Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysri 16 lis 2013, 23:03

Amra je napisao/la:

Evo nam malo Barisa...https://www.youtube.com/watch?v=tz5Wscdy49w, a i ženica je simpatična...
Evo malo te mimike lica...Yaman, mislim Emir, malo mi se pomiješalo...https://www.youtube.com/watch?v=ykeq2WMk1Tg
a ima tu i puno mimike tijela...vidiga ...zna dečko...
U Medceziru je ta mimika lica još više naglašena ali čini mi se da se radi o ekspresiji puno manjeg broja osjećaja nego u AFK...ipak je ono bila kompleksnija uloga rekla bih...

I malo mimike iz Medcezira...[You must be registered and logged in to see this image.]
Dobri su snimci fućka  Nisam gledala Čagu , osim površno u trač rubrikama ,ali na ovom videu je strava. Pokret iz gifića nesvjest1  iz Medcezira je sličan onom AFK (da li se tako piše).

Meni lično lepši sa šiškama. I Barišu lepše stoji kratka kosa.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 17:49

Selim!! jedva čekam da u seriji progovori,svaka mu je na mjestu i sa dozom humora i sa dozom sarkazma,a bogami i ozbiljan bude Selim...super je...
Mališa Yaman,od svojih 1.90cm(netko negdje reče),dobro nosi svoju ulogu...no sad me ovo oko zatvora iznenadi,nisam u toku oko te droge,zatvora iliti čega već,ali mlad je za to sve.
A da će mali biti komad za kojih par godina,bit će nema šta....djevojčice,djevojke,gledajte i uživajte,a mi ostale ćemo uživati u interijeru i eksterijeru serije...Fotografije Baris Falay - Page 5 2829516366 

:kava:dok gledamo Selima i njegovu ljubav,kako lijepo tepa ženi "živote moj"
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 19:08

Ma da, Barisu super kratka kosa stoji i uopće onako sređen mi je baš cok yakisikli....odličan sa svojom ženicom, baš si pašu.
Yaman...ajde dobro, spadam u one koje se dive interijeru i eksterijeru ali mogu valjda primijetiti...meni ljepši Emir sa kosom gore, onako iz AFK recimo kraj serije ili barem druga sezona kad je bez obzira na "male" godine - muškarac. U Medceziru su uspjeli u transformaciji pa je baš mladac. Za desetak godina (taman kad izađe..sram ) bit će..nesvjest1.. pa opet..nesvjest1 nesvjest1 
Ali, što mu vrijedi izgled kad dečko, koliko sam čitala, ima problem s glavom (ili možda vrijedi)?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 19:25

Ako netko baš želi gledati direkt...upravo sad....http://tribun.ntvspor.net/star/canli-yayin
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 20:09

Fotografije Baris Falay - Page 5 3840872984  Emir definitivno,iako se ja samo divim interijeru...smile
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 21:32

suradnica je napisao/la:
Fotografije Baris Falay - Page 5 3840872984  Emir definitivno,iako se ja samo divim interijeru...smile
Ha, ha....vjerujem ti na riječ...

Mirina majka....kakva antipatična hanuma...Fotografije Baris Falay - Page 5 4119820998 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Suradnice, evo malo interijera...vidiga 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Njih dvojca baš kao otac i sin...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A njih dvojca baš kao da su braća...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I ovaj užas od Mirinog dečka koji ju još i vara, a tek prekratke hlače koje nosi....vidiga 
[You must be registered and logged in to see this image.]

I ne znam jel Yamanu ova komisija za upis na prestižni faks vjeruje al ja mu vjerujem...vidiga 
[You must be registered and logged in to see this image.]

A je faca, ako ih nije Yaman uvjerio sad će ih on...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira se opako bacila na Yamana...i mami se šmajhla...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo eksterijera, malo interijera....(ovo je kavga...da ne bi bilo kakvih primisli...fućka )
[You must be registered and logged in to see this image.]

A Yaman jadan uvijek kriv...., a nije kriv....
[You must be registered and logged in to see this image.]

I kako samo gleda u Mirin prozor. Baš ti Turci imaju smisla za emocije....e sad, jel to samo u serijama ili...?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 23:41

Amra je napisao/la:
Ako netko baš želi gledati direkt...upravo sad....http://tribun.ntvspor.net/star/canli-yayin
Ja sam slučajno klikluna na link....a ono serija u 23.40 Fotografije Baris Falay - Page 5 1245697846  Da li je to repriza?



Jamanu se svi bacaju u zagrljaj....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 18 lis 2013, 23:56

Interijer...
Srećna porodica...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaljubljenost...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:01

Još jedan adut...lepe ruke (za razliku od Kive!)....

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:11

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ako netko baš želi gledati direkt...upravo sad....http://tribun.ntvspor.net/star/canli-yayin
Ja sam slučajno klikluna na link....a ono serija u 23.40 Fotografije Baris Falay - Page 5 1245697846  Da li je to repriza?



Jamanu se svi bacaju u zagrljaj....
Da. Čim završi epizoda odmah ponavljaju...Fotografije Baris Falay - Page 5 1245697846 . Isuse, pa šta to oni 5-6 sati samo Medcezir imaju na repertoaru...?

Ti mu se ne bi bacila u zagrljaj? vidiga
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:14

Maki je napisao/la:
Još jedan adut...lepe ruke (za razliku od Kive!)....

Psssst! Ne smiješ o Kivinim rukama....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:15

Maki je napisao/la:
Još jedan adut...lepe ruke (za razliku od Kive!)....

Ma sve ti dečko ima lijepo. To sam ustanovila gledajući interijere i eksterijere prvo u AFK, a sad malo i u Medceziru.vidiga
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:25

:didi7: o Kivi... On je sav savršen tako da taj njegov nedostatak jako "bode" oči...

Čaga je sladak. Za moj ukus ima previse okruglu glavu (Stvarno sam preterala-tražim dlaku u jajetu :didi7: ). Nisam znala da je 1,90 jer ne "viri" iznad ostalih likova. Čak ni u odnosu na Bariša (kao što je Kenan)...

Serija je OK za pogledati jer su svi glumci lepi, prostori u kojima je snimano su čok čok lepi. Radnja i nije tako bitna dok se ne pogleda na tabanu s prevodom. Verovatno će se još neko pridružiti sa foruma u gledanju. Ja sam počela zbog Bariša.

Gledala sam i Intikam zbog Yigita ali se jako malo pojavljuje.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:27

Maki je napisao/la:
:didi7: o Kivi... On je sav savršen tako da taj njegov nedostatak jako "bode" oči...

Čaga je sladak. Za moj ukus ima previse okruglu glavu (Stvarno sam preterala-tražim dlaku u jajetu :didi7: ). Nisam znala da je 1,90 jer ne "viri" iznad ostalih likova. Čak ni u odnosu na Bariša (kao što je Kenan)...

Serija je OK za pogledati jer su svi glumci lepi, prostori u kojima je snimano su čok čok lepi. Radnja i nije tako bitna dok se ne pogleda na tabanu s prevodom. Verovatno će se još neko pridružiti sa foruma u gledanju. Ja sam počela zbog Bariša.

Gledala sam i Intikam zbog Yigita ali se jako malo pojavljuje.
A šta nije Yigit došao kasnije u Intikam, mislim, nije od početka u seriji?
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:28

Amra je napisao/la:
Da. Čim završi epizoda odmah ponavljaju... . Isuse, pa šta to oni 5-6 sati samo Medcezir imaju na repertoaru...?

Ti mu se ne bi bacila u zagrljaj? vidiga
Nisam znala za ponavljanje. I Ezela bi mi bilo previše....


...Priznajem....bacila bih se fućka


Yigit je počeo snimanje u II sezoni Intikama. Ne znam tok radnje pa nije interesantno. Gledala sam scene sa Yigitom i njegovu interpretaciju zaljubljenog čoveka (nakon monstruma iz Ezela).
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 00:35

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Da. Čim završi epizoda odmah ponavljaju... . Isuse, pa šta to oni 5-6 sati samo Medcezir imaju na repertoaru...?

Ti mu se ne bi bacila u zagrljaj? vidiga
Nisam znala za ponavljanje. I Ezela bi mi bilo previše....


...Priznajem....bacila bih se fućka


Yigit je počeo snimanje u II sezoni Intikama. Ne znam tok radnje pa nije interesantno. Gledala sam scene sa Yigitom i njegovu interpretaciju zaljubljenog čoveka (nakon monstruma iz Ezela).
Na RTL-u su počeli sa serijom i prekinuli. Nisam gledala pa me nije ni zanimalo zašto. Možda ponovo puste pa ću onda možda gledati....
Ne znam, previše je to Turaka. Gledala sam Ezela i sad AFK. Medcezir nije problem kad je jedna epizoda tjedno. To se stigne, a i nije baš da moram svaku pogledati.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 19:55

Cocaine and Marijuana Found in the blood of celebrities

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 20:05

Strašno. Gotovo svi se drogiraju. I kako ih nije strah kad je u Turaka jako strog Zakon po pitanju raspačavanja!? Za konzumiranje i nije tako strašno...liječenje ako se ne varam, ali za dilanje se zaozbiljno ide u hapis.
Ne razumijem otkuda im toliko gluposti, dosade, nezadovoljstva nekakvim prirodnim stanjem stvari. Ajde dobro još kad bi se radilo samo o marici ali kokain, heroin itd, itd...sram 
Po meni...svi kojima se dokaže baš zaslužuju primjerenu kaznu....
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 23:19

Maki je napisao/la:
Još jedan adut...lepe ruke (za razliku od Kive!)....

.
evo pokušavam se sjetiti kakve Kivo ima ruke,ali ne ide,ne pada mi na pamet...samo Ezelove su mi pred očima Fotografije Baris Falay - Page 5 2991427495 
Mališa ima dobre ruke,ali nešto im nedostaje,možda fina manikura kao u Ezela,ili muževne žilice po njima...hmm sve mi krv uzavre kad pomislim šta te ezelove ruke mogu svašta.... nešto tu kod Caginih ruku fali,evo i ja tražim dlaku u jajetu kao i ti Maki
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysub 19 lis 2013, 23:24

Amra je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Još jedan adut...lepe ruke (za razliku od Kive!)....

Ma sve ti dečko ima lijepo. To sam ustanovila gledajući interijere i eksterijere prvo u AFK, a sad malo i u Medceziru.vidiga

Još da nije te droge pa da duže uživamo u tim interijerima,svašta bi mi još primjetile smile  ...ovako mi se sve čini da to neće dugo,ali možda dečku dođe do pameti na vrijeme,i ostavi se tog zla...Trebao bi mu jedan Ujak da ga poduči,savjetuje,i uputi na pravi put.


Selim je stvarno faca.
Amra sličice od sinoć? Odgledala sam do pola,i ne razumijem ni riječi,pa sam odustala...ali sam vidjela aždaja-hanumu-Sude kod staroga i ta mi se scena nikao nije dopala, nije mi se dopalo kuda bi mogla voditi.Učinilo  mi se da bi tu moglo doći do novog ljubavnog trokuta,opet kažem ne razumijem niti riječi,al ona njegova ruka bi lutala svuda....Njoj su novci mjerna jedinica života,eh pa da vidimo...ne znam kako je bilo u originalu...mada mislim da je Marisin otac(ovdje faruk) zbog pronevjere novca bio u bijegu.

Hvala tebi za sličice Fotografije Baris Falay - Page 5 2784008398 ,dok ne razumijem što govore,savršeno razumijem što nude u svojim interijerima!
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysri 30 lis 2013, 21:34

..ako ti nije jasno gde ti je mesto...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Yaman ponovo u nevolji ...ali tu je njegov anđeo čuvar Fotografije Baris Falay - Page 5 3840872984 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fenomenalan par
[You must be registered and logged in to see this image.]
...akcija...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...ljubav i podrška...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysri 30 lis 2013, 22:15

Evo fragmani iz 7. bolum....baš su slatki...nekako sam se i na Miru privikla. Nije lijepa ali je simpatična, nekako draga....
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysri 30 lis 2013, 22:50

Videla sam ga. Super je. Kakvo razočarenje kad shvatim da je scena samo san i da Mira leži u bolnici...Njih dvoje su super par. Oseća se fluid ljubavi , strasti.
Mira, odnosno glumica mi je prelepa. Videla sam je u seriji Polje lala. Gledala sam neke scene zbog Emine Jahović ali Serenay mi je bila harizmatičnija. Režiseri u obe serije traže da lik koji tumači bude neuobičajen, neurotičan. Možda ume da glumi i drugačije profile. Poseduje veliku moć transformacije. Fotoaparati je obožavaju. Pogledaj njene slike. P.S. kruže tračevi da je u vezi s Kivom...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptysri 30 lis 2013, 23:01

Maki je napisao/la:
Videla sam ga. Super je. Kakvo razočarenje kad shvatim da je scena samo san i da Mira leži u bolnici...Njih dvoje su super par. Oseća se fluid ljubavi , strasti.
Mira, odnosno glumica mi je prelepa. Videla sam je u seriji Polje lala. Gledala sam neke scene zbog Emine Jahović ali Serenay mi je bila harizmatičnija. Režiseri u obe serije traže da lik koji tumači bude neuobičajen, neurotičan. Možda ume da glumi i drugačije profile. Poseduje veliku moć transformacije. Fotoaparati je obožavaju. Pogledaj njene slike. P.S. kruže tračevi da je u vezi s Kivom...
Da? Pa.....zgodan par bi bili. Oboje plavi. Kao što rekoh, ona mi nije lijepa, nekako ko "žalosna sova", spuštenih obrva, isturenih zubi ali ok je...zanimljiva u svakom slučaju...i kao model, kao glumica, a koliko čujem i pjevačica (ne samo u Medceziru). Fotogenična jest i lijepo je građena. Frizura mi se nikako ne sviđa....ok, volim ja divlje, prirodne frizure ali ova njena uvijek izgleda kao da je zaležana.
Gluma? Vidi se da je dobra glumica, stvarno joj se ne može prigovoriti. I...u originalu Mira je neurotična, a turska Mira mi je nekako smirena, dobrica...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Emptypet 01 stu 2013, 23:17

Glavni glumac nam ima nekakv tik...često namigne....Emir to nije radio. Ili je?

[You must be registered and logged in to see this image.]

A njih dvoje su mi odlični....sve bolji....

[You must be registered and logged in to see this image.]

A vidim i kemiju između njih dvoje...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Smotani Mert i Eylul...ili je to ona druga cura kojoj se on sviđa? Štekalo mi dok sam gledala pa nisam sigurna koja je od njih dvije... 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sude....bježi od svoje prošlosti kao od šejtana i iskaljuje se na Yamanu koji se zavukao njenoj kćeri pod kožu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I stvarno Mira ima otkačeni stil...sviđa mi se...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I njih dvije su čok ok....najbolje prijateljice...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sve u svemu, meni zgodna serija. Primjerenija za mlade, malo razvučena ali zanimljiva, lijepa za oko, sve te kuće, namještaj, ljudi, odjeća, priroda....


Zadnja promjena: Amra; sub 02 stu 2013, 00:06; ukupno mijenjano 9 put/a.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 5 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: