Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 18 pro 2013, 19:58

Tu si potpuno u pravu. Ne dotiče te neka scena ako ne znaš pozadinu i ako ne srasteš s pričom i likovima.
Eto, ja sam Ezelovka i onda znaš da su mi likovi iz Ezela nešto posebno. E, pa, onda znaš koliko mora biti jaka ova scena s jastukom kad mi je još emotivnija od svih iz Ezela. Onako, baš posebna.
Sigurno me ni približno tome ne bi dotakla da sam ju gledala izdvojenu iz priče.
U svakom slučaju, preporučam da ju ipak pogledaš.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyuto 24 pro 2013, 22:16

Iz 14. ep...Yaman pjeva Miri Teomanovu pjesmu "Sevdim seni bir kere"...srećom pa su Ulusoyu pjevanje i gitara hobi...
Dobar način da ju pospremi u krevetac...čini mi se....tu je završila epka pa se ne zna...
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 25 pro 2013, 17:09

Tražih po netu nešto o Barisu ...

.. nađoh par sličica...
[You must be registered and logged in to see this image.]


.. i link, možda će neke zanimati šta tu sve ima... [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 25 pro 2013, 18:22

Nisam si mogla Barisa zamisliti u takvoj ulozi...totalni pozitivac, uvijek nasmijan, naprosto zrači energijom...mada, ne znam zašto ga nisam mogla zamisliti. On je zaista kalibar od glumca.
Hvala Ree na linku. Koliko sličica....!
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 25 pro 2013, 22:53

Amra je napisao/la:
Nisam si mogla Barisa zamisliti u takvoj ulozi...totalni pozitivac, uvijek nasmijan, naprosto zrači energijom...mada, ne znam zašto ga nisam mogla zamisliti. On je zaista kalibar od glumca.
Hvala Ree na linku. Koliko sličica....!

Dobar je Baris.

I znala sam da će ti se dopasti link...  Fotografije Baris Falay - Page 11 2784008398 ... iako ne bi trebalo da te tjeram u te tuđe 'vode'...  ree 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 25 pro 2013, 23:47

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Nisam si mogla Barisa zamisliti u takvoj ulozi...totalni pozitivac, uvijek nasmijan, naprosto zrači energijom...mada, ne znam zašto ga nisam mogla zamisliti. On je zaista kalibar od glumca.
Hvala Ree na linku. Koliko sličica....!

Dobar je Baris.

I znala sam da će ti se dopasti link...  Fotografije Baris Falay - Page 11 2784008398 ... iako ne bi trebalo da te tjeram u te tuđe 'vode'...  ree 

Nema opasnosti. Petkom pogledam onako odokativno jer mi se bez prijevoda ne gleda (na to me svojevremeno mogao samo Bebe natjerati).
Ima dosta materijala o snimanju Medcezira, o ophodnji setova od strane fanova, filmića, ali ne pratim. Dovoljno mi seriju pogledati kad bude prevedena tako da ni ne tražim na netu, jedino ako mi ovako uleti kao tvoj link.
Velikodušna si, svaka čast! Fotografije Baris Falay - Page 11 2784008398 
A tuđe vode? Mogu ti reći da mi je nekako drago da sam se odljepila od Ezela i KI. I dalje najbolja serija i naj oyuncu ali definitivno ne i jedini...i drago mi je da je tako...
Volim kad me iznenade...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysub 28 pro 2013, 11:39

Koji skok.....iz liubavi...u svađu...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysub 28 pro 2013, 22:53

Amra je napisao/la:
Koji skok.....iz liubavi...u svađu...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nisam gledala... Nadam se da teen serija se neće pretvoriti u dramu sa tužnim krajem. Želim im da zadrže sadašnji ritam: puno ljubavi i malo nesporazuma  moli 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyned 29 pro 2013, 01:14

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Koji skok.....iz liubavi...u svađu...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nisam gledala... Nadam se da teen serija se neće pretvoriti u dramu sa tužnim krajem. Želim im da zadrže sadašnji ritam: puno ljubavi i malo nesporazuma  moli 


Bojim se da baš i neće biti tako. Mislila sam doduše da će Yaman biti kriv za Mirine suze ali rekla bih da je pretjerala u svojoj ljubomori i nepovjerenju u njega tako pravog. Fulala je cura, a on opet tako eksplozivan i emotivan...
Šteta što nisi gledala, bilo je baš lijepih trentaka...i ovakvih...


Zanima me samo kako će ga Mira sad vratiti u svoj zagrljaj...jako ga je povrijedila. Evo što mu je rekla...(a nije joj lagao i ona mu nije dala priliku da joj ispriča što je bilo, izbjegavala ga je...)

Mira : Today you were with that girl ?
Yaman: Yes, but ..
Mira: I told you that if you tell me a single lie I will end it (separate with him)..
Yaman: I didn’t lie ..
Mira: The day I came to the bookstore to see you ,after you went out with that girl ?You lied to me ..
Yamn: No…
Mira : I don’t want to see you again ..
Yaman : Mira..Mira , not like this ..
Mira: Leave me …
Yaman: Not like this…
Mira: Leave my hand ..
Orkun : Yaman, don’t pressure her more tonight if you want ..
Mira: Enough…You are not in Tozuldere.. Come into your senses…I don’t want you anymore..I don;t want you ..Get out… Get out of my life ..I said get out.. .
Yaman: Is that so ??? (really ) !
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyned 29 pro 2013, 23:05

Izgleda da će ipak imati sličnosti sa Emirom i Ferihom.... Nažalost... Da li se sećaš sadržaja američke verzije?
Malo mi je bzv. što Yaman mora svakom loncu biti poklopac. Blesavo je što je otišao kod Kenanove bivše devojke... i malo, malo pa nekog premlati-s razlogom ili bez  ljutko
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyned 29 pro 2013, 23:35

Detalja se ne sjećam ali koliko vidim do sada su dosta vjerno pratili priču. Ryan i Marissa su imali turbulentnu vezu. Mislim da će i Turci tako...
Mladi, nezreli, zaljubljeni, ljubomorni, jako se privlače, on se ne zna kontrolirati, ona stalno vidi kako ga cure zaskaču (teyze, pa Leyla). Opet, neiskvareni, zbunjeni...sviđa mi se.
Najviše mi se serija sviđa zbog glume. Svi su odlični, Serenay u koju sam s početka sumnjala mi je također izvrsna, a Cagatay je priča za sebe....Taj glumi čitavom svojom pojavom. Oči, obrve, ma sve odražava emocije koje treba prikazati, kontrolira i disanje, apsolutno sve....
Vidjelo se u AFK naočigled iz epizode u epizodu kako napreduje ali sad bi mogao bilo što odglumiti. Ako ne ode u aps ili se drugačije ne upropasti ne znam gdje će mu biti kraj. Pogotovo kad se uzme u obzir da se Medcezir nalazi na 6.mjestu u svijetu po komentarima na društvenim mrežama...hoću reći, jedna od serija o kojima se najviše priča....i to on Earth...(mislim da ne treba "the"između "on" i "Earth"...jel tako Tessa?).
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 30 pro 2013, 00:27

Nešto i ne žurim da gledam najnovije ep. Odgledala trećinu 14... Treba mi da budem sama i uživam, zaustavljam i vraćam scene...
Čaga mi je zaista malo "čudan" sa šiškama nakon što sam danima bila uz AFK  vidiga Serenay je prelepa. Zajedno su  mmmm . Kao i Mert i Eylul.

Nisam znala da serija ima toliku gledanost u svetu. Pogotovo što je već viđena...Čestitam im. Stvarno su svi super.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 30 pro 2013, 01:32

A čudan je i meni. Kao da je sasvim drugi glumac. Ono je bio Emir, ovaj Yaman. Sasvim različita osoba. Zato i kažem da je odličan glumac. Čak i pokrete ima drugačije i mimiku lica, drugačiji korak. Jedva ih povežeš...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 30 pro 2013, 20:00

E za to će mi trebati drugo gledanje  fućka  . U prvom uglavnom pratim radnju  :didi8: 

AFK sam gledala od 37 pa do kraja (sve zbog tebe i scene s jastukom  vidiga ) . i da... propustila sam Čagin glumački razvoj. A Hazal je u tim ep. bila totalno zapuštena, debeljuca. Ipak, bili su mi slatki. Ne iznenađuje me tvoja poseta parkiću (i komentari), onom ostrvu na kojem su bili srećni. Moraću da pogledam temu i obnovim utiske  kava
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 30 pro 2013, 20:39

Maki je napisao/la:
E za to će mi trebati drugo gledanje  fućka  . U prvom uglavnom pratim radnju  :didi8: 

AFK sam gledala od 37 pa do kraja (sve zbog tebe i scene s jastukom  vidiga ) . i da... propustila sam Čagin glumački razvoj. A Hazal je u tim ep. bila totalno zapuštena, debeljuca. Ipak, bili su mi slatki. Ne iznenađuje me tvoja poseta parkiću (i komentari), onom ostrvu na kojem su bili srećni. Moraću da pogledam temu i obnovim utiske  kava

Nemoj me zezat! Sve si pogledala od 37-e do kraja? Kad prije? Oooo, pa jednom pogledaj od početka do 37-e iako će biti vjerojatnije opet do kraja... vidiga 
Glumački razvoj...impresivno...jedva da je znao beknuti s početka...čak ni glas negdje do 12. ep nije bio njegov nego posuđen....
Pa jest, da... Hazal je valjda tada bio grdo ulovio diabetes, a to nije znala...udebljala se, a onako mala. A opet, nekako su bili slatki....(iako ona prava mala goropadnica, galamdžija, išla mi je često stvarno na živce zbog deranja, ne toliko zbog stavova).
Parkić mi je uletio baš na putu za Etiler koji sam svakako željela vidjeti, a na otok sam ionako htjela ići jer sam to preskočila kad sam bila 2012. u Istanbulu.
Al, kad si tamo nekako baš i ne kontaš da su to mjesta radnje, djeluje mi nestvarno (iako, tamo u parkiću imaš napisane poruke djevojčica po ljuljačkama za CU).
Ma Istanbul ti je sav šesan, snimalo se tamo ili ne....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 06 sij 2014, 00:05

Šteta što se više ne sjećam kako se rade gifići. Izrezala bih Yamana kako na početku 16. ep pleše na ovu stvar.....
Doček 2013. uz bospor s bivšim društvom i bivšom curom...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo, na samom početku...
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: Amra; pon 06 sij 2014, 00:25; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptypon 06 sij 2014, 00:08

Adančice, zašto ne gledaš? cry 
Yaman i Selim sjede u Pierre Lotiju, pričaju, Baris je pravi šećer...neponovljiv...jedva čekam da prevedu iako znam okosnicu razgovora....dirljivo..
No, poanta je u tome da je iza njih teleferik kojim smo se vozile, terasa, Zlatni rog, most....
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyuto 07 sij 2014, 13:03

smiiije  za gifić! Ma da, sa Lejlom je bio u "nižoj" fazi. Sa Mirom je cool faca!

Gledala sam 15. sa prevodom i 16. bez... Ima toliko dobrih scena... Žao mi je što su nakon nekoliko lirskih ep, ponovo ubacili nevolje za Yamana  Fotografije Baris Falay - Page 11 4119820998 i ostatak ekipe. Jedina svetla tačka su Mert i Eylul ali i oni ne mogu biti potpuno srećni... Mnogo su mi slatki zajedno  ree .

P.S. Amričak, posećujem i onaj forum
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyuto 07 sij 2014, 19:23

Maki je napisao/la:
smiiije  za gifić! Ma da, sa Lejlom je bio u "nižoj" fazi. Sa Mirom je cool faca!

Gledala sam 15. sa prevodom i 16. bez... Ima toliko dobrih scena... Žao mi je što su nakon nekoliko lirskih ep, ponovo ubacili nevolje za Yamana  Fotografije Baris Falay - Page 11 4119820998 i ostatak ekipe. Jedina svetla tačka su Mert i Eylul ali i oni ne mogu biti potpuno srećni... Mnogo su mi slatki zajedno  ree .

P.S. Amričak, posećujem i onaj forum

Jesu. Ne znaš tko je bolji par...Mira-Yaman, Mert-Eylul ili Selim-Ender. I 17.se nastavlja s nevoljama ako je suditi po frag.
A da? I ja sam ti tamo ali pod drugim imenom. Prepoznaješ me?
Edit: sad vidjeh...Marcela?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyuto 07 sij 2014, 20:21

Amra je napisao/la:
Adančice, zašto ne gledaš? cry 
Yaman i Selim sjede u Pierre Lotiju, pričaju, Baris je pravi šećer...neponovljiv...jedva čekam da prevedu iako znam okosnicu razgovora....dirljivo..
No, poanta je u tome da je iza njih teleferik kojim smo se vozile, terasa, Zlatni rog, most....

Daj mi link... i gdje mogu naći taj "jastuk" , da ga i ja vidim...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyuto 07 sij 2014, 21:35

adan je napisao/la:
do\"Amra" je napisao/la:
Adančice, zašto ne gledaš? cry 
Yaman i Selim sjede u Pierre Lotiju, pričaju, Baris je pravi šećer...neponovljiv...jedva čekam da prevedu iako znam okosnicu razgovora....dirljivo..
No, poanta je u tome da je iza njih teleferik kojim smo se vozile, terasa, Zlatni rog, most....

Daj mi link... i gdje mogu naći taj "jastuk" , da ga i ja vidim...

Medcezir
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jastuk 37 ep od 1:44 do 38 ep 11:00
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kad odgledaš 37. pomakni dolje i učitaj dalje ep. dok ne dođeš do 38...
Meni neponovljiva scena...tebi neće biti ali opet...Maki je navelo na gledanje...Dešava se u vrijeme kad njih dvoje ne komuniciraju, Emir se sveti zog laži...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 08 sij 2014, 16:50

Amra je napisao/la:

A da? I ja sam ti tamo ali pod drugim imenom. Prepoznaješ me?
Edit: sad vidjeh...Marcela?

Prepoznala ... po avataru.... A-ha, MarcelaMaki.... Ona Sude me toliko iznervirala u 15 ep. kada je pričala Miri da je i ona bila odbačena od Farukove porodice, ali se izborila  ljut  Veštica! Selim i Yaman žele da napreduju ali im je motiv ljubav. Njen osnovni pokretač je pohlepa i vrednosti koje može dobiti novcem.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 08 sij 2014, 19:26

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:

A da? I ja sam ti tamo ali pod drugim imenom. Prepoznaješ me?
Edit: sad vidjeh...Marcela?

Prepoznala ... po avataru.... A-ha, MarcelaMaki.... Ona Sude me toliko iznervirala u 15 ep. kada je pričala Miri da je i ona bila odbačena od Farukove porodice, ali se izborila  ljut  Veštica! Selim i Yaman žele da napreduju ali im je motiv ljubav. Njen osnovni pokretač je pohlepa i vrednosti koje može dobiti novcem.

Što sam glupa! Zaboravila na avatar! sram 
Sude (Asude) je i meni najnegativniji lik i gora i od Hasana i sumnjivih likova iz Tozluderea ali Mirina sestra me još više nervira.
U petak će biti zanimljiva epizoda...čini mi se...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptysri 08 sij 2014, 23:35

Evo ih..Pierre Loti...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Emptyned 12 sij 2014, 16:10

Sad tek vidim prijevod Selimovih riječi. Kako li je samo dobro opisao ovo mjesto..Pierre Loti...

"Selim: Idemo popiti čaj.
Yaman: Naravno.
Selim: Ovo je kao mjesto između života i smrti. S jedne strane najljepši pogled na svijetu, a s
druge strane je očaj
. Najveći je očaj kad život teče (bježi) od nekog mladog. Kada možeš nešto učiniti
s njim."
(nakon što je Selim poveo i Yamana na posljednje počivalište njegova mladog klijenta, dječaka koji je
poginuo, u stvari ubijen nakon što ga je on nedužna izbavio iz zatvora.)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 11 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: