Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 8 KI

Go down 
+15
The Queen
honeybunny
samani
melodija
Pesimisticna
S.N.O.B1
ASTERVANDER
Amra
Kenan :)
Tessa
Re Alone
bes ni
adan
kikule81
Istanbul
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptysub 01 vel 2014, 11:48

Shoot at 20.01.2014

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptysub 01 vel 2014, 21:23

Baš neprijatna vest.

No,ne ulazim niti u krivnju niti u nevinost Jablana. Na njemu je da dokaže nevinost ili krivicu.

Žao mi je lično zbog njega. Mnogo je ova situacija teška, bilo o kome da se radi. Nije lako podneti pisanje medija koji i bez procesa izlažu na stup srama, da ne pominjem sve drugo.

On mi deluje pametan čovek, ima i ''godina'', uspešnu karijeru, podršku javnosti i drugo, pa prosto ga ne mogu smestiti u toj priči. Znam da i on, kao svako drugo ljudsko biće, nije nepogrešiv, ali želim da verujem da baš u ovome nije pogrešio, tj. da se nije upustio u ovaj poriv, na bilo koji način. Mučim se mišlju šta je zapravo istina kada je on u pitanju.

Iskreno se nadam da će dokazati da je čist. Sačekaću suđenje, presudu, nadam se oslobađajuću.

I dalje ga volim i cenim kao dobrog glumca. Želim mu mnogo sreće i da pobedi u ovoj nemiloj situaciji. Velika podrška našoj  :amra5:  ljubi 


[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 18:21

 Novosti 8 KI - Page 30 1245697846  Wedding... with whom?


Karadayı'nın yakışıklı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu çocukluk arkadaşı Esin Türker'le evlilik hazırlıklarına başladı. İmirzalıoğlu'nun önümüzdeki aylarda nişanlanıp yazın da düğününü yapmayı planladığı öğrenildi.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 18:21

kava 

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 18:49

bes ni je napisao/la:
kava 

[You must be registered and logged in to see this link.]

He is getting married in "Karadayi" if I understood it correctly, or? amra amra amra

Ajmo djevojke koje pratite seriju, ima li najave da će se oženiti u seriji za neku prijateljicu iz djetinjstva?

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 18:57

One of the finest actors of the series Karadayi Kenan Imirzaliogly began preparing for his marriage to childhood friend Esin Türker. In the coming months, Imirzaliogly will be held an engagement and wedding will take place in the summer. It became known from his plans.
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 19:51

bes ni je napisao/la:
One of the finest actors of the series Karadayi Kenan Imirzaliogly began preparing for his marriage to childhood friend Esin Türker. In the coming months, Imirzaliogly will be held an engagement and wedding will take place in the summer. It became known from his plans.


Znala sam za ovaj scenario!!Baba Anne ljubim ruke falan filan.......konzerva.......40 godina......treba se razmnožit....
Ufff,kako ću sad maštat.?'!!To bi mi bilo kao da ga pravim preljubnikom!! Novosti 8 KI - Page 30 1245697846 UFFFFFF
Tugo moja,a zaslužio je bit zaljubljen,tako mu dobro stoji ,mislim uvjerljiv je u glumi!
Zat tako!!!??? ljutko 
Kažem ,znala sam,tj bilo me strah da bi tako moglo bit sonunda.....i eto.......a ne mogu bilivit!!!



blablablabla cry 

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 19:54

ASTERVANDER je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
One of the finest actors of the series Karadayi Kenan Imirzaliogly began preparing for his marriage to childhood friend Esin Türker. In the coming months, Imirzaliogly will be held an engagement and wedding will take place in the summer. It became known from his plans.


Znala sam za ovaj scenario!!Baba Anne ljubim ruke falan filan.......konzerva.......40 godina......treba se razmnožit....
Ufff,kako ću sad maštat.?'!!To bi mi bilo kao da ga pravim preljubnikom!! Novosti 8 KI - Page 30 1245697846 UFFFFFF
Tugo moja,a zaslužio je bit zaljubljen,tako mu dobro stoji ,mislim uvjerljiv je u glumi!
Zat tako!!!??? ljutko 
     Kažem ,znala sam,tj bilo me strah da bi tako moglo bit sonunda.....i eto.......a ne mogu bilivit!!!



blablablabla cry 

pa moze tokmu Anne i Baba mu go dogovorile ova, Mahir - Ayten scenario hahahhaha, abe ednas ke morase da go napravi toa :)
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:00

Šta je sad ovo KI i Esin Türker.

Ko je ona, odnosno da li to treba biti u seriji Karadaji ili u RL. Ništa ne razumem.  Novosti 8 KI - Page 30 1245697846 

[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:05

melodija je napisao/la:
Šta je sad ovo KI i Esin Türker.

Ko je ona, odnosno da li to treba biti u seriji Karadaji ili u RL. Ništa ne razumem.  Novosti 8 KI - Page 30 1245697846 


nikoj nisto ne razbira  queen queen queen queen  zosto nisto ne e jasno, no sepak mislam deka e nekoja novinarska patka povtorno, ma dajte luge da sme malku poseriozni jas navistina mu posakuvam srekja i da si ja najde vistinskata licnost za nego, no koja i da e devojka sigurno bi se pojavil so nea vo javnost, prvo maz kako nego koj bi mozel sekoja da ja ima sigurno nema da dozvoli da ze ozeni dogovoreno ili ke se pojavel barem ednas so Esin, Mesin koja i da e :)
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:13

Verujmo novinarima, oni sve znaju, kao i prethodnih puta.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:17

Kenan :) je napisao/la:
Verujmo novinarima, oni sve znaju, kao i prethodnih puta.

Po ova mozam edno da zaklucam deka oni podobro go znaat nego ,otkolku samite sebe sto se poznavaat :)\

No nema vrska, ajde neka e za dobro :)))))))
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:24

kikule81 je napisao/la:
Kenan :) je napisao/la:
Verujmo novinarima, oni sve znaju, kao i prethodnih puta.

Po ova mozam edno da zaklucam deka oni podobro go znaat nego ,otkolku samite sebe sto se poznavaat :)\

No nema vrska, ajde neka e za dobro :)))))))

Kikule,šta je vrska!???
Ufffff,ya,.... umirem od straha da je to istina!
neka se makne po svijetu,ima bar milijarda žena koje Njemu yakišiyor!!!!

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:25

ASTERVANDER je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Kenan :) je napisao/la:
Verujmo novinarima, oni sve znaju, kao i prethodnih puta.

Po ova mozam edno da zaklucam deka oni podobro go znaat nego ,otkolku samite sebe sto se poznavaat :)\

No nema vrska, ajde neka e za dobro :)))))))

Kikule,šta je vrska!???
Ufffff,ya,.... umirem od straha da je to istina!
neka se makne po svijetu,ima bar milijarda žena koje Njemu yakišiyor!!!!

Nema veze :) toa e nema vrska :).....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:28

Ideš!!!  Novosti 8 KI - Page 30 1430956612 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:30

Možda se zaljubio na onom piru u AnGari!? Ipak je Angarali,Balali!!!!kad je plesao cijelu noć!Ipak se čovjek najbolje osjeća u svojoj memlekete!Poznaje svoje žemske,nema iznenađenja!?
ALI NI ŠUŠTA NI GUŠTA(ka' ti srce ne piva)

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:32

amra amra ljuti Ja sam mislila da se radi o seriji. Bumo vidil da li je ovo istina. Nekako mi ta priča nema logike osim ako su anne i baba umiješali prste.  amra 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:34

ASTERVANDER je napisao/la:
Možda se zaljubio na onom piru u AnGari!?     Ipak je Angarali,Balali!!!!kad je plesao cijelu noć!Ipak se čovjek najbolje osjeća u svojoj memlekete!Poznaje svoje žemske,nema iznenađenja!?  
ALI NI ŠUŠTA NI GUŠTA(ka' ti srce ne piva)

dobro osven sto e drugarka od detstvo, nesto drugo se znae, se pojavil nekogas so nea, zosto ovaa vest e samo vo ovoj vesniik, portal shto i da e, ja nema nikade na drugo mesto. A znaete deka nego go ozenija i so Ozge, pa i so Kubra t.e. imase sredba so mama i tato i slicno.....
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:36

Tessa je napisao/la:
amra amra ljuti Ja sam mislila da se radi o seriji. Bumo vidil da li je ovo istina. Nekako mi ta priča nema logike osim ako su anne i baba umiješali prste.  amra 

Isto mislime, poznavajki go negoviot stav koga se zenite vo prasanje i negovata izjava deka mu e bitno mama i tato da ja bendisaat devojkata , malku mi e zatucan so svakjanjata, togas nema da me cudi deka ova e vistina iako sum rezervirana i koga e ova vo prasanje .....
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:36

Adaaaaaan! place 
Jaaaaadan!

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:38

ASTERVANDER je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
One of the finest actors of the series Karadayi Kenan Imirzaliogly began preparing for his marriage to childhood friend Esin Türker. In the coming months, Imirzaliogly will be held an engagement and wedding will take place in the summer. It became known from his plans.


Znala sam za ovaj scenario!!Baba Anne ljubim ruke falan filan.......konzerva.......40 godina......treba se razmnožit....
Ufff,kako ću sad maštat.?'!!To bi mi bilo kao da ga pravim preljubnikom!! Novosti 8 KI - Page 30 1245697846 UFFFFFF
Tugo moja,a zaslužio je bit zaljubljen,tako mu dobro stoji ,mislim uvjerljiv je u glumi!
Zat tako!!!??? ljutko 
     Kažem ,znala sam,tj bilo me strah da bi tako moglo bit sonunda.....i eto.......a ne mogu bilivit!!!



blablablabla cry 

Nemoj tako ASTRICE....Vrime mu je...
Vrime. Vrime, vrime, kako prohodaš novo iščeš, staro ostavljaš.

Bu evlenmek zamanı.
Maštat se može i dalje....koji preljub? Tu je sve dozvoljeno! Novosti 8 KI - Page 30 2836737430

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:39

adan je napisao/la:
Ideš!!!  Novosti 8 KI - Page 30 1430956612 

Štaaaa jeeee? Konačno ostala bez teksta?  smiiije smiiije smiiije 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:42

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
Ideš!!!  Novosti 8 KI - Page 30 1430956612

Štaaaa jeeee? Konačno ostala bez teksta?  smiiije smiiijesmiiije

Tessa je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
kava 

[You must be registered and logged in to see this link.]

He is getting married in "Karadayi" if I understood it correctly, or? amra amra amra

Ajmo djevojke koje pratite seriju, ima li najave da će se oženiti u seriji za neku prijateljicu iz djetinjstva?

Ne, Tessičićićice, neće ni pod razno. Prijateljica iz djetinjstva se udala, a Mahirmirko će možda skoro oženiti svoju Feride.

Nego, ovo ne damo !!!  smile 
Ni pod razno!!

Dajemo samo za ljubav.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nisu ih nikad uslikali, načuli , niti nešto slično.
Nije bilo izjave za javnost.
A znaju i kako se zove.

Opet kažem, ideš !!!  ideš 

Uz primjedbu, kako Bebe u zadnjim epizodama zrači, blista.
Kao da se nešto događa.
Možda su novinari nanjušili neku novu vezu, pa ga provociraju.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 04 vel 2014, 20:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:42

A vidi kadin na temi....! Sve uredno prijavljene....
Izmilile van....ko gliste na kiši.... ree 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Emptyuto 04 vel 2014, 20:44

kikule81 je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
amra amra ljuti Ja sam mislila da se radi o seriji. Bumo vidil da li je ovo istina. Nekako mi ta priča nema logike osim ako su anne i baba umiješali prste.  amra 

Isto mislime, poznavajki go negoviot stav koga se zenite vo prasanje i negovata izjava deka mu e bitno mama i tato da ja bendisaat devojkata , malku mi e zatucan so svakjanjata, togas nema da me cudi deka ova e vistina iako sum rezervirana i koga e ova vo prasanje .....


EEEEEEEE,zbog zatucanosti i "ljubim ruke, babo",mi i djeluje moguć ovaj scenario!
Ako ne sad,bit će kad tad!
Da se bar prije toga prošeta po Europi i za sobom ostavi živi trag!
Čodžuka njegove DNA,pa poslije nek se ženi balalkama!!!

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 8 KI - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 8 KI   Novosti 8 KI - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 8 KI
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 14
» Novosti 13 KI
» Novosti 4 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: