Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysri 12 stu 2014, 19:21

2. fragman 48. ep (puno akcije u epki)
[You must be registered and logged in to see this link.]

...i fotke...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysri 12 stu 2014, 21:16

smiiije ..., a Mira baš u svom modnom izričaju...vid čarapa i prsluka...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...a pošto je ovo njegova tema...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysri 12 stu 2014, 21:56

Izgleda da Miru dok priča Muratu pokušavajući ga nagovoriti da odustane od samoubojstva čuje i Yaman...

Mira: Neke rane  mogu zacijeliti samo oni ljudi koji su ih i uzrokovali.....,

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptyčet 13 stu 2014, 00:03

Žena godine...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja ju baš ne šmekam previše ali kad su ju već odabrali...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptyčet 13 stu 2014, 08:56

Meni tvoj novi avatar,a tebi kava...To je ono u parku na ljuljačci kad E već lagano počinje opraštati F laž.

Najviše me nekako zgrozilo Selimovo valjanje po plahtama(što ti tamo negdje reče) sa novinarkom.Ma ona je meni  onako ni mimo ni vrit nemam ništa protiv nje...ali toliko sam Selima zavoljela uz Ender,da se ne mogu naviknti da je pored novinarke ili bilo koje druge.
Sude mi je u ovoj sezoni jedan od lošijih likova....Asim na samrti?

Nisam još odgledala ni 46 ep. pa ne mogu baš komentirati,ali Faruku je baš trebalo dugo vremena da se izjasni da je to sve bilo njegovo maslo,iako je i Yaman kriv,kog vraga ga je poslušao ljut i opet je to sve ona njegova nesigurnost da je nije dostojan.

Serenay žena godine??Nisam je nigdje drugdje gledala,ovdje mi je  ok,na samom početku mi je bila grozna,no valjda sam se s vremenom naviknula.I da, svakako je više volim gledati kad je otresita i glumi frajericu,nego kad je sva lepršava.Ta lepršavost baš dobro pristaje Eylul.Pa dobro, otresita ili lepršava ona je žena godine...no meni ta titula zvuči jaaaako ozbiljno,pa valjda je onda napravila i nešto mimo glume da zasluži tu titulu Fotografije Baris Falay - Page 34 1245697846 ...a sigurno nijje  nešto kao naša astrofizičarka Vernesa Smolčić koja je samo proglašena počasnom građankom grada Zagreba,a žena dobila1.5 miliona eura od EU...Onda bi Turci nju proglasili ženom stoljeća, valjda.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptyčet 13 stu 2014, 18:47

suradnica je napisao/la:
Meni tvoj novi avatar,a tebi kava...To je ono u parku na ljuljačci kad E već lagano počinje opraštati F laž.

Najviše me nekako zgrozilo Selimovo valjanje po plahtama(što ti tamo negdje reče) sa novinarkom.Ma ona je meni  onako ni mimo ni vrit nemam ništa protiv nje...ali toliko sam Selima zavoljela uz Ender,da se ne mogu naviknti da je pored novinarke ili bilo koje druge.
Sude mi je u ovoj sezoni jedan od lošijih likova....Asim na samrti?

Nisam još odgledala ni 46 ep. pa ne mogu baš komentirati,ali Faruku je baš trebalo dugo vremena da se izjasni da je to sve bilo njegovo maslo,iako je i Yaman kriv,kog vraga ga je poslušao ljut i opet je to sve ona njegova nesigurnost da je nije dostojan.

Serenay žena godine??Nisam je nigdje drugdje gledala,ovdje mi je  ok,na samom početku mi je bila grozna,no valjda sam se s vremenom naviknula.I da, svakako je više volim gledati kad je otresita i glumi frajericu,nego kad je sva lepršava.Ta lepršavost baš dobro pristaje Eylul.Pa dobro, otresita ili lepršava ona je žena godine...no meni ta titula zvuči jaaaako ozbiljno,pa valjda je onda napravila i nešto mimo glume da zasluži tu titulu Fotografije Baris Falay - Page 34 1245697846 ...a sigurno nijje  nešto kao naša astrofizičarka Vernesa Smolčić koja je samo proglašena počasnom građankom grada Zagreba,a žena dobila1.5 miliona eura od EU...Onda bi Turci nju  proglasili ženom stoljeća, valjda.

Ma u stvari više bi o tome mogle cure s teme KI možda reć! Naime, ja si stalno mislim da su to žene i muškarci godine iz nekog glumačko-pjevačko-manekensko-sportskog svijeta pa mi ni ne djeluje ozbiljno.
Moš si mislit što je Serenay napravila osim što se vozala po Etileru kao i svi ostali (ok, ok, KI donira, a evo čitam i Cagatay je krenuo njegovim stopama, a osim doniranja često je u posjetima bolesnicima po bolnicama, uglavnom mladima. Možda i Serenay ide s njim.. :didi8: ).
Novinarka je i meni baš ni vrit ni mimo. Glumica mi je bila bolja u Karadayi, ovdje je sva neka ušpičena, a ni gluma joj baš nije nešto.
Serenay i Cagatay su čini mi se dotjerali glumu, mislim on je neupitno odličan ali i ona se popravila.
E, a što se tiče Merta i Eylul...on mi je bio simpa, sad mi ide neopisivo na živce. Točno je ko poluretardiran, a Eylul...to je kategorija za sebe. Na prvi pogled glupačica, a u stvari nije. Obleka...ajoooj...kao neka teta...

A Vernesa Smolčić? Koja koincidencija što ju spominješ, čuđuk mi je pričao o njoj jer mu je to buduća prof kad dođe do faze da se opredijeli za astrofiziku (studira na PMF-u,a astrofizika mu je san).

Edit: avatar? Da, iz parkića kad F pobjegne od Emira u strahu da ih ne vidi Riza (kud je baš morao tad naletit, baš su bili moćni u toj sceni). Da, kad joj Emir počinje praštati i ne može joj odoljeti i kad odluči odseliti da bi joj olakšao.
Kad se sad sjetim da sam u stvari sjedila u ovoj ljuljačci prošle godine... hallo
Evo poklanjam ti avatar pa ga zakelji kad ja stavim novi (i tako sam mislila, nisam dugo... smiiije ...mora da vam s tim avatarima djelujem kao histerična ženska... sram Fotografije Baris Falay - Page 34 1245697846 ).
[You must be registered and logged in to see this image.]
Curke, iako poklanjam avatar ovo sam se šalila, ne nagovaram ja Suradnicu da briše Bebea...yok!
Edit again:sad imam avatar s pijanom Ferihom, ali to znamo samo ti i ja koje smo gledale AFK... ree

To je pak onda kad ju je spremao u krevet i kad mu je rekla da Ece nosi njegovo ime na zatiljku (tetovaža), a ona na čelu (sudbina).
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptyčet 13 stu 2014, 19:51

Još malo sličica iz sutrašnje...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...i ukratako sadržaj...

Mira koja saznaje da je njen otac pravi razlog njene razdvojenosti od Yamana , postaje bjesna na obojicu...Yaman koji nastoji da dokaze nevinost svog brata koji je optuzen za pljacku na javnoj aukciji , jos jednom na veoma potresan nacin shvata da se nikada nece rijesiti etiketiranja i predrasuda koje su ga i udaljile od Mire...

S druge strane, Selim ce jos jednom biti unisten zbog saznanja o Enderinoj trudnoci.Na putu da sredi svoje racune sa prosloscu on ce naici na jedno iznenadjenje...

Tenzije izazvane zbog pljacke ce biti razlog zbog kojeg ce svi optuzivati jedni druge, Yaman je odlucan da pronadje sat i dokaze Kenanovu nevinost..
A istraga ce mu pomoci da bude zajedno sa Mirom, koja ce se ipak pokusavati da se drzi dalje od njega...

Dok Mira i Yaman zapadaju u trku pronalska antickog sata- Tokom tog vremena , Yaman ce traziti nacin kako bi mu Mira mogla oprostiti ...

Elifin bivsi momak Murat ce pronaci najbolniji nacin na koji ce joj se osvetiti..

Dok Yaman nastoji da rijesi stanje koje je sam izazvao , Mira ce prvi put iskreno izraziti svoje osjecaje prema Yamanu. Saznavsi sve prave istine, Yamanovo kajanje ce naraste jos vise...Ali bez obzira na sve on ce se nastojati iskupiti Miri...I kada krene da bi joj se ispricao , riskirajuci sve...Njih dvoje ce se naci u opasnoj avanturi nakon sto cuju odredjenu vijest...

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 08:38

vesela vesela vesela tri  kava za novi avatar...hvala ti za poklon,no kada pronađeš Emira sa kavom možda i promijenim avatar,kava je u pitanju a ne Bebe ree ree

Bravo za astrofiziku!!

Na ovim sličicama zajednička akcija,volim ih gledati zajedno.

Selim je ipak saznao za trudnoću,?!aaa baš mi ga žaooo,teka zmaj se potrudila da to ostane tajna da ne bude još više povrijeđen,no kad te ne ide onda te ne ide.

p.s. novi avatar me podsjetio na trenutak kad iz kluba uđu u auto i F pita a čija si ti bivša djevojka,kada sestrićna otkrije lice,F se urnebesno smije(i ja skupa s njom,tu sam scenu valjda deset puta pregledala) i tad mi je ostavila dojam da to nije dio glume,da je to baš ona.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 18:52

suradnica je napisao/la:
vesela vesela vesela tri  kava za novi avatar...hvala ti za poklon,no kada pronađeš Emira sa kavom možda i promijenim avatar,kava je u pitanju a ne Bebe ree ree

Bravo za astrofiziku!!

Na ovim sličicama zajednička akcija,volim ih gledati zajedno.

Selim je ipak saznao za trudnoću,?!aaa baš mi ga žaooo,teka zmaj se potrudila da to ostane tajna da ne bude još više povrijeđen,no kad te ne ide onda te ne ide.

p.s. novi avatar me podsjetio na trenutak kad iz kluba uđu u auto i F pita a čija si ti bivša djevojka,kada sestrićna otkrije lice,F se urnebesno smije(i ja skupa s njom,tu sam scenu valjda deset puta pregledala) i tad mi je ostavila dojam da to nije dio glume,da je to baš ona.

Hvala, hvala...sva zasluga je moja... fućka (šala mala, dijete se jako trudilo)

To i jest ona, Hazal se tako smije, poslušaj...smije kao luda, onako mala...


Ovo s avatarom si se jako zeznula....Cure, Suradnica uskoro mijenja avatar. Bebe hadi bye, bye...samo dok nađem...za sekundu...
[You must be registered and logged in to see this image.]...ta-da... tooo
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 20:43

Dočepala ga se Mira. Kao smiruje ga jer je razvalio Murata koji se htio ubiti, baciti sa zgrade. Mira ga zagrlila da ga "smiri", a on jedva dočekao. Odlični su, pogotovo Yaman kad mu se ona izvuče iz zagrljaja i kad on shvati da to nije zagrljaj pomirenja....ufff yaaa...odlični...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; pet 14 stu 2014, 23:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 20:54

Poznate stepenice? Adančice?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 21:37

Nakon blamaže u kineskom restoranu Yaman doma pod Mertovim nadzorom vježba hraniti se štapićima... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 22:40

Amra je napisao/la:
Poznate stepenice? Adančice?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Naravno, poznate. Tophane Hill.

Baš su nemaštoviti.

Na ovim škalama Eysan sjedi sa Serdarom, u noći kada ga je trebala ubiti.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 23:04

Kako sam se sad nasmijala kao i ona Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 obećanje je obećanje,za ovoliki trud mijenjam avatar,koliko ga moram imati??kad mogu vratiti Bebea??,kad nađe  novu curu? Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 23:13

suradnica je napisao/la:
Kako sam se sad nasmijala kao i ona Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 obećanje je obećanje,za ovoliki trud mijenjam avatar,koliko ga moram imati??kad mogu vratiti Bebea??,kad nađe  novu curu? Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366

reeee veselje ree
Ma ne mogu ja nikome uskratiti ono što voli. Možeš ga vratiti kad poželiš... Fotografije Baris Falay - Page 34 2784008398
Ali...mislim da i nije zaslužio dok ne nađe poštenu, dobru i lijepu curu, možda mrvicu stariju od dosadašnjih...(mislim da ćeš dugo imati Emirčeka za avatar ako ćeš to čekati). ree
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 23:34

Yaman je započeo proces puzanja...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 23:44

suradnica je napisao/la:
Kako sam se sad nasmijala kao i ona Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 obećanje je obećanje,za ovoliki trud mijenjam avatar,koliko ga moram imati??kad mogu vratiti Bebea??,kad nađe  novu curu?

fućka

Zar nije dovoljno da više nema ovu KK ???
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypet 14 stu 2014, 23:51

adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Kako sam se sad nasmijala kao i ona Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 obećanje je obećanje,za ovoliki trud mijenjam avatar,koliko ga moram imati??kad mogu vratiti Bebea??,kad nađe  novu curu?

fućka

Zar nije dovoljno da više nema ovu KK  ???

Olmaz. Artik yok. Kad nađe curu! Usamljena sam ovdje s svojom tematikom avatara...vas ima...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 00:35

Muzika iz današnje...



Vega - Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı -These mornings must have a meaning

embracing your pillow,i have slept with your smell
my upper side was opened,while shuddering,the morning become
one voice said ''wake up'',''wake up,he is here''
l woke up,i searched,i couldnt find
what was my fault?
why it happend like this?
i have a hope my inside this morning
sooner or later you come again
everything is in own place again
these mornings must have got some meaning
bending your armchair,i have slept with your dream
windows open,the morning became while feeling cold
one voice said ''wake up'',''wake up,he is here''
l woke up,i searched,i couldnt find
i have a hope my inside this morning
sooner or later you come again
everything is in own place again
these mornings must have got some meaning
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 08:51

Ne,ne nije dosta da se riješio te neke....cura je samo simbol,želim da mi opet bude u milosti(da uživam dok ga gledam,a  ne kad ga vidim pred očima mi flash kako nešto tamo radi s nekom spodobom)..da hmmhm možda ipak dok obrije brkove :didi8: jer moguće da za curu ne dočekam ree a ta njegova faza Ezele je neprolazan seksipil kojeg vrijedi gledati kenan

Sinoć bila 48?Gledala?Kakvo je to "muško" bilo što se htjelo ubiti zbog curke?
Ja ti gledam na movtex-u kad prevedu,sad su počeli prevoditi dio po dio,pa tri dana im treba da kompletiraju epizodu,vjerujem da se tako štitite od krađe epizoda.
Sad odoh na interliber,obnoviti svoje duhovno stanje,prije nego prevedu sve ostale epizode i totalno zaglibim na vizualnim interijerima smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 11:23

suradnica je napisao/la:
Ne,ne nije dosta da se riješio te neke....cura je samo simbol,želim da mi opet bude u milosti(da uživam dok ga gledam,a  ne kad ga vidim pred očima mi flash kako nešto tamo radi s nekom spodobom)..da hmmhm možda ipak dok obrije brkove :didi8: jer moguće da za curu ne dočekam ree a ta njegova faza Ezele je neprolazan seksipil kojeg vrijedi gledati kenan

Sinoć bila 48?Gledala?Kakvo je to "muško" bilo što se htjelo ubiti zbog curke?
Ja ti gledam na movtex-u kad prevedu,sad su počeli prevoditi dio po dio,pa tri dana im treba da kompletiraju epizodu,vjerujem da se tako štitite od krađe epizoda.
Sad odoh na interliber,obnoviti svoje duhovno stanje,prije nego prevedu sve ostale epizode i totalno zaglibim na vizualnim interijerima smiiije

smiiije smiiije smiiije

E baš si me nasmijala. Nije ti ovo loše. Prvo na Interliber po duhovnu, psihološku i kulturološku obnovu pa onda na  turske vizualne interijere.... Fotografije Baris Falay - Page 34 2829516366 ...pa sve ovo s Interlibera jednim potezom poništiš... ree
Ja dok sam tražila ovu s šalicom kahve sam malo zaglibila ali samo malo jer nije moralno u mojim godinama ali što ćeš kad imaš oči pa....U stvari (kud me odvelo brbljanje... sram )..htjedoh reći ovo...vidim da se ne nadaš brzoj rehabilitaciji Beba pa ako ti dosadi ovaj Emirček lako ti ja priredim drugi avatar s malo većom šalicom kave pred njim ili ako si ljubitelj...raki...viski i tako to...tih bar prizora iz AFK-a ima...Kad god ga je Feriha bacila u bed evo njega s čašom u ruci...i ne sjećam se da je ikome bolje pristajala (a ja totalni antialkoholičar....).
Ovo muško što se ubijalo zbog curke ti je takvo muško zbog zbrzanog scenarija....neki čudak ali srećom otpeljat će Elif pa super....Mira ga je lijepo navodila da se makne sa zgrade...čut ćeš kad prevedu, baš je dobro zborila...
Inače, imaš čitavu 46. link na Medcezir for balkan fans. Zar gledaš s ovim paketom što se plaća na Movtexu (Premier)?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 15:08

Malo sam krala s drugog mjesta...Miri samo što oči ne ispadnu kad joj se Yaman obrati... :didi8:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gledanost...drugi...http://www.medyatava.com/rating/2014-11-14

Zagrljaj...ne pomirenja ali jest baš zagrljaj ljubavi...i nedostajanja...
[You must be registered and logged in to see this image.] (obratite pažnju desno dolje...prilegao Murat...Yaman ga je malo smirio da se baš ne ubije... :didi8: )

Fali mi tu onaj dio kad se Mira povuče iz zagrljaja, a on ostane razočaran...naći ćemo i to...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 15:37

Nije više mogao spavati...došao je po oproštaj ali potrajati će to...Mira je neumoljiva...


Pa opet pokušaj smekšavanja Mire...bezuspješno...(ajme, kakav grozan kaput, a Miri da prostite samo buppies iliti boobs iliti cice strše iz te haljine...vay, vay...)


Spašavanje Murata i zagrljaj...


Teška noć za oboje...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptysub 15 stu 2014, 23:01

Kako joj se pokušava umiliti... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

Novo...snimanje za Elle...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Emptypon 17 stu 2014, 19:16

[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 34 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 34 / 40.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: