Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptypon 13 sij 2014, 23:56

Nikoga...sama.... cry 

Nakon što je Mira dogovorila "zamku" za Yamana kako bi mogla s njim razgovarati, a razgovor se opet pretvorio u svađu jer Yaman ne popušta, duboko uvrijeđen i povrijeđen od cure koju voli...Mira se otvorila najboljoj prijateljici Eylul...ne sluteći da Yaman sve sluša...

Eylul: Ostavi to sada. Ne moramo glumiti vise.
Mira: Bila je to losa ideja, znam. Ali vrijedilo je pokusati,.
Eylul: Nista nije zavrseno. Ne odustaj tako lako. Sve ce biti uredu.
Mira: Izgubila sam svu nadu.On mi nikada nece oprostiti.
Eylul: Luda si. Djevojko, to je ljubav. Kroz suocavanja i svadje, postat ce jaca.
Mira: Ali pogodila sam Yamana u njegovu najslabiju tacku. Povrijedila sam ga kao mi je bio neprijatelj. Ali vise sam povrijedila sebe, Eylul. Te rijeci su izasle iz mene i probole me kao noz. Osjecam kao da ne mogu disati od tog dana. Moje srce ne kuca. Kao da se svijet urusio. I sramim se misleci da ce Yaman doci i spasiti me od ove nocne more. Zelim da mi kaze 'Proslo je, princezo, to je bila samo nocna mora'. Zelim da mi kaze 'Nisam odustao od tebe, oprastam ti'. Voljna sam platiti bilo sta samo da on ne odustane. Zato sto nakon ovoga, ne moze biti nicega drugog. Ne moze sada. Sada kada sam naucila da ovako volim, kada sam okusila okus njegove ljubavi, ne mogu to uraditi na neki drugi nacin. Ne mogu nastaviti bez njega.

Mira i Yaman njoj iza leđa dok Mira to priča...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mert i Eylul, kakav par i kakvi prijatelji Yamanu i Miri...
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptyuto 14 sij 2014, 19:13

Amričak, nisi sama  Fotografije Baris Falay - Page 12 2836737430 . Super su gifići iz 17. Preletela sam je celu-iz radoznalosti šta će biti....
Gledala sam deo 16. sa prevodom i odustala jer su preveli tek 80%. Neću da ih gledam polovično jer zaista vrede.

Kako mi je bio sladak Mert kad je ušao kod Yamana u sobu (jutro nakon novogodišnje noći) dok ovaj leži komiran, još uvek okićen novogodišnjim ukrasom : ...ovo je godina 2024...
Super mi je scena Yamanovog sna...
Režiser i tekstopisac imaju jako dobre ideje...Samo nadam se da neće pratiti originalni scenario. Da...gledala sam ono što se može naći na netu i ....razočarana sam. Zar može ovakva serija da ima tužan kraj?! Ili ja "ubodem" samo takve ljutko .... Dođe mi da odustanem  Fotografije Baris Falay - Page 12 1245697846

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptyuto 14 sij 2014, 20:37

Maki je napisao/la:
Amričak, nisi sama  Fotografije Baris Falay - Page 12 2836737430 . Super su gifići iz 17. Preletela sam je celu-iz radoznalosti šta će biti....
Gledala sam deo 16. sa prevodom i odustala jer su preveli tek 80%. Neću da ih gledam polovično jer zaista vrede.

Kako mi je bio sladak Mert kad je ušao kod Yamana u sobu (jutro nakon novogodišnje noći) dok ovaj leži komiran, još uvek okićen novogodišnjim ukrasom : ...ovo je godina 2024...
Super mi je scena Yamanovog sna...
Režiser i tekstopisac imaju jako dobre ideje...Samo nadam se da neće pratiti originalni scenario. Da...gledala sam ono što se može naći na netu i ....razočarana sam. Zar može ovakva serija da ima tužan kraj?! Ili ja "ubodem" samo takve ljutko .... Dođe mi da odustanem  Fotografije Baris Falay - Page 12 1245697846

Mislim da neće pratiti original. Obvezali su se pratiti do 13. ep, a dalje mogu po svom.
I meni bi smetao takav kraj samo se bojim da s ovom Mirinom bolesti nešto ne eskalira. Njen otac je rekao da joj se može iznenada pogoršati pa tko zna.
Ali da, super su, odlični su im dijalozi, a kad je Mert u pitanju ponekad i monolozi.
Super je ono sa 2024...imaju Mira i Orkun dijete...Yamana...neodgojenog... vidiga 
Zanima me kako će se pomiriti, a mislim da će se to dogoditi u 18-oj...ili će bar dogovoriti nešto...
Glume dobro, scenarij dobar, mislim da se isplati gledati...hoće li tako ostati...vidjet ćemo. Uglavnom, trenutno s nestrpljenjem očekujem svaku novu epizodu...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysri 15 sij 2014, 16:03

Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Hajde mene podsjeti koja je to s jastukom?Ja gledala,ali čini mi se da nisam jastuk zapamtila...
Eto ja još nisam uspjela odgleati 12 ep.ne zato što baš-baš nisam stigla...nego neznam ni sama što nisam....evo svratih malo da vas pročitam i odoh pogledat tu izjavu ljubavi sa "hvala"

 kava kava 

AFK 37 ep gledaj zadnjih 10-ak minuta i onda 38 ep prvih recimo 10-ak (nisam baš sigurna al to je tu negdje).
Ako si gledala AFK to si trebala zapamtiti...upečatljivo...jako...samo mi neke scene iz Ezela konkuriuraju ovoj.... ono kad se Emir u vrijeme dok joj se osvećivao za laži ali i kad je postajao svjestan u kojim uvjetima ona živi, spusti iz svojih "visina" u njeno "podzemlje", stančić prazan, a ostala otvorena vrata, on znatiželjan, vuče ga u njen sobičak pa onakav velik sjedne na njen krevet i sve gleda.....(odglumi to maestralno, nekako zapušten, sa šiškicama za razliku od standardne zurke "u zrak", baš ko neki dječak)...zagrli jastuk....i onda.....Fer se iznenada vrati u stančić i zatekne ga....ima još iznenađenja u nastavku, svakako pogledaj npr na balkanje ep 37, pa 38...
Ne bih se sjetila ali jučer sam baš na to naletila jer ni ja baš nisam sve iz početka detaljno ali sigurno ću jednom opet....(i Ezela).




to si tako dobro opisala,da sam se i bez gledanja podsjetila te scene...i sad vidim njegov pogled,pun tuge,iznenađenja,kao da se pita da li je uopće moguće tako živjeti...sve sam vidjela osim jastuka...hahah.no sad znam da kad sjeda na krevet uzme jastuk i obgrli ga...idem ipak osvježiti memoriju...vrijedi to opet pogledati...
Odgledala sam sve prevedeno,17 nisam čekam prevod... Mira me povrijedila...ah kako me zabolilo kao i njega kada mu je rekla ovo ti nije Tozl..(još nešto)...odlična scena pred komp.kad on njoj vrati milo za drago,tad sam joj već oprostila.

I ja čitam na onom forumu,i prepoznala sam vas obadvije moje Yamanovke..Amrić po avataru a tek onda sam pogledala ime...

p.s.kad smo kod AFK zgodna situacija,u gostima kod šogorice i skužim da joj se djevojčica od 14 godina izgubila iz vidokruga,potražim je  a ona u sobi pred tv-om...pitam sunce šta gledaš,a ona onako potiho sramežljivo:" Emira!! a ja:" aaaa šta me ne zoveššš..." dijete se tako slatko nasmijalo,da  mi bilo neugodno....

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysri 15 sij 2014, 18:31

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysri 15 sij 2014, 18:40

bes ni hvala

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysri 15 sij 2014, 18:47

Gledam zbog Yamana/Mire
Najbolji par Selim/Ender
Nasmijavaju me Mert i Eylul

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysri 15 sij 2014, 19:45

suradnica je napisao/la:
Gledam zbog Yamana/Mire
Najbolji par Selim/Ender
Nasmijavaju me Mert i Eylul

Ja gledam zbog sva tri para...
Ovo kod šogorice....nasmijah se...

Što je ovo Bes ni stavila? Tko je Kenan koji je bio gost ekipi?

Pročitala. U nedjelju u 17 h emisija Kenana nešto "Licem u lice"...gostovao je na setu...
Gledat ćemo to...ako ne zaboravimo... ideš 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptyčet 16 sij 2014, 21:42

Kako stojite sa gledanošću u Turskoj?

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptyčet 16 sij 2014, 23:37

adan je napisao/la:
Kako stojite sa gledanošću u Turskoj?

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 00:08

Suradnice  ree  

Ja gledam zbog ENTERIJERA  smiiije 

Ljubav pokreće svet i ta njihova ljubav je ono što mi se mnogo sviđa.Tri priče. Svaka drugačija i posebna.
Za sada su mi Mert i Eylul najzanimljiviji jer su oboje superdinamični.com  ree 

Ima i onih na koje se ježim. Večeras Orkun  amra .U šta li će se taj lik pretvoriti nakon očeve smrti?
Mire i Yamana nedopustivo malo  ljut . Oduševljava me stajling svih likova...Samo Yaman mi je nedorečen u debelim džemperima tamnih boja...Ja imam bolje ideje. A...da i Mert, ponekad kao papagaj. Selim dooobar za  nesvjest1 . Koliko je dobar frajer a u Ezelu je bio očajan. Scena sa Mithatove sahrane... Šarenilo sunčanih naočara a sunca n i g d e...
Yaman je odlučio napustiti Tozluder ali će, izgleda, Tozluder doći njemu  hallo 

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 00:51

Maki je napisao/la:
Suradnice  ree  

Ja gledam zbog ENTERIJERA  smiiije 

Ljubav pokreće svet i ta njihova ljubav je ono što mi se mnogo sviđa.Tri priče. Svaka drugačija i posebna.
Za sada su mi Mert i Eylul najzanimljiviji jer su oboje superdinamični.com  ree 

Ima i onih na koje se ježim. Večeras Orkun  amra .U šta li će se taj lik pretvoriti nakon očeve smrti?
Mire i Yamana nedopustivo malo  ljut . Oduševljava me stajling svih likova...Samo Yaman mi je nedorečen u debelim džemperima tamnih boja...Ja imam bolje ideje. A...da i Mert, ponekad kao papagaj. Selim dooobar za  nesvjest1 . Koliko je dobar frajer a u Ezelu je bio očajan. Scena sa Mithatove sahrane... Šarenilo sunčanih naočara a sunca n i g d e...
Yaman je odlučio napustiti Tozluder ali će, izgleda, Tozluder doći njemu  hallo 

Znam, ti bi izbacila džempere, obukla košulje...bijele...pa i crne, odijelce povremeno....

Da, razvijaju radnju, prave teren za daljnja zbivanja.
Aj, što će on namučiti Miru prije nogo što joj dopusti da mu se vrati...na vatricu ju je stavio i stalno stavlja trešćice da se ne ugasi....
Dosadna epizoda, ova večeras.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 01:42

No lijepo, sad vidim zašto se gleda i što drži pažnju , kad su epizode dosadne !!

Đemperići!!!  Fotografije Baris Falay - Page 12 2829516366 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 12:09

Volela bih ponovo neku seriju/film sa Ezelovom ekipom. Meni su Ezel, Ali i Džingiz pravi dobri trojac. Mislim na glumce kako su dobro odglumili svoje likove. Naravno i Tefik.

Veliki pozdrav za Ezelove glumce  Fotografije Baris Falay - Page 12 2836737430  grli 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 14:50

adan je napisao/la:
No lijepo, sad vidim zašto se gleda i što drži pažnju , kad su epizode dosadne !!

Đemperići!!!  Fotografije Baris Falay - Page 12 2829516366 

Kome se Đemperići ne sviđaju? Yaman mora biti u džemperićima.
Nije bogatun već dečko iz Tozluderea, nosi što su mu Serezovi kupili. A vidi Merta, njemu Yaman slaže stajling, kakav je onda on? smiiije 
Odjelce Yaman navuče kad je neki tulum....i bijelu košulju...e da...
Adančice, mislila sam da nikome bijela šulja ne može stajati kao Ezelu al kad pogledaš Yamana... Fotografije Baris Falay - Page 12 1245697846 ...Jest mladac al čisto estetski kad gledaš....što je, tu je.... ree
A je li tko vidio Selima u zadnjoj epizodi? Koji je to stajling! Ko dobrostojeći pun šarma francuz...bež kaput, smeđa marama s točkicama...stavit ću sličku kad stignem....

A Yaman i Mira superusporeni....dot.....com.... vidiga 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 19:50

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 19:52

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 20:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 20:52

Orkun totalka! Službeno skroz otkačio! Čuvaj se Yamane, sad je opasan!
Ali....muzika...muzika...ova pjesma je odlična. Stavljam ju tamo na muziku...
A evo i teyze mu se priključila. Baš si pašu...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 21:16

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 23:32

Oh pa tema nam se zahuktala...Nešto mi je pola postova nevidljivo,smajliji neće,slike ne vidim...no zadovoljna sam i ovim što uspijem pročitati...I drago mi je kad vidim da nas je više na temi.

Maki već smo mi na samom početku zaključile da ćemo se diviti isključivo interijerima,a ostalo nam dođe kao bonus..

...džempere bih i ja Yamanu zamijenila...nadam se da uskoro prolazi zima,pa će lakše odjevne kombinacije...Selim me iznenađuje,njega se u E slušalo,a sad ga se boga mi i gleda,da ga se bolje čuje.
Ja sam odgledala 16,pa ne znam ništa o tom o čem vi djevojke pričate...
Volim što epizode nisu usko povezane,pa kad propstiš jednu nije da se ne može povezati...
Volim i Selim/Ender romantiku, i njene,ali posebice njegove izljeve nježnosti(kad joj se na mobitel javi sa moj živote),brižnosti i poštovanja prema njoj,to mi je bio kronični nedostatak u turskim serijama.

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 23:43

suradnica je napisao/la:
Oh pa tema nam se zahuktala...Nešto mi je pola postova nevidljivo,smajliji neće,slike ne vidim...no zadovoljna sam i ovim što uspijem pročitati...I drago mi je kad vidim da nas je više na temi.

Maki već smo mi na samom početku zaključile da ćemo se diviti isključivo interijerima,a ostalo nam dođe kao bonus..

...džempere bih  i ja Yamanu  zamijenila...nadam se da uskoro prolazi zima,pa će lakše odjevne kombinacije...Selim me iznenađuje,njega se u E slušalo,a sad ga se boga mi i gleda,da ga  se bolje čuje.
Ja sam odgledala 16,pa ne znam ništa o tom o čem vi djevojke pričate...
Volim što epizode nisu usko povezane,pa kad propstiš jednu nije  da se ne može povezati...
Volim i Selim/Ender romantiku, i njene,ali posebice njegove  izljeve nježnosti(kad joj se na mobitel javi sa moj živote),brižnosti i poštovanja prema njoj,to  mi  je bio kronični nedostatak u turskim serijama.

U pravu si...u svemu...
Kako su ep. koje sada gledamo teške...a kako ne bi bile teške, posebno za Miru....evo zašto:

18.epizoda
Mira i Yaman na klupi

Mira: Zato mi nisi rekao za Aysinu situaciju?
Yaman: Zasto sto se to jedino tice Ayse.
Mira: Ali prouzrokovalo je toliko nesporazuma.
Yaman: I to je nesto sto se tice samo tebe. Pokazalo je koliko mi vjerujes.
Mira: Zao mi je.
Yaman: Kad si pocela da mi ne vjerujes, moja vjera u ovu vezu je pocela slabiti.
Mira: Zasto ovo govoris?
Yaman: Zadnji put sam dobio nesto dobro. Izgubio sam dah. Da, uvukao sam se u ovo prebrzo. Prebrzo sam se prilagodio. Na moj novi zivot. Ovdje. Htio da sam da bude gotovo odmah od pocetka. Modna revija od prvog dana. Zabave i rodjendanska slavlja. Samo sam se usunjao u vase zivote. Obicno ljudi zastanu na neko vrijeme. Odahnu..Ja sam se usunjao u tvoj zivot. Ne znajuci sebe..Zaboravljajuci sebe..
Mira: Molim te, nemoj govoriti tako. Cinis me jos tuznijom.
Yaman: Ti znas da ja nemam srca da te povrijedim. Ali daj nam malo vremena, Mira. Bez obzira sta smo poljuljali. Hajde da to proguramo prvo, a onda cemo vidjeti sta ce se desiti.
Mira: Moja osjecanja se nisu nikada promijenila.
Yaman: I moja ljubav nikad nije prestala. Zaista. Princezo. Ali nam zaista treba vremena. Zelim da znam da si u susjednoj kuco kad otvorim oci. Zelim da znam da cu te vidjeti u skoli (fakultetu). Zelim da znam da si dobro. Ali dozvoli mi se malo maknem od tebe . Molim te, dozvoli mi.
Mira: Ali to je lose za nas.
Yaman: Mozda ces ovaj put uvidjeti koliko one rijeci meni vrijede.
Mira: Nikad to neces zaboraviti ili pustiti me da ucinim da to zaboravis, zar ne?
Yaman: Trebao bih pogledati Ayse. cry 

[You must be registered and logged in to see this image.]

...evo da se malo podsjetimo ljepših trenutaka...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)


Zadnja promjena: Amra; ned 19 sij 2014, 00:19; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 23:47

Malo nas je al nas ima.... smiiije 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 23:52

Ah Amra, tužan,težak razgovor i ovako samo na brzinu čitajući,a još uz gledanje...vidjet ćemo..

Ali koji mig na 0.07..uff ya..ja to ne smijem ponovno pogledati..lecne me u koljenu(reuma,reuma je u pitanju)!!

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Emptysub 18 sij 2014, 23:58

suradnica je napisao/la:
Ah Amra, tužan,težak razgovor i ovako samo na brzinu čitajući,a još uz gledanje...vidjet ćemo..

Ali koji mig na 0.07..uff ya..ja to ne smijem ponovno pogledati..lecne me u koljenu(reuma,reuma je u pitanju)!!

 Fotografije Baris Falay - Page 12 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 12 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 12 2829516366 

Često te onda reuma štreca jer on često namiguje....taj mig obara izgleda...koliko se da isčitati

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 12 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: