Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 00:04

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:

Ne gledam baš...onako. Viki ukinuo (sigurno slijedi otkup....pitanje vremena). Na Dailymotionu prevedena 24.ep. Direkt petkom onako usput gleduckam...tek toliko da vidim hoće li se Ece smilovati pa utemeljiti neku radnju, definirati glavne i sporedne likove...da, izgubilo smisao i početni čar.
Ovdje nešto ljepim ali i od tog ću odustati...čini mi se...

Linkove sa prevodom je onemogućio Warner Bros  ljut zbog autorskih prava  . Gledala sam 24. na Dejliju.....i šta dalje?
Zar se Ece ne pridržava i razrađuje događaje iz originala? Nadam se da će naredne epizode biti bolje... Koliko je Ezel iz prve sezone bio savršen  mmmm Eh, ništa kao Ezel!
Nemoj odustati ...

Mislila sam da je Baris radio presađivanje kose ali slike sa sahrane su me demantovale. Izgleda da mu u seriji ubacuju nešto  :didi8: 
Yaman, stvarno ima jako izražene i razmaknute obrve-ne idu uz dečačko lice. U AFK su bile mnogo bolje. Najslađi je na fotkama kada ima potpuno kratku kosu.

Nema se Ece obvezu pridržavati radnje originala (imala je do 12.ep)...ne znam pridržava li se jer se ne sjećam O.C.-a baš toliko.
A zašto da ne odustanem kad sam sama tu, povremeno ti, Adančica...?
Možda Barisu nasprejaju kosu, ima neki sprej, kao neke iglice ti se ulove za vlasi pa izgleda gušće...
CU kao Yaman? Što reći? Dječarac, čudan neki lik, nedefiniran (meni), tužnjikav...ma ne znam...svako malo luknem u AFK da vidim onog mladog muškarca koji tako dobro zna što hoće i kako to dobiti...savršen lik...
Obrve? E pa, kod Yamana je kriva frizura, muskulatura, karakter, štošta nešto ali rekla bih da su obrve prave, divlje, a Emirove su bile njegovane...pinceta...ili su mu narasle s koliko....23 godine? ree (iako, one njegovane su također bile bolje)...evo...pa procijenite...

Yaman (i to u boljem izdanju)
[You must be registered and logged in to see this image.]

 i

Emir...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 00:24

I opet imaju pjevačku točku...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I treći fragman...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 19:11

Tko će odustati??

Neee... polako, nekad si sama, nekad se netko oglasi,ali se redovito navrati pročitati...

Ne znam kakav je Baris, ne spominjete ga često, ima mlađih..  vidiga ,
ali me zanima u odnosu na Alija, kako se daje? Je li uloga nezahtjevna, pa se ne vidi ?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 19:35

adan je napisao/la:
Tko će odustati??

Neee... polako, nekad si sama, nekad se netko oglasi,ali se redovito navrati pročitati...

Ne znam kakav je Baris, ne spominjete ga često, ima mlađih..  vidiga ,
ali me zanima u odnosu na Alija, kako se daje? Je li uloga nezahtjevna, pa se ne vidi ?

Ma nijedna uloga ti tu nije prezahtjevna... zato i kukam...
Više mi ni Baris ne dolazi do izražaja iako mu uloga leži, baš je faca al opet toliko su razvodnili radnju da gubim volju za gledanjem serije... ljut 
Iako on i ovdje daje maksimum, naprosto je takav, uloga Alija je bila daleko zahtjevnija.
Kao odvjetnik, uspješan čovjek, jako je šarmantan i privlačan bez obzira na fizički izgled koji je daleko od lijepog....
....ali... Ali je Ali... ree 
A ovo drugo... nije stvar u godinama nego lijepa slika je lijepa slika...i fućkaš ga...imam oči ... smile ...pobjegne ti pogled...pa uspoređujem (Emir-Yaman) i tu me fascinira koliko se transformirao iz onog samouvjerenog Emira (osim kad je u pitanju ona prgavica) u nesigurnog Yamana. Jedina sličnost im je kratak fitilj.....
Nabacujem fotke u nadi da ću vas tinejdžerice privući na gledanje ako već ne AFK onda Medcezir...
Znaš da sam ja uvijek iskrena, pa eto i sad...

I sad je upravo 27 ep, a ja ne gledam, ne gledam...ne gledam... hallo


Zadnja promjena: Amra; pet 21 oľu 2014, 23:38; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 20:27



Ne gledaš??  smiiije 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 20:52

adan je napisao/la:


Ne gledaš??  smiiije 

Sad gledam...gleduckam!!! smiiije

Sad ne gledam...! smiiije ... dosadno je...još bez prijevoda...!
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:37

Pregledala, onako na brzaka... Ništa bitno. Kenan i Ada glavni junaci. Kenan ukrao sat! Yaman ga traži po Tozluderu. A Ada (koliko sam shvatila) neće da poljubi Orkuna, već prvog na koga naleti...a ono , glavom i bradom, naš Yaman  vidiga Mira zastala sve sa čašama u rukama za njih dvoje, Orkun  ljut a Yaman briše usta  smiiije Na kraju svima stala knedla u grlu kad su shvatlil da je to ADA, samo se samosvojna i svemoćna Sude (TURGUT) smeje .

Svašta su ubacili: Ayse konobarica-kao da ne mogu naći nekog drugog, Kenan obezbeđenje. Još samo Giray nedostaje....Možde viri iza nekog žbuna. Tan i klinac, koja kombinacija za uznemiravanje!

Ah, da, Hale je zaintrigrirana Kenanovom pojavom, a on.... mislimda ima velike ambicije: SUDE !
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:41

Maki je napisao/la:
Pregledala, onako na brzaka... Ništa bitno. Kenan i Ada glavni junaci. Kenan ukrao sat! Yaman ga traži po Tozluderu. A Ada (koliko sam shvatila) neće da poljubi Orkuna, već prvog na koga naleti...a ono , glavom i bradom, naš Yaman  vidiga Mira zastala sve sa čašama u rukama za njih dvoje, Orkun  ljut a Yaman briše usta  smiiije Na kraju svima stala knedla u grlu kad su shvatlil da je to ADA, samo se samosvojna i svemoćna Sude (TURGUT) smeje .

Svašta su ubacili: Ayse konobarica-kao da ne mogu naći nekog drugog, Kenan obezbeđenje. Još samo Giray nedostaje....Možde viri iza nekog žbuna. Tan i klinac, koja kombinacija za uznemiravanje!

Ah, da, Hale je zaintrigrirana Kenanovom pojavom, a on.... mislimda  ima velike ambicije: SUDE !

Kenan nije ukrao sat. Yaman ga je krivo optužio kad mu je ispao sat, a onda mu je Kenan bacio račun na stol...sat je kupio Yamanu ....zato se Yaman toliko grizao i tražio ga Mirinim mautom po gradu...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:44

Amričak, dobre si fotkice ubacila  nesvjest1 . Yaman ponovo ima kraću kosu! Sviđa mi se kad je kosa iznad uveta kraća (al sam objasnila) . Nisam znala za foru sa sprejom i Barisovom kosicom  :didi8: Što se tiče glume, u početnim ep.pokazao je maksimum a sada i on, kao i svi, stagnira.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:48

Amra je napisao/la:


Kenan nije ukrao sat. Yaman ga je krivo optužio kad mu je ispao sat, a onda mu je Kenan bacio račun na stol...sat je kupio Yamanu ....zato se Yaman toliko grizao i tražio ga Mirinim mautom po gradu...

Hvalaaaa! Nisam videla tu scenu (bockala sam scene na preskok) i baš sam se pitala šta ponovo traži u Tozluderu, a obećao je Serezovima... Sad razumem.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:49

Maki je napisao/la:
Amričak, dobre si fotkice ubacila  nesvjest1 . Yaman ponovo ima kraću kosu! Sviđa mi se kad je kosa iznad uveta kraća (al sam objasnila) . Nisam znala za foru sa sprejom i Barisovom kosicom  :didi8: Što se tiče glume, u početnim ep.pokazao je maksimum a sada i on, kao i svi, stagnira.

Aha...evo imam publiku...bleskasta 
Samo, ima Adančica pravo...tema Baris, a slikice CU i svi ostali mrvicu, a Baris onako....usput... Fotografije Baris Falay - Page 21 1245697846 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptypet 21 oľu 2014, 23:51

Selim Serez...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nisam sigurna...iz Ya sonra?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysub 22 oľu 2014, 22:59

Ova poslednja jeste iz Ya sonra! Zar ne, da moćno izgleda u odelu i helikopterčićem iza, na vrhu sveta (tj.solitera!) ?

Da li su ponovo "uhvatili" golupčiće
[You must be registered and logged in to see this link.]

Meni izgledaju samo kao dobri prijatelji.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptyuto 25 oľu 2014, 19:51

Fragman iz 28.ep
Nevolje po Miru i Yamana na vidiku...(inače ih uopće nije bilo  sram )?
[You must be registered and logged in to see this link.]

I malo sličica iz 28.ep

Set...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptyuto 25 oľu 2014, 20:23

Yaman i Orkun ponovo u akciji  sram Baš im dobro ide . Mislim da je u Uludagu bio poslednji fajt - grudvom  :didi8: .
Ne može Yaman pobeći od sebe: mnoge stvari rešava tučom (obećao je promenu) i večno štiti nekoga (ovoga puta Adu). Na ljubav je zaboravio...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptyuto 25 oľu 2014, 20:43

Maki je napisao/la:
Yaman i Orkun ponovo u akciji  sram Baš im dobro ide . Mislim da je u Uludagu bio poslednji fajt - grudvom  :didi8: .
Ne može Yaman pobeći od sebe: mnoge stvari rešava tučom (obećao je promenu) i večno štiti nekoga (ovoga puta Adu). Na ljubav je zaboravio...

Ah, Yaman, od njega ništa drugo ni ne očekujem... ljut ...gdje je ona Emirova strast??? (to ja onako s nostalgijom, znam da je druga serija u pitanju... vidiga ).
Inače, izgleda ništa od prijevoda. Morat ćemo ipak turski učiti... Fotografije Baris Falay - Page 21 1245697846 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptyuto 25 oľu 2014, 22:16

prijevod fragmana za 28.ep preuzet sa Çağatay Ulusoy For English Speakers...


Mira : What's up?It was a small kiss but I see you are a lot affected by it.
Yaman : Don't be ridiculous.
Ada: Ada Savaser?
Mert : And the big meeting finally happens.
Sude : We don't have to have Ada from now on in our lives if you don't want to,like you didn't have in the past.
Mira : I see you like attention but here you are nobody's center of attention.
Ada : You are an interesting group. Some of you overly warm,and others overly frosty.
Mira : Someone else except me it's forbidden to you. I will erase from your face the lips that touched those (his) lips.
Reyhan : I don't want you to see again anyone you met tonight.
Ada : What's your deal(problem) with those people?
Reporters: Ms.Reyhan it's true you have an illegitimate kid with Mr.Asim Sekip Kaya?
Ada : What are they saying? You knew right? You knew everything.
Yaman :Ada?
Mira : Ada? Is she there?
Yaman : Yes. Can I call you back?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Konačno malo erotike između ovo dvoje? Bojim se... samo u ovom Mirinom pokretu i to prouzročena od Ade...da nije nje bilo ne bi Mira imala što brisati s Yamanovih usana...
Ece, Ece...nemaš mašte...mi bi to puno bolje...bilo bi i cenzure.. vidiga 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptyuto 25 oľu 2014, 22:42

Amra je napisao/la:

Konačno malo erotike između ovo dvoje? Bojim se... samo u ovom Mirinom pokretu i to prouzročena od Ade...da nije nje bilo ne bi Mira imala što brisati s Yamanovih usana...
Ece, Ece...nemaš mašte...mi bi to puno bolje...bilo bi i cenzure.. vidiga 

 vidiga ... ne sumnjati, nikako...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysri 26 oľu 2014, 17:31

Meni se čini, gledajući trejler, da je Mira taj pokret strasti uradila iz ljutnje, da bi izbrisala Adin poljubac, a ne iz razloga koji mi očekujemo... Nadam se da grešim.

Imaš prevode scena

[You must be registered and logged in to see this link.]

Iako doživljaj nije potpun, makar razumeš tok događaja  :didi8:  Izdržaćemo do kraja 1.sezone.  
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysri 26 oľu 2014, 20:47

Maki je napisao/la:
Meni se čini, gledajući trejler, da je Mira taj pokret strasti uradila iz ljutnje, da bi izbrisala Adin poljubac, a ne iz razloga koji mi očekujemo... Nadam se da grešim.

Imaš prevode scena

[You must be registered and logged in to see this link.]

Iako doživljaj nije potpun, makar razumeš tok događaja  :didi8:  Izdržaćemo do kraja 1.sezone.  

Znam da je to iz ljutnje napravila ali ipak...ima nešto...mrvica..., a serija je na žalost tako blijeda da scena s mrvicu žestine razbije tu ravninu....
Mislim da će ipak biti prijevoda...tako kaže dobra duša s drugog mjesta...prestali prevoditi englezi ali prevode rusi pa će se sa ruskog na hrvatski.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysri 26 oľu 2014, 21:21

A evo i drugog fragmana...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysri 26 oľu 2014, 22:15

Evo na YT jedan , mislim prvi



Ili ja ne kužim vaše epizode ili sam nešto pobrkala, ali ovdje lijepo piše fragmani za petak 4.travnja 2014.





Trudim se, ali ...

Ovaj iz gornjeg posta, Amričak, , 2. za 28. epizodu ne nađem na YT
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysri 26 oľu 2014, 22:33

Nemaš uvijek na YT ili se ne može staviti.
Standard ti je da je sve pobrkano...uneseš fragman za 28. ep on ti izbacuje svašta...obično stare scene iz prijašnjih ep...to su tamo neke oko 20-te...

A ovaj srednji ti je editorial koji su snimili za VOGUE....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysub 29 oľu 2014, 16:52

Možda sam mrvicu pretjerala s istraživanjem grada?

Mislim, vidjela ove fotke CU, bio u nekom restoranu, ma brige mene za to.
Vidim ja tu negdje ove letvice, cvijeće, slovo "A", dio riječi "balik" tj "alik", maketa jedrenjaka... i ... istraživanje.

E, to mi je zanimljivo. I našla sam! bleskasta 

Riblji restoran, Atlas balik, Arnavutkoy-Bebek...prošle smo ispred njega....

[You must be registered and logged in to see this image.]

A evo i moje fotke-skroz desno...nevažno naravno ali baš me veseli kad uspijem na temelju ovako malo podataka nešto pronaći...Adančika i tebe jel da?
Odoh ja...pametnije da se nečim drugim bavim....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Emptysub 29 oľu 2014, 23:30

Konačno dobra scena...šteta što sam zaboravila raditi klipiće (prije nego što sam i naučila). One varaždinske znam raditi.... ree 

Dobar je Yaman u ovoj sceni. Kao i u AFK, ovakve scene mu leže. Mira i ovdje neozbiljna, stalno se cereka. Al dobro. Bar nešto nakon dosadašnjeg mrtvila...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I šapće Yaman na muci:"idi Mira"
[You must be registered and logged in to see this image.]

...pa odmah kaže "kud ćeš Mira?" i povuče ju k sebi... vidiga
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 21 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: