Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 17:17


Dao joj je dovoljno vremena da se " zbroji" , prije objave... čeka već mjesecima..a ona sve gora i gora!! ljut
Tko zna, što je sve poduzimala, pokušavala.
Znamo kako je obljetala oko Rize, Sarpa, Sedef..posjećivala mjesta gdje je on npr. jučer bio.
Sačekivala ga ispred stana, javno plakala.

Što je očekivala?

Mislim da mu je prekipilo i da više ne želi šutiti, a ni dovoditi se u vezu sa njom!
Skoro sam sigurna, i on je bacio oko na taj twiteer .
I sigurno se jako pokajao.

A možda više nije ni slobodan!!!

No dobro, mi smo ostale uz njega i ne zamjeramo mu. Ne ponovilo se!!!

PSssst!! Moram: kako smo je skužile!! Na prvu!!! Novosti 3 KI - Page 29 2836737430
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 17:17

honeybunny je napisao/la:
...i on to još kaže novinarima... sram

...pa nije li joj on sam mogao prikratiti muke davnih dana?????? očale
...toliko su ga puta pitali...a on je šutio...

...ili ju je namjerno mučio???? vidiga


...rekla sam vam ja da je on zločest... safatati

...a mi ga volimo takvog... smile

TOA SE BARA, TOA, TOA, TOA E TOA VISTINSKOTO hallo hallo hallo
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 17:21

A kako on zna da ju to čini depresivnom? Pa zato što zna cijela Turkiye i puno šire kad ona cvili po svim kanalima.....ma da ga ne znam kako voli...gdje joj je dostojanstvo?

Aaaaaa....oplela bi ja njega.......i šišnula.......i vlastoručno britvicom obrijala.....onako fino odozdola (mislim na vrat), preko brade, vilice (četvrtaste, baš kao što imaju muškarčine iz ljubića), obraza, pa iznad usana, obrisala pjenu, stavila mu mokar i topli ručnik da mu koža ostane meka, a dalje bih mu prepustila...........
Vjerovali ili ne ........ne bih skidala (kao što vi ostale bi Novosti 3 KI - Page 29 3840872984 ) već lijepo sredila......, a onda bih samo gledala fućka .
Jesam vas bar malo......inspirirala? safatati

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 17:22

Hahhaaaa.... ne nju ... njega deprimira/ rastužuje!!!!!!

Evo, kaže Combo:

Glede odnosa s Ozge A, Kenan I je rekao: "Objavili smo putem priopćenja za tisak da je naš odnos gotov/završio (da smo prekinuli). Opetovano spominjanje Ozge u vašim pitanjima me rastužuje/deprimira".

Da se ne bi krivo tumačilo, njeno tumačenje: " rastužuje me to što nemate pametnija pitanja i što se ponavljate unatoč tome što smo javno objavili da više nismo zajedno"

U tom smislu deprimiran!!

On je razmažen!!
Najprije 6 mjeseci šuti.
Onda se menađer oglasi sa dvije rečenice, ne baš jako fine i profesionalne.
I sada on to zove priopćenjem za javnost i ne želi više o tome ni slova !!!!

Mala škola turskog: sus !!!!

Hvala Combici!!!!!!

Bravo Bebe! Dosta je bilo pitanja o onojkojajeprošlostineponovilase!!
Ona više nije bitna!! Ni toliko da se spomeneš na nju!!


Zadnja promjena: adan; ned 24 vel 2013, 17:33; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 17:26

Amra je napisao/la:
A kako on zna da ju to čini depresivnom? Pa zato što zna cijela Turkiye i puno šire kad ona cvili po svim kanalima.....ma da ga ne znam kako voli...gdje joj je dostojanstvo?

Aaaaaa....oplela bi ja njega.......i šišnula.......i vlastoručno britvicom obrijala.....onako fino odozdola (mislim na vrat), preko brade, vilice (četvrtaste, baš kao što imaju muškarčine iz ljubića), obraza, pa iznad usana, obrisala pjenu, stavila mu mokar i topli ručnik da mu koža ostane meka, a dalje bih mu prepustila...........
Vjerovali ili ne ........ne bih skidala (kao što vi ostale bi Novosti 3 KI - Page 29 3840872984 ) već lijepo sredila......, a onda bih samo gledala fućka .
Jesam vas bar malo......inspirirala? safatati


Eto, ja jadna mala i nezaštićena sam uvijek za kompromis:

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:10

Vidim, golub je izletio na svjetlo dana, odnosno Kenan je obznanio da više nije sa Ozge.

Je li ovo prvi put da je izjavio takvo što? Nisam baš pratila ova događanja, pa ne znam je li prije progovorio na ovu temu. Kako god, GOTOVO je.

Meni se čini da je on nju na kraju, što bi moja mama rekla, otres'o k'o slinu.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:13

A nemoj Adančice tu fotku.......sad će se sve javiti i Novosti 3 KI - Page 29 1430956612 Novosti 3 KI - Page 29 1430956612 Novosti 3 KI - Page 29 1430956612
I tu mu se baš ne može prigovoriti iako je mlađahan...

A moj prijevod njegove izjave.... sram ...skoro kao što Ingrid priča....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:15

adan je napisao/la:


Kako samo šarmira ovu plavušu!!! Pogledajte samo kako je šarmira i kako se smješka!! To je tako uočljivo!!
Gleda njen mikrofon? Ruke? Procjenjuje krzno?

[You must be registered and logged in to see this link.]

I baš je raspoložen, nasmijan, šarm kipi na sve strane.. a zurica je očaj, opet je narasla...sad će njega Amričak oplesti!!!

I da.....mjerka...mjerka....baš je sav vražji i vidi se da mu je namjera šarmirati....
Netko dok tako čini bi bio Novosti 3 KI - Page 29 4119820998 , a on je baš :amra4:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:16

avalon amelie je napisao/la:
Vidim, golub je izletio na svjetlo dana, odnosno Kenan je obznanio da više nije sa Ozge.

Je li ovo prvi put da je izjavio takvo što? Nisam baš pratila ova događanja, pa ne znam je li prije progovorio na ovu temu. Kako god, GOTOVO je.

Meni se čini da je on nju na kraju, što bi moja mama rekla, otres'o k'o slinu.

Nisi pratila? Ma samo si nas trebala pratiti. Ovdje su ti sve prve vijesti!
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:28

honeybunny je napisao/la:

...reportaža vezana uz Ljepotančićevu zaradu od snimljenih filmova...
...kombinacije svega i svačega...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 18:28

Amra je napisao/la:
Nisi pratila? Ma samo si nas trebala pratiti. Ovdje su ti sve prve vijesti!

Vidim Amra da su uvdje vjesti iz prve ruke. Zato sam tu. Vi ste najbolje informirane cure u cijelom Universumu. Prava uživancija vas je pratiti. Naklon!
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 19:29

honeybunny je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
Ovo je intervju za azerbejdžansku tv

...i emitirat će se slijedeće nedjelje u 17 sati po turskom vremenu, odnosno u 18 sati po hrvatskom...

...ako nađem link...postat ću ga...

...evo i najave za to...

[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 19:53

Jest se Berg uhljebila,baš me zanima bi li jedna realno prosječna serija bila ovako gledana da u njoj nije KI ? Hm... Novosti 3 KI - Page 29 1245697846
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:15

Da serija ovisi o njoj snimanje bi prestalo nakon par epizoda...vidi što se događa s tubom, pnom n..., ne znam kako beren prolazi...prošlo doba gutanja serija...ne prolazi više nešto što nije dobro, dobro osmišleno i nema veliki adut
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:22

[You must be registered and logged in to see this image.]



[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:25

S.N.O.B1 je napisao/la:
Jest se Berg uhljebila,baš me zanima bi li jedna realno prosječna serija bila ovako gledana da u njoj nije KI ? Hm... Novosti 3 KI - Page 29 1245697846

...što bi se reklo...

...Njega je pun ekran!!!! mmmm

...On je taj koji drži sve konce serije u svojim rukama!!!!! :amra5:

...Njega se gleda... fućka


...da je samo ona u pitanju... nene
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:25

The Queen je napisao/la:
Da serija ovisi o njoj snimanje bi prestalo nakon par epizoda...vidi što se događa s tubom, pnom n..., ne znam kako beren prolazi...prošlo doba gutanja serija...ne prolazi više nešto što nije dobro, dobro osmišleno i nema veliki adut

Čudi me da Tubina nije poharala Tursku, da nisu popucali piplmetri, ipak je ona najveća turska zvijezda kava Ni Kerem ni Pinar nisu svemogući nažalost, nakon Ezela im baš i ne ide, iza sebe imaju 2 relativno neuspješna projekta a izgleda da se dobro ne piše ni ovom trećem , žalosno .

Beren se dobro drži za sad, njena nije uspjela bacit s trona Dolinu Vukova ali je konstantno 2 po gledanosti.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:26

...hvala Bes ni... Novosti 3 KI - Page 29 2836737430
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 20:36

Ne znam....ja bih poslije ovog nešto moderno.....nešto životno, a bez tradicije, bez tih opterećujućih običaja, tj dobro ako se provlači kroz radnju jer to je dio Turske ali ja bih nešto što će nas vezati uz TV...nešto gdje ćemo gledati ako ne Istanbul, onda druge dijelove Turske, a ne kulise i samo povremeno scene snimljene u nekom stvarnom krajoliku. Nešto gdje će glumci moći dati maha svom talentu zbog dobrog scenarija......nešto poput Ezela ali ne u smislu priče nego tako opčinjavajuće.
Previše želim?


Zadnja promjena: Amra; ned 24 vel 2013, 21:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 21:10


Teško je nadmašiti Ezela,to više ni ne očekujem.

Naravno Karadayi nije ni približan.
Berg je kao voštana figura, ne znam kako je glumila tamo u Šeherezadi i ima li kod vas kredita.
Ovo je neprolazna ocjena. Toliko, da guši i njega. A kad je dobar , onda je groteskan u toj masi loših.

Sviđa mi se njezin smjeran osmijeh.

Bebe je dobar glumac. Njegovo lice govori 1268848459 riječi. Šteta da mu netko ne može napisati dobar scenarij.
Ipak , sretan je , jer mu se u životu dogodio Ezel. Iako je on još u naponu snage ( nesvjest1 ) , on je čini mi se, svoju ulogu života odradio. Pošteno. I majstorski.

Amra je napisao/la:
Ne znam....ja bih poslije ovog nešto moderno.....nešto životno, a bez tradicije, bez tih opterećujućih običaja, tj dobro ako se provlači kroz radnju jer to je dio Turske ali ja bih nešto što će nas vezati uz TV...nešto gdje ćemo gledati ako ne Istanbul, onda druge dijelove Tuske, a ne kulise i samo povremeno scene snimljene u nekom stvarnom krajoliku. Nešto gdje će glumci moći dati maha svom talentu zbog dobrog scenarija......nešto poput Ezela ali ne u smislu priče nego tako opčinjavajuće.
Previše želim?


Naravno da se može snimiti takva serija. Gdje je bila tradicija u Ezelu ? A ipak je to bila Turska...
Ah, Ezel...

Parafraziram te:


Ne znam... ja bih poslije ovog nešto moderno... nešto živahno, bez zamjene identiteta, bez ubijanja, sa puno osmijeha ... bez brhkova, ali nešto što će nas vezati uz TV...


Bes ni, da..to su slike gdje se dobro vidi kako je mazio pogledom ovu reporterku... baš mu se htjelo!!!


[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 21:12

Citat :
Teško je nadmašiti Ezela,to više ni ne očekujem.
tooo bas tako
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 21:47

Turci su zadnjih godina snimili dosta filmova, modernih filmova sa muškim rolama u kojima vrlo lako mogu zamisliti Bebea i znam da bi ih on donio bolje od glumaca koji su odradili taj posao iako su i oni mahom bili odlični. Šteta što on izgleda prihvaća samo uloge u kojima igra ili pravednike ili kriminalce.

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 23:07

Ja bih ga rado vidjela u nekoj obiteljskoj drami.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 23:16

Tessa je napisao/la:
Ja bih ga rado vidjela u nekoj obiteljskoj drami.

Oženjenog, opet sa djecom?

Je li svi Turci imaju brkove kad s eožene? U tom slučaju- ne!

Ja bi, još dok je mlad, nekakav ljubavni trokut... ona udata ( jedno dijete ne smeta) , upoznaje mladog, naočitog, slobodnog, dobro stojećeg, razočaranog u žene ... njen muž kuži, nastarda u saobraćajki ...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Emptyned 24 vel 2013, 23:25

Adančice......napiši scenarij i pošalji mu......vidim da imaš razrađeno.....

Ja bih ga gledala kao nekog tajkuna, moćnog (to mu tako dobro stoji), pleyboya (bez brkova naravno), neosjetljivog, nezaljubljivog, mijenja žene ko čarape..... :amra4:
......onda nekim slučajem (treba ga smisliti....još nisam stigla) se beznadno zaljubi u neku tvrdoglavku koja bježi od njega, njegove snage, neće ga (a želi ga jel...ko i sve druge), odbija ga...... sram
.....e to bi bilo....još samo da neko smisli zaplet......(ma mogu i to, ovo sam ovako na brzaka zamislila)..... Novosti 3 KI - Page 29 2829516366
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 29 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: