Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U riječima i slikama

Go down 
+10
Ali_
Bia333
Re Alone
Amra
enny
Snupika
adan
honeybunny
S.N.O.B1
The Queen
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyčet 07 lip 2012, 23:02

Didily je napisao/la:
Na žalost Kerem Derem je u vrlo bitnom trenutku za seriju bio jako bolestan. On nije bio kad su odlučili da ide još jedna sezona, tek nakon operacije i oporavka se pridružio. Žao mi je što nitko nije preveo njegov Tv intervju prije nekoliko mjeseci kad je govorio o seriji. Sigurno je u njemu otkrio nešto o ovome o čemu pišemo.
Slabosti su vidljive u toj drugoj sezoni, ali opet, maestralno su i to odradili.
Uh, šteta što nisu odmah pisali scenarij za dvije sezone.

Možda bi nam bilo previše? I ovako smo očito opsjednute do kraja života. :zvrk: :s1017:

Da, prateći epizode druge sezone i steknuvši dojam da se sve snima u strašnoj brzini, nedorađeno i s nepotrebnim zavrzlamama imala sam dojam da bih sama bolje složila priču koja bi dovela do kraja, ovakvog ;) ili onakvog 🇳🇴 .

Ali stvarno, pitam se do kad ćemo ovako.....a sad još kreće ponovo.....ah...opet.... :inlove:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: 2. put epizoda 62. " Strah "   U riječima i slikama - Page 9 Emptysub 09 lip 2012, 17:32

Vrijednice , [You must be registered and logged in to see this image.] ...

Konačno, vidim potvrđeno je .... od ponedjeljka, kao da je za godišnjicu završetka ...

Reeee.. na dobrom si tragu , što se tiče prijedloga naj scene , ali imamo do toga još malo za obraditi ...

Počeo je lova na Ezela ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... Cengiz je sve organizirao ... odmah je potrčao do Eysan, proslaviti ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Očito , Ezel je Cengiza prevario ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... ali , Eysan? Eysan ga pozna malo bolje ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... i on se nada , došao je kraj

[You must be registered and logged in to see this image.]





[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: 2. put epizoda 62. " Strah "   U riječima i slikama - Page 9 Emptysub 09 lip 2012, 22:08

Ezel je spreman na sve ... zato ... iako igra igru, svjesan je opasnosti u kojoj se nalazi ...
.. priprema teren za ... jednog po jednog ... već je krenuo, a nitko ne shvaća ...

... ipak misli na sina ... ovaj put ....

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. iako je teško zamisliti , kako je zaista povjerio sina ovom liku ...

[You must be registered and logged in to see this image.]


.. iako ... jednom kasnije ... teško mi je zamisliti da ga je povjerio i ovom liku ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...on je skužio što se događa, iako i Cengiz upozorava svoje ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

.... ali, upozorenje nije pomoglo...svi su mislili da Ezel puca po šavovima ...

[You must be registered and logged in to see this image.]



[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 12:17


Nema vas, nanate? Skoro da mogu kazati ... dobro jutro ??

Ovom scenom najavljujem .... crticu, prijedlog naj - scene i

... najavljujem 1. epizodu ... yes

Svih je zavarao ... učinio ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad će malo pokazati svoju moć ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zastrašiti .. a je li gangster ili nije ? ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mora se znati tko je gazda u gradu ...

[You must be registered and logged in to see this image.]




[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 16:59

Kod nas definitivno pocinje 17.06 koliko sam razumela....sada ja kasnim za vama :)
napominjem da sam odgledala nekoliko epizoda na youtube-u,ali to nije to,moram ispocetka ponovo sve i bez seckanja.....naravno tv prva na svakih 10min pusta reklame....kako im nije zao
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: 2. put epizoda 62. " Strah "   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 19:55


Lutijena ..kod nas će ići originalne epizode, dakle po 90 minuta , a kod vas ?

Crtica: .. polako, jedan po jedan ... to je sada do kraja ...
... epizoda u kojoj gubimo Ujaka...
... epizoda koja počinje to nesretno razdoblje , kad gubimo Ezela, a od Omera ni traga ..
.. epizoda kad gubimo Eysan, ali ona negdje polako gradi svoj novi lik, odustaje od osvete , sve dok opet
ne poklekne pred tom silnom ljubavi koju osjeća za njega , da je spremna na sve .

..i na kraju, epizoda u kojoj , zapravo odlazi i Bade , iako će joj Ezel otvoriti vrata još jednom ...

...i stoga , naravno , moj prijedlog naj scene ... oprostite mi na prozaičnosti .. ne mogu odoliti ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... želim nam brojno i postovima bogato gledanje ....


[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 21:15

Sve sam pripremila za snimanje, timer podesila za čitav mjesec unaprijed da snima u malo širem rasponu, za svaki slučaj od 14,50 do 17,15 jer u to vrijeme nemam nikog doma da ga zaposlim.....samo se nadam da sam sve odradila kako treba (da mi slučajno ne snimi Novu umjesto RTL, to bi bilo...uh... nestimeni ).
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 21:28


Počele su pripreme... ja za početak, neću imati problema ... od sutra sam doma neko vrijeme ... i onda u 15:10... da ne velim ...

Konačno na velikom ekranu ... ne moram li vam kazati da sam ja na TV gledala samo desetak prvih , a onda najveći dio , do tamo kraja prve sezone na netu, na sitno ...

Za mene ovo skoro dođe kao prvo gledanje ....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 21:45

adan je napisao/la:

Počele su pripreme... ja za početak, neću imati problema ... od sutra sam doma neko vrijeme ... i onda u 15:10... da ne velim ...

Konačno na velikom ekranu ... ne moram li vam kazati da sam ja na TV gledala samo desetak prvih , a onda najveći dio , do tamo kraja prve sezone na netu, na sitno ...

Za mene ovo skoro dođe kao prvo gledanje ....

Je, i meni moj "blizanac" kaže: "pa gledala si i na TV i na netu, pa zašto pobogu opet snimati?"
Gledala sam samo drugu sezonu na TV-u, prvu naknadno na netu, dakle svakako i ne pravim redosljedom, a sad ću to lijepo sve snimiti i gledati kad želim i to na veeeelikom ekranu. A i podijelit ću rado, ..........kad uredim....... :flower:
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 23:27

adan je napisao/la:

Lutijena ..kod nas će ići originalne epizode, dakle po 90 minuta , a kod vas ?


ahahaha....kod nas ide ovako....pocne epizoda,onda posle 10-15min ubace reklame koje isto toliko traju,onda opet se vrate na seriju,puste opet 10 min,pa reklame...pa onda serija 5 min...pa kraj.....tako da covek izgubi sve zivce,pritom zaboravi sta je gledao od silnih reklama i onda jedna epizoda se provuce na 3 dana otprilike :grrrr:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 10 lip 2012, 23:38

ekipa, jesmo sve pripremili za sutra :bliss: ja jedva čekam. naši najdraži junaci opet na velikom ekranu i to dupla doza :zvrk:



[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptypon 11 lip 2012, 00:16

S.N.O.B1 je napisao/la:
ekipa, jesmo sve pripremili za sutra :bliss: ja jedva čekam. naši najdraži junaci opet na velikom ekranu i to dupla doza :zvrk:




[You must be registered and logged in to see this image.] ... puna sprema ... ekipa se okuplja ...

Nadam se ... uživati ćemo i dijeliti impresije ... mi [You must be registered and logged in to see this image.]

i ... kako vidim , naše muško ...[You must be registered and logged in to see this image.]

Sutra ja častim ... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptypon 11 lip 2012, 19:02

Kod vas danas,kod nas 17.06 :dance:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptypon 11 lip 2012, 20:39

Lutijena je napisao/la:
Kod vas danas,kod nas 17.06 :dance:

Otvorena je nova tema za novo gledanje... dođi tamo .... U riječima i slikama - Page 9 2784008398
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyčet 19 srp 2012, 16:48

Halo,halo,pa našla sam vas!!kako sam sretna,kao Ezel kad je odlučio prvi put kisnuti Eysan. kava kava za sve i to dupla crna naravski,sad idem gledat jutarnju epizodu!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptysri 15 kol 2012, 21:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 25 stu 2012, 12:14

Jedna od mojih omiljenih scena

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyned 25 stu 2012, 21:39

bes ni je napisao/la:
Jedna od mojih omiljenih scena

[You must be registered and logged in to see this link.]

¸

Bes ni, super si....odlično se snalaziš s GT-om....
Imaš pravo,....u toj sceni su jako ljubi
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyuto 27 stu 2012, 18:09

The Queen je napisao/la:
Obrisali su što sam napisala. Ne mogu onako bezobrazno pisati adan. Molim te, postovi nisu "literarne vrijednosti". U adaninim postovima ima puno više literature i pristojnosti nego će oni ikad imati.
Oni obrisali, opomenuli me, a ja opet postala. Pa me banali na nekoliko dana, ali nemam se namjeru tamo vraćati jer ako netko nije zaslužio takav postupak moderatora, onda je to adan.

Ovaj forum nisam otvorila samo zbog toga, ali me je motiviralo. Naime od kad su najavili reprizu na RTL-u mislila sam da je dobro imati mjesto samo za tu seriju, da pišemo što god nam padne na pamet, bez ograničenja i kako se sami dogovorimo.
Jedino bi bilo dobro da od početka postove organiziramo što bolje kako bismo se sami lakše snalazili na forumu.

Nadam se da će nam se pridružiti svi ljubitelji serije.

I ja sam bila strasno povredjena sto su na onom forumu zabranili opseznu analizu dogadjaja i uzrocno posledicnih postupaka pojedinih likova nase nezaboravne serije. Vasi postovi su prava remek dela i treba ih uvrstiti u obaveznu skolsku knjizevnu literaturu!!!!!! Dozvoljeno je ispijanje kafe ili caja uz citanje U riječima i slikama - Page 9 2836737430
Devojke, stvarno ste posebne! Koliko ljubavi i umetnickog nadahnuca ima u vasim postovima Ezel 1 i Ezel 2. A tek lucidnosti u spojlerima!!!!
Bilo mi je zao sto ste napustile onaj forum.... nedostajale ste kao i Ezel na mom tv ekranu u vecernjim satima... Sad sam srecna sto sam vas pronasla i uzivam u novim postovima i posebnom energijom kojom zraci ovaj forum.
I ova nova dimenzija "putovanje Amrino i 4 gracije u Istanbul" :ree2: !!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyuto 27 stu 2012, 21:35

Maki je napisao/la:

I ja sam bila strasno povredjena sto su na onom forumu zabranili opseznu analizu dogadjaja i uzrocno posledicnih postupaka pojedinih likova nase nezaboravne serije. Vasi postovi su prava remek dela i treba ih uvrstiti u obaveznu skolsku knjizevnu literaturu!!!!!! Dozvoljeno je ispijanje kafe ili caja uz citanje U riječima i slikama - Page 9 2836737430
Devojke, stvarno ste posebne! Koliko ljubavi i umetnickog nadahnuca ima u vasim postovima Ezel 1 i Ezel 2. A tek lucidnosti u spojlerima!!!!
Bilo mi je zao sto ste napustile onaj forum.... nedostajale ste kao i Ezel na mom tv ekranu u vecernjim satima... Sad sam srecna sto sam vas pronasla i uzivam u novim postovima i posebnom energijom kojom zraci ovaj forum.
I ova nova dimenzija "putovanje Amrino i 4 gracije u Istanbul" :ree2: !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bilježimo se sa štovanjem!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Onda nam je jako žao što si nas tako dugo tražila, i drago što si nas konačno pronašla!!

Uživaj i ovdje.. [You must be registered and logged in to see this link.]

Moramo nadoknaditi propušteno!

Na Ezel 3.put topicu još smo u tijeku. Upravo smo završili seriju " svi njihovi poljupci" , a u tijeku je odabir naredne teme...

Na Jablanovoj temi ti nije zanimljivo?
Onda ti evo poklončić-bombončić ovdje:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyuto 27 stu 2012, 23:34

Adan, hvala na poklončiću-bombončiću!
Samo se ti "nadaj" da mi tema Jablan nije zanimljiva.... Budem ja i tamo ali jos ne stižem sve. Cmokić svim Ezelovkama
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptyuto 27 stu 2012, 23:36

Maki nas je tek otkrila...treba to sve pročitat....[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptysub 01 pro 2012, 19:20

adan je napisao/la:
Bilježim se sa štovanjem!!!! ..http://doodoo.ru/smiles/wo/s13.gif..

Dakle, za svih....http://smilys.net/allg_smilies/smiley7248.gif ...

VOLIM EZELA...VOLIM VAS!!!!!

Sad malo da se okrenem oko sebe...snađem se ... i od sutra....

Jutrenko!!! .... ovdje....krepat ma ne molat!!!


PSsssst!!! Stvarno volite moje postove? Nisu vam dosadni?

neću chatati...idem po post..... sa sličicama....

___________________________________________



Najveći promašaj serije ističe njihovu vezu …

[You must be registered and logged in to see this link.]

…. i svoju važnost …

[You must be registered and logged in to see this link.]

…. ona se uživila u ulogu zaštitnika …

[You must be registered and logged in to see this link.]

… Kraljica se ne upušta u diskusije …

[You must be registered and logged in to see this link.] [URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/19/7g160737bmp.jpg/][You must be registered and logged in to see this link.]

…. Bade misli da je ona njoj bitna…
… ne zna Bade za Kafić 2 …



[You must be registered and logged in to see this link.]


... pomalo si daje preveliku važnost, misleći da Eysan želi napakostiti njoj..

Eysan nije okrenula pilu naopako, nije se borila protiv Bade, već za Ezela ...


Kad sam pre dva meseca konačno iščitala Ezel 1 i Ezel 2 na onom forumu i revnosno prekoprirala sve fotke do 59 ep za moj mali Ezel album, razočarala me spoznaja: NEMA VIŠE.... ljut

Da sam znala da prekida nije ni bilo... da je poput Ezelove i Ejsanine, ljubav nastavljena na nekom drugom mestu... Da Adan i ostali na nekom lepšem i pravednijem mestu nastavljaju priču... Uštedela bih sebi vreme u obimnom poslu samostalnog pravljenja nastavka albuma i nastavila gledanje sa vama...Eh, da nije bilo vas ne bi mi ni pala na pamet takva ideja... Ja sam bukvalno fotkama iskopirala ostatak serije. Meni je sve bilo jako važno. Takva je to serija...

Nastavljam, sa uživanjem, čitanje kava i gledanje :amra4: . Poljubac Ezelovcima


Zadnja promjena: Maki; ned 02 pro 2012, 11:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Emptysub 01 pro 2012, 19:23

Amra je napisao/la:
Maki nas je tek otkrila...treba to sve pročitat....[You must be registered and logged in to see this image.]


Netko istražuje Istanbul a netko forum. Ha ha! Baš ste mi zadale zadatak...
[Vrh] Go down
Sponsored content





U riječima i slikama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: U riječima i slikama   U riječima i slikama - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
U riječima i slikama
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Epizoda po epizoda-
Forum(o)Bir: