Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysri 03 lip 2015, 21:35

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Caga neće gostovati u Beyazovoj emisiji. ljut

I još to ovako razočarana kažem na Barisevoj temi, a ne kažem kako će Baris biti gost. Fotografije - Page 36 2829516366

Ja sam već CU gledala kod Beyaza. Njegov odnos sa Serom me ne zanima pa mi i nije neka šteta.
Baris je navikao jadan na zanemarivanje.


Ne reče li ti kako jedva čekaš kraj serije jer izgaraš od znatiželje da saznaš šta su ovo dvoje? ree
Ja ne krijem da me zanimalo...utoliko mi je duplo više krivo. Ja bih to provalila u jednom pogledu koji bi razmenili. fućka

Šteta, takvog glumca zanemarivati i to zbog ove dece. Možda i pogledam emisiju, nisam dosad videla kakav je Baris privatno, sem na onom veda partiju ekipe "Ezel", kad je dao izjavu.

Kad sam kod njih, počela sam opet seriju da gledam!!! Kad god pogledam Ezela, kažem sebi e, to je bila serija, sve drugo spram njega su karikature!!!

E, ne bi provalila. Nema šanse.
Zato sam rekla da sam znatiželjna jer mi je neshvatljivo to inzistiranje na njihovoj vezi. Ako je bila raspoložena (a vjerojatno je) "družili su se" ali vjerujem da je to sve jer on mi baš i ne izgleda kao tip za "hodanje" ili "bivanje u vezi". I onda bi netko prepoznao...evo kao što si sad ti napisala. Aha.
Pogotovo ne bi prepoznao kod njega koji dijeli te svoje mile poglede svud uokolo. Samo kad se sjetim kako je znao Rizu ili Mehmeta pogledati u AFK. Kao da je na pol puta da se zaljubi u njih. Koji puta sam mislila da Fer ima konkurenciju u njima. Ne, šalu na stranu, on zaista ima taj neki specifičnim, otvoreni pogled i ti bi ga odmah protumačila. Aha. Ja koja sam ga dobro proučila (kao glumca, molim lijepo) ne bih prepoznala...
Pazi, ne tvrdim da nisu u vezi. Mogu samo ponoviti jedno.
Kad mi ne bi ostavili dojam da su u RL zajedno ja im ne bi vjerovala kao glumcima. U tome je bit. Da im povjeruješ.
Vidiš, i ja sam bila zaljubljena u ljubav E+E i priznajem da sam zajedno s curama mislila i priželjkivala jedno vrijeme da su zajedno i u RL. U AFK sam bila zaljubljena u Emirovu ljubav, a Fer sam pokušavala razumjeti ali mi nisu bili jasni ti fanovi što su ih i sada ih spajaju u RL, a sada se povijest ponavlja.
Rekoh ja već da će Femirovci vjerovati u neponovljivu i vječnu ljubav Cagataya i Hazal, Yamirovci u istu takvu Cagataya i Serenay, a onda će doći neka treća i ja se toplo nadam da će naš dječak do tada naučiti da joj prisloni ruku na slabine i pogurne mrvicu ispred sebe na pozornici kad budu primali nagradu za zajednički trud.

Moram gledati Beyaza? Ajme, ne podnosim ga!


Zadnja promjena: Amra; sri 03 lip 2015, 21:44; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysri 03 lip 2015, 21:41

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Aaaaa, sjetim se ja tamo neke završne veselice kad su sjeli jedno kilometar jedno od drugoga, nisu ni komunicirali i onda se na kraju zagrlili, a svi mi popadali u trans jer ju je poljubio u rame.

Tebi AFK skoro svo sećanje popio. ree
Samo se sećaš tamo nečeg? Fotografije - Page 36 3840872984

Ja ne bih zaboravila ni kad se ne bih podsećala 100 godina, unutamiyorum. če če

WwBiPl4DhKI[/youtube]

A ne, varaš se. Ja sam Ezela gledala 3 puta, četvrti onako pomalo. Ovaj prijenos nebrojeno puta, a zagrljaj isto tako.
To što je Ezel najbolji ne znači da drugo ne mogu voljeti. Mogu i ne mogu uspoređivati. Različite tematike, različiti tipovi glumaca. Kao dvije drage igračke. Neću dozvoliti da zbog jedne manje volim drugu.
Za par godina, ponoviti ću gledanje i jedne i druge.
I ni jednu ni drugu ne želim dizati na pijedestal. Volim ih svaku na svoj način ali priznajem im i mane...baš kao svemu u životu.

[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysri 03 lip 2015, 21:46

Amra je napisao/la:
A ne, varaš se. Ja sam Ezela gledala 3 puta, četvrti onako pomalo. Ovaj prijenos nebrojeno puta, a zagrljaj isto tako.
To što je Ezel najbolji ne znači da drugo ne mogu voljeti. Mogu i ne mogu uspoređivati. Različite tematike, različiti tipovi glumaca. Kao dvije drage igračke. Neću dozvoliti da zbog jedne manje volim drugu.
Za par godina, ponoviti ću gledanje i jedne i druge.
I ni jednu ni drugu ne želim dizati na pijedestal. Volim ih svaku na svoj način ali priznajem im i mane...baš kao svemu u životu.

Šta, Ezela voliš jednako kao AFK? I E&E isto kao E&F? Fotografije - Page 36 3840872984

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysri 03 lip 2015, 22:02

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
A ne, varaš se. Ja sam Ezela gledala 3 puta, četvrti onako pomalo. Ovaj prijenos nebrojeno puta, a zagrljaj isto tako.
To što je Ezel najbolji ne znači da drugo ne mogu voljeti. Mogu i ne mogu uspoređivati. Različite tematike, različiti tipovi glumaca. Kao dvije drage igračke. Neću dozvoliti da zbog jedne manje volim drugu.
Za par godina, ponoviti ću gledanje i jedne i druge.
I ni jednu ni drugu ne želim dizati na pijedestal. Volim ih svaku na svoj način ali priznajem im i mane...baš kao svemu u životu.

Šta, Ezela voliš jednako kao AFK? I E&E isto kao E&F? Fotografije - Page 36 3840872984


Ne. Uopće to ne rangiram, iako bih mogla i ti bi tada bila zadovoljna...možda jednim dijelom...
Što se tiče parova, dugo sam bila oduševljena E+E i nadalje sam ali tu imam neka previranja zbog kojih su mi gotovo jednako dragi....
Npr Cansu i Kenan...savršeno kompatibilni, magična i teška priča, svako na svoj način odličan.
Cagatay, zelen, ne zna glumiti. Očarao me napredak koji je postigao u tako kratkom roku...dečko je s piste sišao, trebalo se nositi sa svim tim.
Feriha, lik kakav jest, prgavica, onakav život, tradicija, laži, nije da baš volim Hazal i znam da ćeš me zbog ovog htjeti ubiti ali bila mi je u nekim dijelovima čak i bolja od Cansu. Cansu je na momente bila fenomenalna, na momente kad je trebalo dočarati čvrstoću malo se preglumljivala.
Kad se sjetim Hazal s onim drečećim glasom, šlapetinama i trčanjem po zgradi...baš onako izvorna...Rizina kćerka, spremna na nešto bolje što joj se u životu ponudilo u obliku onakvog muškarca, onakve ljubavi, a nije to znala uzeti i pustiti ono drugo...tom glumom me očarala...upravo time čime je njen lik živcirao druge.
I priča F+E mi je nekako bila bliža životu nego priča E+E u Ezelu, znaš već, malo više mašte, plastična operacija, zgrtanje love tako na brzaka...pa oni silni mafijozi u 2. sezoni...po meni suvišno...ne znam...
Dakle, pokušala si me natjerati da se odlučim. Napisala sam da neću to raditi iako bih mogla. Igrat ću se malo s jednom igračkicom, malo s drugom, ni jednu neću odbaciti.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyčet 04 lip 2015, 13:01

Amra je napisao/la:
Ne. Uopće to ne rangiram, iako bih mogla i ti bi tada bila zadovoljna...možda jednim dijelom...
Što se tiče parova, dugo sam bila oduševljena E+E i nadalje sam ali tu imam neka previranja zbog kojih su mi gotovo jednako dragi....
Npr Cansu i Kenan...savršeno kompatibilni, magična i teška priča, svako na svoj način odličan.
Cagatay, zelen, ne zna glumiti. Očarao me napredak koji je postigao u tako kratkom roku...dečko je s piste sišao, trebalo se nositi sa svim tim.
Feriha, lik kakav jest, prgavica, onakav život, tradicija, laži, nije da baš volim Hazal i znam da ćeš me zbog ovog htjeti ubiti ali bila mi je u nekim dijelovima čak i bolja od Cansu. Cansu je na momente bila fenomenalna, na momente kad je trebalo dočarati čvrstoću malo se preglumljivala.
Kad se sjetim Hazal s onim drečećim glasom, šlapetinama i trčanjem po zgradi...baš onako izvorna...Rizina kćerka, spremna na nešto bolje što joj se u životu ponudilo u obliku onakvog muškarca, onakve ljubavi, a nije to znala uzeti i pustiti ono drugo...tom glumom me očarala...upravo time čime je njen lik živcirao druge.
I priča F+E mi je nekako bila bliža životu nego priča E+E u Ezelu, znaš već, malo više mašte, plastična operacija, zgrtanje love tako na brzaka...pa oni silni mafijozi u 2. sezoni...po meni suvišno...ne znam...
Dakle, pokušala si me natjerati da se odlučim. Napisala sam da neću to raditi iako bih mogla. Igrat ću se malo s jednom igračkicom, malo s drugom, ni jednu neću odbaciti.

yoh Ne razgovaram više s tobom, ti i ja smo završile svaku diskusiju!!! ljut

A, sad ozbiljno... ree
Nikako ne mogu da se složim sa boldom, ali nikako.
To trčanje po zgradi, vrištanje i slično, to ti nije nikakva gluma čvrstoće, nego ponašanje razmaženog deteta.
Hazal znam još kao Nihal, iste stvari je radila, na isti način, sve isto...
Dakle, ona mene time nije mogla da očara, ne zato što me je time Feriha nervirala kao ostale, nego zato što to već vidim kod nje i znam od mnogo ranije.
Čak joj i zameram što nije te scene bolje odradila, ovako je identična Nihal, a u totalno drugačijoj ulozi!

Cansu, pak, nije mi se preglumljavala...nikako.
Eysan jeste bila jaka, kao stena, kao čelik, ali i sama je jednom rekla da se ne igraju sa njom, jer nije takva kako deluje, ima i ona slabe tačke...nažalost, na kraju je i bila u pravu. cry
Uglavnom, Eysan jeste bila izdržljiva, čvrsta, ali Cansu mi je baš te scene odlično odglumila jer je pokazala s jedne strane koliko se Eysan trudi da deluje svima njima jako, a opet s druge koliko se svakim danom sve više raspada.
Ona scena kad bode Kenana, kad ubija oca, kad trči Kenanu od Ezela, kad saznaje ko je Ezel...ma, idi bre! nesvjest1

Na ovo drugo neću da ti se petljam i dodajem jer je to tvoj lični doživljaj na koji imaš pravo, koliko god se ja slagala ili ne slagala s time.
Ali, za ovo sam morala da dam svoj komentar, inače živa ne bih ostala. smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyčet 04 lip 2015, 15:47

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ne. Uopće to ne rangiram, iako bih mogla i ti bi tada bila zadovoljna...možda jednim dijelom...
Što se tiče parova, dugo sam bila oduševljena E+E i nadalje sam ali tu imam neka previranja zbog kojih su mi gotovo jednako dragi....
Npr Cansu i Kenan...savršeno kompatibilni, magična i teška priča, svako na svoj način odličan.
Cagatay, zelen, ne zna glumiti. Očarao me napredak koji je postigao u tako kratkom roku...dečko je s piste sišao, trebalo se nositi sa svim tim.
Feriha, lik kakav jest, prgavica, onakav život, tradicija, laži, nije da baš volim Hazal i znam da ćeš me zbog ovog htjeti ubiti ali bila mi je u nekim dijelovima čak i bolja od Cansu. Cansu je na momente bila fenomenalna, na momente kad je trebalo dočarati čvrstoću malo se preglumljivala.
Kad se sjetim Hazal s onim drečećim glasom, šlapetinama i trčanjem po zgradi...baš onako izvorna...Rizina kćerka, spremna na nešto bolje što joj se u životu ponudilo u obliku onakvog muškarca, onakve ljubavi, a nije to znala uzeti i pustiti ono drugo...tom glumom me očarala...upravo time čime je njen lik živcirao druge.
I priča F+E mi je nekako bila bliža životu nego priča E+E u Ezelu, znaš već, malo više mašte, plastična operacija, zgrtanje love tako na brzaka...pa oni silni mafijozi u 2. sezoni...po meni suvišno...ne znam...
Dakle, pokušala si me natjerati da se odlučim. Napisala sam da neću to raditi iako bih mogla. Igrat ću se malo s jednom igračkicom, malo s drugom, ni jednu neću odbaciti.

yoh  Ne razgovaram više s tobom, ti i ja smo završile svaku diskusiju!!! ljut

A, sad ozbiljno... ree
Nikako ne mogu da se složim sa boldom, ali nikako.
To trčanje po zgradi, vrištanje i slično, to ti nije nikakva gluma čvrstoće, nego ponašanje razmaženog deteta.
Hazal znam još kao Nihal, iste stvari je radila, na isti način, sve isto...
Dakle, ona mene time nije mogla da očara, ne zato što me je time Feriha nervirala kao ostale, nego zato što to već vidim kod nje i znam od mnogo ranije.
Čak joj i zameram što nije te scene bolje odradila, ovako je identična Nihal, a u totalno drugačijoj ulozi!

Cansu, pak, nije mi se preglumljavala...nikako.
Eysan jeste bila jaka, kao stena, kao čelik, ali i sama je jednom rekla da se ne igraju sa njom, jer nije takva kako deluje, ima i ona slabe tačke...nažalost, na kraju je i bila u pravu. cry
Uglavnom, Eysan jeste bila izdržljiva, čvrsta, ali Cansu mi je baš te scene odlično odglumila jer je pokazala s jedne strane koliko se Eysan trudi da deluje svima njima jako, a opet s druge koliko se svakim danom sve više raspada.
Ona scena kad bode Kenana, kad ubija oca, kad trči Kenanu od Ezela, kad saznaje ko je Ezel...ma, idi bre! nesvjest1

Na ovo drugo neću da ti se petljam i dodajem jer je to tvoj lični doživljaj na koji imaš pravo, koliko god se ja slagala ili ne slagala s time.
Ali, za ovo sam morala da dam svoj komentar, inače živa ne bih ostala. smiiije

Ma ne slažeš se ti ni s ovim što nije poboldano ree ali.... ni ne trebaš. U tome i jest poanta.
Mene su i ovi osvojili i to je tako. hallo
Evo ti Adančice, vidi nju...ni njoj baš nije najjasnije kako mi sad odjednom AFK može biti u rangu Ezela al jbg, žena skontala da je to moj ukus i ne pita... smiiije ...ne pita jer zna da joj ne mogu odgovoriti tako da shvati kako mi AFK (da sad ne razvlačim je li riječ o seriji, glumcima ili čemu već) može biti skoro pa u rangu Ezela.
Mogu samo ponoviti...serije: Ezel No 1, AFK No 2 ali ovisno o tome što mi se gleda moglo bi biti i obrnuto, a oko glumaca bi se dalo lamentirati. I čemu taj poredak kad volim obje!? I pri tome mi nije problem reći što mi nije savršeno ili dobro pa makar se radilo o mojoj omiljenoj stvari.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyčet 04 lip 2015, 22:23

Koliko smo u međuvremenu nas dvije napisale, komotno mogu ponoviti 1. fragi 76. ep


....pa postati drugi...


...pa treći...



I stvarno, zar nije dosta tragedija? Jedna za drugom ih stižu, a kraj samo što nije...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptypet 05 lip 2015, 22:42

Gledate li, uopće? Fotografije - Page 36 2836737430
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptypet 05 lip 2015, 22:58

adan je napisao/la:
Gledate li, uopće? Fotografije - Page 36 2836737430

Gledamo, gledamo, nego sad ide uživo emisija Beyazova sa glumcima iz serije, pa ne stižemo da komentarišemo. ree
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptypet 05 lip 2015, 23:50

Aha, sad će ono o Barisu????!!! Fotografije - Page 36 2829516366
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 00:23

Sad mi je drago što sam gledala, jer me Baris oduševio! tooo
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 00:39

adan je napisao/la:
Aha, sad će ono o Barisu????!!! Fotografije - Page 36 2829516366

Fotografije - Page 36 2829516366

Ne bi vjerovala ali Baris nam je bio u centru pažnje....doduše, postoji razlog.... smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 00:40

ezel&eysan je napisao/la:
Sad mi je drago što sam gledala, jer me Baris oduševio! tooo

I mene. Faca samo takva.
I Tanner mi je super, Mert iritantan, Tanner uopće ne.
U stvari svi su mi dobri bili i cure...
Šteta što nije bilo Cagataya. Kakav bi tek on bio (dok ga Beyaz ne bi primio na red).
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 00:44

Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Sad mi je drago što sam gledala, jer me Baris oduševio! tooo

I mene. Faca samo takva.
I Tanner mi je super, Mert iritantan, Tanner uopće ne.
U stvari svi su mi dobri bili i cure...
Šteta što nije bilo Cagataya. Kakav bi tek on bio (dok ga Beyaz ne bi primio na red).

A, gledala si ipak?..

Ja sam Serenay sad baš cok zavolela, još mi je draža nego pre. Baš mi se dopada, ne ponaša se navalentno, ali je prijatna i opuštena, baš draga.
A, Baris me oduševio, jel' si videla onaj ples? smiiije

I Cagina poruka mi se svidela, kad je rekao da su svi postali jedna porodica, da mu je ove dve godine bilo divno i da veruje kako su napravili dobar posao.
Veeeeeelika šteta što nije došao, ako je ovakva bila emisija bez njega, kakva bi tek bila s njim... ljuti
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 14:27

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Sad mi je drago što sam gledala, jer me Baris oduševio! tooo

I mene. Faca samo takva.
I Tanner mi je super, Mert iritantan, Tanner uopće ne.
U stvari svi su mi dobri bili i cure...
Šteta što nije bilo Cagataya. Kakav bi tek on bio (dok ga Beyaz ne bi primio na red).

A, gledala si ipak?..

Ja sam Serenay sad baš cok zavolela, još mi je draža nego pre. Baš mi se dopada, ne ponaša se navalentno, ali je prijatna i opuštena, baš draga.
A, Baris me oduševio, jel' si videla onaj ples? smiiije

I Cagina poruka mi se svidela, kad je rekao da su svi postali jedna porodica, da mu je ove dve godine bilo divno i da veruje kako su napravili dobar posao.
Veeeeeelika šteta što nije došao, ako je ovakva bila emisija bez njega, kakva bi tek bila s njim... ljuti

Dijelim tvoje mišljenje. I meni se Serenay dopala.
Nisam vidjela ples. U jednom momentu mi je štekalo računalo, izgleda baš tada. Moram to pronaći negdje.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 20:33

Amra je napisao/la:
Dijelim tvoje mišljenje. I meni se Serenay dopala.
Nisam vidjela ples. U jednom momentu mi je štekalo računalo, izgleda baš tada. Moram to pronaći negdje.

Buyrun bakalim. reeee

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 21:40

Bravo, Baris. Jako je šarmantan.... reeee
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 22:34

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Dijelim tvoje mišljenje. I meni se Serenay dopala.
Nisam vidjela ples. U jednom momentu mi je štekalo računalo, izgleda baš tada. Moram to pronaći negdje.

Buyrun bakalim. reeee

MKtAMVL7pF4[/youtube]

Joj, ma super je. Hvala ti. Fotografije - Page 36 2784008398 Jako me zanima što će sada snimati.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 23:34

I ovdje malo Toygara...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptysub 06 lip 2015, 23:47

Eysan, si ti uspjela negdje pročitati (osim na FB) da Orkun upuca Miru?
Mislim, ako ju ubije daj mi reci još par dobrih na račun MC-a i Ece...
Pa nije valjda luda završiti s Mirom kao što je završilo s Ferihom! Jadničak, uvijek udovac!
Ako puca, možda ju samo rani, a onda opet ima jadna i operaciju kao rizik...ah...to ti ja govorim, seriju nose glumci, da nisu takvi davno bih prestala...tj da nije Cagatay...čim zažmirim i zamislim nekog drugog na njegovom mjestu, ma kakvi, ni Baris ovdje ne bi držao zanimanje i njemu su isisali karizmu ovakvom pričom.
Pa vidi ovu predzadnju. Što možemo reći? Da su ovo dvoje prekrasni? Jesu! Da! Ali ja bih se rasplakala na takvu tvrdnju...to je za malu djecu, zaljubljene šiparice...
Ece manipulira nama, u glave nam ubacuje tu prekrasnu, vječnu, neponovljivu, pravu ljubav...tj takvom ju prikazuje da gledatelje što više veže, prilijepi, a onda tresne njima o pod!
Natrpala je Ece svega i svačega u predzadnju. Ne da raspetljava nego i zapetljava...
No dobro, reći ćeš da kud sam ih našla u predzadnjoj kuditi. Pa ne čuju me! ree
Falit će mi petkom vjerovala ti ili ne, navikla sam se i ja na tu epizodu, na ljutnju zbog Ecinog jalovog posla, na zabavu i zanimanje zbog dragih mi glumaca i njihova dobra posla.
Ali, neće mi biti žao kao što mi je bilo iza Ezela. Kad je riječ o AFK-u to je druga priča, nisam gledala direktno pa...
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyned 07 lip 2015, 01:58

adan je napisao/la:
Bravo, Baris. Jako je šarmantan.... reeee

Eveeeet!!! Fotografije - Page 36 2836737430
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyned 07 lip 2015, 02:00

Amra je napisao/la:
Eysan, si ti uspjela negdje pročitati (osim na FB) da Orkun upuca Miru?
Mislim, ako ju ubije daj mi reci još par dobrih na račun MC-a i Ece...
Pa nije valjda luda završiti s Mirom kao što je završilo s Ferihom! Jadničak, uvijek udovac!
Ako puca, možda ju samo rani, a onda opet ima jadna i operaciju kao rizik...ah...to ti ja govorim, seriju nose glumci, da nisu takvi davno bih prestala...tj da nije Cagatay...čim zažmirim i zamislim nekog drugog na njegovom mjestu, ma kakvi, ni Baris ovdje ne bi držao zanimanje i njemu su isisali karizmu ovakvom pričom.
Pa vidi ovu predzadnju. Što možemo reći? Da su ovo dvoje prekrasni? Jesu! Da! Ali ja bih se rasplakala na takvu tvrdnju...to je za malu djecu, zaljubljene šiparice...
Ece manipulira nama, u glave nam ubacuje tu prekrasnu, vječnu, neponovljivu, pravu ljubav...tj takvom ju prikazuje da gledatelje što više veže, prilijepi, a onda tresne njima o pod!
Natrpala je Ece svega i svačega u predzadnju. Ne da raspetljava nego i zapetljava...
No dobro, reći ćeš da kud sam ih našla u predzadnjoj kuditi. Pa ne čuju me! ree
Falit će mi petkom vjerovala ti ili ne, navikla sam se i ja na tu epizodu, na ljutnju zbog Ecinog jalovog posla, na zabavu i zanimanje zbog dragih mi glumaca i njihova dobra posla.
Ali, neće mi biti žao kao što mi je bilo iza Ezela. Kad je riječ o AFK-u to je druga priča, nisam gledala direktno pa...

Pročitala sam. Ne znam šta bih rekla, neću ništa da prognoziram.

Čak sam u onoj trećoj veda najavi primetila da je Mira u crnom, pre bih rekla da oni to kao nešto pevaju nakon godinu dana (kako i sami stihovi pesme govore) i Mira nekog žali u crnini.
Dal' je Sude umrla, Faruk, neko... ali, ne bih rekla da će Orkun pucati u nju.
Nekako nemam taj osećaj. smiiije

I meni polako počinju opasno da nedostaju. place

Ali...s "Ezelom" ništa ne poredim. To je posebno, ta serija ima posebno mesto u mom srcu.
Ova serija mi je posebna, jer je prva koju ovako uživo pratim, vezala sam se opasno za njih, ali ništa se ne može uporediti sa "Ezelom". če če
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyned 07 lip 2015, 10:48

Eysan, a da stavimo malo bazenskih fotki ovdje, što kažeš?
Mira i Yaman na bazenu, pa malo sam Yaman na bazenu?
Ove Mira i Yaman poklanjam tebi, a one Yaman svim ostalima... Fotografije - Page 36 2829516366
Ili, nije moralno?
Ma ne, bolje ne...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyned 07 lip 2015, 11:27

Daaaaaj ..... sad kad si nas navukla... daaaaj vidimooo.... reeee
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Emptyned 07 lip 2015, 14:40

adan je napisao/la:
Daaaaaj ..... sad kad si nas navukla... daaaaj vidimooo.... reeee

Koga nas? Valjda tebe!
Bojim se da masovno ne prijeđete na Baris temu. Kako će Baris to podnijeti...? hallo

Sličkice su ok, nisam ja nepristojna, pazila sam kako ih pravim... ree
Samo su oku ugodne...bazen, ležaljke, sunce... adan
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI
» Fotografije
» Fotografije 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: