Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ezel -3. put!!!

Go down 
+17
Kenan :)
sambth
Laguna
melodija
Maki
Re Alone
Ali_
Leona
d.i.n.a.
The Queen
S.N.O.B1
enny
suradnica
Lutijena
Amra
honeybunny
adan
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypet 16 stu 2012, 19:42

A gdje si ti nestala? Ezel -3. put!!! - Page 19 1245697846

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypet 16 stu 2012, 20:38



Haj Lutijena, nema te dugo...[You must be registered and logged in to see this image.]... jesi li gledala koja smo sve mjesta radnje obišli?

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptyned 18 stu 2012, 20:16

Uh,opet sorry,evo me.Nisam vas zaboravila taman posla,vec od kako se zavrsila serija,ja nekako kao razocarana sto se zavrsilo. Tu sam,sad ce me biti. Vidim pratite novu seriju,kako to ide kod nas verovarno ce za jedno 2 godine sram Kod nas ide Sulejman,ali ne pratim,nista mi ne moze zameniti Ezela.

Adancice,videla sam sve,odusevile ste me. To je put koji se isplati i vredi otici,a i kako ste do detalja sve odradile,neverovatno Ezel -3. put!!! - Page 19 2784008398

_________________
Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 21 stu 2012, 20:53



Potom, u epizodi 70. , jedan slatki, ukradeni , sakriveni ...mislili su da ih ne vidimo ...
.. nisu vidjeli nikog i ništa oko sebe... to je bio njihov dan...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 21 stu 2012, 21:14

Ja uskoro počinjem opet gledat . :ree7:

Planiram zimu provest uz našu seriju Ezel -3. put!!! - Page 19 2836737430

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 21 stu 2012, 23:06

S.N.O.B1 je napisao/la:
Ja uskoro počinjem opet gledat . :ree7:

Planiram zimu provest uz našu seriju Ezel -3. put!!! - Page 19 2836737430

Ezel -3. put!!! - Page 19 2784008398

Ide negdje repriza, ili imaš snimljeno....pa ćeš polako...pisat ćeš nam o tome?

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptyčet 22 stu 2012, 00:16

na yt. nemam je snimljenu, shame on me sram

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypon 26 stu 2012, 21:20

A mi ćemo zaključiti seriju " Svi njihovi poljupci" ..ovdje...
...za nas , dalje ne postoji... samo vječnost...


Napravila je dobru stvar. Shvatio je i ovaj put on je došao k njoj. Znala je da će doći!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jer on, tko god da jeste, nije mogao odustati od nje!

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ona ga je čekala cijeli život! Od prvog trena!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čekala ga je , jer nije imala izbora!
A on ju je volio, ma što se dogodilo, ma gdje bili!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zadnji put, prevarili su ovaj nemilosrdni svijet i bili jednom zajedno!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije u njihovoj moći. Ni tuga, ni krivnja, ni ponos, sve je to priča.
Sve što je osjećala , dovelo ju je k njemu...
..jer je jače i od njih i od smrti...

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptyuto 27 stu 2012, 14:43

Ja isto razmisljam da pocnem na yt gledati od pocetka,ali nisam jaka,ne znam... place

_________________
Onaj ko veruje u sudbinu,ne veruje u slucajnost
Onaj koji veruje u slucajnost,ne drzi u rukama svoju sudbinu
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysub 01 pro 2012, 15:15

Dragi Ezelovci, pocela sam sa 3. gledanjem jedine maratonske serije koju sam gledala. Jedna epizoda dnevno i iscitavanje svih naslova i podnaslova naseg foruma.... mnogo Ezela, ali vredi. (Ja sam gledala epizode, a onda i vikendom reprize-to mi dodje kao 2 u jednom)
Kako su savrsene prve epizode!!!!!!!!!
Sa sadasnjim "iskustvom", kad vec znam kraj i sve izazove kroz koje ce proci nasi junaci, mnogi dijalozi mi se ne cine tako suvisnim i ponavljajucim a kroz njih naslucujem uzasan kraj. Kako je lepo imati iskustvo, ali meni nekako nedostaje "nevinost" prvog gledanja... Uzivanje u muzici, lokacijama, lepoti i punoci likova, neizvesnocu i neocekivanim obrtima u radnji. Boze, kako je sve savrseno u ovoj seriji... Ne vredi! Ne mogu opisati ono sto osecam...
Delim sa vama pozadinu na mom kompu
[You must be registered and logged in to see this image.]
66.epizoda - u kancelariji gleda Tefine stvari. Presladak je.......
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysub 01 pro 2012, 15:21

Maki je napisao/la:
Dragi Ezelovci, pocela sam sa 3. gledanjem jedine maratonske serije koju sam gledala. Jedna epizoda dnevno i iscitavanje svih naslova i podnaslova naseg foruma.... mnogo Ezela, ali vredi. (Ja sam gledala epizode, a onda i vikendom reprize-to mi dodje kao 2 u jednom)
Kako su savrsene prve epizode!!!!!!!!!
Sa sadasnjim "iskustvom", kad vec znam kraj i sve izazove kroz koje ce proci nasi junaci, mnogi dijalozi mi se ne cine tako suvisnim i ponavljajucim a kroz njih naslucujem uzasan kraj. Kako je lepo imati iskustvo, ali meni nekako nedostaje "nevinost" prvog gledanja... Uzivanje u muzici, lokacijama, lepoti i punoci likova, neizvesnocu i neocekivanim obrtima u radnji. Boze, kako je sve savrseno u ovoj seriji... Ne vredi! Ne mogu opisati ono sto osecam...
Delim sa vama pozadinu na mom kompu
[You must be registered and logged in to see this link.]
66.epizoda - u kancelariji gleda Tefine stvari. Presladak je.......

I meni je prva sezona bila posebna...tako napeta....puna preobrata...likovi interesantni, definirani.....
A jel ti ikad skidaš pogled sa svog monitora? hallo

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysub 01 pro 2012, 15:38

Amra je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Dragi Ezelovci, pocela sam sa 3. gledanjem jedine maratonske serije koju sam gledala. Jedna epizoda dnevno i iscitavanje svih naslova i podnaslova naseg foruma.... mnogo Ezela, ali vredi. (Ja sam gledala epizode, a onda i vikendom reprize-to mi dodje kao 2 u jednom)
Kako su savrsene prve epizode!!!!!!!!!
Sa sadasnjim "iskustvom", kad vec znam kraj i sve izazove kroz koje ce proci nasi junaci, mnogi dijalozi mi se ne cine tako suvisnim i ponavljajucim a kroz njih naslucujem uzasan kraj. Kako je lepo imati iskustvo, ali meni nekako nedostaje "nevinost" prvog gledanja... Uzivanje u muzici, lokacijama, lepoti i punoci likova, neizvesnocu i neocekivanim obrtima u radnji. Boze, kako je sve savrseno u ovoj seriji... Ne vredi! Ne mogu opisati ono sto osecam...
Delim sa vama pozadinu na mom kompu
[You must be registered and logged in to see this link.]
66.epizoda - u kancelariji gleda Tefine stvari. Presladak je.......

I meni je prva sezona bila posebna...tako napeta....puna preobrata...likovi interesantni, definirani.....
A jel ti ikad skidaš pogled sa svog monitora? hallo

:ree2: Lekar mi je prepisao dozu... sto vise to bolje! Ne moze da skodi! I pogodio je yes

Amrice, zasto je ne mogu videti neke slike koje si ti pre postavila? Mislim da sam uskracena za lepo zadovoljstvo...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysub 01 pro 2012, 15:42

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Dragi Ezelovci, pocela sam sa 3. gledanjem jedine maratonske serije koju sam gledala. Jedna epizoda dnevno i iscitavanje svih naslova i podnaslova naseg foruma.... mnogo Ezela, ali vredi. (Ja sam gledala epizode, a onda i vikendom reprize-to mi dodje kao 2 u jednom)
Kako su savrsene prve epizode!!!!!!!!!
Sa sadasnjim "iskustvom", kad vec znam kraj i sve izazove kroz koje ce proci nasi junaci, mnogi dijalozi mi se ne cine tako suvisnim i ponavljajucim a kroz njih naslucujem uzasan kraj. Kako je lepo imati iskustvo, ali meni nekako nedostaje "nevinost" prvog gledanja... Uzivanje u muzici, lokacijama, lepoti i punoci likova, neizvesnocu i neocekivanim obrtima u radnji. Boze, kako je sve savrseno u ovoj seriji... Ne vredi! Ne mogu opisati ono sto osecam...
Delim sa vama pozadinu na mom kompu
[You must be registered and logged in to see this link.]
66.epizoda - u kancelariji gleda Tefine stvari. Presladak je.......

I meni je prva sezona bila posebna...tako napeta....puna preobrata...likovi interesantni, definirani.....
A jel ti ikad skidaš pogled sa svog monitora? hallo

:ree2: Lekar mi je prepisao dozu... sto vise to bolje! Ne moze da skodi! I pogodio je yes

Amrice, zasto je ne mogu videti neke slike koje si ti pre postavila? Mislim da sam uskracena za lepo zadovoljstvo...

Nemam pojma..... Ezel -3. put!!! - Page 19 1245697846
Vidjela sam da je tako i sa slikama koje su i drugi članovi postali samo što sam ja valjda natrpala brdo tih slika pa se onda čini da se samo moje ne mogu vidjeti.... sram
Da nam odgovore oni koji više znaju o tome...?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptyned 02 pro 2012, 14:13

Drage moje analitičarke, tražim vaše mišljenje o ovim paralelama životnih okolnosti koje su dovele do nekih odluka. Da li je Ejšan bila usamljena žena željna ljubavi? Da li je Ejšan osećala potrebu za ljubavlju, ponekad i sa pogrešnim osobama?

12. epizoda
Ezel je obećao da će doći kad god ga Ejšan pozove, ali on ipak odlazi u restoran jer je Bahar pozlilo
[You must be registered and logged in to see this image.]


60.epizoda
Nezaboravna scena Ezela i Ejšan ali jedno pitanje...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Dolazi Kenan
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ezel odlučuje da nastavi igru ali ne zbog nje
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ejšan šeta ulicama i zove Džengiza. On ima važan sastanak sa Kajom i Temuzom u WC...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ejšan se seća Omerovog obećanja, ali tu je Ezel koji govori da je ne može štititi od sebe i vodi u opasnost.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Da li je Ejšan i zbog ovoga odlučila pomoći Kenanu da pobegne?
[You must be registered and logged in to see this image.]


64. epizoda
Nakon Kajinog ubistva nestaju Kenan i Ezel. Džengiz planira Tefino ubistvo, pravi se da mu je svejedno što se razvodi. Ejšan razgovara sa Kenanom i traži dokaz ljubavi (da li je igra jer nema osmeha na njenom licu). Tek nakon njegove izjave ljubavi zove advokata za sporazumni razvod braka
[You must be registered and logged in to see this image.]


U 69. epizodi ne pronalazi Ezela. Džengiz je u kući-doveo je Džana. U tenutku kad on odlazi Ejšan ga zadržava. Zašto?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptyned 02 pro 2012, 16:03

Maki, Maki, preduboko ideš...barem ja tako mislim. Ezel jest dobra serija ali nije savršena. Eysan jest bila jedna sj..... žena ali uz svu njenu sj....... zaključila sam da se ovdje djelomično radi i o sj...... scenariju. Malo su se pogubili jer na kraju, ispada da je sve što je Eysan željela - Ezel...pa se čovjek onda pita...čemu sve ovo tj zašto su monolozi, dijalozi tako koncipirani da nam nije jasno što u stvari Eysan želi? Držali su nas na vatrici....i ponekad griješili.
Da, željela je ona da je vole...ali najviše je željela da je voli Ezel/Omer...tu je ljubav tražila, a u međuvremnu lutala, griješila ali s ciljem....znamo kojim.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypon 03 pro 2012, 15:18

Amra je napisao/la:
...
Vidjela sam da je tako i sa slikama koje su i drugi članovi postali samo što sam ja valjda natrpala brdo tih slika pa se onda čini da se samo moje ne mogu vidjeti.... sram
Da nam odgovore oni koji više znaju o tome...?

Kad se ispune određene kvote ( mjesečne, ili npr. 500 fotki u nekom razdoblju) u jednom programu, koji koristite za upload, ili ih izbrišete iz albuma, ili tome slično...fotka se više ne može iščitati. Dok ne istekne zadano vremensko ograničenje.... ja ne znam bolje objasniti!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypon 03 pro 2012, 15:46

Amra je napisao/la:
...Držali su nas na vatrici....i ponekad griješili.
Da, željela je ona da je vole...ali najviše je željela da je voli Ezel/Omer...tu je ljubav tražila, a u međuvremnu lutala, griješila ali s ciljem....znamo kojim.

Složila bi se s tobom. Kao da u to vrijeme ni sami nisu znali kuda će je usmjeriti, pa su malo sim malo tam, vukli nas za nos.
E, da bi se na kraju sve , ipak , moglo objasniti jednostavno.
Eysan je silno , pored što je željela Omera tj. Ezela ( mislim da je na kraju i njoj samoj bilo svejedno, voljela je obojicu!), ali silno željela uništiti Birkana, pa ga je sitnim ženskim trikovima mamila da se vrati.

Ona nikad nije, ni u zadnjoj primisli željela biti ... zaista biti .. sa Birkanom!I nije se rastala od Cengiza da bi se mogla udati za Birkana! Da bi uvjerila Birkana u ozbiljnost svojih namjera, morala je pokrenuti razvod. Birkan sve vidi i sve zna, zar ne?
Osim toga, bilo je vrijeme da se taj brak razvrgne. Više nije imao nikakvog smisla.

Ne zaboravimo, Eysan je bila majstor igre, mogla je svojim izgledom i riječima očarati svakog, pa i velikog Birkana.
Ona se je lomila, između želje da počne novi , pošteni život sa sinom i želje za osvetom.
Zato je i sama lutala , zbunjena , te je tako zbunjivala i nas.
Ugrožavala je svoj život, nagovarala Birkana da se vrati, pomagala u lovu na Temuzza...
odustajala od odlaska sa sinom, odustajala od osvete .. i opet se vraćala na početak...

A njen početak je bio Omer. Od njega nije mogla odustati.


Maki je napisao/la:
Drage moje analitičarke, tražim vaše mišljenje o ovim paralelama životnih okolnosti koje su dovele do nekih odluka. Da li je Ejšan bila usamljena žena željna ljubavi? Da li je Ejšan osećala potrebu za ljubavlju, ponekad i sa pogrešnim osobama?

12. epizoda
Ezel je obećao da će doći kad god ga Ejšan pozove, ali on ipak odlazi u restoran jer je Bahar pozlilo

Ezel je imao osjećaj odgovornosti prema Bahar, svjestan da ju je uvukao u ovu mračnu igru , potpuno nevinu i nehajnu ... zato , teška srca ..ali ipak odlazi , Bahar je bolesna !


Maki je napisao/la:
60.epizoda
Nezaboravna scena Ezela i Ejšan ali jedno pitanje...
Dolazi Kenan
Ezel odlučuje da nastavi igru ali ne zbog nje
Ejšan šeta ulicama i zove Džengiza. On ima važan sastanak sa Kajom i Temuzom u WC...
Ejšan se seća Omerovog obećanja, ali tu je Ezel koji govori da je ne može štititi od sebe i vodi u opasnost.
Da li je Ejšan i zbog ovoga odlučila pomoći Kenanu da pobegne?

Mislim da je Eysan , naprosto odlučila tako . Ona je imala svoje razloge za osvetom..nisu joj trebali Ujakovi... ona je, slušajući jega, priču o djetetu..odlučila pomoći Birkanu! I lijepo kaže Ezelu: tebi nisam mogla pomoći, ali njemu jesam...

Maki je napisao/la:
U 69. epizodi ne pronalazi Ezela. Džengiz je u kući-doveo je Džana. U tenutku kad on odlazi Ejšan ga zadržava. Zašto?

Ne zaboravimo, Cengiz je čovjek sa kojim je, ipak , provela cijeli život. Koji je pozna.Kojeg ona pozna. Koji zna kakva je njena i Omerova ljubav i koji zna da ona pokušava doći do Ezela.
Cengiz je, možda jedini u tom trenutku može razumjeti, utješiti ..ona je očajna , sama, .. nema nikog nego tog nesretnog Cengiza , kome bi se pojadala...

Oh, ja bi opet raspravljala o njima... ja bi opet gledala ... ljuti





_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypon 03 pro 2012, 20:22

Ja povremeno i gledam....neke....interesantne dijelove epizoda....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptypon 03 pro 2012, 21:26

Daleko od toga da je Eysan željela Cengiza. Znamo da nije. Ucenom je morala pristati udati se za njega.
Pokušala je (misleći da je Ezel mrtav) pošteno raditi i sačuvati obitelj koju je imala, Bahar, Can, a i Cengiz. Iako ga nije voljela, bila je udana za njega.
Sve se promijenilo kad je došao Ezel. Kad je shvatila da je Omer živ, sve što e Eysan dalje radila bilo je zbog njega.

To je i rekla Ezelu na velikoj partiji. Njeno ostajanje uz Kenana je samo zato da bi mogla pazizi što ovaj planira i čuvati Ezela.
Kad je shvatila da je u Ezelu samo osveta bez obzira na posljedice (razgvor kad je došla po Cana nakon njegovog bijega kad je čuo za razvod), izgubila je nadu da će ljubav pobijediti, spakirala se i htjela sve napustiiti.
Ezelu je trebala, pa je zaigrao na sigurnu kartu. Na njenu ljubav. Sve je radila zbog Ezela. Jer više nije bilo manipulatora oca, a protiv Cengiza i Kenana mogla se je boriti sve do kraja. Protiv zla u Cengizu nije mogla, jer zla u njoj nije bilo. Kenan je npr. ne bi mogao ubiti, njegova ljubav nije bila tako opsesivna kao Cengizova, Kenan je takvu preživio i znao kako ljubav na silu može završiti.

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 15:56

U tako malo riječi...

[You must be registered and logged in to see this image.]

ljut neće mi drugu fotku u prvom redu... potražiti ću poslije , pa je postaviti...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; sri 05 pro 2012, 16:18; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 16:15

adan je napisao/la:
U tako malo riječi...


Mnogo je jaka njihova ljubav bila. Pokusavali su je potisnuti, pronaći drugi smisao u životu, ali ono sudbinsko, nisu mogli.


Prelep mi je ovaj razgovor Ujaka i Ezela, s posebnim akcentom na deo od "Ljudi kao ti...."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Suma sumarum svega: koliko god bežao od iskonskog, jednom ćeš se vratiti na početak... toliko puta citirano u seriji.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 18:31

Didily je napisao/la:
Daleko od toga da je Eysan željela Cengiza. Znamo da nije. Ucenom je morala pristati udati se za njega.
Pokušala je (misleći da je Ezel mrtav) pošteno raditi i sačuvati obitelj koju je imala, Bahar, Can, a i Cengiz. Iako ga nije voljela, bila je udana za njega.
Sve se promijenilo kad je došao Ezel. Kad je shvatila da je Omer živ, sve što e Eysan dalje radila bilo je zbog njega.

To je i rekla Ezelu na velikoj partiji. Njeno ostajanje uz Kenana je samo zato da bi mogla pazizi što ovaj planira i čuvati Ezela.
Kad je shvatila da je u Ezelu samo osveta bez obzira na posljedice (razgvor kad je došla po Cana nakon njegovog bijega kad je čuo za razvod), izgubila je nadu da će ljubav pobijediti, spakirala se i htjela sve napustiiti.
Ezelu je trebala, pa je zaigrao na sigurnu kartu. Na njenu ljubav. Sve je radila zbog Ezela. Jer više nije bilo manipulatora oca, a protiv Cengiza i Kenana mogla se je boriti sve do kraja. Protiv zla u Cengizu nije mogla, jer zla u njoj nije bilo. Kenan je npr. ne bi mogao ubiti, njegova ljubav nije bila tako opsesivna kao Cengizova, Kenan je takvu preživio i znao kako ljubav na silu može završiti.


I ja delim tvoje i mišljenje Adan. Amra je slatka-konkretan stav i kratko mišljenje hmm

Jednom je Ejšan rekla Džengizu da joj on nije ponudio brak, našla bi nekog drugog...

Lik Ejšan je mnogo kompleksan. Život (scenaristi) ju je bacao u raznorazne teške situacije, u kojima je trebalo znati povući prave poteze (u 2.sezoni i za sebe i za Ezela), ponekad se činilo da se gub i- a tko ne bi i u stvarnom životu...

Prelepo je izgrađen njen lik, tako životan! Pa tko od nas ne bi igrao na dve karte!? Ipak je ona morala da misli i na Džanovu budućnost dok je tražila parče sreće pod ovim nebom za sebe i Ezela/Omera.

Kada je konačno pronašla ono što je bit njenog postojana-da bezuslovno voli i bude isto tako voljena, prepustila se sreći -na jedan dan... Dobila ju je iako ne potpunu... Osećaj teskobe nije napuštao ni nju niti Ezela...a ni mene...

Nažalost, zato ta serija, uz svo savršenstvo, u meni uvek izaziva osećaj melanholije. Možda je baš zbog toga i više volim.

Od vas sam očekivala duže postove, u smislu da sam donela pogrešne zaključke svđa ...ali zaboravila sam da na ovom forumu svi delimo isto mišljenje. Nema onih koji maštaju da je Ezel čekao Džana u svetioniku...i ostalih bisera...

Puno poljubaca svima.
P.S. Ja uživam u 5.epizodi vesela






[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 22:07

Amra je napisao/la:
Ja povremeno i gledam....neke....interesantne dijelove epizoda....

I naručila sam si sve epizode, snimljene na čini mi se 13 CD-a jer sam prelijena sama si spržiti.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 22:13

Maki je napisao/la:
Didily je napisao/la:
Daleko od toga da je Eysan željela Cengiza. Znamo da nije. Ucenom je morala pristati udati se za njega.
Pokušala je (misleći da je Ezel mrtav) pošteno raditi i sačuvati obitelj koju je imala, Bahar, Can, a i Cengiz. Iako ga nije voljela, bila je udana za njega.
Sve se promijenilo kad je došao Ezel. Kad je shvatila da je Omer živ, sve što e Eysan dalje radila bilo je zbog njega.

To je i rekla Ezelu na velikoj partiji. Njeno ostajanje uz Kenana je samo zato da bi mogla pazizi što ovaj planira i čuvati Ezela.
Kad je shvatila da je u Ezelu samo osveta bez obzira na posljedice (razgvor kad je došla po Cana nakon njegovog bijega kad je čuo za razvod), izgubila je nadu da će ljubav pobijediti, spakirala se i htjela sve napustiiti.
Ezelu je trebala, pa je zaigrao na sigurnu kartu. Na njenu ljubav. Sve je radila zbog Ezela. Jer više nije bilo manipulatora oca, a protiv Cengiza i Kenana mogla se je boriti sve do kraja. Protiv zla u Cengizu nije mogla, jer zla u njoj nije bilo. Kenan je npr. ne bi mogao ubiti, njegova ljubav nije bila tako opsesivna kao Cengizova, Kenan je takvu preživio i znao kako ljubav na silu može završiti.


I ja delim tvoje i mišljenje Adan. Amra je slatka-konkretan stav i kratko mišljenje hmm

Jednom je Ejšan rekla Džengizu da joj on nije ponudio brak, našla bi nekog drugog...

Lik Ejšan je mnogo kompleksan. Život (scenaristi) ju je bacao u raznorazne teške situacije, u kojima je trebalo znati povući prave poteze (u 2.sezoni i za sebe i za Ezela), ponekad se činilo da se gub i- a tko ne bi i u stvarnom životu...

Prelepo je izgrađen njen lik, tako životan! Pa tko od nas ne bi igrao na dve karte!? Ipak je ona morala da misli i na Džanovu budućnost dok je tražila parče sreće pod ovim nebom za sebe i Ezela/Omera.

Kada je konačno pronašla ono što je bit njenog postojana-da bezuslovno voli i bude isto tako voljena, prepustila se sreći -na jedan dan... Dobila ju je iako ne potpunu... Osećaj teskobe nije napuštao ni nju niti Ezela...a ni mene...

Nažalost, zato ta serija, uz svo savršenstvo, u meni uvek izaziva osećaj melanholije. Možda je baš zbog toga i više volim.

Od vas sam očekivala duže postove, u smislu da sam donela pogrešne zaključke svđa ...ali zaboravila sam da na ovom forumu svi delimo isto mišljenje. Nema onih koji maštaju da je Ezel čekao Džana u svetioniku...i ostalih bisera...

Puno poljubaca svima.
P.S. Ja uživam u 5.epizodi vesela


Eh, pa ja ti i imam konkretan stav i kratko mišljenje jer ako počnem obrazlagat što mislim odužit ću tako da ću vam svima dosadit i to ponajviše zato što ću se zapetljat u scenarističke finese (jesu li to zaista tako zamislili ili im se omaklo?)
U pravu si kad kažeš da su se ovdje skupili oni koji slično misle i to ne zato što smo neka "sekta" već smo se eto, tako okupili...iz nužde Ezel -3. put!!! - Page 19 2829516366 .
Da skratim....Eysan mi je CARICA bila opaka, ljupka, sretna, tužna, kad voli, kad mrzi......

Edit: Mislim da nisi ništa pitala za Ezela al ne mogu odoljeti, Ezel mi je KRALJ ali to si već shvatila... Ezel -3. put!!! - Page 19 2829516366

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Emptysri 05 pro 2012, 22:48

Amra, svi ste posebni. Svatko na svoj način prenosi ostalim članovima svoje poimanje serije i da : ne pripadamo sekti ali imamo KULT.

Citiram "Eysan mi je CARICA bila opaka, ljupka, sretna, tužna, kad voli, kad mrzi......" sve si rekla.

A Ezel, aaaaaaaaaah hapsi u mislima, pored mene..... misliti o njemu je mnogooooo opasno. Evo, ne mogu pronaći smajlić "padanje u nesvest".

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.


Zadnja promjena: Maki; sri 05 pro 2012, 23:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Ezel -3. put!!!   Ezel -3. put!!! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Ezel -3. put!!!
[Vrh] 
Stranica 19 / 41.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Ezel -3. put!!!
» Ezel The King
» Ezel & Eysan
» Ezel Sve epizode?
» Ezel - mjesta radnje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Epizoda po epizoda-
Forum(o)Bir: