Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 00:00

Koja kombinacija....ovo je Mira iz, mislim Lale devri, a Yaman iz Medcezira...ali je lijep video, a Mira krasno pjeva i pjesma je lijepa...bit će da sam ju već stavljala ali tamo na "muziku"...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 00:05

Dobro,dobro čitaš...Mira uživo,u nekoj drugoj seriji?Super je i baš dobro posložen video
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 00:16

suradnica je napisao/la:
Dobro,dobro čitaš...Mira uživo,u nekoj drugoj seriji?Super je i baš dobro posložen video

 smiiije ..ma ne pokušavam ja isčitati njegove migove...premlad dečko i za uočiti, perverzno bih se osjećala, al onako čisto estetski priznati mogu da je lijep...to je ok
Nego, čitala sam na drugom mjestu, starije "tinejdžerice" baš puno te njegove tikove spominju...jedan od njih je i ovaj tvoj mig...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 00:47

Imate namigavalca ???
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 01:44

Ja sam mislila da si dobro pročitala mene...zbog mladosti,ja i ne pregledam ponovno,zaista ne bi bilo u redu...ali  to je tren u kojem zaboravim da je tako mlad...pa kad migne koljeno klecne..malo šale!!

Početak 17.ep. nakon razbacivanja sobe,trenutak kada sjeda,skuplja se i povlači u sebe,kada zaplače..:-(...od Ezela ne vidjeh tužniju scenu glavnog glumca.

Adan mladić je na dobrom Kenanputu uspjeha,karizme,glume,seksipila...no put je uvijek dug,težak,trnovit,on je premlad i ne znam da li toliko školovan kao Kenan,pa tko zna kuda će ga odvesti....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 09:25

adan je napisao/la:
Imate namigavalca ???

Sad nemam vremena, samo navratila...
Suradnice, da joj spustimo onaj najpopularniji mig?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 14:30

suradnica je napisao/la:
Ja sam mislila da si dobro pročitala mene...zbog mladosti,ja i ne pregledam ponovno,zaista ne bi bilo u redu...ali  to je tren u kojem zaboravim da je tako mlad...pa kad migne koljeno klecne..malo šale!!

Početak 17.ep. nakon razbacivanja sobe,trenutak kada sjeda,skuplja se i povlači u sebe,kada zaplače..:-(...od Ezela ne vidjeh tužniju scenu glavnog glumca.

Adan mladić je na dobrom Kenanputu uspjeha,karizme,glume,seksipila...no put je uvijek dug,težak,trnovit,on je premlad i ne znam da li toliko školovan kao Kenan,pa tko zna kuda će ga odvesti....

Razumijem te Suradnice. Oko i koljeno koje kleca su na izravnoj liniji, na to se ne može utjecati razumom koji kaže:"kuš, ne gledati, ne gledati!".. smiiije 
Odlično mu idu sve scene, posebno one nabijene emocijama, bilo radosnim, bilo tužnim (jedan od glumaca koji potpuno kontroliraju aposlutno sve, pokrete, izraz lica, poglede, držanje tijela, ton glasa, čak do detalja koje ne možeš ne čuti...brzina disanja, doslovno čuješ, to mi je bilo znimljivo u sceni iz AFK, ep 44. kad mu Fer dolazi na vrata (nakon Halila), pa kad se spuste na pod...
...tako da.... dobro si ovo zaključila....ako se ne upropasti sam... (:kikiriki:) ....dečko je na odličnom Kenanputu...čak, štoviše....
Zasad, uloge su mu u skladu s godinama...studente glumi, prvo bogatog, razmaženog nasljednika, playboya..., a sad momka iz mahale, bez kinte, bez oca, problematični obiteljski odnosi...jednako odličan u obje uloge...
Osim što je životnom situcijom toliko drugačiji od Emira, fascinira me fizička transformacija. Doslovno moraš tražiti naznake istog čovjeka...
Još premlad za nešto drugo ali mislim da ćemo se tek iznenaditi njegovim izvedbama....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 16:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 16:53

Amra ako ćemo je odobrovoljiti da gleda seriju može mig..ali nekako si mislim da bi je prije pridobile oblizekom,jezičkom...primjetila sam da tamo kako ti reče starije tinegerice to jako vole,iako to mene ostavlja ravnodušnom,čak niti ne primjetim,al kad one to opišu uslikaju onda obratim pažnju.

Na Tu scenu u stanu (AFK),me netreba podsjećati(kao jastuk)...to mi je bila jedna od jačih u cijeloj seriji,uz onu kad su oteti pa kad spajaju lica da se utješe....

Sinoć gledam miru u bazenu i mislim si oh pa jadan ti sve ti se ženske tope...i Fer je spasio prof.a ovu Orkun...bljblj..a jadan je O koji bjes i ljutnja na oca...A i otac mislim pa kako ga ošamariti pred društvom...
Selim maestralan....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 17:26

Ajme, opet ću gledati AFK... ljut 
Adačicu dobiti da gleda? Ama yok. Şansı hayır vardır!
Orkun..brrrrr...sve me strah.
Selim ....ne znam tko bi ga bolje utjelovio.
Danas je bila ona emisija onog Kenana. Ulovila sam kraj. Izgleda mi zanimljivo. Puno je bilo Barisa, baš me zanima što je pričao...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 17:51

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



Does mannequins can be the actors?


Zadnja promjena: bes ni; ned 19 sij 2014, 17:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 17:58

[You must be registered and logged in to see this link.]




Baris Falay said :  "This role is me   warned "
to which the series this applies ?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 18:51

bes ni je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]



Does  mannequins can be the actors?  

O da, može...i te kako!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 18:53

bes ni je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]




Baris Falay said :  "This role is me   warned "
to which the series this applies ?

Razgovarali su i o ulozi u Ezelu pa je teško reći na koju je seriju mislio...
Možda netko prevede na engleski...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 19:10

Specijalno za Adančicu...mig na drugom i trećem gifiću gledaj...na taj je Suradnica mislila...(uvjerena sam da to nije gluma, ima on taj tik, vidjelo se i u AFK-u, a i sada ponekad u Medceziru)

Ama yok da će Adančica gledati dizi....

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Suradnica misli da treba ovako...(ajoj zurke, srećom, ošišali ga)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dosta šale! (sve sam gifiće ukrala!)
Uglavnom, preporučam jer je gluma odlična, serija drži pažnju pa tko ima vremena...isplati se, naravno ovisno o ukusu gledatelja!

I ovo još moram:
Natpisi na vratima Mertove sobe dok razgovara s Eylul:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Selim i Ender:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 21:17

Amra je napisao/la:
Ama yok. Şansı hayır vardır!

Vidjela sam mig, hvala cure ( doduše , uočila sam ga samo na drugom, na trećem niente, nicevo, nein, nicht..) .

Gluma mi se dopala i u onoliko što sam pratila Ferihu (zbog ).
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 22:24

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ama yok. Şansı hayır vardır!

Vidjela sam mig, hvala cure ( doduše , uočila sam ga samo na drugom, na trećem niente, nicevo, nein, nicht..) .

Gluma mi se dopala i u onoliko što sam pratila Ferihu (zbog ).

Ah, ma to sam ja pomiješala. Na trećem gifiću u drugoj grupici fotki je druga vrsta tika koju sam u brzini smjestila pod mig...nije mig....(radila sam čitav dan s nekim tablicama za posao pa....sorry).
Ma zaboravi njega. Samo zbog Barisa se isplati gledati. Sad sam pogledala 16. s prijevodom, on je genijalan...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 22:29

To je mig... Fotografije Baris Falay - Page 13 2991427495 
I ja bih zbog Barisa preporučila gledanje...

Ne znam da sam gledala u kratkom roku dva glumca koji su glumili različite uloge a odlično ih donijeli...
Ali/Selim
Emir/Yaman
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 22:30

Adan a oblizek? niš komentar?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 22:37

suradnica je napisao/la:
Adan a oblizek? niš komentar?

S moralnog aspekta nije u redu da komentira..., a i vjerna je!!!  smiiije 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 22:56

Upravo sam se tamo na fotkama složila s tobom oko vjernosti...

Maki?? Gledaš? interijeri svaku ep.isti ali glavno pravilo ovog foruma je ponavljanje..pa mi ponavljamo..i sa prijevodom i bez prijevoda
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptyned 19 sij 2014, 23:07

suradnica je napisao/la:
Adan a oblizek? niš komentar?

Oblizek ...  oblizuje .. tražili ste , gledajte ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptypon 20 sij 2014, 00:39

Fotografije Baris Falay - Page 13 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 13 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 13 2829516366 

Sad ćemo se još i nabacivati s oblizekima. Fotografije Baris Falay - Page 13 1245697846 
Nemoj da ti Suradnica i ja tamo nabacimo koji Emirov. vidiga 
Da me ne bi banirala!!! amra 
Mogle bi nas od tamo gađati s nečim, žaruljicama i sl... Fotografije Baris Falay - Page 13 3840872984 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptypon 20 sij 2014, 15:10

Sudeći po tvom kom. vidim da ne vidim nešto zanimljivo...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Emptypon 20 sij 2014, 19:20

adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Adan a oblizek? niš komentar?

Oblizek ...  oblizuje .. tražili ste , gledajte ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo ne vidiš Suradnice? Ono je moj komentar na ovo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 13 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: