Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypon 17 stu 2014, 19:31

Aha, oni su u stalnom kontaktu, ali nisu pomireni...??

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypon 17 stu 2014, 19:43

adan je napisao/la:
Aha, oni su u stalnom kontaktu, ali nisu pomireni...??

Da. Yaman se kaje, pomirio bi se, Mira ga drži na ledu ali okolnosti su takve da su stalno u kontaktu...akcija, traže neki vrijedan antikni sat koji je ukraden s aukcije koju su oni organizirali, kuće su im jedna do druge, zajednički prijatelji, zajedničke aktivnosti na faksu itd, itd...

Ove fotke su sa samog početka serije dok je još Mira hodala s Orkunom, a Yaman došao živjeti u susjedstvo...sasvim drugačiji momak od svih oko Mire...
Iako možda izgleda da Yaman bari Miru, bilo je obrnuto...(Yaman joj kaže da ona zaslužuje nešto bolje od tadašnjeg dečka...Orkuna), a Mira odlučila da je Yaman potaman za nju. Opirao se dugo ali...Kad su već bili u vezi rekla mu je da ju je prvo privukao izgledom ali da ga je zavoljela zbog onoga što on ima u sebi...
Najdraža smicalica joj je bila pustiti svog psa Safarija u susjedov vrt, a onda ići po njega jer je kao pobjegao...samo da bi došla Yamanu u blizinu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)


Zadnja promjena: Amra; pon 17 stu 2014, 20:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypon 17 stu 2014, 19:57

adan je napisao/la:
Aha, oni su u stalnom kontaktu, ali nisu pomireni...??

I evo kako Yaman pokušava, smišlja što reći kad je riječima teško popraviti što je učinio...

Yaman: Što ću sada reći?! Kako znam da će me saslušati?! Možda me neće htjeti ni vidjeti. Dolazi... To znači da će me saslušati, ali što da joj kažem?! Kako ću je uvjeriti? Pronađi prave riječi, Yaman! Razgovaraj onako kako se osjećaš. Skupi hrabrost. Preostalo je još deset koraka. Ona je jako blizu... Moram smisliti nešto ili ću se osramotiti. 8 koraka, 7, 6, 5... Ufff prekasno je sada...
Mira: Što se dogodilo, što sada planiraš?
Yaman: Ne planiram ništa, došao sam te vidjeti.
Mira: Ne postoji nikakvo iznenađenje ili nešto slično? Nova zamka... Nova igra koju si smislio ili nešto takvo?
Yaman: Mira, pokušao sam razgovarati s tobom danas... Zapravo sam svjestan da sam učinio jednu veliku grubost...
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypon 17 stu 2014, 20:05

Muke po Yamanu (kineske... ree )
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyuto 18 stu 2014, 15:48

Ja baš volim što su u stalnom kontaktu iako su posvađani...uvijek tu nešto zaiskri ili s njegove ili s njezine strane...eksplozije emocija rado gledam,ponekad navijam za Miru,ponekad za njega..nasmiju me...bude mi ih žao,ma svašta nešto,samo neka su skupa pa dogodine će se valjda pomiriti.

Eto odoh tražiti 46 ep.pa kad odgledam uz kavicu se kuckamo. adan

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyuto 18 stu 2014, 19:19

suradnica je napisao/la:
Ja baš volim što su u stalnom kontaktu iako su posvađani...uvijek tu nešto zaiskri ili s njegove ili s njezine strane...eksplozije emocija rado gledam,ponekad navijam za Miru,ponekad za njega..nasmiju me...bude mi ih žao,ma svašta nešto,samo neka su skupa pa dogodine će se valjda pomiriti.

Eto odoh tražiti 46 ep.pa kad odgledam uz kavicu se kuckamo. adan

Baš me zanima što ćeš reći na glumu u sceni na brodu. Serenay mi je bila odlična, a Cagatay neka sasvim druga osoba...jako dobar...
Sve stoji, a onda kad ih tako gledam sjetim se AFK i onih susreta u zgradi, na faksu, tamo je još jače frcalo, Emir je bio nekako, nekako, ne znam kako ali nekako... Fotografije Baris Falay - Page 35 1245697846  ree
Navodno se u 50. mire...naravno da će Mira popustiti. Za sada se drži. Neka. Ima pravo. Baš su teške riječi prešle preko njegovih usana na brodu...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...i 1. trailer za 49. s prijevodom...
[You must be registered and logged in to see this link.]

I ovakva slična je nekako nestala iz jednog od gornjih postova pa ponovo stavljam...
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 10:23

kava kava
Ma Emir je naprosto prštao emocijama isijavale su iznjega,po meni možda i više nego iz F no to je i razumljivo s obzirom na način njihovog  odrastanja...ima jedna takva njena rečenica o očevima "vi razgovarate i pokazujete osjećaje mi to ne radimo"...ovako nekako je išla.Najupečatljivije mi je njegovo hodanje po hodniku u stanu 10 i onaj potez rukom kroz kosu,bijes i nemoć u jednom.Dosta, opet ću se prebaciti na gledanje AFK da ponovim gradivo. smile


Odgledala 46.i ne znam od kud da počem.
Još dok je trajala scena na brodu razmišljala sam što o njoj tipkati,baš me se dojmila.U trenutku kada Yaman spusti glavu i pušta Mirine ruke uz dizanje pogleda da joj ponovno  pogleda u oči,zanijemila sam,oduševio me...Probudila se ona muška strana u meni i mislim si  prava osveta za poniženje sa cijećem.Tako sam se osjećala do trenutka dok se Mira nije srušila,tad sam ubila ono muško u sebi i zabolila me njena bol,odlična je bila,odlična.Baš mi ju je bilo žao...Više ju je razočaralo to što se nisu zaista pomirili,nego da je želio s.barem se meni tako čini.

Sude,Sude,majko mila...al je grozno našminkana,pretamna,a gušta u Asimovom uredu i stolici,žena je doživjela o... fućka (da ne budem prosta,nije baš u redu).No što se sad dogodilo da je Asim ne želi vidjeti?Sad je čula da će je izbaciti iz testamenta i hoće li krenuti u akciju da se spasi,da spriječi da do toga dođe?

Selim duša draga,kako je vikao na Yamana po izlasku iz zatvora.Svaka rečenica je bivala sve glasnija  da je i on sam čuje,da se i on sam uvjeri da treba krenuti dalje.Da se i sam treba pomiriti s gubitkom.Baris je glumčina i srcem i dušom,mimika mu je na nivou koji se rijetko viđa kod glumaca,mnogi se moraju strašno potruditi da to postignu a onda postanu neuvjerljivi.

Scena u bolnici kao slučajni nalet,već viđena milion puta i nije mi baš ostavila neki utisak,sve dosta predvidljivo.Mira je bila odlučna u svojim odgovorima o Yamanu i to mi se svidjelo u toj sceni.A da, i Orkun me nasmijao,učiniše ga dobricom,bori se za svoju ljubljenu da bude sretna i iskrena...Bravo Orkun.

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 19:11

suradnica je napisao/la:
kava kava
Ma Emir je naprosto prštao emocijama isijavale su iznjega,po meni možda i više nego iz F no to je i razumljivo s obzirom na način njihovog  odrastanja...ima jedna takva njena rečenica o očevima "vi razgovarate i pokazujete osjećaje mi to ne radimo"...ovako nekako je išla.Najupečatljivije mi je njegovo hodanje po hodniku u stanu 10 i onaj potez rukom kroz kosu,bijes i nemoć u jednom.Dosta, opet ću se prebaciti na gledanje AFK da ponovim gradivo. smile


Odgledala 46.i ne znam od kud da počem.
Još dok je trajala scena na brodu razmišljala sam što o njoj tipkati,baš me se dojmila.U trenutku kada Yaman spusti glavu i pušta Mirine ruke uz dizanje pogleda da joj ponovno  pogleda u oči,zanijemila sam,oduševio me...Probudila se ona muška strana u meni i mislim si  prava osveta za poniženje sa cijećem.Tako sam se osjećala do trenutka dok se Mira nije srušila,tad sam ubila ono muško u sebi i zabolila me njena bol,odlična je bila,odlična.Baš mi ju je bilo žao...Više ju je razočaralo to što se nisu zaista pomirili,nego da je želio s.barem se meni tako čini.

Sude,Sude,majko mila...al je grozno našminkana,pretamna,a gušta u Asimovom uredu i stolici,žena je doživjela o... fućka (da ne budem prosta,nije baš u redu).No što se sad dogodilo da je Asim ne želi vidjeti?Sad je čula da će je izbaciti iz testamenta i hoće li krenuti u akciju da se spasi,da spriječi da do toga dođe?

Selim duša draga,kako je vikao na Yamana po izlasku iz zatvora.Svaka rečenica je bivala sve glasnija  da je i on sam čuje,da se i on sam uvjeri da treba krenuti dalje.Da se i sam treba pomiriti s gubitkom.Baris je glumčina i srcem i dušom,mimika mu je na nivou koji se rijetko viđa kod glumaca,mnogi se moraju strašno potruditi da to postignu  a onda postanu neuvjerljivi.

Scena u bolnici kao slučajni nalet,već viđena milion puta i nije mi baš ostavila neki utisak,sve dosta predvidljivo.Mira je bila odlučna u svojim odgovorima o Yamanu i to mi se svidjelo u toj sceni.A da, i Orkun me nasmijao,učiniše ga dobricom,bori se za svoju ljubljenu da bude sretna i iskrena...Bravo Orkun.

Eto. Znači, nisam pristrana... bleskasta
Scena na brodu je maestralno odglumljena.
Serenay, koja onako koji put glumata bila je fenomenalna, držanjem tijela, pogledom, čista sreća na licu kad misli da ju Yaman ponovo želi i koji pogled kad čuje i počne shvaćati.
A CU? U toj sceni je bio maestralan, sasvim drugo lice, držanje, ono usredotočeno lice na Miru i baš kako kažeš ono spuštanje glave, stisak usnica, pogled, premiještanje tijela s noge na nogu, pa jači stisak njenih ruku, a onda naglo puštanje...ma svaki pokret razrađen...gdje je bio onaj dječak sa širom otvorenim očima?
(koliko god mi je i dalje draži Emir iz svih razloga koje si nabrojala, a posebno tih emocija koje su mu prštale na sve strane i koje se rijetko tako eksplicitno izlažu pogotovo kod muških likova).
Baris je odličan ali mene malo nervira ova priča sa Deniz i to ne zato što mislim da je prerano za drugu ženu nego mi ona nekako ne sjeda. I mislim da su malo pretjerali. Kao da nije dosta ona priča s drugim muškarcem, Enderina smrt i sad još ovaj šok da je trudna umrla.
Asude? A kaj reći o toj ženskoj? Strašno nešto...
Orkun? Ah, ne bih mu tako lako popustila. Voli Miru, sve stoji ali ne toliko da joj učini dobro do kraja (podj...Yamana i navodeći ga na krivi trag...ono sa spavanjem...učinio je Miri da doživi od Yamana što je doživjela...ovime ne umanjujem Yamanovu krivnju). Rekla bih da Orkun pomalo želi zbrisati, opterećuje ga obveza prema Miri, a ništa za uzvrat ne dobiva. OK, voli ju pa je uz nju ali tamo u bolnici joj kaže da će i on otići nekud dok je ona u bolnici...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 19:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam ja, časna riječ. Ja sam samo ukrala... ideš

...i ove...
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)


Zadnja promjena: Amra; sri 19 stu 2014, 23:27; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 20:04

Ha, jesam vas!
Sladimo se, ha? Fotografije Baris Falay - Page 35 3840872984

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 20:06

2.fragi 49. ep... mmmm
[You must be registered and logged in to see this link.]

...i fotke...
[You must be registered and logged in to see this link.]

i sadržaj 49. ep preuzet sa Medcezir for english speakers...

The theft Kenan did wounds Yaman deeply. This even reminds to Yaman once more why he is staying away from Mira. While Yaman is blaming himself,
Mira will be the one who makes him face the truths. They begin talking about the real reason of their separation...For Yaman this is a step too... But Mira is still resentful
and hurt.
Sedef will give hopes again to Yaman who is in despair after the heart-to-heart talk he had with Mira. Yaman should not surrender, should not give up, and should not postpone
what he has to do. With this courage will find a way to express in another way what he can not express in words, to Mira.
Mert won as a reward at the public auction an award for eating dinner alone with someone he doesn't know at all, as the day comes closer Mert feels more tensed.
Furthermore, the fact that Eylul is away and the jealousy related to this dinner makes this mysterious dinner be even in a harder state. And Mert finds our who is the girl he will
take for dinner.
On the other hand, the approach he lived with Deniz at the same time means a farewell to the past for Selim. Selim who notices that Deniz is in a totally different excitement does
his best to keep pace with her feelings
Yaman is even more determined to stop his past entering between Mira and him. He prepares a very special surprise to redeem himself to Mira and takes a brave step towards Mira.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)


Zadnja promjena: Amra; sri 19 stu 2014, 20:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 20:06

adan je napisao/la:
Ha, jesam vas!
Sladimo se, ha? Fotografije Baris Falay - Page 35 3840872984

Ma daj! Rekoh, nisam ja, samo sam ukrala, grehota ne podijeliti. Vi i tako imate manjka tamo... smiiije ...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 21:08

Ajoj Amrice pa kud sad navratih...pa trebla sam svratiti ujutro za dobar dan,a ovako sličke za laku noć. A samo sam htjela nešto ntipkati nabrzinu...i od slika sam preskočila fragi. smile

U seriji koju gledam su iskoristili onaj Yamanov arhitektonski ured za potrebe dizajnerskog studia gl.glumice...pa  me podsjeti na MC

U ovoj 46 Deniz gotovo nije ni bilo,pa sam ja nju i zaboravila...

Kradi i dalje, dok ti se ne dokaže krađa oslobođena si grijeha ree to je bilo samo za potrebe održavanja ove teme,a ne što bi mi to gledale hony2

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 22:19

suradnica je napisao/la:
Ajoj Amrice pa kud sad navratih...pa trebla sam svratiti ujutro za dobar dan,a ovako sličke za laku noć. A samo sam htjela nešto ntipkati nabrzinu...i od slika sam preskočila fragi. smile

U seriji koju gledam su iskoristili onaj Yamanov arhitektonski ured za potrebe dizajnerskog studia gl.glumice...pa  me podsjeti na MC

U ovoj 46 Deniz gotovo nije ni bilo,pa sam ja nju i zaboravila...

Kradi i dalje, dok ti se ne dokaže krađa oslobođena si grijeha ree to je bilo samo za potrebe održavanja ove teme,a ne što bi mi to gledale hony2

Tako je. Sve dok kradem ti si tu na temi prisutna i nisam sama.
Možda i Adančica navrati...samo, ne znam jel zato da nas podsjeti na primjereno ponašanje u skladu s godinama, da pomogne održavati temu ili posuditi malo šećera za crnu kavu koju skuha tamo na KI temi... ree

I nemoj fragi preskakti...krasan je..., a tek Yamanov glas...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptysri 19 stu 2014, 23:12

suradnica je napisao/la:
kava kava
Ma Emir je naprosto prštao emocijama isijavale su iznjega,po meni možda i više nego iz F no to je i razumljivo s obzirom na način njihovog  odrastanja...ima jedna takva njena rečenica o očevima "vi razgovarate i pokazujete osjećaje mi to ne radimo"...ovako nekako je išla.Najupečatljivije mi je njegovo hodanje po hodniku u stanu 10 i onaj potez rukom kroz kosu,bijes i nemoć u jednom.Dosta, opet ću se prebaciti na gledanje AFK da ponovim gradivo. smile


Ja ponavljam sigurno kad budem na g.o. taman sljedeće godine kad ih se uželim...
Nekako mislim da ću iz drugog gledanja i to od 1.ep drugačije doživjeti stvari, možda bolje razumijeti Ferihine motive za sve što je i kako činila i ponovo uživati u Emirovom liku jer to je zaista jedino što s njim možeš činiti, ali teško ću shvatiti njegove motive tamo na kraju serije kad sve zas...scenario, scenario...jel...zeznuli su kraj serije...
I htjedoh reći, inače bi mi muški lik koji toliko juri za curom, koji joj je toliko posvećen, zaluđen išao na živce ali ovaj je to tako dobro donio...(to je razlog zašto ga volim gledati, cijenim ga kao glumca, a to što su i sličice lijepe, Bože moj, to je usput... ideš ).
(kad sam gledala AFK bilo je to zbrda-zdola, rugala se mami što gleda, a onda za vrijeme g.o. pogledala jednu ep iz druge sezone i onda se navukla...pa gledaj na TV i lovi na netu sve od početka...sve mi se izmiješalo, tako je bilo i s Ezelom)

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 08:41

kava kava

Isto je i meni nekako bilo sa AFK dok je trajala serija na tv nije mi padalo na pamet da gledam,nije mi se sviđao naslov serije,tj. imala sam osjećaj da je nešto za tinejdžere...Bila kod svekrve i uz nju pogledam jednu i to baš mislim 55,kad su njih dvoje cijelu ep.sami u stanu zatvoreni....a kako svekrva ne čita,prepričavla sam joj,a i ona meni usput otpočetka....i kad me ovisnost pukla,nisam mogla vjerovati... yoh misla sam da nakon Ezela to više neću doživjeti.Ezel je bio Ezel ne želim serije uspoređivati(to je ne moguće),samo svoju gledanost.Ezela se i danas sjetim sa nekom toplinom,ali ne ponavljam gledanje jer mi je bio težak i s njim sam proživjela emocionalni šok od kojeg sam fakat bila danima iscrpljena,možda nekad u budućnosti.
Malci su mi simpa,a scenario i sam kraj serije mislim da nikoga nije ostavio zadovoljnim.i kao da smo cijelo vrijeme gledali drugu seriju,završilo se totalno neprirodno,nikako taj kraj nije bio u kontinuitetu sa ostatkom serije.

Mislim da ti Adan ipak navrati kako ne bi bila usamljena. adan

Vratila sam se sinoć na fragi,i pjevanje mmm jedva čekam.

Kako  ti sve lijepo opišeš i fotkama dočaraš,ja kad počnem gledati onu ep.koju su preveli iznenadim se,jer uvijek barem dvije kaskam za tobom...pa sam onda yoh yoh

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 18:40

suradnica je napisao/la:
kava kava

Isto je i meni nekako bilo sa AFK dok je trajala serija na tv nije mi padalo na pamet da gledam,nije mi se sviđao naslov serije,tj. imala sam osjećaj da je nešto za tinejdžere...Bila kod svekrve i uz nju pogledam jednu i to baš mislim 55,kad su njih dvoje cijelu ep.sami u stanu zatvoreni....a kako svekrva ne čita,prepričavla sam joj,a i ona meni usput otpočetka....i kad me ovisnost pukla,nisam mogla vjerovati... yoh misla sam da nakon Ezela to više neću doživjeti.Ezel je bio Ezel ne želim serije uspoređivati(to je ne moguće),samo svoju gledanost.Ezela se i danas sjetim sa nekom toplinom,ali ne ponavljam gledanje jer mi je bio težak i s njim sam proživjela emocionalni šok od kojeg sam fakat bila danima iscrpljena,možda nekad u budućnosti.
Malci su mi simpa,a scenario i sam kraj serije mislim da nikoga nije ostavio zadovoljnim.i kao da smo cijelo vrijeme gledali drugu seriju,završilo se totalno neprirodno,nikako taj kraj nije bio u kontinuitetu sa ostatkom serije.

Mislim da ti Adan ipak navrati kako ne bi bila usamljena. adan

Vratila sam se sinoć na fragi,i pjevanje mmm jedva čekam.

Kako  ti sve lijepo opišeš i fotkama dočaraš,ja kad počnem gledati onu ep.koju su preveli iznenadim se,jer uvijek barem dvije kaskam za tobom...pa sam onda yoh yoh

I kod mene isto što se tiče Ezela. Neusporedivo i preteško.
Obje serije su mi drage, ne mogu ih uspoređivati i svaka stoji na svom tronu.
AFK me sve više držao kako je rasla Cagatayeva gluma pogotovo u drugoj sezoni.
Hazal uvijek ista iz epizode u epizodu, dobar dio ostalih glumaca na visini zadatka (s nekim izuzecima).
Kraj su uprskali. Kao da se povratkom s medenog mjeseca (s Buyukade) promijenio scenarij, sve su zbrzali, vidjelo se da treba naprasno prekinuti seriju i to tako blesavo (ne samo F smrt već i sva nelogična događanja prije toga).
Al dobro, ipak, onaj stan, ono hodanje po njemu, sklizanje po parketima, recitacije, F koja ne zna kud bi i što bi, rastrgana tradicijom, strahom, ljubavi, tvrdoglavosti...čudan neki spoj...

Pa i ja kad pogledam MC s prijevodom, iznenadim se...

I znam da je Adančica ovdje zbog mene...hoću reći sudjeluje u održavanju teme...dobrica jedna... Fotografije Baris Falay - Page 35 2784008398  Fotografije Baris Falay - Page 35 2784008398  Fotografije Baris Falay - Page 35 2784008398
(zna ona mene)...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)


Zadnja promjena: Amra; čet 20 stu 2014, 21:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 19:04

Nego, ovo je bilo da umreš..tko bolje pleše? smiiije
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 19:06

[You must be registered and logged in to see this image.]

...bit će da mu je ipak oprostila... Fotografije Baris Falay - Page 35 1245697846
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 19:29

I malo private info o glavnom glumcu.
Osim što u RL voli ponekad reeee pa ostane bez vozačke, voli ponekad :kikiriki: pa pohodi sudove, žene starije od sebe (sudeći po dosadašnjim vezama), nekad je igrao košarku i izgleda da mu to jako dobro ide...( reeee ,  :kikiriki:  i sport nekako ne idu zajedno...za starije žene ne znam... Fotografije Baris Falay - Page 35 2829516366 )
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 20:23

Baš se lijepo družite, neka.. tema se dobro drži... skuhajte koji put kavicu i za mene. adan

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 21:38

adan je napisao/la:
Baš se lijepo družite, neka.. tema se dobro drži... skuhajte koji put kavicu i za mene. adan

Malo je kasno al neka...za nas tri...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptyčet 20 stu 2014, 22:00

Još jednom 2. trailer 49. ep....

Ajooooj, kako mu ne bi oprostila. Evo što joj je rekao...napuknutim glasom, na rubu suza...(ono "affet" tj oprosti pogotovo)  mmmm
Mogao bi to i uglazbiti kad već ima gitaru i Mira klavir....

"Ne idi. Oprosti mi. Puno se kajem. Dozvoli da moj glas dotakne tvoje srce. Nemoj graditi zidove izmedju nas, molim te..."


_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypet 21 stu 2014, 07:20

Ma za kavicu nikad nije kasno.Uvijek joj se rado odazovem,samo mora biti crna i jaka,a ta tvoja je upravo takva.

Ma tko mu nebi oprostio,kad onako pjeva,za ostalo baš nismo imale prilike vidjeti kako on to radi smiiije pa da mi to  kao starije procijenimo.Iskusno oko sve vidi ree

"Dozvoli da moj glas dotakne tvoje srce" nesvjest1 nesvjest1

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Emptypet 21 stu 2014, 18:01

suradnica je napisao/la:
Ma za kavicu nikad nije kasno.Uvijek joj se rado odazovem,samo mora biti crna i jaka,a ta tvoja je upravo takva.

Ma tko mu nebi oprostio,kad onako pjeva,za ostalo baš nismo imale prilike vidjeti kako on to radi smiiije pa da mi to  kao starije procijenimo.Iskusno oko sve vidi ree

"Dozvoli da moj glas dotakne tvoje srce" nesvjest1 nesvjest1

Uvijek kuham kavu za konja ubiti... sram

U AFK ništa nisi procijenila? :didi8:

Affet!  ljuti

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: