ni sutra ali sve mi snimaju i sad sam doma rekla da ne znam tko će im kuhati ručak ovaj vikend jer ja gledam Silu pa kolko trajalo-trajalo...
Bem ti turske serije....em forum...em Sila...em Karadayi....ludnica! sram
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 21:59

Napeto, napeto...

Sviđa mi se kako Boran ne da na svoju ženu :ree2: Kaže : "Ona je moj ponos." :ree7: Nek' je odalamio onog Azada, majmuna.

Mislim da je ono izletila pred njega ,barem se nadam ,samo da nije onaj odvratni Džihan .
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:03

Amra je napisao/la:
Hmmmm.....a sve sam se nadala da ne valja. Nisam odgledala ni jednu, a neću stići ni sutra ali sve mi snimaju i sad sam doma rekla da ne znam tko će im kuhati ručak ovaj vikend jer ja gledam Silu pa kolko trajalo-trajalo...
Bem ti turske serije....em forum...em Sila...em Karadayi....ludnica! sram

ja sam se zaželio dobre turske serije, od završetka Ask-i memnu (avgust) praktički ništa ne gledam. Sila mi je baš dobro došla ,a i sutra počinje i Intikam (Beren Saat) tako da konačno imam šta gledat yes
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:08

S.N.O.B1 je napisao/la:


Mislim da je ono izletila pred njega ,barem se nadam ,samo da nije onaj odvratni Džihan .

Mislim da onaj Dž ima srebrni auto.. ovaj crni je Boranov?

Amričak, a light show.... Sila - epizoda po epizoda 1430956612 ????
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:15

adan je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:


Mislim da je ono izletila pred njega ,barem se nadam ,samo da nije onaj odvratni Džihan .

Mislim da onaj Dž ima srebrni auto.. ovaj crni je Boranov?

Amričak, a light show.... Sila - epizoda po epizoda 1430956612 ????

I light show...da! fućka
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:17

adancica "oko sokolovo" nisam ni primjetila kakvo je auto imao onaj mu rodjak... nadam se da je ovo sad bio Boran, i priznajem da mi se aga svidja :ree2:
I napokon serija koju cu gledati, jer nakon Ezela niti jednu nisam gledala.
I jao kako me onaj Silin otac nervira ljut
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:21

Nerviraju me svi osim Sile i Borana. nebo Kakvi ljudi, užas svđa

[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:35

Amra je napisao/la:
Hmmmm.....a sve sam se nadala da ne valja. Nisam odgledala ni jednu, a neću stići ni sutra ali sve mi snimaju i sad sam doma rekla da ne znam tko će im kuhati ručak ovaj vikend jer ja gledam Silu pa kolko trajalo-trajalo...
Bem ti turske serije....em forum...em Sila...em Karadayi....ludnica! sram

Pronasla sam na netu . Link za gledanje serije:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam za kvalitet snimka. Nisam gledala...
[Vrh] Go down
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:37

Napokon dočekala, gledam i ja. Danas sam se pošteno naživcirala. Silinog brata bi s užitkom zgazila, starog gurnula s onog mosta. Užas.Ali vidim da će tu bit svašta. dobro će carica svima a nadam se najviše svojoj sveki zagorčati život. Neda se ona.Poludila sam kad joj je Boranova mama rekla da ju mogu samo na nosilima iznijet iz kuće. Nemožeš vjerovati da to još postoji, čini mi se kao druga planeta.
Boran mi još nije do kraja sjeo, ali ima naznaka da bude.Što ću kad sve glumce uspoređujem s Kenanom.
Možda da ne hoda u onim dimijama, da obuće nešto iz KIP kolekcije,više bi mi se svidio.
Ali dobro, bitno da je normalan, ona scena kad je razrezao ruku i pokapao krvlju plahtu je bila jeziva.
Nadam se da je iskočila pred Borana jer onaj gad rođak je bacio oko na nju. Vratit će ju doma i na kratko vjerojatno smiriti situaciju,ali toliko mi ide na živce Silin brat da mi nebi bilo žao da ga upucaju.
I ta Narin je našla za koga će se udati.

Malo me serija podsjeća na Ljubav i kaznu. Savaš aga je isto bio razapet između plemenskih običaja i ljubavi.
[Vrh] Go down
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Emptysri 02 sij 2013, 22:39

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Hmmmm.....a sve sam se nadala da ne valja. Nisam odgledala ni jednu, a neću stići ni sutra ali sve mi snimaju i sad sam doma rekla da ne znam tko će im kuhati ručak ovaj vikend jer ja gledam Silu pa kolko trajalo-trajalo...
Bem ti turske serije....em forum...em Sila...em Karadayi....ludnica! [You must be registered and logged in to see this image.]

Pronasla sam na netu . Link za gledanje serije:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam za kvalitet snimka. Nisam gledala...



Kaj se taj oyo ne plaća?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 1 / 19.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: