Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 6 KI

Go down 
+14
Pesimisticna
Lutijena
dianakara1970
honeybunny
melodija
bes ni
kikule81
S.N.O.B1
ASTERVANDER
Maki
Tessa
Amra
Kenan :)
adan
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptypon 05 kol 2013, 23:46

Ne bih rekla da je ona tip jadnenebile koja bi se nakon raskida osvrtala za njim. Zato se ova poruka može (ali naravno i ne mora) interpretirati tako.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptypon 05 kol 2013, 23:51

...tko zna što joj se dogodilo...
...možda je stala u baru...
...možda ju je ugrizla mačka...

...ne pratim je...
...nije bitna...
...povremeno iskoči s nečim...i to je to...
...danas prevladava mačak u kavezu...

...a da je s njim...
...to joj ne bi bilo smiješno...

...ja nisam s njim...i opet mi nije smiješno...ljut 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptypon 05 kol 2013, 23:53

Mi možemo samo nagađati. Nemamo pojma jesu li skupa ili ne. Vrijeme će pokazati.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 00:31

... da su skupa, normalna devojka se ne bi tako bezobrazno i nekulturno ponašala kao ova razvrata KK

... ma ona mi je najmanje bitna, ako su i skupa neće još zadugo, dobiće ona brzo šut kartu kao i prethodna vuče 

.... ja brinem za Bebea, kako li mu je sada ...... želim mu sve najbolje, naša :amra5: ljubi
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 00:40

melodija je napisao/la:
... da su skupa, normalna devojka se ne bi tako bezobrazno i nekulturno ponašala kao ova razvrata KK

... ma ona mi je najmanje bitna, ako su i skupa neće još zadugo, dobiće ona brzo šut kartu kao i prethodna vuče 

.... ja brinem za Bebea, kako li mu je sada ...... želim mu sve najbolje, naša :amra5: ljubi

Iskreno, da je normalna ne bi postala tu sliku bili oni skupa ili ne. barem iz poštovanja. Iako, možda nije ništa loše mislila. Možda je vodila mačku negdje u toj kutiji pa ju uslikala bez da je razmišljala. Ma tko će ju znati.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 06:45


Ništa ...

Nadala sam se, bes ni će nešto objaviti , ali nema ...

Usput, naišla na ovo . Što je ovo nama promaklo 3.8. ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 07:08

Tessa je napisao/la:
melodija je napisao/la:
... da su skupa, normalna devojka se ne bi tako bezobrazno i nekulturno ponašala kao ova razvrata KK

... ma ona mi je najmanje bitna, ako su i skupa neće još zadugo, dobiće ona brzo šut kartu kao i prethodna vuče 

.... ja brinem za Bebea, kako li mu je sada ...... želim mu sve najbolje, naša :amra5: ljubi

Iskreno, da je normalna ne bi postala tu sliku bili oni skupa ili ne. barem iz poštovanja. Iako, možda nije ništa loše mislila. Možda je vodila mačku negdje u toj kutiji pa ju uslikala bez da je razmišljala. Ma tko će ju znati.

..... moe mislenje e deka od pocit kon nego vcera trebase da se vozdrzi od postavuvanje na sliki i od komentiranje, znaci ona i da nemala losa namera sepak so mackata vo kafezot na nekoj nacin ja ismea celata situacija, voopsto ne razmisluva, premngu e detinesta, saka da se napravi interesna, a voopsto ne e....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:14

adan je napisao/la:

Ništa ...

Nadala sam se, bes ni će nešto objaviti , ali nema ...

Usput, naišla na ovo . Što je ovo nama promaklo 3.8. ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zar to nisu ona stara pisanja o studentici Merve? Možda opet stari članak s novim datumom?
Ako sam dobro shvatila novinari su ih uhvatili zajedno, ali na molbu K. nisu objavili fotke. Tako nekako.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:15

Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:

Ništa ...

Nadala sam se, bes ni će nešto objaviti , ali nema ...

Usput, naišla na ovo . Što je ovo nama promaklo 3.8. ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zar to nisu ona stara pisanja o studentici Merve? Možda opet stari članak s novim datumom?
Ako sam dobro shvatila novinari su ih uhvatili zajedno, ali na molbu K. nisu objavili fotke. Tako nekako.

A sto bilo toa, ne sum vo tek :)
[Vrh] Go down
dianakara1970
Ezelovac
Ezelovac
dianakara1970


Broj postova : 72
Join date : 29.03.2013
Age : 51

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:20

Good morning. What is this article?
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:32

I not understand someone was released?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:39

bes ni je napisao/la:
I not understand someone was released?

[You must be registered and logged in to see this link.]

I don't understand either. It seems to be a resume of the whole operation. What concerns me most is that they the actors were followed for several months.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 09:42

kikule81 je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:

Ništa ...

Nadala sam se, bes ni će nešto objaviti , ali nema ...

Usput, naišla na ovo . Što je ovo nama promaklo 3.8. ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zar to nisu ona stara pisanja o studentici Merve? Možda opet stari članak s novim datumom?
Ako sam dobro shvatila novinari su ih uhvatili zajedno, ali na molbu K. nisu objavili fotke. Tako nekako.

A sto bilo toa, ne sum vo tek :)

Još dok je snimao Ezela, u novinama se pisalo da hoda sa studenticom Merve. Međutim, nikada nismo vidjeli niti jednu sliku. Ako sam dobro shvatila, novinari su ih ipak uhvatili, ali ipak nisu objavili sliku. Moguće da sam i nešto krivo shvatila.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 10:55

kikule81 je napisao/la:
..... moe mislenje e deka od pocit kon nego vcera trebase da se vozdrzi od postavuvanje na sliki i od komentiranje, znaci  ona i da nemala losa namera sepak so mackata vo kafezot na nekoj nacin ja ismea celata situacija, voopsto ne razmisluva, premngu e detinesta, saka da se napravi interesna, a voopsto ne e....


Ne samo to, ona i komunicira sa ( pretpostavljam ) fanovima .
Sad mu je i glasnogovornica... :didi7: 

Netko se brine i pita jesu li menađer ili neki pomoćnik pomogli Bebeu... ( grubo prevedeno)

KK kaze: nema problema, ne brinite, sve je pod kontrolom , velike su mogućnosti!

Molim , ako moj GT loše prevodi, ispravite me.

A njenu glupost , počevši od mačke u kavezu do upuštanja u komentiranje, više ništa ne može ispraviti!

Nije jadnanebila 2 , već jadnanebila na kvadrat !!

Nitko, ali baš nitko, ni brat, ni menađer, ni dobar prijatelj nigdje ništa ne komentiraju. U ovom trenutku, to je možda i najbolja odluka, jer se nikad ne zna, a mi ne znamo sa kako teškom optužbom se Bebe suočio !
Nekad je dobro i šutiti!

Našla se Kubra Kucuk ! Bez obzira što ona njemu jeste . ljut 

U činjenici da još nema vijesti, vidim loš znak !
Već je 11 sati.
Ako su mu išta pokušali i mogli pomoći izvana, to je urgencija da se ispita među prvima.
Imaju skužu i u bolesti.

Očigledno je da nisu.

Ili jesu, pa .... to ni ne želim pomisliti .

Bebe, kako god, ne daj se !
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 10:57

Kako na nejze da i odgovara celava situacija za sebe promocija..... ne znam sto i treba ova...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 10:59

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
..... moe mislenje e deka od pocit kon nego vcera trebase da se vozdrzi od postavuvanje na sliki i od komentiranje, znaci  ona i da nemala losa namera sepak so mackata vo kafezot na nekoj nacin ja ismea celata situacija, voopsto ne razmisluva, premngu e detinesta, saka da se napravi interesna, a voopsto ne e....


Ne samo to, ona i komunicira sa ( pretpostavljam ) fanovima .
Sad mu je i glasnogovornica... :didi7: 

Netko se brine i pita jesu li menađer ili neki pomoćnik pomogli Bebeu... ( grubo prevedeno)

KK kaze: nema problema, ne brinite, sve je pod kontrolom , velike su mogućnosti!

Molim , ako moj GT loše prevodi, ispravite me.

A njenu glupost , počevši od mačke u kavezu do upuštanja u komentiranje, više ništa ne može ispraviti!

Nije jadnanebila 2 , već jadnanebila na kvadrat !!

Nitko, ali baš nitko, ni brat, ni menađer, ni dobar prijatelj nigdje ništa ne komentiraju. U ovom trenutku, to je možda i najbolja odluka, jer se nikad ne zna, a mi ne znamo sa kako teškom optužbom se Bebe suočio !
Nekad je dobro i šutiti!

Našla se Kubra Kucuk ! Bez obzira što ona njemu jeste . ljut 

U činjenici da još nema vijesti, vidim loš znak !
Već je 11 sati.
Ako su mu išta pokušali i mogli pomoći izvana, to je urgencija da se ispita među prvima.
Imaju skužu i u bolesti.

Očigledno je da nisu.

Ili jesu, pa .... to ni ne želim pomisliti .

Bebe, kako god, ne daj se !

Novosti 6 KI - Page 14 2836737430 Novosti 6 KI - Page 14 2836737430 Novosti 6 KI - Page 14 2836737430  i ovoj pat telepatski povrzani, istoto go gledav, go slikav, go mislev....Novosti 6 KI - Page 14 2784008398 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:06



U činjenici da još nema vijesti, vidim loš znak !
Već je 11 sati.
Ako su mu išta pokušali i mogli pomoći izvana, to je urgencija da se ispita među prvima.
Imaju skužu i u bolesti.

Očigledno je da nisu.

Ili jesu, pa .... to ni ne želim pomisliti .

Bebe, kako god, ne daj se ![/quote]


Mislam dodeka ne zavrsi ispituvanjeto na site, ne smeat da davaat nikakvi informacii, nemojte da mislite deka e nesto loso, jas veruvam deka e cist i toa ne samo on, tuku i site ostanati, istrazniot organ mora da izleze so soopstenie otkako ke zavrsi ispituvanjeto, sepak se raboti za javni licnosti koi imaat ugled vo opstestvoto i se necii idoli.....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:09

kikule81 je napisao/la:
adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
..... moe mislenje e deka od pocit kon nego vcera trebase da se vozdrzi od postavuvanje na sliki i od komentiranje, znaci  ona i da nemala losa namera sepak so mackata vo kafezot na nekoj nacin ja ismea celata situacija, voopsto ne razmisluva, premngu e detinesta, saka da se napravi interesna, a voopsto ne e....


Ne samo to, ona i komunicira sa ( pretpostavljam ) fanovima .
Sad mu je i glasnogovornica... :didi7: 

Netko se brine i pita jesu li menađer ili neki pomoćnik pomogli Bebeu... ( grubo prevedeno)

KK kaze: nema problema, ne brinite, sve je pod kontrolom , velike su mogućnosti!

Molim , ako moj GT loše prevodi, ispravite me.

A njenu glupost , počevši od mačke u kavezu do upuštanja u komentiranje, više ništa ne može ispraviti!

Nije jadnanebila 2 , već jadnanebila na kvadrat !!

Nitko, ali baš nitko, ni brat, ni menađer, ni dobar prijatelj nigdje ništa ne komentiraju. U ovom trenutku, to je možda i najbolja odluka, jer se nikad ne zna, a mi ne znamo sa kako teškom optužbom se Bebe suočio !
Nekad je dobro i šutiti!

Našla se Kubra Kucuk ! Bez obzira što ona njemu jeste . ljut 

U činjenici da još nema vijesti, vidim loš znak !
Već je 11 sati.
Ako su mu išta pokušali i mogli pomoći izvana, to je urgencija da se ispita među prvima.
Imaju skužu i u bolesti.

Očigledno je da nisu.

Ili jesu, pa .... to ni ne želim pomisliti .

Bebe, kako god, ne daj se !

Novosti 6 KI - Page 14 2836737430 Novosti 6 KI - Page 14 2836737430 Novosti 6 KI - Page 14 2836737430  i ovoj pat telepatski povrzani, istoto go gledav, go slikav, go mislev....Novosti 6 KI - Page 14 2784008398 


One can understand the fans, in fact she is the only one who is now in the online ... others stopped to appearing in the network ... here and write it ....
I found an article, three things that are afraid Celebrity ... answer Kenan - Fame, wealth and lust

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:11

kikule81 je napisao/la:


U činjenici da još nema vijesti, vidim loš znak !
Već je 11 sati.
Ako su mu išta pokušali i mogli pomoći izvana, to je urgencija da se ispita među prvima.
Imaju skužu i u bolesti.

Očigledno je da nisu.

Ili jesu, pa .... to ni ne želim pomisliti .

Bebe, kako god, ne daj se !


Mislam dodeka ne zavrsi ispituvanjeto na site, ne smeat da davaat nikakvi informacii, nemojte da mislite deka e nesto loso, jas veruvam deka e cist i toa ne samo on, tuku i site ostanati, istrazniot organ mora da izleze so soopstenie otkako ke zavrsi ispituvanjeto, sepak se raboti za javni licnosti koi imaat ugled vo opstestvoto i se necii idoli.....

and me this  silence  do not like
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:46

[quote="bes ni"]
kikule81 je napisao/la:


One can understand the fans, in fact she is the only one who is now in the online ... others stopped to appearing in the network ... here and write it ...

It's not problem in fans, problem is in fact, that just and only she is one who talk about it ...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:48

adan je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:


One can understand the fans, in fact she is the only one who is now in the online ... others stopped to appearing in the network ... here and write it ...

It's not problem in fans, problem is in fact, that just and only she is one who talk about it ...

Novosti 6 KI - Page 14 2836737430 
[Vrh] Go down
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 11:51

Ja sam sve više sigurna da je ovo odgovor vlasti na prosvjede u parku. Tada im nisu mogli ništa, a sad će ih zbuksat na dan dva i pustiti jer neće imati nikakvih dokaza.

Možda on i zapali koju, ali nešto žešće sigurno nije u pitanju.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 12:00

Pesimisticna je napisao/la:
Ja sam sve više sigurna da je ovo odgovor vlasti na prosvjede u parku. Tada im nisu mogli ništa, a sad će ih zbuksat na dan dva i pustiti jer neće imati nikakvih dokaza.

Možda on i zapali koju, ali nešto žešće sigurno nije u pitanju.

And if the evidence will be sram  ... why it takes so long?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 12:01

Pesimisticna je napisao/la:
Ja sam sve više sigurna da je ovo odgovor vlasti na prosvjede u parku. Tada im nisu mogli ništa, a sad će ih zbuksat na dan dva i pustiti jer neće imati nikakvih dokaza.

Možda on i zapali koju, ali nešto žešće sigurno nije u pitanju.


Volim kad su pesimustični optimistični !!!

Ja sam uvjerena, pustit će uh sve ... za tri dana, opet će biti zamimljivije s kim se điđimiđikaju ..

Bes ni , is too much arrested ...

Edit:

Snobiću, slažem se, ali postoji i mogućnost da ih otpuste sve odjednom ... sigurno su u zakonskim okvirima, pa ne žure.

Niti jedan PR se nije oglasio, ničiji .. znači da se ništa ne zna ..


Zadnja promjena: adan; uto 06 kol 2013, 12:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Emptyuto 06 kol 2013, 12:02

Zašto onda nisu pušteni ? Meni ovo ne miriše na dobro a vi kako hoćete.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 6 KI - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 6 KI
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: