Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyuto 11 vel 2014, 19:32

Baš lep gest od CU. Poštuje svoje fanove.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 17:32

at Gala of Bir küçük eylül meselesi

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 19:56

bes ni je napisao/la:
at Gala of Bir küçük eylül meselesi

[You must be registered and logged in to see this link.]

Skladan par (harmonious pair)!
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 21:51

Amra pomoććć,jesi upućena zašto na viki više nema epizoda?Trebam li se negdje registrirati,folowati ili tako nešto.djevojke koje prevode jednu drugu seriju su objavile da prevoda epizoda neće biti do daljnjeg i da su kanali zaključani zbog "posudbi" već prevedenih epizoda,vjerovatno od strane raznih stranica koje nemaju veze sa prevođenjem.Da to možda nije i ovdje slučaj??
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 21:53

Tako se događa i nekim Karadayi stranicama, Suradnice.

Brišu im neke tekstove i postavljanje na stranicama, a istovremeno na YT se može vidjeti. Ima nešto ..
Možda ima veze sa tim novim zakonom o internetu u Turskoj, ne znam...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 22:00

Al ono u pola epizode me izbaci i više ništa nije dostupno...možda to samo danas..vidjet ćemo sutra

p.s. pronašla na jednoj drugoj stranici


Zadnja promjena: suradnica; sri 12 vel 2014, 22:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 22:19

suradnica je napisao/la:
Amra pomoććć,jesi upućena zašto na viki više nema epizoda?Trebam li se negdje registrirati,folowati ili tako nešto.djevojke koje prevode jednu drugu seriju su objavile da prevoda epizoda neće biti do daljnjeg i da su kanali zaključani  zbog "posudbi" već prevedenih epizoda,vjerovatno od strane raznih stranica koje nemaju veze sa prevođenjem.Da to možda nije i ovdje slučaj??

Kako nema? Pa ja sam danas oko 20,30h išla pogledati 19.ep da vidim je li čitava prevedena, pisalo je 99%. Još jučer je na vikiju kao zadnja bila postavljena 20.ep, a danas je i 21. bila, naravno, obje neprevedene. Otkud sad ove info...?
Trenutno sam na tabletu, iz nekog razloga ne mogu na njemu u viki ući pa ću poslije kad MM otmem laptop vidjeti....

Inače na vikiju moraš onaj pass registrirati...ja jesam ali još prije 2 mj jer mi nije dalo gledati...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 22:21

ja sam danas na viki ušla i samo me od pola izbacilo,sad nikako niti jedna ep. možda je do moje veze..nemam pojma,no natabanu ima i sad gledam
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysri 12 vel 2014, 22:27

suradnica je napisao/la:
ja sam danas na viki ušla i samo me od pola izbacilo,sad nikako niti jedna ep. možda je do moje veze..nemam pojma,no natabanu ima i sad gledam

To ti je možda do veze, a možda ćeš se morati registrirati. Na vikiju je bolja kvaliteta snimke čini mi se?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyčet 13 vel 2014, 21:34

Onda, jeste se dogovorile, imate li gdje gledati?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyčet 13 vel 2014, 22:55

adan je napisao/la:
Onda, jeste se dogovorile, imate li gdje gledati?

Pa ja sve normalno na vikiju osim 20. i 21. jer nisu prevedene (ima ih), a i 19. nije do kraja prevedena ali to je uobičajeno...treba čekati.
Nešto sam sumnjičava...zanima te iz kurtoazije ili... moli 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyčet 13 vel 2014, 23:03

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kurtoazija. Jučer ste bile zabrinute, pa...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptypet 14 vel 2014, 00:29

adan je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kurtoazija. Jučer ste bile zabrinute, pa...

Kad tad... hallo 
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptypet 14 vel 2014, 12:29

adan je napisao/la:
Onda, jeste se dogovorile, imate li gdje gledati?


Je sve u redu,lako se nama dogovoriti,malo nas je ,dok je tamo na f. cijela mini vojska.Sigurno je bilo do veze,ali za onu drugu seriju i dalje stoji,nema šanse da se gleda...no to nama  nije bitno nas zanima MedCezir...



pogledala 19ep. i ludu vožnju...i ono, to spašavanje me nije baš nešto dotaklo,to sam slučajno gledala direktno i tad mi je bilo puno napetije ..možda sam bila više usredotočena na samu glumu i njihove reakcije,tad su mi bili odlični,no sad sa prevodom,mi tu nešto nedostajalo...ne znam.
Nisam najbolje polovila poslovne ugovore,razgovore,(tko s kim sklopio posao i zašto) na sastanku Asim bey i komadi,ali me zato Sude svojom odjevnom kombinacijom oduševila.Bijele hlače ili kombinezon nisam sigurna i sako,fantastično su joj pristajali.

Yaman je na tako jedan jednostavan način Selimu rekao da mu želi biti sin i Mertov stariji brat..razgovor oca i sina,klupica sendvić,Istanbul,aaa raznježilo me.Sad i on ima kome biti stariji brat.I to mislim da će se potruditi da bude bolji brat  nego što je  njemu njegov (barem trenutno).Kad smo kod brata,ni on nije loših interijera(adan znaš kako se brat zove??Kenan!hahhha)...on mi je primjereniji godinama pa slobodno mogu izraziti žaljenje što nije dobio veću minutažu u seriji...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptypet 14 vel 2014, 20:22

Počela 22. joj kako su se raspjevali u autu. Yaman skoro zaboravio da vozi auto.... vidiga. Zaboravila sam uloviti koju slikicu....

Joooj, pa ovu seriju se već samo zbog Merta isplati gledati.... smiiije...ge-ni-ja-lac!!!

Unio grude u hotel...i raspašoj... vidiga 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptypet 14 vel 2014, 23:40

Poznato vama koje zalutate s KI teme?
Zašto Turci uvijek glade zatiljak ovako?

[You must be registered and logged in to see this image.]
(Inače, Yaman ostao s Mirom sam u sobi prenoćiti i vidi reakcije...Ne zna što bi sa sobom ni s njom. Emir bi znao što sa sobom i što s F, samo mu F ne bi dala.) Ovo ja sama sebe zabavljam kad nema nikoga....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysub 15 vel 2014, 00:14

22.ep...







[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysub 15 vel 2014, 23:16

A dobro sad Emir je ipak bio princ noći...
Sjetila sam te se sinoć...al mi se nije dalo sjediti pred komp. da i ja pogledam,fakat sam skužila da me zbunjuje to gledanje po tri puta...pada mi koncentracija,možda to dođe s godinama ili od previše serija...??Sva sreća da polako prevode pa opet pogledam samo jednu ep.tjedno
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptysub 15 vel 2014, 23:27

suradnica je napisao/la:
A dobro sad Emir je ipak  bio princ noći...
Sjetila sam te se sinoć...al mi se nije dalo sjediti pred komp. da i ja pogledam,fakat sam skužila da me zbunjuje to gledanje po tri puta...pada mi koncentracija,možda to dođe s godinama ili od previše serija...??Sva sreća da polako prevode pa opet pogledam samo jednu ep.tjedno

Ma nema to veze s godinama. Prvi put bez prijevoda, drugi put djelomično prevedeno, treći put s prijevodom....potpunim. Pa kog to ne bi zbunilo ali ne mogu odoljeti pogledati petkom navečer...
Ništa drugo ne gledam pa kod mene ne može biti od previše serija....

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 16 vel 2014, 23:55

Zadnji ples...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 23 vel 2014, 00:46

Još malo iz 22. ep pa malo iz 23. (ako i ove filmiće ne zbrišu...)... ljut 
Iz kluba...


Hotelske sobe...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ajme Selima.. mmmm .. ma tko bi rekao da je to naš Ali.. vidiga 





[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 23 vel 2014, 16:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 23 vel 2014, 16:22

23.ep...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Yaman je počeo raditi zahvaljujući Ender...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 23 vel 2014, 16:46

Tema je Baris Falay, a ja oplela po Medceziru, a Selim i Ender su u sjeni parova Y+M i M+E pa da se iskupim.
Ali kliješta...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 23 vel 2014, 16:57

Mert se malo zaigrao dokazujući zavodničko umijeće pa dobio šakom...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Emptyned 23 vel 2014, 20:43

Ide to vama.
Amričak, pa serija je Alijeva... tako ste se dogovorili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 18 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: