Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...

Go down 
+12
kikule81
S.N.O.B1
suradnica
enny
d.i.n.a.
Leona
Amra
Tessa
honeybunny
Re Alone
adan
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyuto 18 pro 2012, 16:34

Da, nevinašce. I tog skrivaš Sve i svašta... - Page 19 3108535217
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyuto 18 pro 2012, 18:49

Drage ezelovke sta mislite da pokrenemo jednu temu sa svim biserima koje smo procitale po forumima?

Adancica mi je dala super ideju. reeee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyuto 18 pro 2012, 19:27

Ovdje se teme slobodno otvarajau. The Queen i adan samo mole da budu u određenom podforumu zbog lakšeg snalaženja.


Sve i svašta... - Page 19 3859973992 Inače adan odmah ovako: Sve i svašta... - Page 19 587590362
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyuto 18 pro 2012, 19:55

Didily je napisao/la:
Ovdje se teme slobodno otvarajau. The Queen i adan samo mole da budu u određenom podforumu zbog lakšeg snalaženja.


Sve i svašta... - Page 19 3859973992 Inače adan odmah ovako: Sve i svašta... - Page 19 587590362

hehe,znam da ne moze bilo gde,nego naslov treba biti adekvatan vidiga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyuto 18 pro 2012, 20:19

Pa, navali. Otvaraj Sve i svašta... - Page 19 2836737430
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 22:58

Sve i svašta... - Page 19 556355_423021991104778_125826519_n


kava
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 23:05

Didily je napisao/la:
Ovdje se teme slobodno otvarajau. The Queen i adan samo mole da budu u određenom podforumu zbog lakšeg snalaženja.


Sve i svašta... - Page 19 3859973992 Inače adan odmah ovako: Sve i svašta... - Page 19 587590362

Sve i svašta... - Page 19 S23


A baš sam se mislila,ovih dana...
..nas kad ponese.. nema veze na kojoj smo temi, kad počnemo š kao šliniti, ne gledamo gdje smo...
..valjda ćemo i to , jednom,za 67455943504560 godina, uspjeti zbonacati , pa se odmah preseliti na "pravu" temu...


Re Alone je napisao/la:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556355_423021991104778_125826519_n.jpg

Sve i svašta... - Page 19 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 23:12

Ree me inspirirala. Jel smijemo ovdje svašta baljezgat? Ima malo veze s Ezelom jer me podsjetilo na Bade i njeno znanje o sexu....malo smijeha ne škodi....

Sjetimo se modre laste:

Dragi Lastane,

* S dečkom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno
koristim pilulu. Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala kolegu s
kojim sam takodjer stupila u intimne odnose.
Moje je pitanje da li moram uzimati jos jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa
faksa?

* Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina,
a meni curi crveno.. Jesam li normalna?

* Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me
uzasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je
momak jako siromasan, a mama mi daje dnevno samo 10 dinara za kavu i kad bi
skupljala za abortus trebalo bi mi 5 godina, a trudnoca traje samo 9 mjeseci.
Sto da radim?

* Imam 15 god i idem u 1.razred srednje skole. Ostala sam trudna s deckom s kojim se
zabavljam par mjeseci. Da li da rodim sad ili kad zavrsim skolu????
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 23:27

Amra je napisao/la:
Ree me inspirirala. Jel smijemo ovdje svašta baljezgat? Ima malo veze s Ezelom jer me podsjetilo na Bade i njeno znanje o sexu....malo smijeha ne škodi....

Sjetimo se modre laste:

Dragi Lastane,

* S dečkom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno
koristim pilulu. Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala kolegu s
kojim sam takodjer stupila u intimne odnose.
Moje je pitanje da li moram uzimati jos jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa
faksa?

* Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina,
a meni curi crveno.. Jesam li normalna?

* Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me
uzasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je
momak jako siromasan, a mama mi daje dnevno samo 10 dinara za kavu i kad bi
skupljala za abortus trebalo bi mi 5 godina, a trudnoca traje samo 9 mjeseci.
Sto da radim?

* Imam 15 god i idem u 1.razred srednje skole. Ostala sam trudna s deckom s kojim se
zabavljam par mjeseci. Da li da rodim sad ili kad zavrsim skolu????

ree ree ree
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 23:38

I evo vam jedan dobar....(a imam ih, imam....)

Stao šleper kod kurve. Pita je kamiondžija:
Šta radiš za 50 EUR?
Ona kaže:
Sve.
Ajde ulazi, idemo istovariti neku robu.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptysri 19 pro 2012, 23:40

Amra je napisao/la:
Ree me inspirirala. Jel smijemo ovdje svašta baljezgat? Ima malo veze s Ezelom jer me podsjetilo na Bade i njeno znanje o sexu....malo smijeha ne škodi....

Sjetimo se modre laste:

Dragi Lastane,

* S dečkom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno
koristim pilulu. Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala kolegu s
kojim sam takodjer stupila u intimne odnose.
Moje je pitanje da li moram uzimati jos jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa
faksa?

* Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina,
a meni curi crveno.. Jesam li normalna?

* Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me
uzasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je
momak jako siromasan, a mama mi daje dnevno samo 10 dinara za kavu i kad bi
skupljala za abortus trebalo bi mi 5 godina, a trudnoca traje samo 9 mjeseci.
Sto da radim?

* Imam 15 god i idem u 1.razred srednje skole. Ostala sam trudna s deckom s kojim se
zabavljam par mjeseci. Da li da rodim sad ili kad zavrsim skolu????

Treba Bade pretplatiti na " Modru lastu" ... Sve i svašta... - Page 19 2829516366
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:14

Sve i svašta... - Page 19 2829516366
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:16

Ovo je davno objavljeno ali se kod nas i dan danas prepričava. Ako imate malo vremena pročitajte. Prenosim s jednog sajta:


Pismeni rad učenika šestog razreda škole na Cetinju. Ocjena (vijećete na kraju) i pismeni su došli do ministra obrazovanja. Živa istina. Velika greška nastavnice. Pismeni je remek djelo!

Jesen na Cetinju

Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi. Kao i u svakoj jeseni meni ih je žao, ali Živku Orlandiću bas i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo.

Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u kurac jer ovo već treća jesen kako ništa ne rade.
Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna govna, a nije tako mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje.

Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašenoga - Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva.

I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićene, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Đed kaže da su one ptičiji proletarijat, a nije tako mislijo kad nam se roda posrala na fiću , pa je tata jurio do Špadijerskog vrha. Đed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije rodu jer je đed živ a roda ne, a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me ujak Vlado (rak ga izijo) šklepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji.

Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je đed i njegovi penzioneri igra fircik u pare. Jesen mi je još draga radi strika Zelja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi tesko izbacimo iz kuće. Neđo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu posle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam šta bi jos pisa od jeseni. Jos sem da je volim i njeni plodovi nama djeci daju vitamine da bi smo postali jaki.

Radenčević Slaven VI 3

Ocjena: jedan (1)

Obrati paznju na genitiv.Tema je promasena
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:20

hahahahahahaaaaaaaa ree ree ree
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:27



Reee, ja ovo ne mogu pročitati do kraja od smijeha... Sve i svašta... - Page 19 2829516366 ...došla do fiće...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:28

Dakle...ovo mi je osvježilo dan (noć). Umrla sam od smijeha. Mali je genijalac. Učiteljica ne kuži!
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:29

Ima i slika

Sve i svašta... - Page 19 Pismeni--_(Custom)

Sve i svašta... - Page 19 Ujak_ubio_rodu_(Custom)
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:39

Kod nas su uglavnom Buksovci "zaduženi" za humor.

Imaju i svoj sajt http://www.tbok.org/tbok/tekstovi.php


Ima dosta toga a izdvajam reklamu za salon polovnih automobila. Uradili su je za njih prije par godina




.. "siđi... naši su..." ree
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:42

Ajooooojj.... vidiga
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:49


Eh..

Učiteljica u Posušju ispituje djecu u razredu što žele biti kada odrastu.

Dođe red na Peru:
- ''Želim bit milijarder, otić u najskuplji disko i tamo pokupit najbolju pi*ku, poklonit joj milijun maraka vrijedan BMW. Želim apartman na Havajima, dvorac u Parizu, putovat po svijetu, i sa pi*kom vodit ljubav 3 puta dnevno.''
Učiteljica šokirana odgovorom, zgrožena djetetovim ponašanjem odluči ignorirati odgovor i pita sljedećeg učenika:
- ''A ti Marice?''
Marica:
- ''Želim biti Perina pi*ka!!''
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:53

adan je napisao/la:

Eh..

Učiteljica u Posušju ispituje djecu u razredu što žele biti kada odrastu.

Dođe red na Peru:
- ''Želim bit milijarder, otić u najskuplji disko i tamo pokupit najbolju pi*ku, poklonit joj milijun maraka vrijedan BMW. Želim apartman na Havajima, dvorac u Parizu, putovat po svijetu, i sa pi*kom vodit ljubav 3 puta dnevno.''
Učiteljica šokirana odgovorom, zgrožena djetetovim ponašanjem odluči ignorirati odgovor i pita sljedećeg učenika:
- ''A ti Marice?''
Marica:
- ''Želim biti Perina pi*ka!!''

Sve i svašta... - Page 19 2829516366 Sve i svašta... - Page 19 2829516366 Sve i svašta... - Page 19 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 00:55

Sve i svašta... - Page 19 2829516366 Curica u trendu....
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 01:12


...apel, molba, zavijanje, jaukanje ...

Sve i svašta... - Page 19 Clip_image002_zps996480dc
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 14:32

U Istanbulu sneeeeeeeeeeeeg i jak vetar

Sve i svašta... - Page 19 Era35dSve i svašta... - Page 19 34e9d6p
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Emptyčet 20 pro 2012, 17:07

Snijeg u Istanbulu pada cijeli dan....17:00..uz pomoć kamera uživo...

Sve i svašta... - Page 19 Nej6l1

Odavde smo vam mah-mah ... a vi niste vidjeli...

Sve i svašta... - Page 19 Ealg5h

Park sa fontanom sa Plavom đamijom

Sve i svašta... - Page 19 2s8h0lv

.. sa Aya Sofijom..

Sve i svašta... - Page 19 35a28mx

Plava đamija sa klupicama na kojim asmo se fotkale 19. 10. na 30´C

Sve i svašta... - Page 19 2lwsv9l
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta... - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...
[Vrh] 
Stranica 19 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: