Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 İçerde

Go down 
+4
adan
Amra
suradnica
melodija
8 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 20 ruj 2016, 20:24

Curke, evo linka za 1.ep s prijevodom...uh što se ovo željno čekalo, prevedeno u jednom danu...
[You must be registered and logged in to see this link.]

i suradnice, jedna za tebe...
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 21 ruj 2016, 08:26

Vauuuuu prekrasna je İçerde - Page 9 3840872984  İçerde - Page 9 2784008398

kava kava  sa cimetom naravnooo

Adan i JM plakat je baš cool zar ne?

Već prevedenooo?Ovo još nisam doživjela da prijevod ide  ovako brzo.
Kad uspijem pogledati tipkam dojmove.
Seriju Poyraz sam mislila pogledati(uključila prvu ep.i nije mi se svidio gl.glumac),ali sad je na caffe karti nešto zanimljivije ree

Prsten??Jesi vidjela?A dobro mu stoji


_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 21 ruj 2016, 08:34

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Sad je red na meni i mom prijedlogu kava kava

Julius Meinl
"Handsome,rich and dark
Julius Meinl makes his mark,
with coffe as cool as a summer night.
Release your soul like a bird taking flight".
Stigao nam je Inspresso,a kako  volim J.M.kavu mislim da će me i ovo oduševiti..
Vozim se gradom i ugledam na plakatu reklamu za -Jutarnji spoj uz kavu i stih-,nažalost ne znam staviti sličku,a prekrasna je,upravo za ovu našu temu...
Može ovako?
[You must be registered and logged in to see this link.]

İçerde - Page 9 2829516366 .. kud baš JM?
Bojim se, nebi ostalo samo na nas par ženskih, je li Amričak?

Evo, stavljam ja sličkicu:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo još malo sa sinoćnjeg partya.
Bili u Sortie:

Torta

[You must be registered and logged in to see this image.]

Maestralni Uluc

[You must be registered and logged in to see this image.]

İçerde - Page 9 2829516366 İçerde - Page 9 2829516366 İçerde - Page 9 2829516366

Ahahahaha...nemoj suradnice JM, nemoj.
Kako adančica kaže, pojavili bi se i neki muškići ovdje iako im je orijentacija uobičajena.
suradnice, a što bi ti JM ili taj spoj?
Inače, stihovi su mrak (sad se pitam, čemu ja ovdje ako ti za njega JM odabireš...pa ja to već imam smiiije ).
Ovo za šafran...dobila sam malu edukaciju u Istanbulu na tu temu ali mora biti jako kvalitetan šafran (afganistanski, iranski), ne turski.

JM ili spoj?? İçerde - Page 9 1245697846; Svoju 100% Arabicu ne bih mijenjala,a za spoj sam ipak mama ili kakao smo mi ono rekle 35+ vidiga i šta mi onda ostane? İçerde - Page 9 2991427495 İçerde - Page 9 2991427495

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 21 ruj 2016, 12:55

I od mene. ma koje vrste bila....

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysub 24 ruj 2016, 00:12

...prva najava za 2.ep...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...druga...


...treća...
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysub 24 ruj 2016, 00:38

suradnica je napisao/la:
Vauuuuu prekrasna je İçerde - Page 9 3840872984  İçerde - Page 9 2784008398

kava kava  sa cimetom naravnooo

Adan i JM plakat je baš cool zar ne?

Već prevedenooo?Ovo još nisam doživjela da prijevod ide  ovako brzo.
Kad uspijem pogledati tipkam dojmove.
Seriju Poyraz sam mislila pogledati(uključila prvu ep.i nije mi se svidio gl.glumac),ali sad je na caffe karti nešto zanimljivije ree

Prsten??Jesi vidjela?A dobro mu stoji


Poyraz, možda Pjesmu života?

Ne volem kad erkeki nose prstenje, lance oko vrata, narukvice...

suradnice, kao što reče arkadašica s forum.hr: "danas je Cagi rođendan, 26 godina, bliži se 30-oj, sve manje se osjećam kao pedofil!" İçerde - Page 9 2829516366

Sad ti reci...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...i čitav filmić...i yeter jer ima toga još!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptypon 26 ruj 2016, 11:17



"Taj šamar ću primiti samo jednom" Reče on kao E u AFK....ali odvjetnica nije gledala AFK pa to jadna nije znala...İçerde - Page 9 2829516366
Odvjetnica sve brani obrvama...mogli su ih barem  iznijansirati sa bojom kose...ako već nisu mogle biti tanje
Ne stignem niti pogledati,niti pročitati ništa,kronično mi fali vremena,evo i ovo tipkam i škicam bez kave..uf,uf
Meni nije ni  trebao onaj brzinski prijevod,sad će već i druga ep.a ja niti prvu nisam odgledala.
Vidim u najavi za drugu da će biti lupanja,bacanja stvari,ahhh to mu dobro ide,zar ne??Kao i šetanje umutar 2metra kvadratna  smiiije mislim da su te neke sitnice do osobnosti,pa on to zato tako prirodno donosi.

A dajjj,pa gleć ( prsten) kak mu stojiii smiiije

Čini mi se da sam se i ja negdje  osvrnula na to da sad zbog njegovih godina  gledam sa manje grižnje savjesti,ako nisam onda sad potvrđujem da se u potpunosti Amra slažem s tobom.

evo i  za kraj barem jedna virtualna kava koju ću i ja sa vama popiti...

İçerde - Page 9 2784008398 İçerde - Page 9 2784008398 za sličiceeee

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptypon 26 ruj 2016, 19:21

suradnica je napisao/la:


"Taj šamar ću primiti samo jednom" Reče on kao E u AFK....ali odvjetnica nije gledala AFK pa to jadna nije znala...İçerde - Page 9 2829516366
Odvjetnica sve brani obrvama...mogli su ih barem  iznijansirati sa bojom kose...ako već nisu mogle biti tanje
Ne stignem niti pogledati,niti pročitati ništa,kronično mi fali vremena,evo i ovo tipkam i škicam bez kave..uf,uf
Meni nije ni  trebao onaj brzinski prijevod,sad će već i druga ep.a ja niti prvu nisam odgledala.
Vidim u najavi za drugu da će biti lupanja,bacanja stvari,ahhh to mu dobro ide,zar ne??Kao i šetanje umutar 2metra kvadratna  smiiije mislim da su te neke sitnice do osobnosti,pa on to zato tako prirodno donosi.

A dajjj,pa gleć ( prsten) kak mu stojiii smiiije

Čini mi se da sam se i ja negdje  osvrnula na to da sad zbog njegovih godina  gledam sa manje grižnje savjesti,ako nisam onda sad potvrđujem da se u potpunosti Amra slažem s tobom.

evo i  za kraj barem jedna virtualna kava koju ću i ja sa vama popiti...

İçerde - Page 9 2784008398 İçerde - Page 9 2784008398 za sličiceeee


Ah, šetnje simo-tamo u app 10...nostalgija...nisam našla filmić s puno šetnje ali evo jednom amo, jednom tamo...za sjećanje...


Jesi, i ti si rekla isto samo drugačije zamotano İçerde - Page 9 3840872984

Nego, nije to više gledanje kao što je nekad bilo. AFK sam gledala znatno kasnije pa nisam ni mogla direktno ali Ezela sam gledala direkt i onda još jednom s prijevodom.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptypon 26 ruj 2016, 21:39

Možda zaradim kakvu kavicu?

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 00:13

adan je napisao/la:
Možda zaradim kakvu kavicu?

[You must be registered and logged in to see this link.]

suradnica će ti skuhati kad navrati. Sad je kasno (ja bih ti ju skuhala i usred noći kad bi gledala seriju, kad si mogla Karadayi, mogla bi i Icerde, definitivno je bolja od Karadayi, znam da nema Bebea ali vidi mene kako mogu bez njega vidiga ).

Vidjela sam ih, druže se druže. Caga kao da skuplja bivše Hazalkine partnere oko sebe...Kivu, Arasa, sebe samoga... İçerde - Page 9 2829516366 .

Nego, mislim si, hoće li Caga prije poučiti Kivu pecati (ako već ne zna) ili će Kivo Cagu poučiti bračnom životu.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 08:03

kava kava kava Adan
Za početak dana,za sličicu,za nagovaranje da pogledaš barem jednu ep.

Hvala Amra,baš mi je to svježe...i opet me raznježe...stigla sam do njihovog bjega i vjenčanja i za sad napustila,vratiti ću se ja njima opet.

Jesi gledala sinoć drugu ep.?Dojam i dalje isti?

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 08:18

suradnica je napisao/la:
kava kava kava Adan
Za početak dana,za sličicu,za nagovaranje da pogledaš barem jednu ep.

Hvala Amra,baš mi je to svježe...i opet me raznježe...stigla sam do njihovog bjega i vjenčanja i za sad napustila,vratiti ću se ja njima opet.

Jesi gledala sinoć drugu ep.?Dojam i dalje isti?

Gle, da gledamo kao nekad u grupi oplela bih ja i s pohvalom i s pokudom. Serija ima slabosti ali meni ni Ezel nije bio savršen ( sakin ol ekipa, sakin ol...şaka, şaka...).
Dakle, da ovako kažem...pošto sam ovisnica o Turcima (i Cagi) moram gledati seriju koja je nova, krimi, Aras i Caga odlični, a nisu jedini, priča zanimljiva, vizure i zapećci Istanbula na svakom koraku.
Gledati ću sigurno ali ne vjerujem da ću baš direktno.Ovo za uvod jer sam znatiželjna...
Treba stići i Pjesmu života...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 08:25

I da...Sarp bari odvjetnicu. Kaže inspektoru:"sad sam ju uzrujao, a sad ju idem smiriti"!

Majstor!
A baš me ne volite kad nećete gledati s prijevodom, tabi...Adan radije gleda kaubojske filmove, boji se da se Bebe ne naljuti što bi gledala Cagu...pa abi mu je to abla...dam glavu da nemam ništa više vremena od vas dvije...evo adan zna...kako mi ide nagovaranje? Loše jel da cry

E da, kad dođem doma moram vam staviti pjesmu iz 2.ep. doooobra...Tek başina

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 11:26

Evo da se upišem da sam odgledala prva dva dijela sa prijevodom i sad treći i čini mi se da ću danas stići do kraja pogledati.
Nego,nije to bitno...hoću-neću-hoću-neću..kad stignem tipkam

No popravio mi se prvi dojam prvog susreta u zatvoru,ne baš puno,ali sa prijevodom mi je smislenija njena suzdržanost,i na karaju susreta mi je ostala nedorečena.
On je bio kao i u fragiu odličan
Sviđa mi se sve ovo  što sam do sad vidjela,,čim u toku gledanja osjetim nekoliko emocionalnih  promjena na samoj sebi znam da nastavljam sa gledanjem.
Ponosna majka sa odijelom za diplomu me rastopila,gotovo sam i ja zasuzila uz njega,em majčinski osjećaji, em pms me peru  place  .Majka kao majka meni je ok.No uvijek me  kod Turaka fascinira to njihovo naglašeno tepanje djeci,pogotovo ako izostane prikazivanje muško-ženskog ljubavnog odnosa,onda to obavezno projiciraju na roditeljsko-dječije odnose.To sam primjetila u Paramparca dok sam gledala,i pomalo je Erkan gušio svoju djecu tolikim iskazivanjem ljubavi i svim mogućim ukrasnim epitetima.
"Sestra" (nisam zapamtila kkao se zove)mi je još nedefiniran lik,baš je sporedni,gotovo je ne primjećujem pored njih,nisam skužila niti da je novinarka,niti posvojena,nišš samo vozačica mamina. oblizuje
Scenu tučnjave u zatvoru sam preskočila,vidjela u fragiu i dovoljno.
E sad meni se nekako u njegovoj glumi najslabijom karikom čini gluma  bijesa,ili mržnje,ne znam kako da to nazovem,...ali kad mu zumiraju oči u kojima bi se trebao reflektirati taj bijes,meni tad to tu izostaje...to sam i prije primjećivala kod njega.Bude mi malo preglumljavanja tad.Kad ima okiceeee sa tim milim pogledom.

Registrirala sam Cagine  simpa tikove,vjerujem da i ti Amra jesi,ti ćeš to možda popratiti slikom...


Eh tamo pročitah da neće biti bitna ili da neće biti naglasak na ljubavi(tako nekako),aaa mislim da će biti ljubavi i to u svim dimenzijama.Čini mi se da Melek neće služiti samo kao lakmus papir(to je danas vrlo čest izraz na našoj političkoj sceni u Zg. ree ) između Sarpa i ostalih mafijoza....

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 12:16

Da ne bi bilo da sam vidjela samo prvi susret S/M,eto vidjela sam prvi susret Merta i novinarke,i napokon sam skužila da je novinarka,a jojjj meni je to bila bljeda scena ,prazno,plitko upucavanje i gotovo sam preskočila.
Nadam se da će me Aras svojom glumom uspjeti pridobiti,pa da ga barem sa ravnodušnošću gledam,ako ništa drugoo,a nju sam gledala u KPA i ne očekujem ništa više od nje.





_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 12:44

U trenutku kada se Mert prisjeća svog traumatičnog djetinjstva pomislila sam kako su oba brata samo polovice svojih duša i pitam se  nisu li istovremeno  
insajderi?Mert glumi dobrog polismena ali je instaliran od strane staroga oca(to oče mi je bezvz,iako ga vjerovatno svi tako zovu jer ih je "odgojio")) u redove zakona da bi im uvijek bio od koristi...dok Sarp je uveden u podzemlje od strane direktora Jusufa za raskrinkavanje tog istog oca...na tim putevima pronalaze svoje druge polovice...
Eto ja sama sebi smislila scenarij kava kava kava kava

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 14:52

yoh yoh yoh yoh

Završila sam sa prvom ep.i malo je reći da su mi usta ostala kao otvoreni lift...vau
Sad mi je jasno zašto se djevojkama većinom svidjela posljednja scena nakon live epizode...
A gle mene što sam ja  İçerde - Page 9 3840872984  napisala,da su oba insajdera vesela vesela

Sarp ok, od početka je bio naglasak na njegovom insajderstvu(postoji sigurno bolja riječ za to)na kraju krajeva serija se tako i  zove,ali Mert?Mert mi kliknuo tek na ručku sa novinarkom,i na kraju se smijem sama sa sobom. adan
Zanimljivo, ček a tko je sada glavni lik serije?Caga ili Aras?
Tko je glavni frajer?eh to znamo zar ne?! İçerde - Page 9 2991427495

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 19:36

Al si ti brza! tooo I dobro pišeš scenarije... reeee
Pročitam prvi prost, hoću ti odgovoiti kad vidim drugi, krenem odgovoriti, vidim treći. Sve si si posložila. Mislila sam da znaš da su obojca "unutra"(ovo mi je nekako miliji izraz).
Imam ja pregršt pitanja al neka, zanimljivo mi čekat odgovore na njih. Npr, za Sarpa mi sve jasno, školovanje, najbolji na akademiji i onda ispad koji je insceniran kako bi završio u zatvoru, a nakon zatvora ubacio se unutra. Sve pet. Ono što me zanima je kako će u seriji objasniti kako je Celal sve te godine dok se Mert (Umut se u stvari zove) školovao na akademiji uspio održavati kontakt tj izdržavati klinca, a da to ostane takva tajna. I gdje je Mert bio od trenutka kad ga je Celal maknuo s ceste do akademije. Zar Yusuf nije istraživao Merta? OK, shvaćam da je npr možda prebačen u dom, a Celal bio u pozadini ali oni su u prisnim odnosima kao što su Celal i Melek, da bi netko bio tako prisan mora biti u kontaktu, no dobro, vidjet ćemo.
Pa zar nisam davno rekla da Caga ima problem s milim pogledom? Evo, npr, izdvoji sad neku scenu, fotku gdje vidiš Cagi lice ali ne vidiš sugovornika, mislim na AFK...i majke mi, ja najčešće mislim da je preko puta njega Feriha, a u stvari može bit i Meho!
Uloga mu je dosta žestoka, puno raznih emocija, a onda još i on onako razbacan, stvarno kako si rekla kao neka zvijer. Fali mi malo finesa koje on dobro zna, naučio ih je, u MC-u koliko god serija bila bez veze toliko je on svaku emociju odlično prenosio (na stranu prenaglašenost jer je scenarij zahtijevao pretjerivanje...bar ja tako mislim).
A opet, evo, kad je skontao da mu je brat živ, trzaj na licu, oči, obrve, sve...super odglumljeno.
Ne znam, možda mu je kosa malo prekratka, a on prenabildan da bih ga skroz ozbiljno shvatila... İçerde - Page 9 2829516366 (ajme, biram smajlića i otkud odjednom ova čupava spremačica s brkovima dolje....vay, vay, vay).
Ovak, ja Cagi 100% vjerujem jer kad je u MC-u držao seriju sam samcat do kraja (sve osim njegove glume je bilo pišmevrit od neke tamo epizode nadalje), treba se malo adaptirati.
Simpatični tik? Hmmm, meni su svi njegovi tikovi simpatični...opiši...opiši...
Aras mi je dobar, štoviše odličan. Nisam ga ranije gledala već samo pogledala malo u Maral jer to pak nisam mogla gledati ali on je odličan. Ima malo tu nezgodnu facu, usne prema dolje, spljošten nosić pa ostavlja dojam antipatičnosti ali ja sam se navikla već na njega. A ko je glavni? Pa se zna! Uostalom, navodno se ruše društvene mreže u preko 55 zemalja svijeta...cure twitaju, twitaju, a Caga ne da će morat pobjeć u LA nego na Mars da bi našao mir od fanica.
Damla (mala od Merta)...u prvoj ep mi išla na živce, u drugoj me primirila i rekla mi da može bolje, povjerovala sam joj.
Bensu (mala od Sarpa) mi isto u prvoj ep išla na živce s onim oklopnim obrvama, mrštećom facom, bez teksta na svaku Caginu (on ju namjerno iznervira, onda ide da ju opusti, a ona šuti sram ), sad u drugoj mi je i ona bila bolja i ima šanse da se još popravlja ali nikad na razinu naše mrvice plamtećeg pogleda i trćećeg koraka u šlapama po stepenicama Aksoy app... vidiga (koliko vidim, ni on nije u stanju gledati nijednu drugu onakvim očima, onako uhvatiti, onako zagrliti, makar bila visinska razlika od pol metra među njima...nije mi jasno je li moguće da je sve to tako bilo zbog onakve priče... İçerde - Page 9 1245697846 ).
Uglavnom, jako sam sretna da gledaš, jako... İçerde - Page 9 2784008398

Neke sličice i gifiće ću ukrasti poslije pa staviti ovdje. Jest da su mi svojevremeno rekli (policijsko dežurstvo) da samo znam uzeti negdje i zaljepiti al što mogu kad se nema vremena za sam odraditi, sve ja lijepo naučila davno al ne stižem...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 19:46

Aha...sviđa mi se (pjesma)...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 20:44

Amra je napisao/la:
..... İçerde - Page 9 2829516366 (ajme, biram smajlića i otkud odjednom ova čupava spremačica s brkovima dolje....vay, vay, vay).

Ma nemoj, spremačica??? smiiije

ružan .. je otprilike izgled Muškića za ulogu u novom filmu,
pa sam se potrudila naći odgovarajući smajlić!!

Nikad mi neće biti jasno, zašto mu uvijek nakelje te brkove...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 21:47

Ne sviđa mi se opet uloga Bebea sa brkovima, dokle više cry ljut

U TR serijama, sve se plašim da će i glumice morati ''puštati brkove''?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptyuto 27 ruj 2016, 23:53

Da ne povjeruješšš ovi su brži Amra od mene
Prevod druge ep.prvi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]
prevod ep.druge drugi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 28 ruj 2016, 00:09

suradnica je napisao/la:
Da ne povjeruješšš ovi su brži Amra od mene
Prevod druge ep.prvi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]
prevod ep.druge drugi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mislim da se nikad ni jedna serija nije prevodila ovom brzinom. Još malo pa ćemo imati i simultani prijevod tijekom direktnog emitiranja... İçerde - Page 9 2829516366
E, to bi bilo za umrijet...prevest Celala s tim njegovim anadolijskim naglaskom...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 28 ruj 2016, 00:11

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
 .....  İçerde - Page 9 2829516366 (ajme, biram smajlića i otkud odjednom ova čupava spremačica s brkovima dolje....vay, vay, vay).

Ma nemoj, spremačica???  smiiije

ružan .. je otprilike izgled Muškića za ulogu u novom filmu,
pa sam se potrudila naći odgovarajući smajlić!!

Nikad mi neće biti jasno, zašto mu uvijek nakelje te brkove...

Upsss...
Ali...sad kad si rekla, moram priznat da mu malo liči...
A zašto brkove...znaš Turke i brkove...misle da je to muževno (a valjda je al ja onda više volim femierkeke).

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Emptysri 28 ruj 2016, 09:03

kava kava

Uspjela sam pregledati samo prvi dio prvog prevedenog dijela druge ep. İçerde - Page 9 1245697846 ne znam ni sama koji dio  sam gledala...
Iznenađenjima neće biti kraja i to mi se sviđa.
Eh sad da nije bilo Ezela i tih dostignutih  ezelovskih visina,mislim da bih ja sve drugačije gledala,ovako mene i najmanja posjetnica na ezela ostavi nasmijanom ili ravnodušnom.I samo Bebe iskrsne pred očima  yoh  İçerde - Page 9 2991427495 pa ček koju seriju gledam....
Kratka crtica opet koju sam pomislilia sinoć dok sam ih gledala: na samom početku Jusuf i Dželal  pitaju dečke jesi "unutra"?pa sam si ja pomislila možda s vremenom oni zaista postanu unutra,promijene strane.Mert skonta da mu Dželil nije želio reći za brata i majku(a upoznaje ih) i životna misija mu postaje "oca" smjestiti u doživotni zatvor(iako kratko bi trajalo to doživotno).Sarpa bi na takvu promjenu strana po meni mogao potaknuti dolazak oca koji bi ezelovski/ujakovim metodama preživio zatvor,izdaja od starne policije,države,ili samog Jusufa-Bydw mislim da ćemo gledati osobnu Jusufovu tragediju koju mu je uzrokovao sam Dželil-. Jer gledam oca u zatvoru i čini mi se šteta da je  takav lik umro, ima tu potencijala na kojem bi se gradila dobra uloga a i sam glumac mi se čini da bi je dobro donio.Dok razgovara sa Dželilom u zatvoru mislim si joj  što im nisu zamijenili uloge.Starom ASI-tata sam se veselila ali to veselje izostaje jer cijelo vrijeme izgleda kao da je napušen.

U tom odgledanom dijelu sam vidjela(osim preuskih Sarpovih traperica sram  koma su)sjećanje na djetinjstvo,stara mahala,opet upoznavanje sa likovima.Volim te paralelne događaje,snimljena sjećanja a ne puko prepričavanje događaja.Prvi put sam to gledala u Merhametu,taj način snimanja mi je bio novi i ta prošlost i djetinjstvo su bili puni  jada,brutale,zlostavljanja i bacalo me u opasnu depresiju...
Dečkići  Sarp i Umut su mi slatki kao mali,ali najbolju djevojčicu u tim flashback dijelovima, koju sam gledala je Hulija  iz Pjesme života(tako su djevojke prevele naziv,ne znam originalni), čini mi se da si spomenula da gledaš i tu seriju,mala mi je za oskara.

Rano je govoriti o kraju serije,ali s obzirom na karakter serije očekujem tragičan kraj(tamo djevojka napisala a ja se sama sa sobom složila o tragičnom kraju) i to pogubno po Sarpa,puno frajesrskog  aska sa odvjetnicom,volim te,voliš me,ali nema braka,i naravno jedna bebica da je podsjeća na babu.Mert ranjavan,jedva preživio i neka ide sa novinarkom na selo,jer eto ona bi porodicu reče mu na prvom ručku.Naravno Dželil rahmetli.



ružan ružan spremačicu sam i ja uočila i mislim si za što se ovaj upotrebljava,kad ono za ponavljanje,jer ponavljanje je majka znanja tooo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."


Zadnja promjena: suradnica; sri 28 ruj 2016, 11:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





İçerde - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
İçerde
[Vrh] 
Stranica 9 / 17.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: İçerde :: Novosti-
Forum(o)Bir: