Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 8 KI

Go down 
+15
The Queen
honeybunny
samani
melodija
Pesimisticna
S.N.O.B1
ASTERVANDER
Amra
Kenan :)
Tessa
Re Alone
bes ni
adan
kikule81
Istanbul
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 23 sij 2014, 22:28

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
Kenan at today set

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

I didn't know Berg smoked. I suppose he's also having a smoke in this pic. Interesting. HATA girls, this would prove that it was really him standing by the window and smoking.  Novosti 8 KI - Page 29 1245697846 

Na ovoj sličkici ima ruke u đepovima, ali to ne znači da ga sad nije ugasio !

Ali, onaj okret i onaj pogled s gu ....leđa,
posebno poznato držanje ruke ( lakta)
i dalje me drži u uvjerenju: vidjela sam Micu Macu.  mmmm

Jesi, jesi i ja sam uvjerena da jesi...
Vidi ti Bes ni kako nas je dobro upratila ...

I ja sam uvjerena da je to bio on. Također mislim da je opet počeo pušiti.
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 23 sij 2014, 22:29

Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
Kenan at today set

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

I didn't know Berg smoked. I suppose he's also having a smoke in this pic. Interesting. HATA girls, this would prove that it was really him standing by the window and smoking.  Novosti 8 KI - Page 29 1245697846 

Pa ja sam mislila da je on prestao pusiti. Gdje ste ga to ulovile, pored kojeg prozora?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 23 sij 2014, 23:22

Istanbul je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
Kenan at today set

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

I didn't know Berg smoked. I suppose he's also having a smoke in this pic. Interesting. HATA girls, this would prove that it was really him standing by the window and smoking.  Novosti 8 KI - Page 29 1245697846 

Pa ja sam mislila da je on prestao pusiti. Gdje ste ga to ulovile, pored kojeg prozora?

I mi smo mislile. To nas je i zbunilo-
Kad smo ga vidjele na prozoru njegovog stana kako puši, mislile smo da nije on.

Iako je sve govorilo da jeste.  yes 

Baš bi pravio društvo Berg dok puši, a da on ne puši... smile 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 23 sij 2014, 23:36

adan je napisao/la:
Istanbul je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
Kenan at today set

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

I didn't know Berg smoked. I suppose he's also having a smoke in this pic. Interesting. HATA girls, this would prove that it was really him standing by the window and smoking.  Novosti 8 KI - Page 29 1245697846 

Pa ja sam mislila da je on prestao pusiti. Gdje ste ga to ulovile, pored kojeg prozora?

I mi smo mislile. To nas je i zbunilo-
Kad smo ga vidjele na prozoru njegovog stana kako puši, mislile smo da nije on.

Iako je sve govorilo da jeste.  yes 

Baš bi pravio društvo Berg dok puši, a da on ne puši... smile 

Ma da. Sigurno i on smoka. Uostalom, ne vidimo drugu ruku.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptypet 24 sij 2014, 00:25

Od 1:07 ... Njuškica

[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptypet 24 sij 2014, 00:33

adan je napisao/la:
Od 1:07 ... Njuškica

[You must be registered and logged in to see this link.]

Još jedan video sa GQ?

Bravo Adančice skakavac 


... a od 1:07 direkt za direktom  Novosti 8 KI - Page 29 1430956612 Novosti 8 KI - Page 29 1430956612 Novosti 8 KI - Page 29 1430956612 

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptypet 24 sij 2014, 00:55

Jedva ga pusti da ode  ree 

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysub 25 sij 2014, 12:41

Ova dama jedva ga pusti, em se zbunila/prepala, šta već, a onda neće da pusti ljut .
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 11:28

Ako sam dobro razumio, optužnica je prihvaćena i suđenje počinje u petom mjesecu.

[You must be registered and logged in to see this link.]



I Cansuino ime se pominje, izgleda da će biti pozvana na saslušanje  :kikiriki: 
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 12:13

S.N.O.B1 je napisao/la:
Ako sam dobro razumio, optužnica je prihvaćena i suđenje počinje u petom mjesecu.  

[You must be registered and logged in to see this link.]



I Cansuino ime se pominje, izgleda da će biti pozvana na saslušanje  :kikiriki: 

Da li je to moguce da ce Kenan ipak na sudjenje? Ne mogu vjerovati. Mukica, sta ga tek sve ceka. A u kom kontekstu spominju Rizu i Sarpa? Jel se i njima sudi?
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 14:11

[You must be registered and logged in to see this image.]

Turkish media reported that the court took to examining the indictment celebrities accused of drug use.
With respect to Hakan Yilmaz the prosecutor requires from 7 to 20 years ;
With regard to actors Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş, singers Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, directors Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı - from 6 to 17 years ;
With regard Rıza Kocaoğlu - 5 to 15 years ;
In relation Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, İlker Aksum, Nehir Erdoğan, Bartu Küçükçağlayan, Özge Özpirinççi и Burçin Terzioğlu among 11 people, including Cansu Dere Prosecutor demands to stop the prosecution .
Hearings will begin on May 21
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 16:41

I tako je razvijena turska filmska industrija prestala postojati....  ree .. na nekoliko godina..
Oni su se svi međusobno družili i "častili", koliko vidim.

Sad se spominje i Yildrim, iako se do sada vrlo rijetko spomijao.

Ovaj naš je izgleda priznao da je konzumirao prije 2 godine.

Da, i omogućio je drugima u svom stanu?

Ah, Bebe, ah... korištenje i posjedovanje?

Riza za krijumčarenje?


Zadnja promjena: adan; sri 29 sij 2014, 17:02; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 16:48

7 do 20 godina????  nesvjest1

Nisu li svi ovi davali podršku Taskim revoluciji? hm...ne bi me čudilo da im se to sad naplaćuje...no, neće biti osuđeni, ali im je ovo nešto kao ucjena, opomena pa ti sad i dalje podržavaj pobunu protiv vlasti...toliko o demokraciji
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 16:54

The Queen je napisao/la:
7 do 20 godina????  nesvjest1

Nisu li svi ovi davali podršku Taskim revoluciji? hm...ne bi me čudilo da im se to sad naplaćuje...no, neće biti osuđeni, ali im je ovo nešto kao ucjena, opomena pa ti sad i dalje podržavaj pobunu protiv vlasti...toliko o demokraciji

Za pušenje trave , ma daj , glupost, osim ako nisu preprodavali , što ne vjerujem ,, nisu valdja toliko ludi. Jesi ti uspjela dešifrovat u kojem kontesktu se Cansu spominje ?? Otkud odjednom ona na listi , baš mi čudno.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 17:05

Snobiću, ja mislim da su se oni svi lijepo družili po žurkama, uzajamno posjećivali i zabavljali ...  :kikiriki: ... svi sa svakim i kod svakog..

Mislim da se naša Cura pojavljuje kao osoba koja je bila kao povezano ime, ali joj nemaju dokaza. Pa se neće provoditi istraga.

Po ovome, oni su svi jedni druge pomalo upetljali u izjavama i priznanjima. Kenan je častio Murata, Murat Rizu a Riza svih...

Naravno da ih neće tako  osuditi, dobiti će uvjetne i liječenja, a najviše opomenu da ubuduće ne idu kontra onoga tko ih može ovako osuditi. Jer nisu čisti.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 20:19

adan je napisao/la:
Snobiću, ja mislim da su se oni svi lijepo družili po žurkama, uzajamno posjećivali i zabavljali ...  :kikiriki: ... svi sa svakim i kod svakog..

Mislim da se naša Cura pojavljuje kao osoba koja je bila kao povezano ime, ali joj nemaju dokaza. Pa se neće provoditi istraga.

Po ovome, oni su svi jedni druge pomalo upetljali u izjavama i priznanjima. Kenan je častio Murata, Murat Rizu a Riza svih...

Naravno da ih neće tako  osuditi, dobiti će uvjetne i liječenja, a najviše opomenu da ubuduće ne idu kontra onoga tko ih može ovako osuditi. Jer nisu čisti.

Potpisujem. Nebitno jel im ovo kazna za podršku "krivoj strani". Sami su krivi što su pružili materijal za optužbu. Sami su si krivi ako su krivi.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 20:35

Istanbulski 23. Krivični sud je prihvatio optužnicu za trgovınu drogom podignutu protiv 53 osobe , u okviru koje se terete i poznate ličnosti. U tekstu optužnice je navedeno nekoliko detalja u vezi sa povezanošću između osumnjičenih osoba oko droge. U optužnici se tvrdi da je glumac Kenan Imirzalioglu zajedno sa Engin Altan Duzyatanom, Muratom Yildirimom i Riza Kocaogluom u vlastitoj kući konzumirao drogu koju je sam pribavio. Nadalje stoji da je Imirzalioglu tokom telefonskih razgovora o drogi govorio u šiframa, kako bi izbjegao tehničko praćenje, koristeći riječi "CD, kamilica i mlijeko". Osumničenji se "terete za trgovinu opojnim drogama", "konzumiranje i posjedovanje droge", a za pomenuta krivična djela zatražena je kazna od 5 do 17 godina zatvora. Osim toga, navedeno je da su optužbi oslobođene nepoznate 84 osobe, među kojima i glumica Cansu Dere, a koje su evidentirane prilikom tehničkog praćenja telefonskih razgovora tokom istrage.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 20:46

Tehnički ju je možda KI zvao telefonom... hallo 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 22:12

S.N.O.B1 je napisao/la:
Istanbulski 23. Krivični sud je prihvatio optužnicu za trgovınu drogom podignutu protiv 53 osobe , u okviru koje se terete i poznate ličnosti. U tekstu optužnice je navedeno nekoliko detalja u vezi sa povezanošću između osumnjičenih osoba oko droge. U optužnici se tvrdi da je glumac Kenan Imirzalioglu zajedno sa Engin Altan Duzyatanom, Muratom Yildirimom i Riza Kocaogluom u vlastitoj kući konzumirao drogu koju je sam pribavio. Nadalje stoji da je Imirzalioglu tokom telefonskih razgovora o drogi govorio u šiframa, kako bi izbjegao tehničko praćenje, koristeći riječi "CD, kamilica i mlijeko". Osumničenji se "terete za trgovinu opojnim drogama", "konzumiranje i posjedovanje droge", a za pomenuta krivična djela zatražena je kazna od 5 do 17 godina zatvora. Osim toga, navedeno je da su optužbi oslobođene nepoznate 84 osobe, među kojima i glumica Cansu Dere, a koje su evidentirane prilikom tehničkog praćenja telefonskih razgovora tokom istrage.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako ne e najdena droga kaj niv ne znam kolku moze da gi kaznat, no kaznata bi se namalila t.e. ke pominat so opomena, so merka da se lecat, so uslovna osuda ili paricna kazna,za ova delo na niv dokaz e prznanieto na Kenan deka zemal t.e probal i telefonslte listinzi na trgovecot so droga.....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 23:04

S.N.O.B1 je napisao/la:
Istanbulski 23. Krivični sud je prihvatio optužnicu za trgovınu drogom podignutu protiv 53 osobe , u okviru koje se terete i poznate ličnosti. U tekstu optužnice je navedeno nekoliko detalja u vezi sa povezanošću između osumnjičenih osoba oko droge. U optužnici se tvrdi da je glumac Kenan Imirzalioglu zajedno sa Engin Altan Duzyatanom, Muratom Yildirimom i Riza Kocaogluom u vlastitoj kući konzumirao drogu koju je sam pribavio. Nadalje stoji da je Imirzalioglu tokom telefonskih razgovora o drogi govorio u šiframa, kako bi izbjegao tehničko praćenje, koristeći riječi "CD, kamilica i mlijeko". Osumničenji se "terete za trgovinu opojnim drogama", "konzumiranje i posjedovanje droge", a za pomenuta krivična djela zatražena je kazna od 5 do 17 godina zatvora. Osim toga, navedeno je da su optužbi oslobođene nepoznate 84 osobe, među kojima i glumica Cansu Dere, a koje su evidentirane prilikom tehničkog praćenja telefonskih razgovora tokom istrage.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hmm, prilično teške optužbe. Čudi me što spominju Murata. Zar on nije oslobođen svih sumnji?
A nitko ne spominje o kojoj se drogi radi, kokain ili marihuana?
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 23:17

Tessa je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
Istanbulski 23. Krivični sud je prihvatio optužnicu za trgovınu drogom podignutu protiv 53 osobe , u okviru koje se terete i poznate ličnosti. U tekstu optužnice je navedeno nekoliko detalja u vezi sa povezanošću između osumnjičenih osoba oko droge. U optužnici se tvrdi da je glumac Kenan Imirzalioglu zajedno sa Engin Altan Duzyatanom, Muratom Yildirimom i Riza Kocaogluom u vlastitoj kući konzumirao drogu koju je sam pribavio. Nadalje stoji da je Imirzalioglu tokom telefonskih razgovora o drogi govorio u šiframa, kako bi izbjegao tehničko praćenje, koristeći riječi "CD, kamilica i mlijeko". Osumničenji se "terete za trgovinu opojnim drogama", "konzumiranje i posjedovanje droge", a za pomenuta krivična djela zatražena je kazna od 5 do 17 godina zatvora. Osim toga, navedeno je da su optužbi oslobođene nepoznate 84 osobe, među kojima i glumica Cansu Dere, a koje su evidentirane prilikom tehničkog praćenja telefonskih razgovora tokom istrage.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hmm, prilično teške optužbe. Čudi me što spominju Murata. Zar on nije oslobođen svih sumnji?
A nitko ne spominje o kojoj se drogi radi, kokain ili marihuana?

Vidjećemo hoće li se nešto dokazati ili neće - i za koga.
Vidjećemo je li KI (nažalost) bio glup i ispao 'dobar frend' - i kome. (I koliko je to trajalo?)
Optužnica se ne podiže bez veze, sigurno da imaju 'nešto' za šta ga mogu teretiti.
U svakom slučaju, vjerujem da će u vezi KI prevagnuti viši interesi i da kazna neće biti ovako rigorozna.


Zadnja promjena: Re Alone; sri 29 sij 2014, 23:34; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysri 29 sij 2014, 23:23

Re Alone je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
Istanbulski 23. Krivični sud je prihvatio optužnicu za trgovınu drogom podignutu protiv 53 osobe , u okviru koje se terete i poznate ličnosti. U tekstu optužnice je navedeno nekoliko detalja u vezi sa povezanošću između osumnjičenih osoba oko droge. U optužnici se tvrdi da je glumac Kenan Imirzalioglu zajedno sa Engin Altan Duzyatanom, Muratom Yildirimom i Riza Kocaogluom u vlastitoj kući konzumirao drogu koju je sam pribavio. Nadalje stoji da je Imirzalioglu tokom telefonskih razgovora o drogi govorio u šiframa, kako bi izbjegao tehničko praćenje, koristeći riječi "CD, kamilica i mlijeko". Osumničenji se "terete za trgovinu opojnim drogama", "konzumiranje i posjedovanje droge", a za pomenuta krivična djela zatražena je kazna od 5 do 17 godina zatvora. Osim toga, navedeno je da su optužbi oslobođene nepoznate 84 osobe, među kojima i glumica Cansu Dere, a koje su evidentirane prilikom tehničkog praćenja telefonskih razgovora tokom istrage.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hmm, prilično teške optužbe. Čudi me što spominju Murata. Zar on nije oslobođen svih sumnji?
A nitko ne spominje o kojoj se drogi radi, kokain ili marihuana?

Vidjećemo hoće li se nešto dokazati ili neće - i za koga.
Vidjećemo je li (nažalost) bio glup ili je ispao 'dobar frend' - i kome.
Optužnica se ne podiže bez veze, sigurno da imaju 'nešto' za šta ga mogu teretiti.
U svakom slučaju, vjerujem da će u vezi KI prevagnuti viši interesi i da kazna neće biti ovako rigorozna.

Da, apsolutno se slažem. Kazna neće biti visoka posebno ako se radi "samo" o marihuani. Eto, ne znam što reći. Vjerujem da imaju nešto inače ne bi bilo optužnice. Iskreno, nije da mu je baš to trebalo pod "stare" dane. Ali, pratit ćemo slučaj. Možda je čist ko suza.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 30 sij 2014, 13:31

[You must be registered and logged in to see this link.]

Actors supported Gezi prosecuted for 'drugs offences'!
11:24 30.01.2014
ISTANBUL (DİHA) - A case has been filed at the no. 23 Serious Criminal Court in Istanbul against 53 people, including film actors, who supported the Gezi protests. The 53 are accused of "the sale, use or possession of drugs" Amongst the accused are famous cinema actors Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz and Ersin Korkut.

Sentences of between 6 years and 17 years imprisonment are being sought by the prosecution at the court in Istanbul for 32 people, amongst them actors Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken and Erdem Baş, singers Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney and Cihan Güçlü and film directors Uluç Bayraktar and Mehmet Can Karcı..

Actor Hakan Yılmaz faces between 7 and 20 years imprisonment for "assisting a criminal organisation for gain, and the sale, use or possession of drugs". Rıza Kocaoğlu faces between 5 and 15 years for "the sale of drugs". In the indictment the prosecutor decided no further action would be taken regarding 11 persons, including actors Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, İlker Aksum, Nehir Erdoğan, Bartu Küçükçağlayan, Özge Özpirinççi and Burçin Terzioğlu, who had been interviewed during the investigation, and 84 people whose identities could not be ascertained, including Cansu Dere, who had been subjected to technical monitoring.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptyčet 30 sij 2014, 14:34

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Emptysub 01 vel 2014, 11:46

[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 8 KI - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 8 KI
[Vrh] 
Stranica 29 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 14
» Novosti 13 KI
» Novosti 4 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: