Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Special report by HATA (9. mjesec 2013.)

Go down 
+16
melodija
honeybunny
Amra
Re Alone
Tessa
Laguna
bes ni
kikule81
ASTERVANDER
mrvica 1234
Maki
S.N.O.B1
Pesimisticna
adan
suradnica
The Queen
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 16:13


Nismoooooooo ga fotoslikisaleee.... ....

Dok kraj njega prolazi podmornica , i ostavlja na vodi mali val , on neuznemiren nana dalje !!

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ovome podmornica nije promakla ... potrč´o bi on za njom, al´ mu žao sandalica !!
Hvala mu na spremnosti da pozira ! Obožavam Turke !

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 16:16

Kenan :) je napisao/la:
Merhaba! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2836737430 
Sad dodjoh sa puta i vidim slike- diiivne su! Svaka cas HATA team! yes 
Nego, da li ste slikale Muskica na prozoru? Recite mi da jesteeeee!
Nismo. Čovjek stoji na prozoru i gleda vanka, a mi da slikamo. Bilo nas sram. Bljeskalo bi na sve strane. Još nam je mogao i pepeljaru na glavu baciti (iako sumnjamo da ju ima jer je pušio kraj prozora (ma ne prozora već staklene stijene).
Adančica je sigurno htjela ali ju je bilo strah od nas tri.....vidiga 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 16:24

Podmornica...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Adile i podmornica....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sjećamo se? Kenanova rezidencija iz Ezela, a i Sila se tu snimala (nisam ju baš pratila, mislim da je tu bilo sjedište firme?)

Nasuprot Rumeli hisari nalazi se puno manja Anadolu hisari. Tu je i ušće rijeke Goksu, sakriveno, idilično. Vidjet ćete...bile smo i tamo...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Uz crvenu kuću iz BG, nalazi se krasan restoran (Combo preporučila)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I kao najava nekih novih mjesta uz Bospor, kvartova, evo ova sličica....Sariyer smo prošli, čeka nas Bebek, Arnavutkoy, dalje su Orakoy, Besiktas koje smo prošle godine obradili...tu je još Etiler...Kad mo kod Etilera, gledate Ferihu? Ako netko gleda doći će na svoje....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 17:15

Amra je napisao/la:
Kenan :) je napisao/la:
Merhaba! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2836737430 
Sad dodjoh sa puta i vidim slike- diiivne su! Svaka cas HATA team! yes 
Nego, da li ste slikale Muskica na prozoru? Recite mi da jesteeeee!
Nismo. Čovjek stoji na prozoru i gleda vanka, a mi da slikamo. Bilo nas sram. Bljeskalo bi na sve strane. Još nam je mogao i pepeljaru na glavu baciti (iako sumnjamo da ju ima jer je pušio kraj prozora (ma ne prozora već staklene stijene).
Adančica je sigurno htjela ali ju je bilo strah od nas tri.....vidiga 
Amra, zar nije prestao pušiti?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 17:22

adan je napisao/la:

Jedna zanimljiva ekipa, a nije HATA

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad tek vidjeh ove gracije. Možda forumašice iz Dubaia? Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 17:27

Da, forumašice na tajnom zadatku - undercover Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 17:31

avalon amelie je napisao/la:
Da, forumašice na tajnom zadatku - undercover Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
Dobra ideja za nas...za drugi put. Ovako obučena fotodokumentisala bih apsolutno sve.....tko mi šta može....vidiga 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 20:39

Adan sunce moje,znala sa ja da se ti ne zamaraš tim stnicama poput lickanja,a pogotovo ne u Istanbulu...meni bogme treba i duže od 15-tak minuta,uff što se volim šminkati...
Sličice su vam prekrasne,podmornica me oduševila,to sam samo na filmu vidjela...Ferihu gledam,ja prava ovisnica o serijama, spojlerica u srcu i duši....
No fascinantno mi je kako postoje curke koje su se putem foruma uspjele zbližiti,upoznati,putovati,uživati i još to sve podjeliti s nama..Bravo HATA!da vas nema trebalo bi vas izmisliti!!kava kava kava kava
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 21:52

suradnica je napisao/la:
Adan sunce moje,znala sa ja da se ti ne zamaraš tim stnicama poput lickanja,a pogotovo ne u Istanbulu...meni bogme treba i duže od 15-tak minuta,uff što se volim šminkati...
Sličice su vam prekrasne,podmornica me oduševila,to sam samo na filmu vidjela...Ferihu gledam,ja prava ovisnica o serijama, spojlerica u srcu i duši....
No fascinantno mi je kako postoje curke koje su se putem foruma uspjele zbližiti,upoznati,putovati,uživati i još to sve podjeliti s nama..Bravo HATA!da vas nema trebalo bi vas izmisliti!!kava kava kava kava
Suradnice, kućo stara....spadaš u šminkerice.....dobro...dat ćemo ti mjesta za šminkerskim stolom.
Da znaš da mene još i sad čudi kako sam se pridružila ekipi i kako su cure drage i kako smo se dobro složile...toliko da si možemo reći kako i što želimo, što ne želimo, što predlažemo, što ne želimo prihvatiti kao prijedlog.....ma super. Mogu slobodno reći da se ne sjećam kada sam se zadnji puta toliko smijala kao što sam na ovom putovanju. I to ja koja njegujem samo dugogodišnja prijateljstva, nova teško sklapam....grli 
Aha, gledaš Ferihu. Onda gledaj i sličice, bit će materijala za tebe.
Eto, ja bi s curkama opet, bez razmišljanja išla.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 22:03

Kako reče Amričak.. od Rumeli , koju će vam pokazati Honeyčica i Tessičićićica , nastavljamo pješke relaciju Bebek, Arnavutkoy , pa dok stignemo.

Negdje na putu
( što možemo, nismo ni mi savršene .. )

[You must be registered and logged in to see this image.]


U Bebeku

[You must be registered and logged in to see this image.]

Znani izlog , ovaj put sa bundevicama i jagodicama bobicama .. oblizuje

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: adan; sub 05 lis 2013, 22:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 22:21

Ma skoro smo savršene. To je mala camii u Bebeku.....na samom ulazu u mjesto kad se ide od Rumeli hisari.....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 23:02

Ja završavam dan na Taksimu , sa pogledom na :

Famozni Gezi park

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dućan simpatičnog imena

[You must be registered and logged in to see this image.]

Neobičnog šetača

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. i ... papicu !!!

[You must be registered and logged in to see this image.]



Zabilježeno:

Jedina večer kad nismo pohodili Jablanovu ulicu. cry 
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 23:19

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:

Jedna zanimljiva ekipa, a nije HATA

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sad tek vidjeh ove gracije. Možda forumašice iz Dubaia? Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 


A muški deo?


Adančice, otvorila si mi apetit. Ko mi je kriv što otvaram forum u ponoć...
Slike su prelepe. Možda ima još zanimljivih detalja ovoga dana !? sram  Šta ću kad uživam veselje  i nikad mi dosta slika i posebno vaših komentara Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2784008398 

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 23:35

Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Adan sunce moje,znala sa ja da se ti ne zamaraš tim stnicama poput lickanja,a pogotovo ne u Istanbulu...meni bogme treba i duže od 15-tak minuta,uff što se volim šminkati...
Sličice su vam prekrasne,podmornica me oduševila,to sam samo na filmu vidjela...Ferihu gledam,ja prava ovisnica o serijama, spojlerica u srcu i duši....
No fascinantno mi je kako postoje curke koje su se putem foruma uspjele zbližiti,upoznati,putovati,uživati i još to sve podjeliti s nama..Bravo HATA!da vas nema trebalo bi vas izmisliti!!kava kava kava kava
Suradnice, kućo stara....spadaš u šminkerice.....dobro...dat ćemo ti mjesta za šminkerskim stolom.
Da znaš da mene još i sad čudi kako sam se pridružila ekipi i kako su cure drage i kako smo se dobro složile...toliko da si možemo reći kako i što želimo, što ne želimo, što predlažemo, što ne želimo prihvatiti kao prijedlog.....ma super. Mogu slobodno reći da se ne sjećam kada sam se zadnji puta toliko smijala kao što sam na ovom putovanju. I to ja koja njegujem samo dugogodišnja prijateljstva, nova teško sklapam....grli 
Aha, gledaš Ferihu. Onda gledaj i sličice, bit će materijala za tebe.
Eto, ja bi s curkama opet, bez razmišljanja išla.
I ja sam jedna od šminkerica. Što mogu, kada se volim malo trackat. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2991427495 

Slažem se Amričak s tvojim riječima. Baš nam je lijepo bilo. I ja bi opet. Baš me vuče. cry 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 23:41

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Adan sunce moje,znala sa ja da se ti ne zamaraš tim stnicama poput lickanja,a pogotovo ne u Istanbulu...meni bogme treba i duže od 15-tak minuta,uff što se volim šminkati...
Sličice su vam prekrasne,podmornica me oduševila,to sam samo na filmu vidjela...Ferihu gledam,ja prava ovisnica o serijama, spojlerica u srcu i duši....
No fascinantno mi je kako postoje curke koje su se putem foruma uspjele zbližiti,upoznati,putovati,uživati i još to sve podjeliti s nama..Bravo HATA!da vas nema trebalo bi vas izmisliti!!kava kava kava kava
Suradnice, kućo stara....spadaš u šminkerice.....dobro...dat ćemo ti mjesta za šminkerskim stolom.
Da znaš da mene još i sad čudi kako sam se pridružila ekipi i kako su cure drage i kako smo se dobro složile...toliko da si možemo reći kako i što želimo, što ne želimo, što predlažemo, što ne želimo prihvatiti kao prijedlog.....ma super. Mogu slobodno reći da se ne sjećam kada sam se zadnji puta toliko smijala kao što sam na ovom putovanju. I to ja koja njegujem samo dugogodišnja prijateljstva, nova teško sklapam....grli 
Aha, gledaš Ferihu. Onda gledaj i sličice, bit će materijala za tebe.
Eto, ja bi s curkama opet, bez razmišljanja išla.
I ja sam jedna od šminkerica. Što mogu, kada se volim malo trackat. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2991427495 

Slažem se Amričak s tvojim riječima. Baš nam je lijepo bilo. I ja bi opet. Baš me vuče. cry 
Ne plakati nego već sada pripremati teren za sljedeće putovanje....Ja to već radim. Moji su shvatili da mi je to propisana doza...jednom godišnje u Istanbul.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptysub 05 lis 2013, 23:46

Neee bez mene... i ja bi opet , sa vama ... bilo nam je ulan dobro... još nismo definirale datum, ima vremena ! veselje 

Sad moramo odraditi putopis, to nam je kao novo putovanje ...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 00:18

[quote="Amra"][quote="Tessa"]
Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Ne plakati nego već sada pripremati teren za sljedeće putovanje....Ja to već radim. Moji su shvatili da mi je to propisana doza...jednom godišnje u Istanbul.
I ja sam već napomenula da bih opet, na što mene MM pita: I, kako ti se zove tvoj Turčin?
A ja njemu: Mustafa. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 00:38

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Ne plakati nego već sada pripremati teren za sljedeće putovanje....Ja to već radim. Moji su shvatili da mi je to propisana doza...jednom godišnje u Istanbul.
I ja sam već napomenula da bih opet, na što mene MM pita: I, kako ti se zove tvoj Turčin?
A ja njemu: Mustafa. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 

Ni nisi slagala.. MM se ne smije lagati .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 00:40

Tess nisam željela biti nepristojna pa te nisam ni spominjala,ali ti si bila moj drugi izbor šminkerice...prva mi je naravno bila Amra...
U tom vašem putovanju nije bitan samo grad i destinacija,bitna je ta povezanost i nadopunjavanje,barem tako imam osjećaj čitajući vas.Bitna je opuštenost.No zanima me što se dogodila nakon "tuširanj" i auta pred zgradom,da li je taj auto itko i odvezao,da li ste bile u mogućnosti čekati ili?' moli 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 00:46

Možda smo bile čak ulan preopuštene....mrvicu....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 01:02

suradnica je napisao/la:

U tom vašem putovanju nije bitan samo grad i destinacija,bitna je ta povezanost i nadopunjavanje,barem tako imam osjećaj čitajući vas.Bitna je opuštenost.No zanima me što se dogodila nakon "tuširanj" i auta pred zgradom,da li je taj auto itko i odvezao,da li ste bile u mogućnosti čekati ili?' moli 
Ha, yesi nas ... lijepo se to sve posložilo .. yes 

Auto je stajao,mi čekale, auto stajao , mi čekale.. na žalost, zadnji dan u Istanbulu , planirana kupovina ... moralo se dalje.. nismo znale koliko će trajati, hoće li uopće izaći ..iako je to bio najlogičniji slijed... ljuti 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 01:11

Malo bih se još vratila s Taksima...još malo Bebeka....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bebek parki...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Egipatski konzulat....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ebil u Bebeku...mjesto gdje se naša Carica uljepšava...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zadnji pogled na Bebek...za taj dan....(Ferihovci...skroz na vrhu malo desno nazire se ev...podrumaši...tko bi rekao jel da?....gore sve urbano, prometno, ispod zgrada idila, mjestašce na obali...samo se spustiš...kasnije ću to pobliže)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dosta Bebeka (za danas)....


[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 01:32

Arnavutkoy...
Pogled na most i Suadu (mislim da se tako zove samo klub na skeli) iliti Galatasaray skelu (valjda se tako zove)....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na putu do Taksima...Inonu, Bešiktašov stadion (bivši)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Taksim....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Istiklal...u stvari, ako uđeš u lijevu ulicu doći ćeš na Cihangir, ako skreneš u desnu doći ćeš na Istiklal ali i opet na Cihangir ako na vrijeme skreneš lijevo....svi putevi vode na Cihangir....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tortice i pudinzi na Istiklalu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tu smo već blizu doma...prvi dan je iza nas...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 06 lis 2013, 16:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 09:47

adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Ne plakati nego već sada pripremati teren za sljedeće putovanje....Ja to već radim. Moji su shvatili da mi je to propisana doza...jednom godišnje u Istanbul.
I ja sam već napomenula da bih opet, na što mene MM pita: I, kako ti se zove tvoj Turčin?
A ja njemu: Mustafa. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 

Ni nisi slagala.. MM se ne smije lagati .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Emptyned 06 lis 2013, 10:01

suradnica je napisao/la:
Tess nisam željela biti nepristojna pa te nisam ni spominjala,ali ti si bila moj drugi izbor šminkerice...prva mi je naravno bila Amra...
U tom vašem putovanju nije bitan samo grad i destinacija,bitna je ta povezanost i nadopunjavanje,barem tako imam osjećaj čitajući vas.Bitna je opuštenost.No zanima me što se dogodila nakon "tuširanj" i auta pred zgradom,da li je taj auto itko i odvezao,da li ste bile u mogućnosti čekati ili?' moli 
No problem. Nisam to tako niti shvatila. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 2784008398 

Već ti je Adančica odgovorila vezano za čekanje. Mi smo se strateški smjestile u kafić i čekale. Auto mu u tom trenutku nije bio parkiran vani, ali ga je netko (od zidića i buša nismo vidjele tko) nakon jedno pola sata isparkirao van, odnosno u ograđeni dio zgrade. Čekalo smo jedno određeno vrijeme, ali se on nije pojavio. Budući da nam je bio zadnji dan, a trebalo je još obaviti šoping, odlučile smo otići. E sada, da li je to bila pametna odluka ili ne, ne znamo. Možda smo trebale još čekati, a možda nije niti izlazio, iako bi bilo logično da je (kako i Adančica kaže). Sve u svemu, da je i izašao, mi mu vjerojatno ne bi niti prišle. Ipak je nezgodno loviti ga ispred stana. Doduše, meni bi bilo dovoljno vidjeti ga onako u prolazu. ljuti ljuti ljuti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Special report by HATA (9. mjesec 2013.)
[Vrh] 
Stranica 5 / 18.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Putopis 10.mjesec 2012.
» Kalendar 2013. , 2014., 2015.
» Tuncel Kurtiz (1.2.1936 – 27. 9. 2013.)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: