Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 18 ruj 2014, 00:16

adan je napisao/la:
Jesi uspjela odgledati?

Jesam.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyuto 30 ruj 2014, 23:00

Ep u 2.sezoni su zanimljive...
Iz 40 ep duet Mira+Yaman odlični, krasna stara pjesma iz 1977.
Cagatay ima ugodan glas ali Serenay rastura...


Beni benimle birak
Leave me alone

al bu dünya al senin olsun
Take this world, it's yours
benim hiç gözüm yok hepsi senin olsun
I don't want it at all, it's all yours
ama son bir dileğim var senden
but I have a last wish from you
su gaybana dünyada varını yogunu al
Take your everything in this world
hepsini al da !
Take it all

beni benimle bırak
leave me alone
beni benimle bu cehennemde
Leave me alone in this hell
ruhumdan senden cok uzak
from my soul, far away from you
yabancıyım senin cennetine
I'm a stranger for you heaven

al bu dünya al senin olsun
Take this world, take, it is yours
ne olur benden artık uzak dur
Please stay away from me
bir günahın varsa işledigim
If I have a sin
o benim borcumdur
It's my loan
sen varını yogunu al
Take your everything
hepsini al da!
Take it all
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 02 lis 2014, 08:43

Evo bar na tren da ne budeš sama kao prst,naravno to je slučaj samo na ovoj temi.Donosim ti i kavicu kava
Gledam ih,gledam,gledam,ali ne znam što vidim,čitam vas i tamo...zgriješila sam,u pauzi odgledala AFK i sad se ne mogu naviknuti na Yamana,ali nikako..Emir je Emir,doživjeh šok kad sam ugledala Y,pa mogli su tu frizuru srediti,bez odijela(u 39) bi bio ne gledljiv(možeš si misliiti) Fotografije Baris Falay - Page 29 2991427495

Selim mi je i dalje najdrži glavni lik,prepun je emocija,koje tako dobro donosi da ih možeš osjetiti.Govor me ostavio bez riječi,Sedef sve reče,sad će žene još više biti u tebe zaljubljene,ili tako nekako.
Novinarka,hmmm nije mi baš nešto,ne bih ja nju uz Selima.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 02 lis 2014, 20:08

suradnica je napisao/la:
Evo bar na tren da ne budeš sama kao prst,naravno to je slučaj samo na ovoj temi.Donosim ti i kavicu kava
Gledam ih,gledam,gledam,ali ne znam što vidim,čitam vas i tamo...zgriješila sam,u pauzi odgledala AFK i sad se ne mogu naviknuti na Yamana,ali nikako..Emir je Emir,doživjeh šok kad sam ugledala Y,pa mogli su tu frizuru srediti,bez odijela(u 39) bi bio ne gledljiv(možeš si misliiti) Fotografije Baris Falay - Page 29 2991427495

Selim mi je i dalje najdrži glavni lik,prepun je emocija,koje tako dobro donosi da ih možeš osjetiti.Govor me ostavio bez riječi,Sedef sve reče,sad će žene još više biti u tebe zaljubljene,ili tako nekako.
Novinarka,hmmm nije mi baš nešto,ne bih ja nju uz Selima.

Baš si me razveselila kao i Adančica kad navrati.  Fina kavica, hvala.
Navikla sam na Yamana i upravo zbog ovog razloga koji sama navodiš (navikla si na Emira) vidim vrijednost mladog glumca. Uspio je napraviti odmak od lika Emira, a mislila sam da neće moći, da ćemo u Yamanu stalno tražiti i vidjeti Emira.
Imam osjećaj da nas je s Emirom upoznao sasvim drugi glumac od ovog koji nas upoznaje s Yamanom.
Mogu te razumjeti jer tko bi Emira mogao zamijeniti? Njegov lik je kao iz snova pa i kad je bio u najgoroj fazi.
Srećom, ne treba ga zamijeniti. Yaman je sasvim drugačiji, nesigurniji, s kompleksima (obrnuto od Emira).
I meni su AFK i Emir pa i Feriha... ree ...draži ali gledam i Medcezir, a druga sezona je, bar do sada, zanimljivija od prve.
Baris je odličan ali od njega ništa drugo ni ne očekujemo. Novinarka? Puno bolja mi je ova glumica bila u Karadayi.
Navrati ponekad. vesela
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptypet 03 lis 2014, 23:33

A u pauzi snimanja serije...Vogue backstage...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyned 05 lis 2014, 23:57

42. ep...je li ovo pomirenje...ne bih rekla...


I jedan video...


A Selim nakon 3 mj kako mu je umrla žena, nakon veeelikeee ljubavi već bari novog komada...( i vjerovali ili ne Baris propjevao)


[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyuto 07 lis 2014, 08:03

Čekam prijevod da pogledam i da vidimo taj poljubac....Ako Selim pjeva,odlično,on sve dobro radi,glumčina je to,drago mi je što smo taj Barisov kvalitet prepoznale još u E.

Imaš pravo Emir/Yaman nebo/zemlja,i možda se upravo zato ne mogu naviknuti na Yamana,da je ista gluma bilo bi prelako...no samo da pogledam koju epizodu i sve sjeda na svoje mjesto pod uvjetom da na velikom ekranu ne škicam Emira ree
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyuto 07 lis 2014, 19:12

suradnica je napisao/la:
Čekam prijevod da pogledam i da vidimo taj poljubac....Ako Selim pjeva,odlično,on sve dobro radi,glumčina je to,drago mi je što smo taj Barisov kvalitet prepoznale još u E.

Imaš pravo Emir/Yaman nebo/zemlja,i možda se upravo zato ne mogu naviknuti na Yamana,da je ista gluma bilo bi prelako...no samo da pogledam koju epizodu i sve sjeda na svoje mjesto pod uvjetom da na velikom ekranu ne škicam Emira ree

Pa, Baris dobro pjeva. Faca je on. Malo prebrzo se spetljao s drugom ženom nakon Ender...al dobro...

Ma kiss je proračunat. Yaman mi se sve manje sviđa. Iako mi Mira ide na živce, mislim da bi mu sada stvarno trebala pokazati...ne sa Orkunom naravno...
Yaman nema pojma što bi. Bio bi i po.... i j.... Imamo mi tu dobru izreku za takvo ponašanje i trebalo bi ju pojasniti Ece...

Vezano uz ovo Emir/Yaman ...da, totalno drugačija gluma, izrazi lica. Da sam prvo gledala Yamana vjerojatno bi mi Emir bio čudan, a sada mi je Yaman, a Emir fali.
Zanimljivo, kod drugih glumaca nema toga ili barem ja to ne vidim...mislim na takvu razliku i ne radi se tu samo o fizičkom izgledu...totalno drugačije...sve...

Zanima me što će Selim dalje s novinarkom...
A šminka im je grozna...ne znam jesi li primijetila...Sude užasno izgleda za razliku od prvih epizoda. Izgleda kao da je ostarjela 10 godina.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptysri 08 lis 2014, 01:01

S prijevodom...Beni benimle birak...
[You must be registered and logged in to see this link.]

1.najava 43. ep...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptysri 08 lis 2014, 21:49

43. ep 2.najava...
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Opet njih dvoje...pa što su se razvodili, ponovo udavali...?
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 07:52

ček,ček nisam ni 41 odgledala,,a već najava za 43ep.
Ovako samo nabrzaka,Yamanu je stajling za sada bolji,čini mi se da se malo udebljao i odmah izgleda ozbiljnije....
kava i gledanje 41...pa ostalo!!
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 08:06

Baris ima nove ljuskice u odnosu na fazu Ezela...neprirodne su mi,znam da ih svi stavljaju,ali nisu mu bile potrebne,ili se ipak morao uklopiti u savršenstvo bogataša.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 08:12

Ček jel ovaj njihov prekid ono uzrokovan obećanjem Faruku da će je ostaviti na miru...pa se na to nadovezalo i Orkun i Elif...ili sam nešto propustila,zureći u njegov novi stajling queen
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 08:23

[quote="Amra"]S prijevodom...Beni benimle birak...
[You must be registered and logged in to see this link.]

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 15:11

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
S prijevodom...Beni benimle birak...
[You must be registered and logged in to see this link.]

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1

Jel da da je izvedba i glasovi za nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 ...ali...to vidimo samo nas dvije koje gledamo... ree

Aha, ti gledaš stajling pa propustiš radnju... Fotografije Baris Falay - Page 29 3840872984

Ljuskice, prvo sam mislila jel se on to "oribio", a onda sam se sjetila da misliš na one ljuskice za kosu. Da, to smo već pisli negdje da ih i on koristi.

Jesi gledala 38. ep u kojoj Mira dozna za Yamanovu namjeru da ju napusti i to baš kad je željela produbiti vezu spavanjem prije odlaska u Ameriku (čekaj, kako je ono Adančica znala reći...điđi... )?
Yaman je bio u opasnosti od Nadira i njegovih mafijoza i dodatno pokoleban kompleksom manje vrijednosti zbog čega Faruku nije trebalo puno. Faruk ga je zamolio da ostavi Miru jer njoj treba mira, ne smije biti pod stresom i njihova veza joj ne donosi dobro. A Mira je tek sad pod stresom, očajna, stalno mu nastoji biti u blizini, samo što ne preklinje i pravedno bi bilo da Faruk popravi što je zasr...
Također, Yamanu treba dobra kazna što je poslušao Faruka.
Naravno, Yaman joj nije objasnio zašto želi prekid, jednostvno da ne želi i ne može biti princ (ona je kao princeza), ona se slomila i pomirila se s prekidom. Otišla u Ameriku i vratila se ruku pod ruku s Orkunom doma.
I sad imaš bezveznu situaciju u kojoj s jedne strane stoje Yaman i Elif kojoj je Yaman rekao da mogu biti prijatelji jer on nije završio s prošlosti (voli Miru dok je Elif zatreskana u njega). S druge strane su Mira i Orkun kojeg Mira koristi kako bi Yamana pravila ljubomornim (a je našla koga će, njega nije smjela). Jedno drugo prave ljubomornim i baš me zanima kad i kako će to završiti. Za sada se situacija sve više komplicira. Uglavnom, sad ispada kao da su dogovorno prekinuli i Yaman njoj nešto zamjera (Orkuna može jer je trebala naći bilo kog drugog, a ne njega) i ne razumijem što joj zamjera jer on je nju ostavio. Osim toga, Mira mu to stalno stavlja na nos kao i to da ga voli. A dobro, scenario ali sad je radnja zanimljiva. I Mira mi je bolja u ovoj ozbiljnoj, ranjivoj verziji nego kad je sretna pa ciči okolo.
Za Yamana imaš pravo tj za Cagu...udebljao se pa više ne izgleda kao da je i dalje na :kikiriki: i više sliči Emiru (to je kao neko mjerilo... dime?). Jedino, kad stavi šiške, a majko moja, u vrtić bih ga odvela...
Ova 2. najava za 43. mi se sviđa jer vidim da je Yaman poludio, razbacao stvari u sobi kad je vidio Miru s Orkunom poslije tuširanja...tako mu i treba...
A i 42. je zanimljiva...na kraju...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 16:38

Yoh, zahuktavate se vas dvije... mi se tami na našoj samo adan
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 17:48

kava Fotografije Baris Falay - Page 29 2784008398 Fotografije Baris Falay - Page 29 2784008398
Oprosti da sam prije bila u susjedstvu već bih prije pročitala tvoj post o Faruku,pa te ne bih ovdje gnjavila...navratim i ovamo a ti sebi lijepo dala truda da mi pojasniš, ma baš si dušica:didi6: ...gledala jesam tu 38, i mislila sam si da je taj njihov čudan odnos još od vjenčanja ,ali pre dugooooo mi sve to traje pa reko da nisam nešto preskočila...Ma Mira mi je slatkićka,no Orkuna si ne bi smjela dozvoliti,ali mislim da ako će to napraviti,to je namjerno da Y pojača ljubomoru,jer sa nekim novim tipom to ne bi imalo tako jak efekt kao sa Orkunom kojeg Y-men već ionako ne podnosi.....Ja ti cijelu ep.čekala poljubac i veranje po balkonu,a ono ništa,to valjda tek u 42 sram

Ljuskiceee su me nasmijale,ja sam mislila na zube Fotografije Baris Falay - Page 29 2829516366 :muahaha:a friz baš i nisam primjetilaaa Fotografije Baris Falay - Page 29 2829516366 Ljuskice-ono kad samo zubari naljepe preko tvojih već postojećih,očajno skupa tehnika....

Sude mi je sva bila čudna ali nikako nisam mogla skontat koji joj je(ipak joj Kenan fali sram)...Danas sam obratila pozornost na šminku i frizure koma su i to ne samo kod nje.Jedino se nisam nikako naviknula na Eylul....lik koji mi je kao duh,tu je a ne vidiš ga,tj.ne gledaš ga

Veliš Selim prebolio E sa novinarkom.... ljutko baš bi ju počupala onako svu medenastu.
medenasta-boja kose,da mi ne pomisliš da mi je slatka kao med smiiije
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 17:57

Sad sam odgledala 1 najavu za 43.ep. i pretpostavljam da je soba,skype i Mira u ogrtaču, smišljeni plan s njezine strane da izazove što jaču reakciju kod Y-mena...ili je to predložio Orkun a ona se složila,kako god vjerujem da je namjerno,nikako slučajno.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 18:01

adan je napisao/la:
Yoh, zahuktavate se vas dvije... mi se tami na našoj samo adan

A ti nam se pridruži. Ova ti je serija baš za mlade kakve mi jesmo... ree
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptyčet 09 lis 2014, 18:10

suradnica je napisao/la:
Sad sam odgledala 1 najavu za 43.ep. i pretpostavljam da je soba,skype i Mira u ogrtaču, smišljeni plan s njezine strane da izazove što jaču reakciju kod Y-mena...ili je to predložio Orkun a ona se složila,kako god vjerujem da je namjerno,nikako slučajno.

Da. Ili...Orkun je došao kod Mire (nosio je cvijeće valjda za Sude koja se vratila iz zatvora) i ušao u Mirinu sobu dok se ona tuširala, Yaman trebao Miru (jer su ga bivša i možebit buduća nagovarale da se vrati Miri, ispriča joj se), a naletio na Orkuna koji je iskoristio priliku (Mirina se faca zaledila kad je shvatila što će Yaman pomisliti).

Baris...ljuskice... Fotografije Baris Falay - Page 29 2829516366 ...čula sam za to i sa zubima ali ima i neki prah za kosu, posprejaš, za vlasi se prime kao ljuskice, inje. Konačni efekt je da kosa izgleda gušća. Moram mu pogledati zube... ree

Miri u ovoj situaciji ništa ne zamjeram osim Orkuna i oblijetavanje oko Yamana. Orkun je napravio toliko svinjarija i to ozbiljnih da je Mira trebala s njime prekinuti svaki kontakt, a ne ga koristiti...

Eylul mi je kao modni dodatak seriji, a ponašanjem kao crna plavuša...(mislim, nije glupa ali sva cvrkutava... sram )

Raspisala sam se...doma sam (ne radim do ponedjeljka), sama sam, ne moram spremati, kuhati (danas), bolesna pa ne mogu šetati okolo...malo čitam, malo sam ovdje, malo ondje...imam vremena.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptypet 10 lis 2014, 08:29

Lijepo se odmori,a šaljem ti jednu jutarnju kava  koja definitivno popravlja raspoloženje,budi dan.Nekada davno sam voljela Ezela uspoređivatis kavom i to mi je bilo divno,no bilo je to davnooo,još kad je bio Ezel,nedostaje mi to.Cagaty mi nije poput kave on bi bio poput dobrog milka capucina,(i to mliječna čokolada ree )hvala bogu pa se malo uozbiljio da nije baš za dječijeg vrtića,kako ti to kažeš.
Prijevodi su spori,vjerovatno nema velike potražnje za serijom.... Fotografije Baris Falay - Page 29 1245697846
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptypet 10 lis 2014, 12:12

suradnica je napisao/la:
Lijepo se odmori,a šaljem ti jednu jutarnju kava  koja definitivno popravlja raspoloženje,budi dan.Nekada davno sam voljela Ezela uspoređivatis  kavom i to mi je bilo divno,no bilo je to davnooo,još kad je bio Ezel,nedostaje mi to.Cagaty mi nije poput kave on bi bio poput dobrog milka capucina,(i to mliječna čokolada ree )hvala bogu pa se malo uozbiljio da nije baš za dječijeg vrtića,kako ti to kažeš.
Prijevodi su spori,vjerovatno nema velike potražnje za serijom.... Fotografije Baris Falay - Page 29 1245697846

Hvala ti draga na dobrim željama i kavici, baš mi je pasala... kava
Kavu volim povezivati s nečim dragim, umirujućim, toplim, imam neke rituale iako nisam ovisna o njoj kao nekad dok sam pušila.
Sad u Istanbulu sam s prijateljicom uz kahve pušila one slim cigarete ako se tako mogu nazvati. Užasne su, prema EU propisima pa ako ne vučeš stalno se gase. Skoro sam bez daha ostala. Bilo mi čudno nakon puno godina zapaliti. Rekoh, neka, sad sam u Istanbulu, mogu malo zastraniti. Dobro da sam se zadržala na cigareti... ree
CU=Dobar Milka capucino... Fotografije Baris Falay - Page 29 2829516366 Ta ti je baš dobra.
Za prijevode ne znam iako mi se čini da je uobičajena brzina jer je 41. prevedena, a večeras na STAR TV gledamo 43. Nije to tako loše. Ne pratim baš rejting ali mi se čini da su bili drugi kad sam zadnji put pogledala.
A gle, nešto turskog moram gledati, nakon AFK zaželila sam se nečeg modernijeg, a ovo to jest. Nije da mi je serija odlična ali druga sezona mi za sad drži pažnju. I onako za odmorit oči je (nemoj sad misliti svašta, ja sam žena u godinama), interijeri i eksterijeri su zavrijedili pažnju, vrtovi, stanovi, kuće, garderoba, šminka, frizure, nakit, a volim bacit pogled i na turski kič, netko bi ga nazvao šik...eto...dok mi ne dosade...
Nedostaje ti Ezel? Ništa. Opet pogledati. Ja ću sigurno ali čekam da zaboravim, znači par godina će mi trebati... :didi8:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptysub 11 lis 2014, 00:39

43. ep jako dobra...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptysub 11 lis 2014, 11:21

Vjerujem tvojoj riječi,pa jedva čekam 43,no tek nakon onog poljupca iz 42.
Ja volim serije,volim dobru radnju,ali najviše volim zgodne glumce/glumice bitno mi je da  imaj ono nešto,inače ne mogu gledati...Turske serije su mi bile pravo osvježenje i iznenađenje nakon godina mex,...no sad veććć  Fotografije Baris Falay - Page 29 1245697846 .Pojedine t. mi imaju toliko tešku radnju da me zamaraju,ali neću odustati,nene uvijek tu ima eksterijera i interijera za pogledat,pa makar se izvlačili i iz starih zaliha ree

43,sinoć bila?I jel se Selim spetljao sa novinarkom(medenom)?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Emptysub 11 lis 2014, 14:13

suradnica je napisao/la:
Vjerujem tvojoj riječi,pa jedva čekam 43,no tek nakon onog poljupca iz 42.
Ja volim serije,volim dobru radnju,ali najviše volim zgodne glumce/glumice bitno mi je da  imaj ono nešto,inače ne mogu gledati...Turske serije su mi bile pravo osvježenje i iznenađenje nakon godina mex,...no sad veććć  Fotografije Baris Falay - Page 29 1245697846 .Pojedine t. mi imaju toliko tešku radnju da me zamaraju,ali neću odustati,nene uvijek tu ima eksterijera i interijera za pogledat,pa makar se izvlačili i iz starih zaliha ree

43,sinoć bila?I jel se Selim spetljao sa novinarkom(medenom)?

Nije. Samo su se čuli telefonom ali bit će nešto od toga...

Zanima te poljubac? Nakon njega je Yaman bio jako okrutan. Iako ne razumijem sve, rekla bih da je uzdrman poljupcem pa mu je to obrana (čuj mene, gotovo ništa ne razumijem).
Miru baš ne šmekam ali mi je bila mrak u dvije scene u ovoj ep.
1) Vidjet ćeš scenu na skuteru...nije vulgarna, blago erotična i rekla bih da je poprilično žestoka za turski pojam iako u stvari posve nevina. Mira si je dala oduška, a Yaman je gutao knedle i mislila sam da će oboje zajedno sa skuterom završiti negdje u grabi. Baš me zanima što ćeš reći...Nemoj sad očekivati nešto spektakularno ali za ovu seriju gdje su svi dosta čedni ova scena suptilno odskače...pogotovo što su u pitanju Mira i Yaman...

2) Druga scena - Mira se obratila Elif...vidjet ćeš...(ispala je pomalo the bitch ali joj pristaje takva uloga).

Kraj epizode? Paaa, rekla bih da su i Mira i Yaman dobili što su zaslužili, ona zato što nije odj..... Orkuna već ga koristi kako bi Yamana pravila ljubomornim (glupača, bilo kog drugog, a ne ovog), a Yaman zbog svega što čini Miri. Kako će se iz toga ispetljati ne znam. Ne mogu ni predvidjeti.
Nadam se samo da neće biti neki scenario prekopiran iz AFK, npr Elif trudna jer bi se Yaman sad mogao okrenuti njoj i zaboraviti to da joj je ponudio samo arkadaški odnos. Neka druga ljetna bi također mogla navratiti s trbuhom i sl jer Ece nema baš previše mašte, samo kopira nesretne okolnosti i tragedije...
Uglavnom, Yaman je demolirao svoju sobu. Sad si možeš zamisliti što se dogodilo i što ga je tako moglo izbaciti iz takta...

Pola sam ti prepričala...jedva čekam 44. ep. Nisam mislila da ću to reći za Medcezir...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 29 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: