Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ezel -3. put!!!

Go down 
+11
Ali_
Bia333
The Queen
Re Alone
Audrey 2010
Lutijena
Amra
Tessa
adan
S.N.O.B1
honeybunny
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 3.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 15:12



Odmah na početku smo saznali , Bahar nije voljela Cengiza

.. toliko , da mu nije mogla opušteno kazati ti ...

.. smetala joj je njegova želja za materijalnim, novcem ..

.. a saznali smo i ...

[You must be registered and logged in to see this image.]




Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 16:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 3.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 16:32

...i opet vidimo da je Eysan svjesna svega što je napravila...
...vidimo da pati zbog toga...

...ali vidimo i nevjerojatnu ljubav i brigu za Bahar...

...Eysanina molitva za Bahar...

˝Bože,
znam da si ljut na mene.

Učinila sam grozne stvari.
Kazni me.
Učini što želiš, ali danas moja sestra ide na operaciju.

Preklinjem Te,
zaštiti je od zla.
Ne kažnjavaj je za moje grijehe.

Znam da za mene nema oprosta.
Ali nju spasi.
Ona nije kriva.

Preklinjem Te,
ona nije ništa kriva.

To je zadnje što tražim od Tebe.
Molim Te, zaštiti je.˝


Zadnja promjena: honeybunny; čet 14 lip 2012, 22:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 3.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 16:41

Koliko je istine u ovim riječima...

˝Omer je zbog tvoje izdaje umro u bolnici nakon osam godina, Eysan.
Ni samoća ni oštri nož nisu ga ubili.
Omer se ubio zbog ljubavi.
Ubio se da bi se mogao osvetiti.
Što kažeš, Eysan?
Je li istina?
Je li ljubav zaista jača od smrti?˝

...Omer se ubio zbog ljubavi prema Eysan i zbog osvete ostalima...

...a vidimo i naznaku kraja serije...
...na kraju dobivamo odgovor i na ovo pitanje...˝Je li ljubav jača i od smrti?˝


˝Omer je umro voleći te, Eysan.
Posljednjim je dahom izgovorio tvoje ime.
Ali Omera više nema.
Sada postojim ja.
Zovem se...Ezel˝

...Omer je umro voleći je...to je istina...
...ali bih dodala...
...da se i Ezel ˝rodio˝ sa Eysaninim imenom na usnama...
...ne sa željom za osvetom...
...nego sa željom za vraćanjem svog ˝starog˝ života...


Zadnja promjena: honeybunny; čet 14 lip 2012, 22:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 16:49

Da, točno .. ova treća epizoda ima jako puno poveznica sa zadnjom, ovo što je navela Honeyka .. pa onda .." svatko ubija onog koga voli " ...

Omer je slomljen , i psihički i fizički ... ubija ga , što mu u posjetu nije došao otac ... Mumtaz , koji nije vjerovao u svoga sina ... a Omer je to osjećao, znao je koliko ga je razočarao ..

Potpuno je letargičan, mrtav, nezainteresiran ... jedino što ga izaziva na reakciju je majčin prsten .. jer je on veza sa Eysan ..

Dolaskom Ujaka .. spašen je … ali, tako ulazi u jedan drugi svijet.. svijet nade i svijet beznađa, istovremeno…

Počinje dresura .. kako ja to zovem … prepoznati pravog neprijatelja, mrziti ga ….. dresura kojom će Ujak naučiti Omera da mrzi Eysan ..

.. izgovorio je to, nazvao je neprijateljem , ali u duši , u srcu ... ona je uvijek ostala njegova " dušo moja "...

.. zato je on , na kraju puta priznao .. da , Omer je umro ... a Ezel je došao oprostiti Aliju, osvetiti se Cengizu i uzeti EYsan sa sobom ...

[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 17:36

premoćna je ona scena eysan i omera u zatvoru, svaki put me trnci obuzmu kad je gledam

zaista u ovoj 3. ep nekoliko natuknica kraja :huhucry:
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 18:09

Kako god,ja cu opet da zaostajem za vama....tek u nedelju pocinje,a mogu misliti na koliko ce iseckati jednu epizodu....pustace je otprilike 3 dana :tuzan:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 22:39

.. ne mogu vjerovati .. proplakala sam od prve do zadnje minute ...

Nevjerojatno, kako im nije dalo da se vole ...

Eysan se zaista opirala, nije željela učiniti zlo Omeru, ali se nije uspjela oduprijeti ocu ..

Sad, red je na Cengizu .. njegova ucjena da će sve prijaviti policiji .. očev odlazak sa novcem .. trudnoća ... ništa je više nije strašilo ,,

.. ali, samo jedan pogled na Bahar, doveo je do pristanka na Cengizove nasrtaje ...

... ona je žrtvovala Omera, ljubav svog života , svoju sreću zbog nje ... tek sad joj je postala dragocjenost .. zbog koje je sve izgubila ..

.. ali, onaj trenutak kad sazna da je Omer mrtav , njen slom, tada je umrla i ona ...

.. iako je znala da je mrtav , još uvijek je sanjala njega .. ne, nije to bila samo grižica .. sanjala je ona njihove sretne dane ... i živjela za svog sina ..


Zadnja promjena: adan; sri 13 lip 2012, 22:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 22:44

Lutijena je napisao/la:
Kako god,ja cu opet da zaostajem za vama....tek u nedelju pocinje,a mogu misliti na koliko ce iseckati jednu epizodu....pustace je otprilike 3 dana :tuzan:

Ništa, i ja zaostajem. Upravo završila gledanjem 3.i 4. ep. i baš mi grozan ljigavac Serdar. Ološ od čovjeka. Kako ju je dotukao.
1. Ruga se njenoj želji za normalnim životom, za ljubavi. Ucjenio ju, ako ga ne posluša otkrit će Omeru i njegovoj obitelji tko je Eysan zapravo![You must be registered and logged in to see this image.]
2. Prijeti joj da više nikada neće vidjeti Bahar![You must be registered and logged in to see this image.]
3. Na kraju je dokrajči igrajući na kartu ljubavi Eysan prema Bahar navodeći ju na izdaju kako bi spasila Bahar![You must be registered and logged in to see this image.]
Ma, GAD!

Ne zamjerite, ovo je antispojlanje...stići ću vas danas, odgledati 5. i 6. ep. pa sam s vama![You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 23:01


... evo, još jednom smo se uvjerili tko je imao najprozaičniji razlog za pljačku ... tko je za motiv imao lovu .. tko je prvi počeo trošiti lovu .. tko sebi daje najveće zasluge ... tko je glavni operater..

.... odgovor je samo jedan ..Ali ...

[You must be registered and logged in to see this image.]


[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 3.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 23:13

...zbog para Ali!!!!!

...samo zbog para prodao si najboljeg prijatelja...
...samo zbog para ubio si nevina čovjeka...samohranog oca dvoje male djece...
...samo zbog para...koje si spiskao u tren oka...

...i taj je čovjek dobio novi život!!!!!!!

bljak



Zadnja promjena: honeybunny; čet 14 lip 2012, 22:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptysri 13 lip 2012, 23:35

honeybunny je napisao/la:

...zbog para Ali!!!!!

...samo zbog para prodao si najboljeg prijatelja...
...samo zbog para ubio si nevina čovjeka...samohranog oca dvoje male djece...
...samo zbog para...koje si spiskao u tren oka...

...i taj je čovjek dobio novi život!!!!!!!

bljak


Hmmm....i kako je u stvari jadan Omer oko sebe okupio čudan svijet. Ali, Cengiz...pa i Eysan iako sama nije bila kriva, također iz tog nekog svijeta prevare i jada. On tako dobar, neiskvaren i pošten kao pčela na med privlačio nevolju....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: ep. 3   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 13:47



Evo još jednog razgovora, oduševlajvali su me ..
..on govori o prošlosti.. njihovoj ..a ona pojma nema ..
..ali , jako ju je zaintrigirao taj stranac, nije je ostavio ravnodušnom ...

Eysan, zar ćeš zaboraviti Omera?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaljubiti se u neznanca ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eysan, nezainteresiranu i za život.. ovaj pogled , Eysan...

[You must be registered and logged in to see this image.]


[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 4.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 15:26

...ovo je epizoda u kojoj mi se Ezel zaista svidio...
...onako crn...u crnom...

...pokraj Eysan...

...a između njih ljubav...i provalija...


...scena u bolnici... :s1017:
...kako ju je proučavao...
...podsjećao se svoje Eysan...
...proučavao je li se promijenila...

...znao je...osjećao je...
...ona je ta...

...ništa ga nije moglo iznenaiti...bio je spreman na sve...
...na sve, osim na dodir njegove ljubavi...
...bio je dovoljan samo jedan dodir...
...i opet je bio onaj zbunjeni Omer...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 3.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 16:52



.. nije ga Ujak mogao pripremiti na dodir ..

... čak ni taj stari mudrac, nije mogao predvidjeti sve ..

.. nije .. zato što ... zato što je još jako voli ..



.. a majka Meliha, znači .. osjetila je miris sina još prije susreta kod Eysan ?..
.. oh, koliko gledanja mi treba da sve vidim ?..


.. želja i žalost za Mertom, majkom .. ali .. otac je rana na srcu ...

Jesu li oni danas preskočili razgovor Ezel- Eysan ... gdje nam je Jablan posebno zgodan .. ili sam ja prespavala?
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 17:16

Odgledala :dance:

Vitez sa šarenim helikopterom ... Ne sreće se takav svakog dana...

Bahar je pala na prvu, a ne vidim nešto da je on tu pravio bilo kakvu rampu. Je li se mislio preko nje približiti njima i je li razmišljao o posljedicama? Čini se da nije. Koliko god njegov pristup njoj izgledao nevin, zaprevo je bio... ajd' da ne kažem bezdušan, jer je težak izraz.U svakom slučaju, čini se da mu je prijalo da tim pecka Alija, da mu natenane zagorča svaki tren koji može, pa i na ovaj način. Slabe tačke... Lako ih je bilo uočiti.

Meliha... nesretnica... Možete li zamisliti osjećaj kad jedna majka ponovo prepozna miris svog djeteta...

Mert... Veliki povrijeđeni dječak... Inače, ne vidjeh nigdje tokom serije da je on imao svoje prijatelje. Da li je bio takav samac? Je li se toliko zatvorio da nikad nikom nije dozvolio da mu bude blizak. Samo onoj nesrećnoj dvojici koji su mu brata spremili tamo gdje jesu, a kojih, kad je najteže bilo, nigdje ni za lijeka. Kad su nestali - ništa, kad su se opet pojavili - opet s njima. I malo mi čudna priča da su na Kipru, pa u ovoj epizodi dolaze u Istanbul zbog Bahar... Tu i ostaju? Griješim li?

I evo one scene gdje se vidi greška u režiji i montaži - u jednom trenu Eysan se češlja, iz drugog ugla drži peškir... Nebitno za tok serije ali eto...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 4.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 17:24


...ova je epizoda posebna...
...tako je dobro vidljivo koliko se jadničak bori...
....hoće li ih voljeti ili mrziti...
...hoće li im se osvetiti ili oprostiti...
...hoće li im priznati ili i dalje tajiti...

...Ramiz je pustio Ezela da se osveti na svoj način...
...iako mislim da je dobro znao kako ih neće moći ubiti...niti im učiniti bilo što drugo...
...mudro je čekao da Ezel dođe njemu i traži pomoć...

...znao je to Ramiz...i zato je odmah imao plan...
...pakleni plan...bez krvi...
...plan kojim će i mali ranjivi Ezel biti zadovoljan...
...plan kojim bi i Omer bio zadovoljan...

...učinit će im točno ono što su oni učinili njemu...
...natjerat će ih da mu povjeruju...sprijateljit će se...dat će im sve...
...a onda...
...razočarat će ih...posvađat će ih...uzeti im sve...

...no, Ezel je rekao kako nikada neće postati kao i oni...
...a već slijedećeg trenutka odlučio je iskoristiti nedužnu i naivnu Bahar (za koju je rekao da je ista Omer!!!)...
...radio je isto što i oni...

...ooooo...kako mu je želja za Eysan pomračila um...
...od ljubavi i ljubomore ne vidi ono što mu je pred nosom...

...vrlo emotivna epizoda...
...susret sa obitelji...
...razgovor sa Eysan...
...Eysanin dodir..
...mržnja prema Cengu...

...meni je to jedna od dražih ep....

...koji razgovor adančice?


Zadnja promjena: honeybunny; čet 14 lip 2012, 22:48; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 18:10

Re Alone je napisao/la:
Odgledala :dance:

Vitez sa šarenim helikopterom ... Ne sreće se takav svakog dana...

Bahar je pala na prvu, a ne vidim nešto da je on tu pravio bilo kakvu rampu. Je li se mislio preko nje približiti njima i je li razmišljao o posljedicama? Čini se da nije. Koliko god njegov pristup njoj izgledao nevin, zaprevo je bio... ajd' da ne kažem bezdušan, jer je težak izraz.U svakom slučaju, čini se da mu je prijalo da tim pecka Alija, da mu natenane zagorča svaki tren koji može, pa i na ovaj način. Slabe tačke... Lako ih je bilo uočiti.

Meliha... nesretnica... Možete li zamisliti osjećaj kad jedna majka ponovo prepozna miris svog djeteta...

Mert... Veliki povrijeđeni dječak... Inače, ne vidjeh nigdje tokom serije da je on imao svoje prijatelje. Da li je bio takav samac? Je li se toliko zatvorio da nikad nikom nije dozvolio da mu bude blizak. Samo onoj nesrećnoj dvojici koji su mu brata spremili tamo gdje jesu, a kojih, kad je najteže bilo, nigdje ni za lijeka. Kad su nestali - ništa, kad su se opet pojavili - opet s njima. I malo mi čudna priča da su na Kipru, pa u ovoj epizodi dolaze u Istanbul zbog Bahar... Tu i ostaju? Griješim li?

I evo one scene gdje se vidi greška u režiji i montaži - u jednom trenu Eysan se češlja, iz drugog ugla drži peškir... Nebitno za tok serije ali eto...

Ezel je hladnokrvno iskoristio mogućnost da im se približi , kroz vezu sa Bahar .. on je prihvatio objeručke nenadanu mogućnost .. on i Ujak su skovali plan, tamo na krovu o tome pričaju ...

Čak ga i dobri Kamil upozorava u što se upušta , u što je uvlači, ... ali .. želja za osvetom je jača ...

Kasnije, spoznaja o njenoj bolesti , upoznavanje nje kao dobrohotne i nevine osobe ... on prema njoj gaji ... sve samo ne ono što je ona željela ..

Honeyka, Ree gleda na netu , a ti si na Tv ... kako nisi uočila .. onaj dio razgovora kad Cengiz mijenja gumu, razgovara sa Eysan i kaže joj da je Ezel s njim ...daje mu telefon ... ona ga pita da li je čuje ... to je sve OK .. ali onda , odjednom on sjeda u auto ... nije bilo onog dijela gdje ga ona zove na roštilj .. tek kad on pita : da li bi vi voljeli ? Nisam valjda trenula , tu mi je tako yakisikli .. dat ću poslije i sličice ..
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 18:40

Jos 3 dana :bliss:
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Epizoda 4.   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 18:46

adan je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Odgledala :dance:

Vitez sa šarenim helikopterom ... Ne sreće se takav svakog dana...

Bahar je pala na prvu, a ne vidim nešto da je on tu pravio bilo kakvu rampu. Je li se mislio preko nje približiti njima i je li razmišljao o posljedicama? Čini se da nije. Koliko god njegov pristup njoj izgledao nevin, zaprevo je bio... ajd' da ne kažem bezdušan, jer je težak izraz.U svakom slučaju, čini se da mu je prijalo da tim pecka Alija, da mu natenane zagorča svaki tren koji može, pa i na ovaj način. Slabe tačke... Lako ih je bilo uočiti.

Meliha... nesretnica... Možete li zamisliti osjećaj kad jedna majka ponovo prepozna miris svog djeteta...

Mert... Veliki povrijeđeni dječak... Inače, ne vidjeh nigdje tokom serije da je on imao svoje prijatelje. Da li je bio takav samac? Je li se toliko zatvorio da nikad nikom nije dozvolio da mu bude blizak. Samo onoj nesrećnoj dvojici koji su mu brata spremili tamo gdje jesu, a kojih, kad je najteže bilo, nigdje ni za lijeka. Kad su nestali - ništa, kad su se opet pojavili - opet s njima. I malo mi čudna priča da su na Kipru, pa u ovoj epizodi dolaze u Istanbul zbog Bahar... Tu i ostaju? Griješim li?

I evo one scene gdje se vidi greška u režiji i montaži - u jednom trenu Eysan se češlja, iz drugog ugla drži peškir... Nebitno za tok serije ali eto...

Ezel je hladnokrvno iskoristio mogućnost da im se približi , kroz vezu sa Bahar .. on je prihvatio objeručke nenadanu mogućnost .. on i Ujak su skovali plan, tamo na krovu o tome pričaju ...

Čak ga i dobri Kamil upozorava u što se upušta , u što je uvlači, ... ali .. želja za osvetom je jača ...

Kasnije, spoznaja o njenoj bolesti , upoznavanje nje kao dobrohotne i nevine osobe ... on prema njoj gaji ... sve samo ne ono što je ona željela ..

Honeyka, Ree gleda na netu , a ti si na Tv ... kako nisi uočila .. onaj dio razgovora kad Cengiz mijenja gumu, razgovara sa Eysan i kaže joj da je Ezel s njim ...daje mu telefon ... ona ga pita da li je čuje ... to je sve OK .. ali onda , odjednom on sjeda u auto ... nije bilo onog dijela gdje ga ona zove na roštilj .. tek kad on pita : da li bi vi voljeli ? Nisam valjda trenula , tu mi je tako yakisikli .. dat ću poslije i sličice ..


...bilo je to adančice...gotovo sam sigurna...


Zadnja promjena: honeybunny; čet 14 lip 2012, 22:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ali_
Zaslužni član
Zaslužni član
Ali_


Broj postova : 21
Join date : 26.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 21:04

asti kako je glup ovaj rtl termin ne mogu virovat,
lipo cu skinit obe sezone sa interneta i gledat kad me volja. .

divna melodija,ne mogu je se naslušat: :D
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 21:32

Ali_ je napisao/la:
asti kako je glup ovaj rtl termin ne mogu virovat,
lipo cu skinit obe sezone sa interneta i gledat kad me volja. .

divna melodija,ne mogu je se naslušat: :D
[You must be registered and logged in to see this link.]

.. ali... gledaj uporedo sa nama... zanimljivije je ... :zvrk:

.. ne mogu vjerovati, da sam prespavala... 5 sekundi serije ... ja ... :hihihi:

.. i to baš scenu koju imam u svim folderima u slici i riječi ... kad mi je Jablan yakisikli ...

A on je danas , onako crn.. sav u crnom... tako markantan ..

I tako izgubljen za sav ženski svijet .. jer on voli Eysan ..

Da , Reeee .. oni su sad stigli u Istanbul .. i tu ostaju .. do kraja ...

A danas ona scena , kad Ujak Ezelu daje ključ od stana .. danas ga vadi iz đepa ..
.... a u zadnjoj nam prikazuju kutijicu ... iz koje izlazi i prsten ... nesretni prsten ...
.. predobra .. kad je ljut i na Ujaka .. jer iz njega izvlači priznanje ...
.. prvi put mu dolazi kao Ezel ..želi se osvetiti , ali ne biti kao oni ..

.. a to ne ide tako .. mora postati kao oni ...
.. mora ubiti Omera u sebi ...
.. lijepo mu kaže Ujak, ne voliš je ti Ezele, voli je Omer ..
[Vrh] Go down
Ali_
Zaslužni član
Zaslužni član
Ali_


Broj postova : 21
Join date : 26.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 21:43

adan je napisao/la:
Ali_ je napisao/la:
asti kako je glup ovaj rtl termin ne mogu virovat,
lipo cu skinit obe sezone sa interneta i gledat kad me volja. .

divna melodija,ne mogu je se naslušat: :D
[You must be registered and logged in to see this link.]

.. ali... gledaj uporedo sa nama... zanimljivije je ... :zvrk:

adan, naravno da je s vama zanimljivije. kad se sitim još prvog gledanja, kad smo neizvjesno i napeto išcekivali svaku sljedecu epizodu i sto ce bit u njoj, i svaki ponediljak cekali s nestrpljenjem :D

nastojat cu gledat s vama, faks posao sve me uhvatilo . ali svejedno ovo ce uvik ostat moja najdraža serija. pozdrav ekipa :flower:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 21:56

ja danas nisam gledao, usisavao sam kuću :lol!:

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 22:33

S.N.O.B1 je napisao/la:
ja danas nisam gledao, usisavao sam kuću :lol!:


:hihihi: .. nisi gledao svoju dušicu .. pretpostavio joj [You must be registered and logged in to see this image.] ???

A ona ti je danas bila jako lijepa, sanjala je Omera .. zazvala ga je u snu .. to joj je spasilo život !

Danas je opet , kod onog yakisikli stranca zamjetila nešto poznato.. nešto .. ali , to su samo sanje !

Rekla mu je .. sretni su oni koje vi volite .

Pobudila je u njemu danas, stare osjećaje, da znaš kako ju je samo gledao.

Danas su se dodirnuli ..spontano .. zemlja se tresla .




[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Emptyčet 14 lip 2012, 22:48

Re Alone je napisao/la:
Odgledala :dance:

Vitez sa šarenim helikopterom ... Ne sreće se takav svakog dana...

Bahar je pala na prvu, a ne vidim nešto da je on tu pravio bilo kakvu rampu. Je li se mislio preko nje približiti njima i je li razmišljao o posljedicama? Čini se da nije. Koliko god njegov pristup njoj izgledao nevin, zaprevo je bio... ajd' da ne kažem bezdušan, jer je težak izraz.U svakom slučaju, čini se da mu je prijalo da tim pecka Alija, da mu natenane zagorča svaki tren koji može, pa i na ovaj način. Slabe tačke... Lako ih je bilo uočiti.

Meliha... nesretnica... Možete li zamisliti osjećaj kad jedna majka ponovo prepozna miris svog djeteta...

Mert... Veliki povrijeđeni dječak... Inače, ne vidjeh nigdje tokom serije da je on imao svoje prijatelje. Da li je bio takav samac? Je li se toliko zatvorio da nikad nikom nije dozvolio da mu bude blizak. Samo onoj nesrećnoj dvojici koji su mu brata spremili tamo gdje jesu, a kojih, kad je najteže bilo, nigdje ni za lijeka. Kad su nestali - ništa, kad su se opet pojavili - opet s njima. I malo mi čudna priča da su na Kipru, pa u ovoj epizodi dolaze u Istanbul zbog Bahar... Tu i ostaju? Griješim li?

I evo one scene gdje se vidi greška u režiji i montaži - u jednom trenu Eysan se češlja, iz drugog ugla drži peškir... Nebitno za tok serije ali eto...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima rupa, ima i u 1. i u 2. sezoni u scenariju, a i u montaži koliko sam vidjela dvije - ova s četkom/ručnikom i ona ima taxi/nema taxi!
Mene ove u montaži ne smetaju toliko, ali ove koje u priči naprave rupu, smetaju.
To ni meni nije bilo jasno zašto odjednom ostaju u Istanbulu. Zvršila sezona na Cipru, ok, ali fali u priči pojašnjenje....ima još ...ali na to ćemo nailaziti ....redom.....al opet, serija tako dobra...meni ne smeta previše (mada iritira, kad su već sve tako dobro napravili što nisu težili da bude bez rupa/grešaka?).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Ezel -3. put!!!
[Vrh] 
Stranica 4 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ezel The King
» Ezel & Eysan
» Ezel Sve epizode?
» Muzika iz serije Ezel
» Ezel-omiljene scene

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: