Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 10 KI

Go down 
+17
S.N.O.B1
Laguna
Kenan :)
The Queen
desigualm
kikule81
samani
Tessa
Istanbul
honeybunny
Leona
Re Alone
melodija
adan
ASTERVANDER
Amra
bes ni
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 19:13

[You must be registered and logged in to see this link.]


Edit: U isto smo vrijeme postale Bes ni i ja pa da ne brišem post, samo ostavljam link.

grli Novosti 10 KI - Page 32 2784008398 


Zadnja promjena: Re Alone; sri 30 srp 2014, 19:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 19:15

očale očale 
A mene posebno nervira sto su neki pre pricali svasta o njoj, a sad joj se dodvoravaju tamo na Instagramu, kao odjednom je vole, raduju se sto je sa njim..a sve zbog toga da bi bili blize njemu.  kava 
Kako god, nek' radi sta hoce, nek' "uziva" s kim hoce..
Ti si kod mene Kendzo zavrsio.. ree  ree 

Pozdravljam vas, vidimo se za par nedelja.. adan
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 19:19

Re Alone je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kosa mu je urnebesna.. vidiga 
Je l' on ima više ovakvih majica, ili samo jednu vrti?

Malo drugačija..da se vide bermude, šta li su već..

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 19:29

Kenan :) je napisao/la:
očale očale 
A mene posebno nervira sto su neki pre pricali svasta o njoj, a sad joj se dodvoravaju tamo na Instagramu, kao odjednom je vole, raduju se sto je sa njim..a sve zbog toga da bi bili blize njemu.  kava 
Kako god, nek' radi sta hoce, nek' "uziva" s kim hoce..
Ti si kod mene Kendzo zavrsio.. ree  ree 

Pozdravljam vas, vidimo se za par nedelja.. adan

Dobro zapažanje. Nerviraju.  ljut 

Ugodan odmor. Vrati nam se.

Zna li se gdje je fotkano?
Mislim da su u jednom detoksi spa hotelu, kad budem sigurna, postam.

A gdje je nedovršena zaostala, pa se nije uspjela fotkati?? Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 
Kaže na TW da ima migrenu, pa se bojimda nije od muke što je propustila priliku za promociju...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 20:11

last summer
At this year he looks much better



[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 22:37

Bože, diže na noge sud, tužba bla, bla..., a vidi ga. On je stvarno i stid izgubio.

Ne mogu poverovati da nije za Bajram otišao kod roditelja. Baš je zabrinjavajuće, kao da nije ''svoj''. zapanjen 

Čestitamu mu na izboru, baš onakav kako zbori.

E što čovek sam sebe izblamira i pogazi, na samom je dnu, niže ne može.  sram 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 22:58

Kako bi go opisale KI - lesni zeni  KK , seks , droga  :kikiriki: i alkohol  reeee 

ne znaete kolku mi e zal sto go pisuvam ova za nego, no navistina deckoto NE go prepoznavam, zalno za nego .....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 23:30

kikule81 je napisao/la:
Kako bi go opisale KI - lesni zeni  KK , seks , droga  :kikiriki: i alkohol  reeee 

ne znaete kolku mi e zal sto go pisuvam ova za nego, no navistina deckoto NE go prepoznavam, zalno za nego .....

Upravo tako... Novosti 10 KI - Page 32 2836737430 

Prvo...bila sam očarana njime...oni "stari" članovi to dobro znaju...nije li tako?

Krenulo je češće s  reeee ...rekoh, dobro....pritisak posla i svega što s njim ide...i dalje mi je bio čok tatli...

Dogodila se  :kikiriki: ...rekoh, dobro to ide uz pritisak posla i alkohol...i dalje mi je bio tatli...

Dogodile su se  KK  i ona prva za koju nemamo smajlić (zašto?)...rekoh, dobro to ide uz pritisak posla, alkohol i drogu...da nema vas teško da bih bila ovdje (neke će mi ovo možda zamjeriti, a nadam se da ipak neće)... grli
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 23:41

Ah,Kike,ah!Pomnogu si stroga so nego!Toa e naš Bebe!Sakamo ga!Oyle dime!?
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptysri 30 srp 2014, 23:44

ASTERVANDER je napisao/la:
Ah,Kike,ah!Pomnogu si stroga so nego!Toa e naš Bebe!Sakamo ga!Oyle dime!?


Jas kje go sakam pak koga kje bide onoj nasiot Bebe, sega vo ovoj slucaj mozam samo da kritikuvam.... I Amra e vo pravo vie ste mi po dragi i povekje ve sakam od nego  grli Novosti 10 KI - Page 32 2784008398 
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 00:06

a i ne bi rekla deka e predolgo so nea, osven ako go smetate predolgo gledanjeto nedela i ponedelnik togas OK, a imase tolku nastani na koi se pojavi sam, a imase sansa da ja promovira. Zatoa veruvam deka nema da gi vidime fateni za raka kako shetaat zosto se srami od svojot izbor, a i jas bi se sramela na negovo mesto, jas se sramam i sega koga pisuvam (ubija me tudza sramota  Novosti 10 KI - Page 32 2991427495  Novosti 10 KI - Page 32 2991427495  Novosti 10 KI - Page 32 2991427495 ) covek koj e vo ocaj ne znae shto da pravi. Vo situacijata vo koja se naogja bilo koj drug kje gledase da napravi se da si go vrati ugledot, a on prvo KK, pa Berak, pa KK neznaeme shto e sledno, epa imidzot ne se brani taka... A i veruvam deka imal plan da odi za Bajram vo Ankara, planot se smenil najverojatno posle fotografiite na brodot, pak bi rekla i mene bi mi bilo sram da se pojavam pred moite posle takvi fotografii i toa na 40 godini ....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 01:21

Znate što?

Evo nama jednog Ezela!!  Novosti 10 KI - Page 32 324084633 

Fotka stara.
Ponavljam.
Lokacija nepoznata.
Sam.

Ali je osmješak ... [You must be registered and logged in to see this image.] 

A pogledić.. kurbinjski ..  Novosti 10 KI - Page 32 1430956612 

I opet je Sunce na prozorčiću... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 01:23

Zato joj se i pojavila "migrena"!idemo vani dragi?Ne, idem sam!ti slikaji noge u zraku!
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 09:56

Kada čovjek u životu izgubi nešto materijalno boli ga ali zaboravi. Ali kada se izgube životna uvjerenja onda je to jako teško. Ja sam Kenana prvi put vidjela u Ezelu i kao sve, kupio me je na prvu. Lijep muškarac, karizmatičan, muževan, šarmantan, školovan, pametan, ima dobar kućni odgoj, dobar glumac, i što je najvažnije, imao je ono nešto na šta smo sve mi pale.
I tako ga počnem pratiti - njegov rad, njegov privatni život, svaka nova sličica me je obradovala... bez iluzija da će biti moj ali u uvjerenju da će kao takav izuzetan muškarac naći onu pravu koja mu priliči.
I onda kada, kao sada, shvatiš da nije ništa posebno i da je isti kao 90% muškaraca - to ti dođe kao da te je netko opalio veslom po glavi. Šok! Zašto ona? Od toliko lijepih i pametnih žena u Istanbulu ako ne i dalje. Zašto jedna balava lopata, mala fuksa koji nije kresnuo samo onaj koji je žurio na autobus, neodgojena, vulgarna i pri tome ni malo lijepa. Zašto ona?
I onda shvatiš da je njemu u životu važno da pored sebe ima neku malu opajdaru za je..nje, da kao i svaki frajer pada na one puš... usne i da je očito jako dobra u krevetu. A ne shvaća da će ga ta mala opajdara zavrnuti kao vola. Jer on u stvari i jeste jedan muški vol koji zaslužuje da mu se desi sve ono što će mu se desiti. Nećeš pravu ženu? Hoćeš lopatu kako bi u tim kriznim godinama dokazao da si frajer i veliki je..č? OK dobio si je.
Malo sam se povratila od šoka i odlučila da od sada vrlo površno pratim njegov život i želim mu da naje.e jer ništa bolje nije ni zaslužio.
Tražio si - dobio si.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 10:16

smiiije smiiije smiiije ...Istanbul...iako ti je post više u žanru horora ili psihološke drame, mene su spopali osjećaji kao kad gledam dobru komediju.
Astrice, daj na ovo neki stih... smiiije 

Adančika je u pravu...ima se nad kim sliniti...Ezel je nepoderiv!

Zašto imam osjećaj da ste žalosne, razočarane, uvrijeđene?
Ma cure, nit je on Ruđer Bošković, nit je ovo Institut Ruđera Boškovića...
Zabava, zabava...uvijek se možemo šaliti na njegov, a bome i na svoj račun...(naravno, kad nam prisjedne ozbiljna rasprava kao što meni već davno jest, barem što se tiče ove teme, a čemu je on kriv...ne ja molim...)
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 11:20

Found on open spaces internet - there are no words   perfectly made by video sequence, "Dark Eyes" ........ interesting to look at this duo in the future

[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 12:15

Nisam sklona hororu ili drami ali mi je podigao živac i morala sam se malo isprazniti.  ljut I jesam poprilično razočarana i žalosna ali sad sam ga odžalovala i idemo dalje.
I ti si Amra potpuno u pravu. Previše smo ga ozbiljno shvatili i kad bi on znao koliko mu pravimo psihološki profil umro bi od smjeha.
Od sada samo zajebancija, uglavnom na njegov račun. Kako radi i jeste za podjebavanje. fuj 
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 14:52

Upravo završila posao,legla ,digla noge u stilu Kučučke,sise se slile na grlo,zamalo se udavi od smijeha!Kako sve mi prolazimo iste fazedo izliječenja -razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!Kako koja i kako brzo!ali Ezel nas nikad izneavjerit neće!
Eno ga šeta po svijetu jednako lijep,obrazovan,nježan,odlučan,karizmatičan!ALOOOOO?!
[Vrh] Go down
samani
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 189
Join date : 13.03.2013
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 15:05

Ja definitivno spadam u grupu koja je pala na Ezela...ovaj Kenan sadasnji mi nema nista skoro od onog Ezela,(uh da vam je znati koliko sam se puta posvadjala sa muzem zbog Ezela... ljut ljut )
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 15:23

ASTERVANDER je napisao/la:
Upravo završila posao,legla ,digla noge u stilu Kučučke,sise se slile na grlo,zamalo se udavi od smijeha!Kako sve mi prolazimo iste fazedo izliječenja -razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!Kako koja i kako brzo!ali Ezel nas nikad izneavjerit neće!
Eno ga šeta po svijetu jednako lijep,obrazovan,nježan,odlučan,karizmatičan!ALOOOOO?!

Ja sam trenutno stala kod negiranja..ostaje mi još 3 faze do zaborava.. Novosti 10 KI - Page 32 1245697846  Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 
I dalje negiram da je sa  KK i tačno se svaki put iznenadim kad ih ugledam zajedno.. amra 
Kad se pojavila prva fotka sa jahte, sve sam zagledala da nije fotomontaža..strašno..[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 17:27

ASTERVANDER je napisao/la:
Upravo završila posao,legla ,digla noge u stilu Kučučke,sise se slile na grlo,zamalo se udavi od smijeha!Kako sve mi prolazimo iste fazedo izliječenja -razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!Kako koja i kako brzo!ali Ezel nas nikad izneavjerit neće!
Eno ga šeta po svijetu jednako lijep,obrazovan,nježan,odlučan,karizmatičan!ALOOOOO?!

Ma kakav stih. Ne trebaju ti stihovi... tooo 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 17:27

samani je napisao/la:
Ja definitivno spadam u grupu koja je pala na Ezela...ovaj Kenan sadasnji mi nema nista skoro od onog Ezela,(uh da vam je znati koliko sam se puta posvadjala sa muzem zbog Ezela... ljut ljut )

Ja s mojim nisam....šutio je ko zaliven....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 17:29

Leona je napisao/la:
ASTERVANDER je napisao/la:
Upravo završila posao,legla ,digla noge u stilu Kučučke,sise se slile na grlo,zamalo se udavi od smijeha!Kako sve mi prolazimo iste fazedo izliječenja -razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!Kako koja i kako brzo!ali Ezel nas nikad izneavjerit neće!
Eno ga šeta po svijetu jednako lijep,obrazovan,nježan,odlučan,karizmatičan!ALOOOOO?!

Ja sam trenutno stala kod negiranja..ostaje mi još 3 faze do zaborava.. Novosti 10 KI - Page 32 1245697846  Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 
I dalje negiram da je sa  KK i tačno se svaki put iznenadim kad ih ugledam zajedno.. amra 
Kad se pojavila prva fotka sa jahte, sve sam zagledala da nije fotomontaža..strašno..[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto...to je taj duh o kojem pričam...sve će biti da će nam Bebe (ili Ezel) pomoći da spoznamo same sebe... fućka 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 17:40

Leona je napisao/la:
ASTERVANDER je napisao/la:
Upravo završila posao,legla ,digla noge u stilu Kučučke,sise se slile na grlo,zamalo se udavi od smijeha!Kako sve mi prolazimo iste fazedo izliječenja -razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!Kako koja i kako brzo!ali Ezel nas nikad izneavjerit neće!
Eno ga šeta po svijetu jednako lijep,obrazovan,nježan,odlučan,karizmatičan!ALOOOOO?!

Ja sam trenutno stala kod negiranja..ostaje mi još 3 faze do zaborava.. Novosti 10 KI - Page 32 1245697846  Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 
I dalje negiram da je sa  KK i tačno se svaki put iznenadim kad ih ugledam zajedno.. amra 
Kad se pojavila prva fotka sa jahte, sve sam zagledala da nije fotomontaža..strašno..[You must be registered and logged in to see this image.]

 Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 , nasmijala si me svojom iskrenošću.

Naš Forum je prvi i ekskluzivno objavio vijest da su oni zajedno, i to još u trećem mjesecu.
Tko je želio vjerovati , vjerovao je, tko nije, sada traži - fotomontažu.

Ja nisam tako jako šokirana, jer sam znala da su zajedno.
Ove fotke sam najavljivala i očekivala još nekako s proljeća.

Priznajem, nadala sam se, očekivala njenu depresiju i tužne postove,
ali odavno znam gdje su granice očekivanja .

Zato, bravo Leonice, idemo veselo naprijed,
malo šala na naš račun, malo na njegov,
ne mudrujmo prekoviše,
ne sudimo mu prestrogo,
on je naš predmet  kenan 
iskoristimo ga, njegovu gu...leđa za malo razonode,
tražimo mu prve sijede, brundajmo protiv brhkova,
odradimo i  KK , jer ja se nadam da će i ona kao jadnanebila,
možda sretno dočekamo i bolji izbor.

Budimo fanovi. Ovo je njegova tema.

Popljuvajmo mu sve po redu,
ali nemojte zaboraviti da on ima rupicekojejanisamvidjelakodnijednogprimjerkadosada,
zamjerimo mu  :kikiriki: ,
ali on nas još uvijek dovuče na ovo mjesto gdje se lijepo družimo,
pa ga i dalje lolimo,
i opet ćemo ispijati ranojutarnju kavicu,
dok se on tušira tu negdje na tri metra od nas.

Meni je u životu dosta "-razočarenje,negiranje,bijes,rezignacija,prihvaćanje,zaborav!"

Ne želim ga zaboraviti!!
Ne želim ga sebi uskratiti!!

Kad može  KK , mogu i ja  Novosti 10 KI - Page 32 2829516366 

U to ime, zloupotrijebiti ću svoju moć, kao admin
kao i naše pravilo br.2 o ponavljanju
pa ću quotati samu sebe,
jer je ovaj post upravo u tu svrhu i napisan.

adan je napisao/la:
Znate što?

Evo nama jednog Ezela!! Novosti 10 KI - Page 32 324084633

Fotka stara.
Ponavljam.
Lokacija nepoznata.
Sam.

Ali je osmješak ... [You must be registered and logged in to see this image.]

A pogledić.. kurbinjski .. Novosti 10 KI - Page 32 1430956612

I opet je Sunce na prozorčiću... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Emptyčet 31 srp 2014, 17:45

grli Novosti 10 KI - Page 32 2784008398   reeee reeee reeee  ajde na zdravje :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 10 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 32 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 10 KI
[Vrh] 
Stranica 32 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 3 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: