Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 18:18

Amra je napisao/la:
To su one ružne hlače....

smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 18:47

honeybunny je napisao/la:


...imao ih je i na onim fotkama sa terase...
...samo su fotke nešto tamnije pa boja ne dolazi do izražaja...

...ali...na ovima se lijepo vidi...baš su....baš.... vidiga

.. baš su ..baš su ... malo preuske.. safatati ... lijepo ...

.. i za vidjeti i za znati kako se je ipak podebljao ... yes
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 18:49

honeybunny je napisao/la:

...kaže naš Ljepotančić da bi želio glumiti Saida Nursija...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...pa evo tko je lik...
...i zar ste sumnjale?!?!?!?!?!
...imao je brkove...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Baš sam to proučavala. S.N. je bio jedan od najvećih islamskih teologa 20. stoljeća i jako se zauzimao za suradnju kršćana i muslimana. Zbog toga nije samo zanimljiv muslimanima, već i kršćanskim teolozima koji su ga dosta proučavali.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vidim da je baš ta njegova izjava zanimljiva medijima, pa je mnogi prenose.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 18:59

bes ni je napisao/la:
another photo Novosti 3 KI - Page 7 1245697846
[You must be registered and logged in to see this link.]

Meni je on tako ... nebo ..u ovim majičicama... volim....volim....

..nego... indigo(?) bragešice, majičice, razvezana leptirka Novosti 3 KI - Page 7 1430956612 .....
... ma meni se čini njemu sve ...[You must be registered and logged in to see this image.]..
...nadam se , baš sve .... smile ...dobro stoji...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 19:26

I do not understand, why his words about this man have made ​​such еfecta
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 21:31


Combo je zaslužila : Kuglanu reeee , na fotkama !!!!

Evo nastavka..prosudite sami..pričaju o ljubavi...

İşiniz hepimizden daha zor. Kim bilir kafanızı ne çok karıştıran vardır...
- Bu kısmı Allah’a bıraktım. Kısmet diyorum. İnançlı bir insan olarak hiçbir zaman ümidimi yitirmiyorum.


Vama je teže nego svima nama... Tko zna koliko ste zbunjeni...

Taj dio sam prepustio Bogu. Sudbina, kažem. Budući da sam čovjek od vjere nikad ne gubim nadu.


“Benim de bir gün gözüme perde iner” diyor musunuz yani?
- İnşallah ama zor. Bırakın beni, herkes için zor. Günümüzün temposunda âşık olmak, evlilik yapmak çok emek, dikkat istiyor. İnsanların ağzından çıkana çok dikkat etmesi gerekiyor. Gandhi’nin bir sözü var: “Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür... Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür... Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür... Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür... Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür... Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür... Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür...” Biz özgürlük ve bireysellik adına her şeyi söylüyoruz ya, aslında bu çok tehlikeli. Bunlarısöylemek, düşünmek, yapmak, arada bir yapmak, daha sık yapmak kolaylaştı. Çağın aşkı ve sevgiyi algılama formatı gerçek aşk ve sevginin özü ile ne kadar uyuşuyor ondan emin değilim.


Drugim riječima, da li kažete „I meni će jednog dana pasti zavjesa na oči“? (*** op Combo: bukvalno bi bilo „pasti zavjesa na oči“, u medicinskom smislu „imati mrenu na očima“)
(Op.adan: misli li novinarka " I vi ćete jednom zažmiriti i oženiti se")

Ako Bog da, ali teško. Pustite mene, svima je teško. U današnjem tempu biti zaljubljen, oženiti se, puno je to truda, zahtijeva pažnju. Ljudi trebaju biti vrlo oprezni/razboriti. Gandhi je rekao: „pazite na ono što govorite; vratit će se kao misli... pazite na svoje misli; vratit će vam se kao osjećaji... pazite na svoje osjećaje; vratitće vam se u obliku vašeg ponašanja... pazite na svoje ponašanje; vratit će vam se kao vaše navike... pazite na svoje navike; vratit će vam se kao vaše vrijednosti... pazite na svoje vrijednosti; vratit će vam se kroz vaš karakter/osobnost/vaše odlike... pazite na svoju osobnost; vratit će vam se kao vaša sudbina... ma sve ono što govorimo u ime nezavisnosti/slobode i individualizma, zapravo je jako opasno.



Koji je to filozof!!! Novosti 3 KI - Page 7 3840872984 Fakinčina!!!

Vrlo lijep citat Gandhia.

NEMA NOVOSTI

Jablan nam poručuje: još nisam našao pravu. Ako Bog da hoću. Ja sam vjernik i nadam se.
Ali bit će teško. Jer sam postavio vrlo visoke kriterijume.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 21:56

Meni se više čini da je on rekao da je to teško i da nije spreman tu težinu preuzeti. Naravno da ne jer nije zaljubljen. Mpžda ni neće biti u tolikoj mjeri da se ženi. Ali, ako mu se dogodi, ništamu više nećebiti teško.
a ga razumijem. Blizu je 40-tim, ima svoje navike, cieli život bi morao mijenjati ako se oženi. Iz te perspektive (nezaljubljen) dakako da je to neprivlačno. Bumo videli...samo neka opet ne nađe ovalvu spodobu, onda je i zaslužio da mu bude teško... Novosti 3 KI - Page 7 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:08

adan je napisao/la:

Combo je zaslužila : Kuglanu reeee , na fotkama !!!!

Evo nastavka..prosudite sami..pričaju o ljubavi...

İşiniz hepimizden daha zor. Kim bilir kafanızı ne çok karıştıran vardır...
- Bu kısmı Allah’a bıraktım. Kısmet diyorum. İnançlı bir insan olarak hiçbir zaman ümidimi yitirmiyorum.


Vama je teže nego svima nama... Tko zna koliko ste zbunjeni...

Taj dio sam prepustio Bogu. Sudbina, kažem. Budući da sam čovjek od vjere nikad ne gubim nadu.


“Benim de bir gün gözüme perde iner” diyor musunuz yani?
- İnşallah ama zor. Bırakın beni, herkes için zor. Günümüzün temposunda âşık olmak, evlilik yapmak çok emek, dikkat istiyor. İnsanların ağzından çıkana çok dikkat etmesi gerekiyor. Gandhi’nin bir sözü var: “Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür... Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür... Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür... Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür... Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür... Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür... Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür...” Biz özgürlük ve bireysellik adına her şeyi söylüyoruz ya, aslında bu çok tehlikeli. Bunlarısöylemek, düşünmek, yapmak, arada bir yapmak, daha sık yapmak kolaylaştı. Çağın aşkı ve sevgiyi algılama formatı gerçek aşk ve sevginin özü ile ne kadar uyuşuyor ondan emin değilim.


Drugim riječima, da li kažete „I meni će jednog dana pasti zavjesa na oči“? (*** op Combo: bukvalno bi bilo „pasti zavjesa na oči“, u medicinskom smislu „imati mrenu na očima“)
(Op.adan: misli li novinarka " I vi ćete jednom zažmiriti i oženiti se")

Ako Bog da, ali teško. Pustite mene, svima je teško. U današnjem tempu biti zaljubljen, oženiti se, puno je to truda, zahtijeva pažnju. Ljudi trebaju biti vrlo oprezni/razboriti. Gandhi je rekao: „pazite na ono što govorite; vratit će se kao misli... pazite na svoje misli; vratit će vam se kao osjećaji... pazite na svoje osjećaje; vratitće vam se u obliku vašeg ponašanja... pazite na svoje ponašanje; vratit će vam se kao vaše navike... pazite na svoje navike; vratit će vam se kao vaše vrijednosti... pazite na svoje vrijednosti; vratit će vam se kroz vaš karakter/osobnost/vaše odlike... pazite na svoju osobnost; vratit će vam se kao vaša sudbina... ma sve ono što govorimo u ime nezavisnosti/slobode i individualizma, zapravo je jako opasno.



Koji je to filozof!!! Novosti 3 KI - Page 7 3840872984 Fakinčina!!!

Vrlo lijep citat Gandhia.

NEMA NOVOSTI

Jablan nam poručuje: još nisam našao pravu. Ako Bog da hoću. Ja sam vjernik i nadam se.
Ali bit će teško. Jer sam postavio vrlo visoke kriterijume.

Adančice, meni se više sviđa šta si ti rekla nego on. Da mu budeš glasnogovornica?
Citat je krasan ali zaboga...to je Ghandi, a on glumac....da se on ipak malo spusti na zemlju?
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:26

Svako pronađe ono što želii...
Ako traži devojku u rasponu od 20... do neograničeno... koja ga neće smarati a bit će tu uvek kad zatreba-ima ih milion; pravu suprugu-čekaju u redovima; idealnu majku njegove dece-ponovo redovi; ali srodnu dušu, koja će biti i sve ono prethodno navedeno... U tim godinama, sa teretom slave i njegovih navika...Čovek veruje, nada se.
Kad ga zdrmaju leptirići, pa još ako potraje, ostavit će on filozofiju po strani. (Mora da je sa onom to bilo presudno).
Videćemo uskoro. Mislim da on ima skrivenog keca u rukavu. Mnogo je opušten i nasmejan Novosti 3 KI - Page 7 1245697846
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:33

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:

Combo je zaslužila : Kuglanu reeee , na fotkama !!!!

Evo nastavka..prosudite sami..pričaju o ljubavi...

İşiniz hepimizden daha zor. Kim bilir kafanızı ne çok karıştıran vardır...
- Bu kısmı Allah’a bıraktım. Kısmet diyorum. İnançlı bir insan olarak hiçbir zaman ümidimi yitirmiyorum.


Vama je teže nego svima nama... Tko zna koliko ste zbunjeni...

Taj dio sam prepustio Bogu. Sudbina, kažem. Budući da sam čovjek od vjere nikad ne gubim nadu.


“Benim de bir gün gözüme perde iner” diyor musunuz yani?
- İnşallah ama zor. Bırakın beni, herkes için zor. Günümüzün temposunda âşık olmak, evlilik yapmak çok emek, dikkat istiyor. İnsanların ağzından çıkana çok dikkat etmesi gerekiyor. Gandhi’nin bir sözü var: “Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür... Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür... Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür... Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür... Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür... Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür... Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür...” Biz özgürlük ve bireysellik adına her şeyi söylüyoruz ya, aslında bu çok tehlikeli. Bunlarısöylemek, düşünmek, yapmak, arada bir yapmak, daha sık yapmak kolaylaştı. Çağın aşkı ve sevgiyi algılama formatı gerçek aşk ve sevginin özü ile ne kadar uyuşuyor ondan emin değilim.


Drugim riječima, da li kažete „I meni će jednog dana pasti zavjesa na oči“? (*** op Combo: bukvalno bi bilo „pasti zavjesa na oči“, u medicinskom smislu „imati mrenu na očima“)
(Op.adan: misli li novinarka " I vi ćete jednom zažmiriti i oženiti se")

Ako Bog da, ali teško. Pustite mene, svima je teško. U današnjem tempu biti zaljubljen, oženiti se, puno je to truda, zahtijeva pažnju. Ljudi trebaju biti vrlo oprezni/razboriti. Gandhi je rekao: „pazite na ono što govorite; vratit će se kao misli... pazite na svoje misli; vratit će vam se kao osjećaji... pazite na svoje osjećaje; vratitće vam se u obliku vašeg ponašanja... pazite na svoje ponašanje; vratit će vam se kao vaše navike... pazite na svoje navike; vratit će vam se kao vaše vrijednosti... pazite na svoje vrijednosti; vratit će vam se kroz vaš karakter/osobnost/vaše odlike... pazite na svoju osobnost; vratit će vam se kao vaša sudbina... ma sve ono što govorimo u ime nezavisnosti/slobode i individualizma, zapravo je jako opasno.



Koji je to filozof!!! Novosti 3 KI - Page 7 3840872984 Fakinčina!!!

Vrlo lijep citat Gandhia.

NEMA NOVOSTI

Jablan nam poručuje: još nisam našao pravu. Ako Bog da hoću. Ja sam vjernik i nadam se.
Ali bit će teško. Jer sam postavio vrlo visoke kriterijume.

Adančice, meni se više sviđa šta si ti rekla nego on. Da mu budeš glasnogovornica?
Citat je krasan ali zaboga...to je Ghandi, a on glumac....da se on ipak malo spusti na zemlju?

Hvala Combici još jednom. Još bismo bez nje tapkale u mraku. Novosti 3 KI - Page 7 2784008398

Kao što sam i mislila, teško će se on ženiti. Možda jednoga dana, ali...sumnjam. Ugodno mu je ovako kako živi, a i očito je da mu se ne da truditi i natezati oko veze. Ja se nadam da će jednog dana naići na neku koja će biti vrijedna njegova truda čak i u ova teška vremena ( vidiga ).

Amra, slažem se. Lijep citat, ali u ovom kontekstu mi baš nema veze s vezom. Ajd` dobro. sram
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:41

Didily je napisao/la:
Meni se više čini da je on rekao da je to teško i da nije spreman tu težinu preuzeti. Naravno da ne jer nije zaljubljen. Mpžda ni neće biti u tolikoj mjeri da se ženi. Ali, ako mu se dogodi, ništamu više nećebiti teško.
a ga razumijem. Blizu je 40-tim, ima svoje navike, cieli život bi morao mijenjati ako se oženi. Iz te perspektive (nezaljubljen) dakako da je to neprivlačno. Bumo videli...samo neka opet ne nađe ovalvu spodobu, onda je i zaslužio da mu bude teško... Novosti 3 KI - Page 7 2829516366

Potpolno se slozuvam, kolku si postar poteshko se odlucuvash na bilo kakov cekor, vekje e izgradena licnost za da se reshi preku nokj da se ozeni, no kje vidime jas veruvam vo sudbina, eve veruva i on pa vremeto kje pokaze......
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:52

Ma da je on izgrađena ličnost, prvo: ne bi tako dugo bio s onom i drugo: ne bi citirao Ghandia nego bi rekao: nisam još naišao na onu pravu.
On se samo zabavlja......dok ne naleti...ako naleti, a u međuvremenu ....filozofira.....
U stvari, Kike slažem se s tobom jer znam što si mislila...izgradio je život, navike i ne želi ih mijenjati i teško je to mijenjati ako godinama živiš po svom i to još kao javna osoba........samo hoću reći da se možda pravi malo previše......
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptyned 06 sij 2013, 22:56

Amra je napisao/la:
Ma da je on izgrađena ličnost, prvo: ne bi tako dugo bio s onom i drugo: ne bi citirao Ghandia nego bi rekao: nisam još naišao na onu pravu.
On se samo zabavlja......dok ne naleti...ako naleti, a u međuvremenu ....filozofira.....
U stvari, Kike slažem se s tobom jer znam što si mislila...izgradio je život, navike i ne želi ih mijenjati i teško je to mijenjati ako godinama živiš po svom i to još kao javna osoba........samo hoću reći da se možda pravi malo previše......

Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Gandi je prava stvar ............ moze kje mu najde i zena Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Novosti 3 KI - Page 7 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 00:25


Sorry društvo...ispustila sam , u prepisci zadnju rečenicu.
Iako u njoj nema ništa konkretnije, evo je ...zapravo, odgovor u cjelosti...

Ako Bog da, ali teško. Pustite mene, svima je teško. U današnjem tempu biti zaljubljen, oženiti se, puno je to truda, zahtijeva pažnju. Ljudi trebaju biti vrlo oprezni/razboriti. Gandhi je rekao: „pazite na ono što govorite; vratit će se kao misli... pazite na svoje misli; vratit će vam se kao osjećaji... pazite na svoje osjećaje; vratitće vam se u obliku vašeg ponašanja... pazite na svoje ponašanje; vratit će vam se kao vaše navike... pazite na svoje navike; vratit će vam se kao vaše vrijednosti... pazite na svoje vrijednosti; vratit će vam se kroz vaš karakter/osobnost/vaše odlike... pazite na svoju osobnost; vratit će vam se kao vaša sudbina... ma sve ono što govorimo u ime nezavisnosti/slobode i individualizma, zapravo je jako opasno.

Tako govoriti, misliti, činiti, ponekad/povremeno nešto učiniti, (a onda sve) češće činiti posta(ja)lo je lakše.

Koliko jedno s drugim idu dužina trajanja ljubavnog zanosa/percepcije i istinska ljubav i srž ljubavi, u to nisam siguran.


Ma.. ljut ... ja njega ništa ne razumijem..daj Jablane, pojednostavi to francuski po turski, pa da svi razumijemo.... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 00:33

Ponovo čitam i ponovo se smijem. Jel on ovo sve u ime ljubavi? Ma treba njemu jedna Eysan da ga zdrma od nožnog palca do...do...do....skroz.....
Odma bi zaboravio Ghandija....
Bedak....
Ispričavam mu se ako je ovo sve krivo prevedeno.....
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 00:36

İnşallah došao je do Gandija!

A šta to njemu s 40 ljeta nije jasno? (ova posljednja rečenica: Koliko jedno s drugim idu dužina trajanja ljubavnog zanosa/percepcije i istinska ljubav i srž ljubavi, u to nisam siguran. )

Da li strast i ljubav idu zajedno? Koliko šta traje i sl.?

Je li moguće da mimo strasti on nikad nije ništa više osjećao? On ne zna kakva je razlika?

... oh ... smile
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 01:07

Koliko jedno s drugim idu dužina trajanja ljubavnog zanosa i istinska ljubav i srž ljubavi, u to nisam siguran.

Ovo je vezano za prošlogodišnju "ljubav". Nije istinska. Probao i ostavio... hallo Idemo dalje

Ma.. ... ja njega ništa ne razumijem..daj Jablane, pojednostavi to francuski po turski, pa da svi razumijemo.... Novosti 3 KI - Page 7 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 01:29

Re Alone je napisao/la:
İnşallah došao je do Gandija!

A šta to njemu s 40 ljeta nije jasno? (ova posljednja rečenica: Koliko jedno s drugim idu dužina trajanja ljubavnog zanosa/percepcije i istinska ljubav i srž ljubavi, u to nisam siguran. )

Da li strast i ljubav idu zajedno? Koliko šta traje i sl.?

Je li moguće da mimo strasti on nikad nije ništa više osjećao? On ne zna kakva je razlika?

... oh ... smile

Oh, siroti malčić..on nije kušao .. da strast može trajati duže od ljubavi??? Novosti 3 KI - Page 7 2991427495

Ili misli da ljubav može trajati, iako nema strasti? To može! Sa susjedom!!!
fućka

Svu me je zbunio, a prijevod je točan.....što je najgore!! smile

Velim ja, a da on to nama, jednostavnije... francuski po turski ..ili mi njemu...svejedno...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 09:55

Koga vekje se udril na citanje filozofski knigi od tipot na Gandi za da moze da ja razbere zenata, ljubovta, brakot, eve jas mu predlagam da ja procita Prorokot od Halil Djibran mala knigichka a mnogu poucna, a moze i ja procital zoshto vo Ezel , vujko Ramiz go citashe delot koj e namenet za decata.......togash nema da ima potreba da filozofira - Djibran kazuva "Ljubovta ne dava nishto osven sebe i ne zema nishto osven sebe. Ljubovta nema nishto , nitu taa moze da se ima, bidejki na ljubovta i e dovolna samo ljubov"....... da ne stanam kako nego filozof, no preku glava mi e od negovite matematicki teorii za ljubovta i brakot, ajde tamu neka se opushti i neka ne analizira mnogu.... fućka fućka fućka
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 13:34

Njegovi intervjui me umaraju u posljednje vrijeme. kava

Čovjek pili al' pili, dosadan je brate ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 13:49

hahaha postao je ko Ramiz...samo citati...dolazi li to s godinama?

Nije važno koga i što citira...dobro igleda...čak nisam zapazila brkove [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 14:14

Dok god ja više gledam nego slušam (čitam), sve je OK... yes
Dok tako izgleda, nemam potrebe slušati!!!
Ima ih oko mene dovoljno koje moram, a nisu baš za zagledanje!
Pogotovo u usporedbi sa Muškićem !!!

A on, dok ovako izgleda... mogao bi i pjevati.... dok ... smile
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 18:12

adan je napisao/la:
Dok god ja više gledam nego slušam (čitam), sve je OK... yes
Dok tako izgleda, nemam potrebe slušati!!!
Ima ih oko mene dovoljno koje moram, a nisu baš za zagledanje!
Pogotovo u usporedbi sa Muškićem !!!

A on, dok ovako izgleda... mogao bi i pjevati.... dok ... smile


:kmf7: :kmf7: :kmf7: :kmf7: :kmf7:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 19:43

adan je napisao/la:
Dok god ja više gledam nego slušam (čitam), sve je OK... yes
Dok tako izgleda, nemam potrebe slušati!!!
Ima ih oko mene dovoljno koje moram, a nisu baš za zagledanje!
Pogotovo u usporedbi sa Muškićem !!!

A on, dok ovako izgleda... mogao bi i pjevati.... dok ... smile

Novosti 3 KI - Page 7 2829516366 Tako je!
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Emptypon 07 sij 2013, 20:52

..... Jablana samo Eysan (Cansu) može dobro razdrmati :treees: ...... pa da osjeti i strast i ljubav i koliko šta može trajati .....
..... da ga leptirići odigu od zemlje .... zaboravio bi on sve, citaite, filozofiranje, i Ghandia .......
..... mora da ga je ona spodoba mnogo zamarala ..... morao je mnogo truda uložiti da bar na kratko zagrije tu santu leda
..... to ga je sigurno mnogo trošilo, smaralo, nerviralo, te vidio čovjek da se to ne isplati i onda lijepo vuče
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: