Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 7 KI

Go down 
+20
sambth
biljanap
dolcevita026
avalon amelie
The Queen
Snupika
Laguna
Re Alone
Tessa
samani
melodija
Maki
honeybunny
ASTERVANDER
bes ni
Kenan :)
S.N.O.B1
adan
Amra
kikule81
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptysri 30 lis 2013, 20:11

Nema sta..danas mi je tako poseban..srecan dan..zivot je tako lep kad imas nekoga ko te svakodnevno uveseljava Novosti 7 KI - Page 26 2991427495 :ree2: 
Krofnica moja nebo 
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptysri 30 lis 2013, 20:39

Bebe je pravi veseljak, voli on to, duša naša.

Imam osećaj da su drugi oko njega sretni što je on među njma i još takav veseo. Ulepša mi dan.

Bravo za Jablana Novosti 7 KI - Page 26 2784008398

Hvala Kike za video, ona sve pronađe, a mi se zabavljamo vesela 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptysri 30 lis 2013, 21:32

Joj, a meni je nekak već dosadan....svadbe, znoj (to može biti sexy ali ovo je ipak previše), bezvezne ženske, dosadni projekti, čašica više i koja :kikiriki: ... da se ponovim: ama o adam nerde?
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 00:30


...meni je on na tim snimkama strašno čudan...
...ne znam zašto...

...znamo da se preznojava...
...znamo da voli zaplesati...
...znamo da voli popiti...
...a znamo i da voli biti u centru pažnje...

....sve je to vidljivo i ovdje...

...ali on mi je i dalje nekako drukčiji...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 08:17

Meni se uopće na tim snimkama ne sviđa,poprima mi neku drugu dimenziju koja uopće nema veze sa njegovanim gospodinom.Čak ih nisam niti odgledala do kraja jer me sram same sebe što mislim o njemu dok gledam Ezela a što mislim dok ga vidim ovako svadbarski raspoloženog.
Ma za sve je kriva frizura,krivi su brkovi iiiii...
Kenan=Ezel
KiP=muškarac,frajerčina
ii nema dalje...yok
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 18:26

Zene..pa sta vam je? cry 
Kad ga nema, lose..kad ga ima, kad je veseo, srecan, vama opet ne valja..
Pa pogledajte kako je opusten, srecan..a i ko ne bi bio na njegovom mestu.. mmmm 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 18:45

Kenan :) je napisao/la:
Zene..pa sta vam je? cry 
Kad ga nema, lose..kad ga ima, kad je veseo, srecan, vama opet ne valja..
Pa pogledajte kako je opusten, srecan..a i ko ne bi bio na njegovom mestu.. mmmm 
Meni je osobno jako simpatičan i smiješan na toj snimci. Ne mogu reći da me oborio izgledom. Imao je on puno boljih izdanja, ali me oduševljava koliko je on ustvari jednostavan čovjek.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 18:48

Tessa je napisao/la:
Kenan :) je napisao/la:
Zene..pa sta vam je? cry 
Kad ga nema, lose..kad ga ima, kad je veseo, srecan, vama opet ne valja..
Pa pogledajte kako je opusten, srecan..a i ko ne bi bio na njegovom mestu.. mmmm 
Meni je osobno jako simpatičan i smiješan na toj snimci. Ne mogu reći da me oborio izgledom. Imao je on puno boljih izdanja, ali me oduševljava koliko je on ustvari jednostavan čovjek.
grli Novosti 7 KI - Page 26 2784008398  i mene mi e mnogu simpa :didi8: :didi8:  samo da si nosi dolna maica, nema na kosulata da ima fleki od pot , no se na se bas e sladok:)
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 19:04

Ali kad opet pogledate ovu sliku sa svadbe...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...shvatite da je neodoljiv..mmmm 
Veseljak nas lepi..
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:09

honeybunny je napisao/la:

...meni je on na tim snimkama strašno čudan...
...ne znam zašto...

...znamo da se preznojava...
...znamo da voli zaplesati...
...znamo da voli popiti...
...a znamo i da voli biti u centru pažnje...

....sve je to vidljivo i ovdje...

...ali on mi je i dalje nekako drukčiji...
suradnica je napisao/la:
Meni se uopće na tim snimkama ne sviđa,poprima mi neku drugu dimenziju koja uopće nema veze sa njegovanim gospodinom.Čak ih nisam niti odgledala do kraja jer me sram same sebe što mislim o njemu dok gledam Ezela a što mislim dok ga vidim ovako svadbarski raspoloženog.
Ma za sve je kriva frizura,krivi su brkovi iiiii...
Kenan=Ezel
KiP=muškarac,frajerčina
ii nema dalje...yok
Meni se čini kao da on na toj proslavi nije svoj. Kao da je drogiran i plaćen da podiže atmosferu, da glumi veselje... kao medved kojeg vode od sela do sela da pokaže akrobacije...
Definitivno ne mogu da svarim brkove, zulufe i frizuru; izgled dobrostojećeg čikice u 50-im godinama... Ja ga i dalje gledam kao Ezela i kao takav je za mene i dalje harizmatičan... i dalje se nadam njegovom lepšem izdanju, povratku sebi samom i izgledu iz 2009-2011 nesvjest1 .
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:18

Maki je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:

...meni je on na tim snimkama strašno čudan...
...ne znam zašto...

...znamo da se preznojava...
...znamo da voli zaplesati...
...znamo da voli popiti...
...a znamo i da voli biti u centru pažnje...

....sve je to vidljivo i ovdje...

...ali on mi je i dalje nekako drukčiji...
suradnica je napisao/la:
Meni se uopće na tim snimkama ne sviđa,poprima mi neku drugu dimenziju koja uopće nema veze sa njegovanim gospodinom.Čak ih nisam niti odgledala do kraja jer me sram same sebe što mislim o njemu dok gledam Ezela a što mislim dok ga vidim ovako svadbarski raspoloženog.
Ma za sve je kriva frizura,krivi su brkovi iiiii...
Kenan=Ezel
KiP=muškarac,frajerčina
ii nema dalje...yok
Meni se čini kao da on na toj proslavi nije svoj. Kao da je drogiran i plaćen da podiže atmosferu, da glumi veselje... kao medved kojeg vode od sela do sela da pokaže akrobacije...
Definitivno ne mogu da svarim brkove, zulufe i frizuru; izgled dobrostojećeg čikice u 50-im godinama... Ja ga i dalje gledam kao Ezela i kao takav je za mene i dalje harizmatičan... i dalje se nadam njegovom lepšem izdanju, povratku sebi samom i izgledu iz 2009-2011 nesvjest1 .
Znaci Ezel look nikogas povekje nema da ima, prvo zatoa shto se godini vo prasanje, znaci sekoj od nas koga ke se poglene na fotografija od pred 4-5 godini izgleda postaro, taka e i so nego, ne moze da e vecno mlad, ne moze da e vecno Ezel, vtoro nacinot na zivot go iznemostuva, snimanje do docna, stanuvanje rano, pushenje pienje, toa dopolnitelno go staree i ja ubiva svezinata vo negovoto lice. No, mene iskreno mi se dopagja, seuste se mislam deka on kolku e postar, tolku e po seksi.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:25

Da li neko razume u kom kontekstu se pojavljuje Kenan?

[You must be registered and logged in to see this link.]


Kike, ne mislim ja na bore, ispijenu facu, podočnjake, već na celokupan stajling i auru koju je negde izgubio...Pa ima tek 39!!! Sa 20-30 je izgledao nedoraslo...Onda je postao lepi labud i ... umesto da napreduje, sagoreo, izbledeo... I meni je strašno žao što je to dozvolio. Zbog mene vidiga ako ne zbog sebe. Ne mogu sliniti nad njegovim novim projektima i novim slikama :aha4: ... Eto, najiskrenije place

Kike, o ovome pričam 15.01.2012.

[You must be registered and logged in to see this image.]

01.3.2012.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Maki; čet 31 lis 2013, 20:43; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:33

Maki je napisao/la:
Da li neko razume u kom kontekstu se pojavljuje Kenan?

[You must be registered and logged in to see this link.]


Kike, ne mislim ja na bore, ispijenu facu, podočnjake, već na celokupan stajling i auru koju je negde izgubio...Pa ima tek 39!!!
no toa e negov izbor, nie mozeme da kazuvame shto sakame, megjutoa toa e on, on smeta deka taka treba da izgleda i si se dopagja takov i toa za mene e OK, vprocem mene me interesiraat negovite profesionalni angazmani, ne se smetam sebe si za moden kriticar za da go komentiram negoviot stajling, jas se oblekuvam kako mene mi e najudobno i mozebi na nekoj ne mu se dopagja, no ako jas si se dopagjam ne mi e gajle, a i sum samokriticna pa znam sto mi stoi a shto ne, no toa sum jas ....i uste ednas ke kazam mene mi se dopagja, bas mi e OK. Ova e moe mislenje, ne sakam da pomislite deka sakam da nametnam nekoj moj stav, no jas taka razmisluvam....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:41

Kike, slažem se s tobom. Ipak je stariji koju godinicu nego iz ere Ezela i normalno je da stari. Uostalom, mislim da ga ne treba konstantno uspoređivati s tom fazom, iako se slažem da je tada najbolje izgledao. Ja ga ne bih tako lako otpisala. Kako kaže Adan, da se obrije, narihta ezelovsku fizuru, i eto nam opet njuškice u svojem punom sjaju. :ree2: 

Što se tiče snimke, meni osobno ne izgleda neobično. Štoviše, vidjele smo ga u takvom izdanju puno puta. Vrlo je očito da voli plesati taj ples pa neka uživa. Meni se ne čini niti drogiran niti mislim da je nešto previše pod utjecajem alkohola. Ali, to je samo moj dojam.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:45

Maki je napisao/la:
Da li neko razume u kom kontekstu se pojavljuje Kenan?

[You must be registered and logged in to see this link.]


Kike, ne mislim ja na bore, ispijenu facu, podočnjake, već na celokupan stajling i auru koju je negde izgubio...Pa ima tek 39!!! Sa 20-30 je izgledao nedoraslo...Onda je postao lepi labud i ... umesto da napreduje, sagoreo, izbledeo... I meni je strašno žao što je to dozvolio. Zbog mene vidiga ako ne zbog sebe. Ne mogu sliniti nad njegovim novim projektima i novim slikama :aha4: ... Eto, najiskrenije place

Kike, o ovome pričam 15.01.2011.

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

01.3.2011.

[img][You must be registered and logged in to see this link.]
Ako sam dobro shvatila GT prijevod, Kenan će nam sudjelovati u kampanji protiv droga koja će biti pod pokroviteljstvom Ministarsva zdravstva.

Ove dvije slike baš lijepo pokazuju da se radi koliko na njegov izgled utječu ti brkovi i frizura.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 20:45

Tessa je napisao/la:
Kike, slažem se s tobom. Ipak je stariji koju godinicu nego iz ere Ezela i normalno je da stari. Uostalom, mislim da ga ne treba konstantno uspoređivati s tom fazom, iako se slažem da je tada najbolje izgledao. Ja ga ne bih tako lako otpisala. Kako kaže Adan, da se obrije, narihta ezelovsku fizuru, i eto nam opet njuškice u svojem punom sjaju. :ree2: 

Što se tiče snimke, meni osobno ne izgleda neobično. Štoviše, vidjele smo ga u takvom izdanju puno puta. Vrlo je očito da voli plesati taj ples pa neka uživa. Meni se ne čini niti drogiran niti  mislim da je  nešto previše pod utjecajem alkohola. Ali, to je samo moj dojam.
Vo se se soglasuvam, bukvalno vo se....Novosti 7 KI - Page 26 2784008398 
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 21:07

...slažem se da su ga frizurica (koja meni niti najmanje ne smeta...dapače...mmmm ) i još više brkovi postarali...

...ali to ne znači da mora izgledati...u najmanju ruku ne njegovano...

...i ovdje ima sve gore navedeno...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ali i karizmu i ono nešto...
...i već izgleda puno bolje...

...to nešto mi fali na njemu na svadbi...
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptyčet 31 lis 2013, 21:45

Tessa je napisao/la:
Uostalom, mislim da ga ne treba konstantno uspoređivati s tom fazom, iako se slažem da je tada najbolje izgledao. Ja ga ne bih tako lako otpisala. Kako kaže Adan, da se obrije, narihta ezelovsku fizuru, i eto nam opet njuškice u svojem punom sjaju. :ree2: 

Što se tiče snimke, meni osobno ne izgleda neobično. Štoviše, vidjele smo ga u takvom izdanju puno puta. Vrlo je očito da voli plesati taj ples pa neka uživa. Meni se ne čini niti drogiran niti  mislim da je  nešto previše pod utjecajem alkohola. Ali, to je samo moj dojam.
Novosti 7 KI - Page 26 2836737430 Novosti 7 KI - Page 26 2836737430 Novosti 7 KI - Page 26 2836737430 Novosti 7 KI - Page 26 2784008398 
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 07:28

Maki je napisao/la:
Da li neko razume u kom kontekstu se pojavljuje Kenan?

[You must be registered and logged in to see this link.]


Kenan will take part in a TV spot regarding the use of the right medicine for the people!

Spoiler:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 14:20

Ne smije se on opustiti previše. On je muškarac od 40 godina. U tim godinama zgodni muškarci tek su došli na svoje, mnogi tada najbolje izgedaju pa bi i on mogao.
Razumijem da njeguje image za Karadayi, ali meni se takav ne sviđa. Što mogu!
Zgodan je on i dalje, uživo bi me se sigurno dojmio ali više ne i oborio.
Čekam neko bolje izdanje. Znam da on to još i te kako može...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 17:36

I do not know whether realized or not, from an interview Mаral Büyüksaraç Novosti 7 KI - Page 26 1245697846 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Citat :
Kenan'la (İmirzalıoğlu) bir yemekte tanıştık. Masadayken çok ilgimi çekti diyemem, fazla sarhoştum. Motorsikletle gelmiştim geceye, bırak seni ben bırakim çok sarhoşsun dedi, daha sonra birbirimizi biraz tanıdıktan sonra birşeyler yaşadık
They dined together, her was not interested in food, she drank too much and he would not let her on a motorcycle .. and then there was that that
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 18:36

News site in the Middle East Al-Monitor named Kenan Imirzalyoglu and Burak Ozvichit the pioneers of the Turkish fashion and worthy successors of the Kadir Inanir and Ibrahim Tatlises

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 19:01

Ovo ništa ne razmem. Ko, skim večera, ko pijan, itd.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 20:23

melodija je napisao/la:
Ovo ništa ne razmem. Ko, skim večera, ko pijan, itd.
Ni meni ništa nije jasno a baš me zanima. ljutko

Evo i hrv. GT prijevoda:

Kenan'la (İmirzalıoğlu) sastao se na večeri. Ne mogu reći da sam vrlo zainteresiran za stolom, više pijan. Motocikl je došao u noći, neka mi ostaviti puno vas pio sam rekao, nakon što se međusobno malo i onda smo imali nešto.


Meni je frapantna činjenica da ju novinar pita o njenim vezama s kojekakvim starcima, a ona balavica od 17 godina. Zar je kod njih normalno da se jedna maloljetnica šlata sa starcima? (btw. ukoliko sam dobro shvatila, dečko joj je bio star kao i njezin otac) Novosti 7 KI - Page 26 4119820998 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Emptypet 01 stu 2013, 20:58

Ovaj dio nam je promaknuo:

Çok kişiyle anıldın,aşk yaşadığın hiçbir adam birbirine benzemiyor.Kenan İmirzalıoğlu'ndan ayrılıp Mabel Matiz'le aşk yaşamak mesela?

Bu iki adam bana özel.

Postao poznat mnogima, ljubite jedni druge, ne izgleda kao da nitko ne može živjeti. Kenan İmirzalıoğlu'ndan Matiz'le ljubav Mabel lijevo živjeti, na primjer?

Ove dvije dečki su posebna za mene.

Trebamo stručni prijevod. Novosti 7 KI - Page 26 4119820998 

[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 7 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 26 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 7 KI
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: