Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...2

Go down 
+17
Laguna
Kenan :)
melodija
ASTERVANDER
kikule81
enny
dolcevita026
Tessa
S.N.O.B1
The Queen
HADI BE
honeybunny
Lutijena
suradnica
Maki
Amra
adan
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 19:03

kikule81 je napisao/la:
Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Tessa, Kike, kakva slučajnost da u 16 milionskom gradu naletite na njih dve bleskasta Nadam se da ste imale još takvih susreta...I da ćete ih podeliti s nama reeee .

Queen, da li možeš da prebaciš naše postove iz teme Ezel-Novosti u novootvorenu o Tuncelu?
Stvarno slučajnost. Da smo barem njega vidjele na tako blizu. cry cry cry





aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 
Jas ne go vidov ni od blisku ni od daleku , no zatoa ja vidov Cansu, Sedef, Kivanc, Sarp, Kerem Catay, Riza, Halit....mnogu akteri vidov........
Kako izgleda Cansu uživo? Jako me zanima. veselje 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 19:57

aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 [/quote]Jas ne go vidov ni od blisku ni od daleku , no zatoa ja vidov Cansu, Sedef, Kivanc, Sarp, Kerem Catay, Riza, Halit....mnogu akteri vidov........[/quote]Kako izgleda Cansu uživo? Jako me zanima. veselje [/quote]
Sve i svašta...2 - Page 31 K4mo eve mene mi bese ista kako sto ja gledam na tv .....
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 20:36

Koliko znam Bebe je prestao pušiti. Osim ako ponovo posle onog događaja od letos nije ponovo počeo.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 20:41

Queen Sve i svašta...2 - Page 31 2784008398 , srce si!

Tessa, Kike sa uživanjem čitam vaše utiske o susretu sa Cansu i Kenanom :nesvjest1:i ostalim poznatim ličnostima Sve i svašta...2 - Page 31 2836737430 .

Kike, da li je slika na kojoj je Cansu tvoja?
[Vrh] Go down
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 21:03

Tessa je napisao/la:
Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Tessa, Kike, kakva slučajnost da u 16 milionskom gradu naletite na njih dve bleskasta Nadam se da ste imale još takvih susreta...I da ćete ih podeliti s nama reeee .

Queen, da li možeš da prebaciš naše postove iz teme Ezel-Novosti u novootvorenu o Tuncelu?
Stvarno slučajnost. Da smo barem njega vidjele na tako blizu. cry cry cry





aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 
Mi mislimo da smo ga vidjele. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Mislim da su djevojke već pisale o tome, odnosno da smo ga vidjele kako puši na svom prozoru. Cijelo vrijeme je bio okrenut leđima tako da mu nismo vidjele lice iliti brke koji bi nam pomogli u idnetifikaciji. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Taj dan je bila utakmica Galatasaray -Bešiktaš, pa pretpostavljamo da je to gledao. Baš nas je mogao pozvati da malo komentiramo utakmicu. :didi7: 
Nakon što je otpušio cigaretu, obukao je sivu sportsku duksu i to je bilo sve što smo vidjele od njega. ljuti ljuti ljuti ljuti ljuti 
Nadam se da ste imale dalekozor.Ja bi se zadovoljila da sam vidjela samo leđa.grli 

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 21:40

Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Tessa, Kike, kakva slučajnost da u 16 milionskom gradu naletite na njih dve bleskasta Nadam se da ste imale još takvih susreta...I da ćete ih podeliti s nama reeee .

Queen, da li možeš da prebaciš naše postove iz teme Ezel-Novosti u novootvorenu o Tuncelu?
Stvarno slučajnost. Da smo barem njega vidjele na tako blizu. cry cry cry




aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 
Mi mislimo da smo ga vidjele. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Mislim da su djevojke već pisale o tome, odnosno da smo ga vidjele kako puši na svom prozoru. Cijelo vrijeme je bio okrenut leđima tako da mu nismo vidjele lice iliti brke koji bi nam pomogli u idnetifikaciji. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Taj dan je bila utakmica Galatasaray -Bešiktaš, pa pretpostavljamo da je to gledao. Baš nas je mogao pozvati da malo komentiramo utakmicu. :didi7: 
Nakon što je otpušio cigaretu, obukao je sivu sportsku duksu i to je bilo sve što smo vidjele od njega. ljuti ljuti ljuti ljuti ljuti 
Nadam se da ste imale dalekozor.Ja bi se zadovoljila da sam vidjela samo leđa.grli 

Učimo iz grešaka. Sljedeći puta nosimo onaj vojni dalekozor. :didi7: 
I ja sam donekle zadovoljna što smo mu vidjele gu..leđa. Svake godine polako napredujemo. Prošle godine smo ga vidjele samo na plakatu, ove smo imale čast vidjeti gu..leđa i auto, a sljedeće ...gdje nam je kraj. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 21:42

melodija je napisao/la:
Koliko znam Bebe je prestao pušiti.  Osim ako ponovo posle onog događaja od letos nije ponovo počeo.
I nas je to zbunilo. On je tu izjavu o prestanku pušenja dao prije nekih godinu dana. Svašta mu se u međuvremenu izdešavalo, tako da osobno vjerujem da je poklekao po tom pitanju. Kako sam i sama pušač, moram priznati da je jako teško riješiti se te napasti.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 21:51

Tessa je napisao/la:
Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Tessa, Kike, kakva slučajnost da u 16 milionskom gradu naletite na njih dve bleskasta Nadam se da ste imale još takvih susreta...I da ćete ih podeliti s nama reeee .

Queen, da li možeš da prebaciš naše postove iz teme Ezel-Novosti u novootvorenu o Tuncelu?
Stvarno slučajnost. Da smo barem njega vidjele na tako blizu. cry cry cry





aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 
Mi mislimo da smo ga vidjele. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Mislim da su djevojke već pisale o tome, odnosno da smo ga vidjele kako puši na svom prozoru. Cijelo vrijeme je bio okrenut leđima tako da mu nismo vidjele lice iliti brke koji bi nam pomogli u idnetifikaciji. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Taj dan je bila utakmica Galatasaray -Bešiktaš, pa pretpostavljamo da je to gledao. Baš nas je mogao pozvati da malo komentiramo utakmicu. :didi7: 
Nakon što je otpušio cigaretu, obukao je sivu sportsku duksu i to je bilo sve što smo vidjele od njega. ljuti ljuti ljuti ljuti ljuti 
Ma kategorički tvrdim da je bio on. Vidjela sam okret koji je izveo kad se od staklene stijene okrenuo prema TV i kad se ponovo okrenuo prema staklenim vratima kako bi pušio....njegove ruke def.....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 22:08

Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Pesimisticna je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Tessa, Kike, kakva slučajnost da u 16 milionskom gradu naletite na njih dve bleskasta Nadam se da ste imale još takvih susreta...I da ćete ih podeliti s nama reeee .

Queen, da li možeš da prebaciš naše postove iz teme Ezel-Novosti u novootvorenu o Tuncelu?
Stvarno slučajnost. Da smo barem njega vidjele na tako blizu. cry cry cry




aaaaaa znaci vidjele ste ga na daleko nesvjest1 
Mi mislimo da smo ga vidjele. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Mislim da su djevojke već pisale o tome, odnosno da smo ga vidjele kako puši na svom prozoru. Cijelo vrijeme je bio okrenut leđima tako da mu nismo vidjele lice iliti brke koji bi nam pomogli u idnetifikaciji. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Taj dan je bila utakmica Galatasaray -Bešiktaš, pa pretpostavljamo da je to gledao. Baš nas je mogao pozvati da malo komentiramo utakmicu. :didi7: 
Nakon što je otpušio cigaretu, obukao je sivu sportsku duksu i to je bilo sve što smo vidjele od njega. ljuti ljuti ljuti ljuti ljuti 
Ma kategorički tvrdim da je bio on. Vidjela sam okret koji je izveo kad se od staklene stijene okrenuo prema TV i kad se ponovo okrenuo prema staklenim vratima kako bi pušio....njegove ruke def.....
I ja mislim da je on, naš Bebe. :amra4: 
Sljedeći puta uz dalekozor nosimo i mandolinu, može? sram 
[Vrh] Go down
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyčet 03 lis 2013, 22:09

Drugi put ponesite teleskop i naizmjence držite stražu.
Za mene je bolje da se ne nađem u situaciji da sam blizu njega.
Ja vjerojatno nebi ni spavala nego bi buljila kroz prozor ako bi imala pogled na njegov stan.

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptypet 04 lis 2013, 20:03

A samo da znate, ja sam lijepo pitala da uz peglu, fen i ostale rekvizite ponesem i dalekozor pa su mi gracije rekle da ne treba!ljut 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 00:25

Amra je napisao/la:
A samo da znate, ja sam lijepo pitala da uz peglu, fen i ostale rekvizite ponesem i dalekozor pa su mi gracije rekle da ne treba!ljut 
Ne sjećam se tog pitanja? fućka 
Eto, sljedeći puta ponesi pa će ti kufer biti 25 kg. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 00:39

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
A samo da znate, ja sam lijepo pitala da uz peglu, fen i ostale rekvizite ponesem i dalekozor pa su mi gracije rekle da ne treba!ljut 
Ne sjećam se tog pitanja? fućka 
Eto, sljedeći puta ponesi pa će ti kufer biti 25 kg. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Jesam, pitala sam na pp. Jesi mi ti Adančice odgovorila da ne treba?
Nema veze.
Sljedeći put nema pegle, nema fena, nema 5 hlača i 20 majci, kišobran, čitava apoteka, dve jakne i vesta....ništa.....nosi se dvoje traperica, 5 majca, vesta, tenisice, sandale, malo šminke, osnovni lijekovi i putovnica....10 kg uvrh glave. S dalekozorom 11 kg. Bit ću pametnija i praktičnija. Još ćete vi stvari kod mene staviti u kufer kad se vraćamo.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 00:53

Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
A samo da znate, ja sam lijepo pitala da uz peglu, fen i ostale rekvizite ponesem i dalekozor pa su mi gracije rekle da ne treba!ljut 
Ne sjećam se tog pitanja? fućka 
Eto, sljedeći puta ponesi pa će ti kufer biti 25 kg. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
Jesam, pitala sam na pp. Jesi mi ti Adančice odgovorila da ne treba?
Nema veze.
Sljedeći put nema pegle, nema fena, nema 5 hlača i 20 majci, kišobran, čitava apoteka, dve jakne i vesta....ništa.....nosi se dvoje traperica, 5 majca, vesta, tenisice, sandale, malo šminke, osnovni lijekovi i putovnica....10 kg uvrh glave. S dalekozorom 11 kg. Bit ću pametnija i praktičnija. Još ćete vi stvari kod mene staviti u kufer kad se vraćamo.
Baš me zanima hoćeš se držati dogovorene gramaže. Bilježim post u svoju arhivu. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 02:23

Što sam znala, sve sam zaboravila.. kad smo kod pegle, ja imam jednu viška ... Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366  .. i torbu ...

A tamo.. kad smo ga tako blizu , a tako daleko vidjele... zaista nam nije trebao dalekozor.

Prije nešto iz Amričkove apoteke ...nesvjest1 .. da , po ruci, sa leđa, to čudno držanje je doista teško ne vidjeti ...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 09:11

adan je napisao/la:
Što sam znala, sve sam zaboravila.. kad smo kod pegle, ja imam jednu viška ... Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366  .. i torbu ...

A tamo.. kad smo ga tako blizu , a tako daleko vidjele... zaista nam nije trebao dalekozor.
0
Prije nešto iz Amričkove apoteke ...nesvjest1 .. da , po ruci, sa leđa, to čudno držanje je doista teško ne vidjeti ...
K vragu, a opet....bar ćete me po nečemu pamtiti pa neka je to i višak prtljage.
Gledajte to ovako (maštajte)......dok je pušio, možda je i on nas gledao (nema veze što je bio mrak...mašta može svašta). Zar nije gledao van dok se cigareta žarila?
I tako smo mu od onih faca jedino mi mogle zapeti za oko kao neuobičajena ekipa koja se izdvaja zar ne?
Jedino ako nije gledao u daljinu, svjetla Azije......
U tom Istanbulu čista romantika....ljuti 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 21:01

Dok vas čitam moj mozak lista slike kroz vaše poglede...koliko su slike zanimljve toliko su mi vaši kometrai važniji kava
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:15

suradnica je napisao/la:
Dok vas čitam moj mozak lista slike kroz vaše poglede...koliko su slike zanimljve toliko su mi vaši kometrai važniji kava
Suradnice, lepo si rekla. I ja se pronalazim u tvom komentaru.

Devojke , samo napred reeee Prelepi su i veoma životpisni komentari jer dotiču različite sfere a ne samo šturi opis putovanja : od frajera u avionu, uređivanja apartmana, žuljeva, apoteke Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366  dalekozora.... Komentara o silueti na prozoru kenan 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:38

Maki je napisao/la:

Devojke , samo napred reeee Prelepi su i veoma životpisni komentari jer dotiču različite sfere a ne samo šturi opis putovanja : od frajera u avionu, uređivanja apartmana, žuljeva, apoteke Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366  dalekozora.... Komentara o silueti na prozoru  kenan 

Kad već spominješ siluetu ..onako odokativno .. koja je to "mrcina" od čovjeka !!

Obučen sav u crno , kratki rukav zahvaljujući kojem smo i vidjele tu ruku čudnog držanja ... crna kosa ... crn čovjek .. nesvjest1

Ili ono, kad u sunčano, subotnje jutro prođemo ispod njegovih prozora i ja sasvim sigurna kažem: znate što , on je gore , u stanu . 100 % . Znam . Možda se baš sad tušira .... oblizuje  

A onda , za 10 minuta, auto izvade iz garaže i postave ga u dvorištu za polazak .... čekaju ga .. možda, dok se istušira ... nesvjest1
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:45

Da. Baš je bila zapela s tim tuširanjem. Došlo mi je da idem gore provjeriti...Sve i svašta...2 - Page 31 2991427495 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:49

Sama ?? Nema šanse, jedno od pravila je bilo: nema razdvajanja !!! nene 
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:51

Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Eto ga sad nesvjest1  tuširanje Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 Nabacila sam osmeh od 8ice do 8ice....Zamislila scenu iz filma Dragon trap...

Kakva intuicija! Žap mi što je Amrino proveravanje bilo samo "zamalo"... nesvjest1 Sad mi palo na pamet nesvjest1  već sam se onesvestila nesvjest1  Šta bi bilo da se umesto auto pojavio ON nesvjest1


Zadnja promjena: Maki; ned 06 lis 2013, 00:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptysub 05 lis 2013, 23:56

Adan je napisao/la:
Kad već spominješ siluetu ..onako odokativno .. koja je to "mrcina" od čovjeka !!

Obučen sav u crno , kratki rukav zahvaljujući kojem smo i vidjele tu ruku čudnog držanja ... crna kosa ... crn čovjek ..
Šta misliš pod ovim boldanim?

U scenama Ezela u Istiklalu...Na Tuncelovoj sahrani.... u velikoj masi ljudi ON je tako uočljiv. oblizuje  Ne samo da privlači poglede već mislim i da je mnogo višlji od 1,90. Kao jablan


[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyned 06 lis 2013, 00:14

Maki je napisao/la:
Adan je napisao/la:
Kad već spominješ siluetu ..onako odokativno .. koja je to "mrcina" od čovjeka !!

Obučen sav u crno , kratki rukav zahvaljujući kojem smo i vidjele tu ruku čudnog držanja ... crna kosa ... crn čovjek ..
Šta misliš pod ovim boldanim?

U scenama Ezela u Istiklalu...Na Tuncelovoj sahrani.... u velikoj masi ljudi ON je tako uočljiv. oblizuje  Ne samo da privlači poglede već mislim i da je mnogo višlji od 1,90. Kao jablan


Ne mora biti da je viši. Turci su jako nizak narod, tako da on uvijek strši. Sve i svašta...2 - Page 31 2829516366 
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Emptyned 06 lis 2013, 00:26

Jao, znate sta..da sam ja bila na vasem mestu, slikala bih ga pa makar mi to bilo poslednje..jednom se zivi.. smile 
Sakrila bih se iza nekog drveta, ma i ne treba mi drvo.. i skljocala do iznemoglosti.. sta mi moze.. ? Moze samo da sidje dole..a onda jos bolje fotke.. :amra5: :didi7: 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta...2 - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...2   Sve i svašta...2 - Page 31 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...2
[Vrh] 
Stranica 31 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: